صفحه 54 از 67 نخست ... 4445152535455565764 ... آخرین
نمایش نتایج: از 531 به 540 از 662

موضوع: توسعه بازرگاني آهن وفولادميلاد ( بميلا )

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

پاسخ : توسعه بازرگاني آهن وفولادميلاد ( بميلا )

نقل قول نوشته اصلی توسط نادر کاظمی نمایش پست ها
    تقدیم به آقا آباد که واقعا انسان شریف و خیررسانه:٫

بمیلا قرار بیاد بازار اصلی و اگه بیاد میگن قیمتشا بالای ۱۰۰۰۰ تومن میشه.
    من که وسوسه بودم بخرم اما با پولم باز اتکاما خریدم نوش جان سهامدارا بمیلا
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

دوستان خبر مهم بدم تنها شرکتی که بورن تولید میکرد کدما بود الان با مدیر بازرگانیش صحبت کردم راجب بورن گفت تنها محصولی که مشکل فروش نداره حتی سر کرونا که همه جا خوابیده بورن تنها معدنی هست که تو کل جهان شاید اندازه انگشت های دست هم نباشه برا همین بورن ماده کمیابی هست این بمیلا وحشتناک آینده روشنی داره
    سلام

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,864 بار در 347 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiman نمایش پست ها
    دوستان خبر مهم بدم تنها شرکتی که بورن تولید میکرد کدما بود الان با مدیر بازرگانیش صحبت کردم راجب بورن گفت تنها محصولی که مشکل فروش نداره حتی سر کرونا که همه جا خوابیده بورن تنها معدنی هست که تو کل جهان شاید اندازه انگشت های دست هم نباشه برا همین بورن ماده کمیابی هست این بمیلا وحشتناک آینده روشنی داره

سلام:

منظورتون بورات یا چیز دیگه ای است؟ من در مورد بورن جستجو کردم ولی چیزی دستگیرم نشد

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید abed از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط abed نمایش پست ها
    سلام:

منظورتون بورات یا چیز دیگه ای است؟ من در مورد بورن جستجو کردم ولی چیزی دستگیرم نشد
    سلام

? معدن سنگ بور (Boron) در قره آغاج:
    ▪️طی اطلاعیه شفافسازی #بمیلا، 30 درصد معدن بور را به مبلغ 45 میلیارد تومن از شرکت گروه معدنی میعاد نگین ابرار خریداری و بخشی از ثمن معامله را از محل سهام خود ( متعلق به شرکت زیر مجموعه ارزش آفرینان ) به ارزش 18 میلیارد تومن تهاتر می کند.

?از کاربرد های بور می توان به کاربرد آن در صنعت شیشه و سرامیک ، مواد شوینده ، فضاپیماها ، راکتورهای هسته ای ، مصارف پزشکی و دارویی اشاره کرد.
    معادن بور در جهان بسیار کمیاب اند کشور های تولید کننده شامل آمریکا و ترکیه می باشد.

▪️این معدن توسط هیات کارشناسان رسمی با در نظر گرفتن عمر باقی مانده (7 سال )پروانه بهره برداری به مبلغ 163 میلیارد تومن قیمت گذاری گردیده . سود سالانه این معدن 106 میلیارد تومن برآورد شده. نکته کلیدی اینکه معمولا اولویت تمدید پروانه با بهره بردار فعلی است بنابراین صرف نظر از دوره و مدت پروانه ، تمدید مجددا آن به سهولت انجام می پذیرد. نمونه مشابه این معدن مربوط به معدن بور متعلق به شرکت #کدما می باشد که در همان منطقه ( قره گل) واقع و از دهه 60 تا به الان طی دوره های متعدد بنام کدما تمدید شده است .
    بنابراین با توجه به سودآوری این معدن که در حال حاضر در غیاب معدن ریزش کرده کدما تنها معدن فعال بور در ایران می باشد ارزش آن به مراتب از ارزش کارشناسی بالاتر است.

▪️اطلاعات معدن :
    ذخیره معدن 262000 تن
    ذخیره قابل استخراج 210000 تن
    تولید سالانه 20000 تن
    ? معادن را از روی ذخایر قطعی نیز مقایسه می کنند . معدن بور قره آغاج 12000 تن و معدن قره گل متعلق به کدما 4000 تن ذخیره قعلی دارند.

♣️چنانچه بخواهیم حداقل پی ئی سود آوری این معدن را 4 در نظر بگیریم ارزش کل این معدن کمتر از 400 میلیارد تومن نیست . بنابراین سهم #بمیلا که این معدن را بصورت توافقی و نه در یک بازار رقابتی خریداری نموده حداقل 120 میلیارد تومن می توان برآورد کرد.
    ? توجه شود در معامله خرید معدن ، فروشنده خود سهامدار #بمیلا می شود و از منافع آتی حاصل از درآمدهای معدن و سایر درآمدهای شرکت شریک است.
    سلام

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,864 بار در 347 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiman نمایش پست ها
    سلام

������ معدن سنگ بور (Boron) در قره آغاج:
    ▪️طی اطلاعیه شفافسازی #بمیلا، 30 درصد معدن بور را به مبلغ 45 میلیارد تومن از شرکت گروه معدنی میعاد نگین ابرار خریداری و بخشی از ثمن معامله را از محل سهام خود ( متعلق به شرکت زیر مجموعه ارزش آفرینان ) به ارزش 18 میلیارد تومن تهاتر می کند.

������از کاربرد های بور می توان به کاربرد آن در صنعت شیشه و سرامیک ، مواد شوینده ، فضاپیماها ، راکتورهای هسته ای ، مصارف پزشکی و دارویی اشاره کرد.
    معادن بور در جهان بسیار کمیاب اند کشور های تولید کننده شامل آمریکا و ترکیه می باشد.

▪️این معدن توسط هیات کارشناسان رسمی با در نظر گرفتن عمر باقی مانده (7 سال )پروانه بهره برداری به مبلغ 163 میلیارد تومن قیمت گذاری گردیده . سود سالانه این معدن 106 میلیارد تومن برآورد شده. نکته کلیدی اینکه معمولا اولویت تمدید پروانه با بهره بردار فعلی است بنابراین صرف نظر از دوره و مدت پروانه ، تمدید مجددا آن به سهولت انجام می پذیرد. نمونه مشابه این معدن مربوط به معدن بور متعلق به شرکت #کدما می باشد که در همان منطقه ( قره گل) واقع و از دهه 60 تا به الان طی دوره های متعدد بنام کدما تمدید شده است .
    بنابراین با توجه به سودآوری این معدن که در حال حاضر در غیاب معدن ریزش کرده کدما تنها معدن فعال بور در ایران می باشد ارزش آن به مراتب از ارزش کارشناسی بالاتر است.

▪️اطلاعات معدن :
    ذخیره معدن 262000 تن
    ذخیره قابل استخراج 210000 تن
    تولید سالانه 20000 تن
    ������ معادن را از روی ذخایر قطعی نیز مقایسه می کنند . معدن بور قره آغاج 12000 تن و معدن قره گل متعلق به کدما 4000 تن ذخیره قعلی دارند.

♣️چنانچه بخواهیم حداقل پی ئی سود آوری این معدن را 4 در نظر بگیریم ارزش کل این معدن کمتر از 400 میلیارد تومن نیست . بنابراین سهم #بمیلا که این معدن را بصورت توافقی و نه در یک بازار رقابتی خریداری نموده حداقل 120 میلیارد تومن می توان برآورد کرد.
    ������ توجه شود در معامله خرید معدن ، فروشنده خود سهامدار #بمیلا می شود و از منافع آتی حاصل از درآمدهای معدن و سایر درآمدهای شرکت شریک است.

سلام-- سپاس از بسط خوب مطلب- اگر راه بدهد اضافه میکنم- به اینده سهم امیدوار بودم ولی هر روز بیشتر مطمین میشم. موفق و موید باشید.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید abed از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

صندوق سرمايه گذاري تجربه ايرانيان
    اخیرا به ترکیب سهامداران عمده بمیلا وارد شده است ...
    سهامداری
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

جناب آباد عزیز امروز 50 میلیون نقدینگی دستم اومد به نظرتون بمیلا بخرم و نگه دارم البته اگر راه بده بخرم

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    بمیلا دو پله دیگر خرید شد 1252 ت
    سهامداری ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    جناب آباد عزیز امروز 50 میلیون نقدینگی دستم اومد به نظرتون بمیلا بخرم و نگه دارم البته اگر راه بده بخرم
    سلام
    آخرین خرید من 1252 بوده ..
    الان قیمت 1777 تومان است ...
    در این قیمت عالی نیست ...
    ولی خوب و مناسب می تواند باشد ...
    و کسی که می خرد باید با دید شرکت در افزایش سرمایه باشد و بداند که احتمال اصلاح کوتاه مدت هم وجود دارد

توصیه می کنم سه بخش کنید ثعتما زیر 2500 تپولا زیر 950 و بمیلا بگیرید و یا دو سهم از سه را سهم بخرید
    درود

16. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,232 بار در 270 ارسال

با سلام و احترام
    جناب آباد تپولا رو از قبل داشتید یا تازه وارد شدید ؟ اهداف سهم رو میفرمایید
    ممنون
    سهام داری کنیم نه سهام بازی

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید sanaz200 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz200 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    جناب آباد تپولا رو از قبل داشتید یا تازه وارد شدید ؟ اهداف سهم رو میفرمایید
    ممنون
    تپولا قدیمی ترین سهم در سبد من است ...
    ولی جدیدا از حدود 850 تا 950 در حال اضافه کردن هستم
    این سهم ریسک بالایی دارد ... پس با مطالعه و پذیرش ریسک ورود کنید

20. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 54 از 67 نخست ... 4445152535455565764 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع