صفحه 51 از 182 نخست ... 414849505152535461101151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 1820

موضوع: بانک صادرات ( وبصادر )

عضو فعال مسعود اب آواتار ها
    تشکر شده 3,953 بار در 1,303 ارسال

پاسخ : بانک صادرات ( وبصادر )

نقل قول نوشته اصلی توسط kevin نمایش پست ها
    این هفته سرم خیلی شلوغه سهام وبصادرم مثبت 10 درصد هم بشه یا منفی 2 درصد بشه برام مهم نیست
    بصورت میان مدت وبصادر رو دارم و وقتم روی تحلیل صدها الگو نمودار دیگر گذاشتم

کاربر عزیز رواج شایعه و بدون داشتن منبع معتبر اصلا نه درسته و نه کار جالبی
    1.خواهشا خبرها با ذکر منبع درج کنید
    2.منبع خبر معتبر باشد( خبرگزاری ها با اعتبار و حداقل در سه خبرگزاری دیگر هم درج شود
    و نه اینکه کپی نقل خبر بطور مثال همه آنها رجوع به یک منبع خبری نگردد)
    3.و یا درج خبر از روی سایت بورس:کدال: و وب سایت اصلی دارای سهام
    دوست عزیز
    1 - نمیدانم یعنی اینهم نیاز به توضیح دارد که ( گفته می شود ) یعنی شنیده ها و شایعات ، هر چند که تا نباشد.....
    2 - بنده خودم این سهم را سنگین دارم و بارها در تاپیکهای مختلف گفته ام که وبصادر کم ریسک ترین سهم بازار است ولی دلیل بر این نمی شود که اخبار و شایعات را نادیده گرفت و تنها به تبلیغ سهم خود پرداخت
    3 - یکی از مزایای این سایت نسبت به سایتهای همسایه این است که سعی می شود همه موارد ذکر شود نه فقط تبلیغ حتی در برخی موارد به کسانیکه تازه قصد واردشدن به سهم هایی را دارند توصیه می کنیم که تا پایان اصلاح منتظر بمانند، شواهد آن در مورد بنده و تعدادی از دوستان در تاپیکهای درج شده موجود است.
    4 - بنده خودم سهمی را بدون تحلیل نه می خرم و نه می فروشم و همیشه نمودارها و الگوها و.... را در نظر میگیرم ولی این دلیلی بر نادیده گرفتن اخبار و شایعات نیست و تحلیلها همیشه جنبه پیش بینی دارند، البته حتما شما خودتان این مطالب را می دانید.
    5 - بهتر است ما بجای آنکه فقط چیزی را که دوست داریم لایک کنیم و برای دیگران درست و غلط تعیین کنیم، مطالبی را که دوست نداریم ولی ممکن است وجود داشته باشند را نیز بخوانیم و بررسی کنیم ، صد البته که باید همه اخبار و شایعات را شنید و سپس تصمیم گیری نمود.
    6 - کسی که سهمی را با دید میانمدت یا بلند مدت نگهداری میکند با تغییرات یکی دو هفته 2 تا 10 درصد سهم را خرید و فروش نمیکند.
    7 - دکر منبع برای اخبار است نه شنیده ها و شایعات ولی فقط بخاطر شما دوست عزیز این هم منبع :
    ارادتمند همه دوستان بورسی
    ویرایش توسط مسعود اب : 2013/12/28 در ساعت 21:11

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود اب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی علی خوش خلق آواتار ها
    تشکر شده 231 بار در 65 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود اب نمایش پست ها

2 - بنده خودم این سهم را سنگین دارم و بارها در تاپیکهای مختلف گفته ام که وبصادر کم ریسک ترین سهم بازار است :
    یکی بر سر شاخ بن میبرید...

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علی خوش خلق از ایشان تشکر کرده اند:

گفته می شود در جریان اختلاس ۳۰۰۰ میلیاردی بانک صادرات مقصر شناخته شده است و ملزم به پرداخت دیون به بانک ملی و سامان در جریان تنزیل اعتبارات اسنادی شده است
    چگونگی پخش شایعه فوق:
    سال 90 یک مصاحبه توسط ایسنا با یه ادم دزد میشه "جناب خاوری عزیز"
    دوم مهر سال 91 همون مصاحبه ایسنا رو در سال قبل ،سایت انتخاب میزاره تو خبراش و خیلی سایتها و روزنامه های دیگرhttp://baharnews.ir/vdcc.sqpa2bqpxla82.txt

در سال جاری 92 برج 10 پس از عرضه های خصوصی سازی برای در اوردن دخل و خرج سبد کالا و فلان و بهمان...
    یه دفعه یاد خاوری میوفتیم که ای دل غافل طرف دوسال پیش گفت بانک صادرات مقصره ها.....
    ای الحال خیلی ساده در اینترنت سرچ بفرمایید "بانک صادرات مقصر"
    تا نتیجه مشخص شود
    در صورتیکه فکت دیگری خلاف عرایض بنده بود در همین تاپیک عذر خواهی میکنم
    پی نوشت:
    سایتهای پولی زیاد قابل اعتماد نیستند سعی بنمایید جهت تفنن و لذت بصری به آن سرکشی نمایید

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علی خوش خلق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسعود اب آواتار ها
    تشکر شده 3,953 بار در 1,303 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علی خوش خلق نمایش پست ها
    یکی بر سر شاخ بن میبرید...
    بنی که اینطور بریده شود همون بهتر که .........
    بله بنده این سهم را دارم بخاطر اطمینان از آینده حتی دو تا سه ماهه ولی ترسی از افت قیمت و درجا زدن کوتاه مدت آن ندارم.
    قابل اعتماد بودن یا نبودن را هم بگذارید به عهده حود افراد شما اگر مطلبی نظرتان را تامین نکرد می توانید از آن رد شوید نیازی به توصیه و ....

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود اب از ایشان تشکر کرده اند:

بنی که اینطور بریده شود همون بهتر که .........
    بله بنده این سهم را دارم بخاطر اطمینان از آینده حتی دو تا سه ماهه ولی ترسی از افت قیمت و درجا زدن کوتاه مدت آن ندارم.
    قابل اعتماد بودن یا نبودن را هم بگذارید به عهده حود افراد شما اگر مطلبی نظرتان را تامین نکرد می توانید از آن رد شوید نیازی به توصیه و ....
    شما در مورد سهم نظرتان را گفتید و منم نظرم را بقیه حرف بی مصرفه خوانندگان قضاوت میکند.
    شما وکیل وصی سایتهای پولی هستید؟
    حق ال مشاوره میدهید یا میگیرید؟
    اینجا جای تبلیغ سایت پولی نیست.منم نظرم را میگویم شما هم میتوانید بگذرید .
    همین.تمام

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علی خوش خلق از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 174 بار در 45 ارسال

دوست عزیز1 - نمیدانم یعنی اینهم نیاز به توضیح دارد که ( گفته می شود ) یعنی شنیده ها و شایعات ، هر چند که تا نباشد.....2 - بنده خودم این سهم را سنگین دارم و بارها در تاپیکهای مختلف گفته ام که وبصادر کم ریسک ترین سهم بازار است ولی دلیل بر این نمی شود که اخبار و شایعات را نادیده گرفت و تنها به تبلیغ سهم خود پرداخت3 - یکی از مزایای این سایت نسبت به سایتهای همسایه این است که سعی می شود همه موارد ذکر شود نه فقط تبلیغ حتی در برخی موارد به کسانیکه تازه قصد واردشدن به سهم هایی را دارند توصیه می کنیم که تا پایان اصلاح منتظر بمانند، شواهد آن در مورد بنده و تعدادی از دوستان در تاپیکهای درج شده موجود است.4 - بنده خودم سهمی را بدون تحلیل نه می خرم و نه می فروشم و همیشه نمودارها و الگوها و.... را در نظر میگیرم ولی این دلیلی بر نادیده گرفتن اخبار و شایعات نیست و تحلیلها همیشه جنبه پیش بینی دارند، البته حتما شما خودتان این مطالب را می دانید.5 - بهتر است ما بجای آنکه فقط چیزی را که دوست داریم لایک کنیم و برای دیگران درست و غلط تعیین کنیم، مطالبی را که دوست نداریم ولی ممکن است وجود داشته باشند را نیز بخوانیم و بررسی کنیم ، صد البته که باید همه اخبار و شایعات را شنید و سپس تصمیم گیری نمود.6 - کسی که سهمی را با دید میانمدت یا بلند مدت نگهداری میکند با تغییرات یکی دو هفته 2 تا 10 درصد سهم را خرید و فروش نمیکند.7 - دکر منبع برای اخبار است نه شنیده ها و شایعات ولی فقط بخاطر شما دوست عزیز این هم منبع :http://radiosaham.irارادتمند همه دوستان بورسی
    دوست عزیز همین شایعه که شما می گویید می دانید چه ضرر هایی به مردم ناآگاه و بی اطلاع در حقشون رسانده و چه اجحف هایی شده و چه سود هایی تو جیب یه عده قلیل رفته مثل موضوع تاریخ داد و ستد بورس و الان هم تکرار تاریخ می تونه باشه قیمت یک سهم را خیلی بالا می برند سود می کردن بعد می فروختن و بعدش با چاپ شایعه ها در روزنامه ها قیمت آن رو یک دهم می خریدند وبعد چند وقت دوباره با شایعه دیگر قیمت سهام بالا میبرند و خیلی راحت صاحب صد ها میلیون ها دلار می شدند دوباره این بار سراغ یه سهام ها دیگر می رفتن.
    یه نمونه بارز آن برداشته شدن کل تحریم ها بود متاسفانه حتی درتلویزیون و خبرگزاری ها مهم و موثق پخش شد صورت گرفت در دولت قبلی قیمت دلار از 3500 تومن به 2700 تومن رساند و فردا روزی کسی که 2700 دلار فروخته بود باید بالای 3200 می خرید این وسط شما پیدا کنید پرتغال فروش ها رو چه سودی کردن 25 درصد سود تو چند روز !!!!!!!!
    من به کسی تبلیغ هیچ سهامی نمی کنم اما عاقلانه فروختن خیلی مهم تر از عاقلانه خریدن می تونه باشه
    درباره سایت رادیو سهام اینکه شایعه سازی یا دروغ پراکنی کار نادرستیه و یعنی شما هر روز تو بازار با شایعه ها خرید و فروش می کنید

شما هم سهام دار چند میلیونه بانک صادرات هستید!! و خودتون شایعه منفی براش درست می کنید!! من که لذت بردم از گفته هاتون
    متوجه منظورم نشدید شما به قیمت مد نظرم وقتی برسه می فروشم حالا براساس خیلی از پارامترها
    نه با چندتا مثبت خوردن یا منفی خوردنو روند یک سهم برام مهم !!!
    اما نه موقعی که تایم خرید و فروش یک سهم در حال بالارفتن بعد بیارن پایین خوب خیلی شک برانگیزه و برعکس اون
    چیزی که امروز تو معاملات وبصادر دیدم همین جور بود آیا عرضه کننده عمده داشت؟
    نه, جز یه حقوقی ! و جالب تر از همه دولت سهام وبصادر خود را افزایش داد!!!
    سهامداران عمده حقوقی و حقیقی که به سهم قبل بعد از افزودن آن
    1. شركت مادرتخصصي مالي وسرمايه گذاري سينا-سهامي خ از3.060 درصد به 3.110 درصد 28/900/000 سهم دیگر به سهام قبلیش اضافه کردن
    2. شخص حقیقی از 3.240 درصد به 3.290 درصد 28/900/000 سهم دیگر به سهام قبلیش اضافه کردن
    3.شخص حقیقی از3.130درصد به 3.180درصد 28/900/000 سهم دیگر به سهام قبلیش اضافه کردن
    4.شركت س اتهران س.خ-م ك م ف ع-بخش1دارائي
    5.شركت سرمايه گذاري خوارزمي-سهامي عام-
    6.شركت سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي نفت سهامي خاص
    7. دولت جمهوري اسلامي بخش1دارايي-معاف ازماليات از 13 B سهم با 22.020 درصد دولت جمهوري اسلامي بخش1دارايي-معاف ازماليات- 13 B سهم با 22.410 درصد با افزایش 225/420/000 میلیون سهم به سهام قبلی خود افزود

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=15131P&i=28320293733348826&d=2 0131228

یه سوال دیگه ازتون دارم بنظرتون اشخاص حقوقی و حقیقی بزرگ از نظر عقلی مشکل دارند
    که امروز وبصادر خریدن ؟! وقتی خبری رو پیش از من و شما میدونند!!
    ویرایش توسط kevin : 2013/12/29 در ساعت 00:29

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید kevin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 174 بار در 45 ارسال

تصحیح آدرس لینک
    سهامداران ( 92/10/7 ) (قبل از آغاز معاملات )
    سهامداران ( 92/10/8 ) (در پایان روز معاملاتی)
    http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?Pa...826&d=20131228

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید kevin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sasa آواتار ها
    تشکر شده 379 بار در 127 ارسال

مفت ترین سهم بازار هست هرکی ناراحته بفروشه این سهام بازای خورد پا هی جو ندن لطفا آقا جنبه سهامداری نداری نیا تو بورس برو پفک بخر بفروش اختلاص هم توش نیست

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sasa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 313 بار در 123 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa نمایش پست ها
    مفت ترین سهم بازار هست هرکی ناراحته بفروشه این سهام بازای خورد پا هی جو ندن لطفا آقا جنبه سهامداری نداری نیا تو بورس برو پفک بخر بفروش اختلاص هم توش نیست
    آقا خودتو ناراحت نکن این دوستان کارشون فقط تخریب سهام های خوب و سـم پاشــیه

فرقی هم براشون نمی کنه این سهام نشد یکی دیگه . فقط باید سهامـــداری کرد و تو

توصف خرید نشستن این آقایون و تماشا کرد و اون موقع است که این آقایون جوابشــونو

می گیرن .

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi8400 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شبندر آواتار ها
    تشکر شده 4,913 بار در 2,324 ارسال

خريد صادرات
    بخوبي مشخصه كه روند عرضه باعث شده سهم در اين قيمتها بمونه به محض اينكه عرضه ها تموم بشه تا 200تومان براحتي خواهد رفت تواين چند روز 200ميليون سهم خريدم نمي دونم آخه 115 تومان هم ميشه مگه من كه در تعجبم

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید شبندر از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)