صفحه 31 از 175 نخست ... 21282930313233344181131 ... آخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 1743

موضوع: $$ فعلا این چند تا سهمو داشته باشید تا بعد $$

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    یاسر جان این کارت خیلی قابل تقدیره

خیلی مردی
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی مصری پور نمایش پست ها
    یاسر جان این کارت خیلی قابل تقدیره

خیلی مردی
    چاکریم داش مصطفی وظیفه هر آدمی همینه که به فکر همنوع خودش باشه، هنر نیست حالا ما آدما این چیزارو فراموش کردیم دیگه نقصیر از خودمونه.... اما خدایی خیلی سخت گذشت... (محمود فکر کنم کامل تو جریان بود و یادشه)
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی m_akbari11 آواتار ها
    تشکر شده 171 بار در 38 ارسال
    دوستان سلام و خسته نباشید. به نظرتون بکاب و کمنگنز و شزنگ و کهمدا کدومشون برای خرید بهتر هستند و حتما یکشنبه مثبت خواهند بود؟؟ سهم بهتر از اینها اگه میدونید ممنون میشم بگید/

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید m_akbari11 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    Wow! چه داستانی شد سینا ! البته همه مون خاطرات بدی از ضررهای بورس داریم ولی خب این داستانی که تو گفتی دراماتیک بود ! امیدوارم که دیگه از این ماجراها واسه هیچکس پیش نیاد و روزهای طلائی برای همه آرزو میکنم

حالا این سهمها که از سال 85 تا الان بسته مونده! تحت چه عنوان بسته مونده؟ مدیرانش و همون ریش قرمز فراری هستند؟ آخرش چی؟ نباید مثل همین مورد اخیر در بورس دارایی های شرکت فروخته و سهم سهامداران از اموال تسویه بشه ؟

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال fm2006 آواتار ها
    تشکر شده 2,960 بار در 697 ارسال
    سلام سینا جان چون میدونم آدم منطقی و تحلیل گری هستی میگم تا بیشتر بتونیم کنار هم کار کنیم .
    با توجه به تعدیل مثبت بالای 100% مداران روی رانفور و رتاب با توجه به تعدیلات پیش رو و همچنین اینکه رانفور سهامدار عمده مدارانه و هیچ تهدیدی هم ندارن نسبت به اوضاع سیاسی یه بررسی داشته باش خبرشو بهم بده تا بریم تو کار نمودارا .
    موفق باشی
    فراموشی همان چیزی است که این سیاره نشینان "آگاهی" می خوانندش (ریچار باخ )

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید fm2006 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid26967 آواتار ها
    تشکر شده 1,611 بار در 370 ارسال
    با سلام سینا جان خدا قوت
    جا داره یه تشکر ویژه داشته باشم از سینا جان بابت معرفی سهم مداران که حدود یک ماه پیش معرفی کردن. فکر کنم با این تعدیل مداران ذره ای از ضررهای این مدت جبران بشه.

شماره 159#

نقل قول نوشته اصلی توسط تصمیم کبری نمایش پست ها
    برای امروز چند تا گلچین کردم با اولویت خریدی که گفته بودم.

کهمدا 3310 ریال. زیر 330 تومان گیرتون اومد عالیه.

کاذر 1121 ریال. منفی کامل تا منفی 2 عالیه.

مداران 2780 ریال. منفی کامل تا منفی 2 عالیه. ( مهلت حقشو نمیدونم. اگه مهلت داشت حقش عالیتره)

وپترو 691 ریال. زیر 68 تومان حدود 40 درصد سبد هم میشه بهش اختصاص داد.

فنوردح 698 ریال. تو تاپیک فنورد یه چند خط انشاء براش نوشتم. حتما بخونید و اگه خواستید بخرید. عالی و غیر عالی ( شیمی معدنی) بودنش را اونجا میفهمید.
    ویرایش توسط hamid26967 : 2011/12/03 در ساعت 00:23

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid26967 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 8,428 بار در 1,179 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fm2006 نمایش پست ها
    سلام سینا جان چون میدونم آدم منطقی و تحلیل گری هستی میگم تا بیشتر بتونیم کنار هم کار کنیم .
    با توجه به تعدیل مثبت بالای 100% مداران روی رانفور و رتاب با توجه به تعدیلات پیش رو و همچنین اینکه رانفور سهامدار عمده مدارانه و هیچ تهدیدی هم ندارن نسبت به اوضاع سیاسی یه بررسی داشته باش خبرشو بهم بده تا بریم تو کار نمودارا .
    موفق باشی
    یه سرسری گزارش 6 ماهه رانفور را نگاه کردم ولی متاسفانه چیزی نظرمو جلب نکرد.
    انشالله سر فرصت چند تا گزارش همراه با گزارش هیئت مدیره به مجمع را کامل بررسی میکنم تا ببینم چیزی میفهمم، یا اینکه خرفت شدم.
    ولی با این گزارش عالی مداران ، مطمئنا این دو فردا روز خوبی را شروع خواهند کرد و اول صبح فرصت خرید است( رانفور هم که رو بهترین نقطه حمایته.)

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 722 بار در 222 ارسال
    تصمیم کبری عزیز اگر میخوای که گزارشی نظرتو جلب کنه برو گزارش قند نقش جهان رو بخون سود انباشته رو ببین که میخواد افزایش سرمایه 186 درصدی هم بده پوشش 6 ماهه و تعدیل مثبت هم ببین حالشو ببر.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Godfathers از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 353 بار در 124 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط تصمیم کبری نمایش پست ها
    در اوج بازار مثبت 82 و 83 شخصی بنام علیرضا احمدی ، تو تالار حافظ تهران حسابی پیش سهامداران معروف شد. بازار خوب بود و هر سهمی را این اقا اعلام میکرد بدون شک مثبت میشد. تو مجامع بشدت از حقوق سهامداران دفاع میکرد و سوالات کلیدی از هیئت مدیره میکرد و مثل کنه به کار خود تو مجامع ادامه میداد که باعث بهم خوردن مجامع هم میشد. از سهامی هم که تو پورتفوی نداشت 1 عدد میخرید تا تو مجامع شرکت کند!

بهر حال اعتماد سهامداران را حسابی به خودش جلب کرد تا جایی که سهامداران با دادن ( وکالت حق رای خود) باعث شدند این بابا تو هیئت مدیره چند تا شرکت کوچک نفوذ کنه.
    بعد از مدتی این اقا با داودیان دست شراکت دادند و سهام پیام را خریدند و تو مجمع ازمایش ( یکی از زیرگروههای پیام ) مدیر عامل ازمایش را به زور از سمت مدیر عاملی انداختند بیرون! زمینهای ازمایش را فروختند و سهم را به چند برابر قیمتی رساندند.
    خود پیام را از قیمتهای زیر 100 تومان به حوالی 250 تومان رساندند.
    سهامداران جزء هم حال میکردند و خوشحال بودند که سهامشان داره بالا میره.
    روزی یکی از دوستان بهم پیشنهاد داد بیا پیام بخر. قراره زمینش را مثل ازمایش بفروشه و سهام بشه 500 تومان. این یارو ریش قرمز تا حالا هر چی گفته راست در اومده! بهر حال منم که تو بازار خوبی سالهای 82 و 83 حسابی سود کرده بودم . فکر کردم که بابا خودم یپا بورس بازم و از مخ خودم این سودها را گرفتم.و با اطمینانی که به دوستم داشتم رفتم پیام 230 تومانی خریدم. اونم نه یکی و نه 2 تا بلکه 250 هزارتا!!!!
    سهم میخواست بسته بشه برای مجمع و ریش قرمز اعلام کرد بعد از مجمع بالای 300 بازش میکنیم.و تا 500 میره.
    روز اخری که داشت بسته میشد 290 در حال معامله بود و به خدا قسم قصد فروش کرده بودم که همه تو تالار حافظ در حال خرید بودند!( علتشم قیمت اعلامی ریش قرمز بود )
    منم احمق شدم. طمع کار شدم. دقیقا بمانند چوپانی شدم که یک کاسه شیر داشت و تو ذهنش به فروش شیر و خرید جوجه و ....
    اره دوستان. سهم رفت مجمع و تو مجمع علیرضا احمدی با خودش چند تا بادیگارد اورده بود که یموقع دارو دسته مدیرعامل قبلی ازمایش کتکش نزنن. بعد از اتمام مجمع این اقا اعلام کرد روز بازگشایی هر تعداد سهم عرضه داشته باشد ما میخریم و سهم زیر 300 باز نخواهد شد!
    روز بازگشایی سهم حوالی 300 باز شد و انصافا پر تعداد هم معامله شد. منم که تعریف این اقا رو شنیده بودم ( از دوستانم ) و گفته های بعد از مجمعش را شنیدم باورم شده بود که سهامدار عمده در حال خرید سهم است. و منم از همه جا بی خبر منتظر 500 مونده بودم.
    از همه بدتر اینکه 40 میلیون اون پول مال خودم بود و بقیه اش را از فامیل گرفته بودم که با سود تحویلشان بدم و کلی هم قونپوز در کنم!
    چشمتان روز بد نبینه سهم رسید به 180 تومان و بازم حماقت کردم و نفروختم.
    بسته شد و الان بعد از 6 سال هنوز باز نشده است.
    خونمو فروختم و بدهی را پاس کردم. خونه شد 5 برابر!
    من درد ضرر را چشیده ام. تو زندگی حسود نبوده ام ولی به حسودی هم رسیدم.
    من تازه سرکارگر قسمت فلز کاری یکی از کارخانه های خوب تهران شده بودم ( سال 82 سختی کار اعلام شد و قدیمیها باز نشسته شدند و منم شدم سرکارگر). بخاطر سالهای رونق بورس بی خیال سرکارگری شدم که خیلیها ارزوشو داشتن!
    ولی سال 84 همه چیز عوض شد. کارم را از دست داده بودم. سرمایه ام بعلاوه پول مردم نابود شد. خونمو فروختم.
    حالا طرف دیگر قضیه، اونایی تو فامیل که سال پیش حتی یکدهم منم پول نداشتند و یه اپارتمان چوس متری تو مارلیک و اندیشه خریده بودن ( اونم با مقداری قرض از من و وام 3 میلیونی. خونه 5 تومانی خریده بودند) خونشون شده بود 25 میلیون!
    به والله تو زندگی حسود نبودم ولی میفهمیدم که دارم به اینا حسودی میکنم.
    به هیش کی تو بورس اعتماد نکنید.
    نمیگم دیگران همه کلاه بردارن. نه.
    میگم و تو سهم پی امی این هفته هم گفتم: همیشه خر خرما نمیرینه.
    شاید من 5تا سهم معرفی کنم و همه اونها بازدهی خوبی داشته باشند. بعد از 5 بار شما میگید دمش گرم سینا عجب گرگیه و دفعه ششم حتما اون سهمی را که معرفی کردم میخرید.حالا دفعه ششم ، تحلیل من اشتباه میشه ( همونطور که تو فنوردح تا الان 3 میلیون ضرر دادم )
    و چون شما هم رو من حساب ویژه باز کردید و دفعه ششم بیشتر از 50 درصد پولتونو رو حرف من سرمایه گذاری کردید. حسابی ضرر میدید.
    اینجا هم که فروم بورسیه، منم دیدم ضایع شدم دیگه نمینویسم. به همین راحتی.
    آقا داغ دلمون تازه شد
    داغي كه صنايع فلزي ايران با اون مدير عامل دزدش گذاشت
    خدا لعنتشون كنه

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid_jey از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 8,428 بار در 1,179 ارسال
    دوستان گلم، لطفا نصیحت و خواهش منو که تو پی ام گفتم حتما رعایت کنید.

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)