صفحه 3 از 63 نخست 1234561353 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 625

موضوع: اخبار پالایشگاهی

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال

پاسخ : اخبار پالایشگاهی

مفتخوری و مفتخری در نماد پالایشگاهها توسط ویژه خواران و رانتخواران دولت نهم و دهم خصوصا شبندر ...شراز...شتران و....باعث شد
    که شاخص بیدلیل دهها هزار واحد رشد کنه و در حال حاضر سهامداران را با مشکل مواجه کند!!!

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    مفتخوری و مفتخری در نماد پالایشگاهها توسط ویژه خواران و رانتخواران دولت نهم و دهم خصوصا شبندر ...شراز...شتران و....باعث شد
    که شاخص بیدلیل دهها هزار واحد رشد کنه و در حال حاضر سهامداران را با مشکل مواجه کند!!!
    شما هم مثل روحانی از توهین و تهمت به دولت قبل عبور کردید و توهین به مردم رو در دستور کار قرار دادید ! و سهامداران پالایشی رو مفتخور خطاب می کنید و ....

از نظر این دولت و کاربرانی مثل شما :

نرخ خوراک پتروشیمی رانت بوده !

واگذاری شرکتهای اصل 44 در بورس مثل همین پالایشی ها رانت بوده !

نرخ بهره مالکانه مناسب برای معدنی ها رانت بوده !

مسکن مهر رانت بوده !

نرخ سود پایین (که همه الان رسیدن به این نکته که باید پایین باشه!) رانت بوده !

پرداخت یارانه نقدی رانت بوده !

استخدامها در دولت قبل رانت بوده !

پیشرفتهای علمی کشور و بورسیه های دانشگاهها رانت بوده !

و .....

حالا خوبه مخاطب همه طرح های فوق از واگذاریها گرفته تا یارانه مردم بودن و مستقیم و غیر مستقیم به بدنه واقعی و اصلی جامعه یعنی مردم رسیده و حداقل بخش زیادی از اون بهره مند شدن ،

اما 650 میلیون یورو یا همون 3 هزار میلیاردی که درسته رفت توی جیب اون آقازاده تاجر با امتیاز ویژه به قول خودشون رانت نبوده !

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال mamadzar آواتار ها
    تشکر شده 1,348 بار در 359 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    شما هم مثل روحانی از توهین و تهمت به دولت قبل عبور کردید و توهین به مردم رو در دستور کار قرار دادید ! و سهامداران پالایشی رو مفتخور خطاب می کنید و ....

از نظر این دولت و کاربرانی مثل شما :

نرخ خوراک پتروشیمی رانت بوده !

واگذاری شرکتهای اصل 44 در بورس مثل همین پالایشی ها رانت بوده !

نرخ بهره مالکانه مناسب برای معدنی ها رانت بوده !

مسکن مهر رانت بوده !

نرخ سود پایین (که همه الان رسیدن به این نکته که باید پایین باشه!) رانت بوده !

پرداخت یارانه نقدی رانت بوده !

استخدامها در دولت قبل رانت بوده !

پیشرفتهای علمی کشور و بورسیه های دانشگاهها رانت بوده !

و .....

حالا خوبه مخاطب همه طرح های فوق از واگذاریها گرفته تا یارانه مردم بودن و مستقیم و غیر مستقیم به بدنه واقعی و اصلی جامعه یعنی مردم رسیده و حداقل بخش زیادی از اون بهره مند شدن ،

اما 650 میلیون یورو یا همون 3 هزار میلیاردی که درسته رفت توی جیب اون آقازاده تاجر با امتیاز ویژه به قول خودشون رانت نبوده !
    درود

من معتقدم آدم باید همیشه تمامی صحبت ها رو چه موافق چه مخالف بشنوه و در موردشون فکر کنه ، چه بسا در خیلی موارد که ما به یقین رسیدیم داریم اشتباه می کنیم !

ولی واقعا بعضی وقت ها سکوت در برابر بعضی صحبت ها واقعا سخته ! به نظر من همون جوری که خیلی از طرفدارای دولت جدید متعصبانه برخورد می کنن و قصد دیدن اشتباهات دولت جدید رو ندارن و مثل سهمایی که تو سبدشون دارن فقط از خوبیاش می گن ، شما هم خیلی وقت ها صرفا با بیان بخشی از حقیقت فقط قصد طرفداری از دولت قبل رو دارید .

بخشی از صحبتتون که نتونستم در برابرش سکوت کنم اون بخشی بود که قرمز کردم . خانم میناوی بعضی صحبت ها آدم رو مدیون می کنه ، حالا بعضی وقتا فرد مدیون یه نفر میشه با یه صحبت، بعضی وفت ها مدیون یک جامعه ( یا یک قشر از جامعه )

شما یا از دسته ی خیلی پولدارای جامعه هستید یا از دسته ی خیلی فقیرا ، چون طبقه متوسط جامعه زخمایی توی این 8 سال خوردن که حالا حالاها بعیده فراموش کنن ( و البته خیلی ها ازین دسته نابود شدن به دسته زیر متوسط جامعه پیوستن ) اینم که بگیم که کاملا اتفاقی بوده که این بلاها توی دوران ا.ن افتاده و اصلا ربطی بهش نداره و همش کار بقیه بوده فکر نمی کنم خیلی معقول باشه .

ایناییم که گفتم علم و دانش و آمار نیاز نداره ! کافیه توی جامعه زندگی کنی و بدبختی مردم رو از نزدیک ببینی . ببینی که چطور ارزش داراییهای پولداره یه شبه 3 برابر شد و ارزش پولای سر ماه کارمنده یک سوم .

نمی خوام وارد بحث توی جزئیات بشم که فقط تکرار مکرراته ، صرفا به نظرم نظرتون درباره ی وضع مردم درست نبود که بیانش کزدم .

به هر حال براتون آرزوی موفقیت می کنم

5. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mamadzar از ایشان تشکر کرده اند:

شتران را 7500 تومن عرضه کردن در همان سال 7500 تومن سود تقسیم کرد!!!
    شبندر 110 تومنی کمتر از 1.5 سال 1800 تومن شد!!!

آیا این اموال بیت المال نبود؟؟؟

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadzar نمایش پست ها
    درود

من معتقدم آدم باید همیشه تمامی صحبت ها رو چه موافق چه مخالف بشنوه و در موردشون فکر کنه ، چه بسا در خیلی موارد که ما به یقین رسیدیم داریم اشتباه می کنیم !

ولی واقعا بعضی وقت ها سکوت در برابر بعضی صحبت ها واقعا سخته ! به نظر من همون جوری که خیلی از طرفدارای دولت جدید متعصبانه برخورد می کنن و قصد دیدن اشتباهات دولت جدید رو ندارن و مثل سهمایی که تو سبدشون دارن فقط از خوبیاش می گن ، شما هم خیلی وقت ها صرفا با بیان بخشی از حقیقت فقط قصد طرفداری از دولت قبل رو دارید .

بخشی از صحبتتون که نتونستم در برابرش سکوت کنم اون بخشی بود که قرمز کردم . خانم میناوی بعضی صحبت ها آدم رو مدیون می کنه ، حالا بعضی وقتا فرد مدیون یه نفر میشه با یه صحبت، بعضی وفت ها مدیون یک جامعه ( یا یک قشر از جامعه )

شما یا از دسته ی خیلی پولدارای جامعه هستید یا از دسته ی خیلی فقیرا ، چون طبقه متوسط جامعه زخمایی توی این 8 سال خوردن که حالا حالاها بعیده فراموش کنن ( و البته خیلی ها ازین دسته نابود شدن به دسته زیر متوسط جامعه پیوستن ) اینم که بگیم که کاملا اتفاقی بوده که این بلاها توی دوران ا.ن افتاده و اصلا ربطی بهش نداره و همش کار بقیه بوده فکر نمی کنم خیلی معقول باشه .

ایناییم که گفتم علم و دانش و آمار نیاز نداره ! کافیه توی جامعه زندگی کنی و بدبختی مردم رو از نزدیک ببینی . ببینی که چطور ارزش داراییهای پولداره یه شبه 3 برابر شد و ارزش پولای سر ماه کارمنده یک سوم .

نمی خوام وارد بحث توی جزئیات بشم که فقط تکرار مکرراته ، صرفا به نظرم نظرتون درباره ی وضع مردم درست نبود که بیانش کزدم .

به هر حال براتون آرزوی موفقیت می کنم
    دوست عزیز ممنونم از توجهی که به نوشته من داشتید

منظور من در اینجا این بود که اون طرح ها همه مخاطب عام داشته و افراد زیادی را در بر گرفته، ولی برخی دوستان به اون طرح ها میگن رانت !

در حالیکه امتیاز ویژه 650 میلیون یورویی رو به اون آقازاده میگن نه رانت نبوده ! منظورم بیشتر این بود که بلاخره در طرحهایی مثل مسکن مهر و سهام عدالت و .... جامعه آماری افراد مشمول قطعا از یک آقازاده و مجموعه ای که براش کار واردات انجام میدن خیلی بزرگتره و اونها اصلا نمیتونه رانت باشه

البته بنده هم یه آدم معمولی هستم در جامعه ولی به دلیل شرایط کاری و اجتماعی با طبقات مختلف برخورد داشتم و دارم و میدونم که چه شرایطی بر مردم حاکم هست با اینحال ممنونم از توجه و تذکرتون و متقابلا آرزوی موفقیت و بهروزی دارم برای شما دوست عزیز

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 377 بار در 127 ارسال

شتران را 7500 تومن عرضه کردن در همان سال 7500 تومن سود تقسیم کرد!!!
    شبندر 110 تومنی کمتر از 1.5 سال 1800 تومن شد!!!

آیا این اموال بیت المال نبود؟؟؟
    بیش از 35 ساله بیت المال غارت شده ، اما عده ای تازه گویا متوجه شدند. درسته که مردم ما مبتلا فقر و فلاکت شدند اما خیلی ازکشورها به نان ونوای حسابی رسیدند. سوریه ، سودان ،فلسطین ،عراق ، افغانستان ،ونزوئلا ، ارمنستان ، آذربایجان و... مستقیما. غیرمستقیم ها مانند روسیه ، چین که بماند.
    خداییش کم کاری نیست ، ببینید نون چند تا کشور رو میدیم ، عجب توقعی دارند بعضی ها دیگه چیزی میمونه برای خودمون؟؟؟

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مشتاق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال mamadzar آواتار ها
    تشکر شده 1,348 بار در 359 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنونم از توجهی که به نوشته من داشتید

منظور من در اینجا این بود که اون طرح ها همه مخاطب عام داشته و افراد زیادی را در بر گرفته، ولی برخی دوستان به اون طرح ها میگن رانت !

در حالیکه امتیاز ویژه 650 میلیون یورویی رو به اون آقازاده میگن نه رانت نبوده ! منظورم بیشتر این بود که بلاخره در طرحهایی مثل مسکن مهر و سهام عدالت و .... جامعه آماری افراد مشمول قطعا از یک آقازاده و مجموعه ای که براش کار واردات انجام میدن خیلی بزرگتره و اونها اصلا نمیتونه رانت باشه

البته بنده هم یه آدم معمولی هستم در جامعه ولی به دلیل شرایط کاری و اجتماعی با طبقات مختلف برخورد داشتم و دارم و میدونم که چه شرایطی بر مردم حاکم هست با اینحال ممنونم از توجه و تذکرتون و متقابلا آرزوی موفقیت و بهروزی دارم برای شما دوست عزیز
    خواهش می کنم ، بنده همیشه مطالب شما رو مطالعه می کنم و ازین منظر که با نظر عموم دوستان انجمن فرق می کنه ازشون استفاده می کنم. همونجوری که گفتم همیشه سعی می کنم یه موضوع رو از زوایای مختلف ببینم .

بنده هم با رانت به شدت مشکل دارم و اونو یکی از عوامل عقب موندگی کشورمون می دونم . از خیلی عملکردهای دولت حدید هم ناراضیم(و اتفاقا به این معتقدم که یه سری سیاستا رو در پیش گرفتن که به دو قطبی شدن کشور که در پست قبل بش اشاره کردم باز هم دامن می زنه ) . ولی خوب حداقل درین دولت تصمیم های یه شبه کمتر بوده و ثبات بیشتر .

ولی در یه موضوع در مورد رانت با شما اختلاف نظر دارم ، اونم اینکه با بالا رفتن تعداد نفراتی که درگیرن بش دیگه نمیشه گفت رانت !! به عنوان مثال وقتی پالایشگاها زیر ارزش ذاتی عرضه شدن درسته که عده ی زیادی از مردم عادی ازش منتفع شدن ولی سود عمده و اصلی رو آدمای رانت دار که از ارزش واقعی و بازی که در ادامه قرار بود اتفاق بیوفته با خبر بودن ، بردن .

و اتفاقا در بازار آشفته ی این 8 سال به شدت تعداد دلال ها و رانتخوارها در سطح جامعه بالا رفت ( مثال میدانیش رو بخوام بزنم ، یه نگاه به وضع بنگاه دارای ملکی که توی این 8 سال فعال بودن بندازید ، این 2 سال اخیر رو بذارید کنار تا قبلش همشون بارشون رو بستن !! )

به هر حال اینا نقطه نظرات و مشاهدات بنده اس و می تونه اشتباه باشه و تعصبی سرشون ندارم

شاد باشید و سلامت
    ویرایش توسط mamadzar : 2014/08/17 در ساعت 23:13

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mamadzar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابوذر آواتار ها
    تشکر شده 2,513 بار در 603 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مشتاق نمایش پست ها
    بیش از 35 ساله بیت المال غارت شده ، اما عده ای تازه گویا متوجه شدند. درسته که مردم ما مبتلا فقر و فلاکت شدند اما خیلی ازکشورها به نان ونوای حسابی رسیدند. سوریه ، سودان ،فلسطین ،عراق ، افغانستان ،ونزوئلا ، ارمنستان ، آذربایجان و... مستقیما. غیرمستقیم ها مانند روسیه ، چین که بماند.
    خداییش کم کاری نیست ، ببینید نون چند تا کشور رو میدیم ، عجب توقعی دارند بعضی ها دیگه چیزی میمونه برای خودمون؟؟؟
    حقیقتی تلخ ما تو کشور خودمان کلی بدبخت وبیچاره داریم اون وقت کمیته امدادمیره تو حداقل 7 کشور شعبه میزنه وپول مردم محروم را به اونا میده واسمش رو میزاره تبلیغ -انسانیت .آدم خندش میگیره شده مثل فوتبال که قرارداد های بالا میبندن تا این وسط یه عده به نان ونوایی برسن به اسم کمک این وسط بخور بخور میکنن . یکی دیگه از بدبختی های کشور ما این است که محصولات پتروشیمی با قیمت نازل به کشورهای دیگه میدن در حالی که به تولید کننده خودمان با چند برابر قیمت بعد میگن چرا چین بازار ایران را گرفت .چون ماده اولیه را از ایران مفت میخره وتولید کننده بد بخت با این وضعیت تکنولوزی عهد دقیانوس وقیمت مواد و هزینه های جانبی چگونه رقابت کنه .بخور بخور در تمام این 35 سال بوده و هرچه درامد نفتی بیشتر شده وخصوصی سازی بیشتر شده رانت واختلاس و...بیشتر شده در زمان مموتی هم بیشترین درامد وخصولتی سازی را داشتیم در نتیجه بیشترین بخور بخور ها در این دولت اتفاق افتاده است .

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ابوذر از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط مشتاق نمایش پست ها
    ماهوارهها برای تلقین مطالب مورد نیاز صهیونیستها برپا شده....
    اصولا مطالب خود را با سکس همراه میکنند که برای بیننده خصوصا جوانان جذابیت داشته باشه...
    در کشورهای جهان و خصوصا اسلامی هر کشوری قدرت بیشتری داشته باشه تهمتهای بیشتری رو نثارش میکنند!!
    متاسفانه در دولت نهم و دهم مفت فروشی برای پر کردن جیب رانتخوارانی برپا شد که با صهیونیستها هم صدا هستند!!!

عضو عادی
    تشکر شده 377 بار در 127 ارسال

ماهوارهها برای تلقین مطالب مورد نیاز صهیونیستها برپا شده....
    اصولا مطالب خود را با سکس همراه میکنند که برای بیننده خصوصا جوانان جذابیت داشته باشه...
    در کشورهای جهان و خصوصا اسلامی هر کشوری قدرت بیشتری داشته باشه تهمتهای بیشتری رو نثارش میکنند!!
    متاسفانه در دولت نهم و دهم مفت فروشی برای پر کردن جیب رانتخوارانی برپا شد که با صهیونیستها هم صدا هستند!!!

توطئه توهم یا همان دایی جان ناپلئونیسم خودمون

شده حکایت ما هر کجا که بی کفایتی و نا مدیریتی هست میندازیم گردن اسراییل.
    اونوقت ما کجای کاریم که صهیونیستها میان همه خرابکاری هاشون رو میکنند و راحت میروند، والله و اعلم
    اینم یه شگرده که هر حرف درست و منطقی رو بجای جواب دادن ، بگیم کار کار صهیونیست هاست .حرف حرف صهیونیست هاست
    بررسی بشه خدارو ،چه دیدی شاید سقوط هواپیمای ایران 140 و روغن پالم و ... هم کار صهیونیست هابود؟؟!!!
    این مردم که سال 88 گفتند ما این دولت رو نمیخواهیم و باهاشون آنگونه برخورد شد.
    جرات نمیکنید به کسانی که حامی دولت دهم و یازدهم بودند حرف بزنید میندازید گردن صهیونیستها؟؟؟؟
    تحریف حقایق هم یه حدی داره.
    ضمنا ،ساده اندیشی است که همه چیزرو با دیدسکس میبنید و میشنوید.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مشتاق از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 3 از 63 نخست 1234561353 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)