صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 39

موضوع: قابل توجه نهادهاي نظارتي سازمان؛ اعلام موارد واضح دستكاري قيمتي

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    درود بر آينشتاين عزيز؛

خير مقصود بنده عرضه بيش از حجم خاص نيست منظور نوع معاملاته. دوستاني كه رصد كرده باشند معاملات روزهاي اخير سهم رو كاملا متوجه هستند مقوصد بنده چيه. نوع رنج كشيدن ها، فروختن فقط در منفي و عدم عرضه به صف خريد و.... باعث ميشه اين نوع عرضه عادي تلقي نشه
    سلام جناب شریعت به نظرتان معاملات شلعاب نیز مشکوک به این امر نیست؟

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط "heydar" نمایش پست ها
    سلام جناب شریعت به نظرتان معاملات شلعاب نیز مشکوک به این امر نیست؟
    درود بر جناب حیدر عزیز؛
    بعید نیست اما چون حجم شرکت و معاملات پایینه قطعا راحت تر میشه بازیش داد. بعدم چون حقوقی روش فعال نیست نمیشه زیاد پیگیریش کرد.
    البته خودم سهامدارش هستم اما صبرمون بالاتر از این حرفاست.
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 151 بار در 68 ارسال
    سلام ... دوستان گرامي .... در نماد كفپارس ' وكادو كه مالك ان است بدون معامله رسمي سهم را به شخص حقيقي واگذار نموده بود..... شفاف سازي روي كداله ..... حالا سوالم اينه باتوجه به اينكه هرماه كزارش پرتفوي وكادو ميومد رو كدال وخبري از اين فروش نيوده .... اين حق براي سهامداراي حقيقي نيست شكايت كنند .... دوستان لطفا بررسي كنيد و در بحث شركت كنيد ..... راستي بعد چند ماه كفپارس به سوددهي رسيده !!!!

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,084 بار در 1,149 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    درود بر عرفان عزيز؛

كاملا درك مي كنم چه احساسي داريد و مي دونم تو چه مملكت فاسدي زندگي مي كنيم. 2روز پيش در مورد حمله به صفحه فيسبوك مسي برنامه تحليلي ساخته بودند و بسيار متعجب بودند كه از مردم با فرهنگ ما بعيده و...
    كدوم فرهنگ؟! بنده با قاطعين مي تونم بگم بسيار بي فرهنگ هستيم. بسيار هم فاسد هستيم اما راهش رها كردن نيست. بايد افزايش فشار رو دنبال كرد. بايد مقابله كرد بصورت تدريجي و آرام. من فكر مي كنم ثمره خواهد داد حالا شايد با صرف زمان بيشتر
    جناب شریعت عزیز سلام
    به نظر من همه جامعه این طوری نیست!!!بر عکس نظر شما من عقیده دارم مردم ما اغلب بسیار با فرهنگ هستند و فساد هم خیلی زیاد نیست ولی اون عده ای که بی فرهنگ و فاسد هستن چهره ای رو که نشون میدن اثر کلی روی جامعه میذاره ولو اینکه تعدادشون خیلی نباشه.فرهنگ و هنر و خوبی توی خون این مردم هست.کسی رو پیدا نمیکنین که از ناراحتی بقیه شاد بشه ولو اینکه اون طرفش دشمنش باشه.
    ولی راهکارتون بسیار درسته و باید بقیه به اونهایی که این رفتار ها رو دارن تذکر بدن که میشه همون چیزی که دین خواسته(امر به معروف و نهی از منکر) که متاسفانه امروزه تو جامعه به دلایل مختلف کم شده.
    فواره چون بلند شود سرنگون شود

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 13,439 بار در 883 ارسال
    سلام سید

این شماره تلفن پیغام گیر حراست بورس هست.هر تخلفی عمده ای که می بینید گزارش کنید.

021-84083440
    أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْقِلُونَ

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید موی عاقل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علی خان آواتار ها
    تشکر شده 929 بار در 263 ارسال
    نماد های پتروشمی بازار پایه بسته شدند همگی

نماد دیگه که در بازار پایه مشکوک هست نماد واحیا هستش
    امیدوارم این رو هم مورد عنایت قرار بدن
    زندگی یعنی همین که اگه داری یا نداری،حقتو بگیری اما پا رو حق کسی نذاری

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علی خان آواتار ها
    تشکر شده 929 بار در 263 ارسال
    امروز رنگ زدم بخش نظارت فرابورس تا در یک حرکت اجتماعی!!!! ببینم چرا بین نمادهای با ابهام نامی از واحیا نیست که با ارزش پرتفوی یک دهم ومعادن به دلیل حضور یک کارگزاری در سهامدارانش به راحتی تا نصف قیمت ومعادن داره معامله میشه
    واما روند تلفن جواب دادن در سازمان محترم
    ابتدا یه آقای محترمی در بخش نظارت با شنیدن توضیحات من فرمودند با شماره 64086533 تماس بگیرید
    شماره بالا رو یه خانوم نسبتا محترمی پاسخ دادند و به جایی وصل کردند و بعد از 5 دقیقه آهنگ شنیدن
    همون خانم گوشی رو برداشتند و گفتند نیستند مثل اینکه و بعد ار بازار با 66756292 تماس بگیرید
    بعد از بازار با شماره فوق تماس گرفتم که یه خانوم عصبانی گفتند باید با شماره 88648236 تماس بگیرید
    بازم ناامید نشدم و با شماره فوق الذکر تماس گرفتم که درکمال تعجب شماره فکس بود.!!!!
    اما من از پا ننشستم و دوباره با شماره اول تماس گرفتم که این بار با عصبانیت گفتن به ما مربوط نمیشه و قطع کردن!!!

واقعا چه سیستم پاسکاری جالبی داره سازمان
    اگه تیم ملی با ایت سیستم مقابل آرژانتین بازی کنه صددرصد با آرژانتینو میبره
    زندگی یعنی همین که اگه داری یا نداری،حقتو بگیری اما پا رو حق کسی نذاری

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید علی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,478 بار در 989 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی خان نمایش پست ها
    امروز رنگ زدم بخش نظارت فرابورس تا در یک حرکت اجتماعی!!!! ببینم چرا بین نمادهای با ابهام نامی از واحیا نیست که با ارزش پرتفوی یک دهم ومعادن به دلیل حضور یک کارگزاری در سهامدارانش به راحتی تا نصف قیمت ومعادن داره معامله میشه
    واما روند تلفن جواب دادن در سازمان محترم
    ابتدا یه آقای محترمی در بخش نظارت با شنیدن توضیحات من فرمودند با شماره 64086533 تماس بگیرید
    شماره بالا رو یه خانوم نسبتا محترمی پاسخ دادند و به جایی وصل کردند و بعد از 5 دقیقه آهنگ شنیدن
    همون خانم گوشی رو برداشتند و گفتند نیستند مثل اینکه و بعد ار بازار با 66756292 تماس بگیرید
    بعد از بازار با شماره فوق تماس گرفتم که یه خانوم عصبانی گفتند باید با شماره 88648236 تماس بگیرید
    بازم ناامید نشدم و با شماره فوق الذکر تماس گرفتم که درکمال تعجب شماره فکس بود.!!!!
    اما من از پا ننشستم و دوباره با شماره اول تماس گرفتم که این بار با عصبانیت گفتن به ما مربوط نمیشه و قطع کردن!!!

واقعا چه سیستم پاسکاری جالبی داره سازمان
    اگه تیم ملی با ایت سیستم مقابل آرژانتین بازی کنه صددرصد با آرژانتینو میبره
    خب شما به یه نکته توجه نکردی و اون اینکه آیا بچه های خودی هم این سهمو دارن یا نه؟!

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علی نظامی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال
    سلام و عرض ادب

آقا سید تاپیک انصافا خوبی راه اندازی کردی،نمیخوام جو نا امیدی رو القا کنم،اما خداییش اینقدر مسخره بازی دیدیم تو این بازار که دیگه تخلف هم برامون عادی شده...

عکس زیر رو ببینید،نمیگم این تخلفه،اما اخه این مسخره بازی چه معنی میده؟واقعا سازمان نمیتونه جلوی اردر های 1 دونه ای رو بگیره؟!!!

این مربوط به همین امروزه که سهم هم صف فروش شد،اما چرا یه نفر نمیخواست اردرهای فروش بالاتر از این قیمت دیده بشن؟ایا اولین اردر فروش تو این لحظه مربوط به نزدیک صف خرید بوده؟آیا هنوز خرید دوستان تکمیل نشده؟آیا این کار فقط ساخته ی یه آدم بیکار بوده که حوصله اش سر رفته؟!

تمام سال من بی تو...

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,478 بار در 989 ارسال
    جناب مرادی منم اخیرا از این اردرا زیاد دیدم که فکر نمیکنم مساله خاصی باشه. به نظرم اینا کار تازه واردایی هست که احتمالا واسه تفریح و سرگرمی از این کارا می کنن آخه یکی نیست بگه بنده خدا این سه دونه اردرت با یه رنج تا 2153 که محو میشه! مساله اساسی که فکر میکنم این جا مد نظر دوستان و مخصوصا سید بوده دستکاری قیمت در حجم های زیاد و عمدی بوده. فکر میکنم در قدم اول لازم باشه صباتامین یه دوره مخصوص سبدگردانی واسه همه حقوقیای ناشی مثل بیمه ایران بذاره!

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علی نظامی از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع