صفحه 382 از 1970 نخست ... 2823323723793803813823833843853924324828821382 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,811 به 3,820 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 435 بار در 63 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shilshil2002 نمایش پست ها
    دوستان یه مقداری نقد هستم. پیشنهاد خرید چه سهمی دارید که بتونم به مقدار ضرر صدرا رو جبران کنم؟
    سلام:
    من جرئت سهم معرفی کردن به کسی رو ندارم چون بعدان آه و نالش برام میمونه و اگه سود کنه که با 1 تشکر کافیه ولی میتونم بهت راهنمائی بدم.
    یا سهمی رو بخر که تحریمها روش بی اثر باشن و در موارد سقوط بازار دی پی اس خوب بدن مثل ساختمان که بنظرم سهم ثتران زیر 230 برای خرید خوبه یا سهامی که صادرات دارن و دلار میگیرن و مهم اینکه بدهی ارزی نداشته باشن مثل پترو شیمی گروه روی و شرکتهای سرمایه گذاری مثل صندوق و عدیر.البته امروز بهترین گذینه به نظرم فایرا بود که با فشار بورس مجبور شدن شناور سهم رو بالاببرن که فرصت خرید خوبی بود و اگه فردا هم بده خوبه.وملت هم با 2 تا منفی سهم برمیگرده و بازیگراش میخوان قیمت پائین سهم رو بدست بیارن و خودشون صف فروش سنگین میکنن.فاذر زیر 260.
    البته اینها معرفی نیست یعنی زیر نظر داشته باش.من تو اولین پستهام تو این تاپیک قبل از عید هم به پتروشیمی-ساختمان و روی اشاره داشتم که ساختمان اون رشد مورد انتظار رو نداشته ولی 2 تای دیگه رشد خوبی داشتن.
    نتیجه: وملت 53-4 صندوق احتمالا یه اصلاح قبل از صعود داشته باشه و زیر 230 .پتروشیمیها هم یه اصلاح دارن.روی هم آینده خوبی داره. فاذر اگه افزایش بزودی نیاد بازار خسته میشه و میتونهتا 250 هم برسه. فاراک هم که گیر نمیآد. امیدوارم صدرا خوب باز بشه و روند صعودی همگروه رو تشدید کنه تا از ضرر در بیائید. فایرا هم تا 1500 جا داره فعلا.ولی با تحلیل و گزارشات سهم بخر.خودت خواهشا تحقیق کن و سهمهی این گروه ها رو زیر نظر داشته باش. 1-سهمهائی که تحریم روشون اثر نداره 2- صادراتی بدون وام ارزی که بتونه دلار رو آزاد بفروشه. موفق و پر سود باشید
    ببینیم خبرهای خوب صدرا کی بیرون میآد .سود 91 کی رو کدال میشینه چون سرمایه خیلیها با ضرر سنگین خوابیده و پترو شیمی تقریبا یکه تازی میکنه.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید armin777 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال
    با توجه به عرضه توریل تا پایان فروردین خرید سهام سهامداران آن یعنی حتوکا و وتوکا شاید مناسب باشد.
    فکر کنید بعد خودتان تصمیم بگیرید.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 113 بار در 41 ارسال
    آقا طیب و آرمین عزیز بسیار ممنونم. خیلی لطف کردین که راهنمائی کردین.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید shilshil2002 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 113 بار در 41 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسگر نمایش پست ها
    با توجه به عرضه توریل تا پایان فروردین خرید سهام سهامداران آن یعنی حتوکا و وتوکا شاید مناسب باشد.
    فکر کنید بعد خودتان تصمیم بگیرید.
    از راهنمائی شما ممنونم

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید shilshil2002 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز در اینجور موارد قانون جبران ضرر به مثل کاربرد دارد و همچنین شاید خود صدرا برای یک میلیون سهم زیاد گیر ندهد ولی ده درصد را پس گرفته است .البته می دانم با هم صحبت کردیم ولی این را برای دوستانی که مطالب را پیگیری می نمایند نوشتم .
    بله جناب ساده ساده درست می فرمایید اما سخن بنده اینست که اگر آن ده درصد را بر نمی گرداندند الان 15% فاذر داشت .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط طیب نمایش پست ها
    باسلام وعرض ادب

بله خدمتتون همون روز عرض کرده بودم که خصوصی سازی 1میلیون فاذر فروخته اونم خرد؟!!!!!!!!! واینو دیگه نمیشه برگردوند وسایر سهام فروخته شده رو

پس اینطوریهd:

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    بند 5 صورتهاي حسابرسي صدرا اعلام كرده كه 5 درصد فروخته شده بقيش مشخص نيست...سند ازين واضح تر؟

http://codal.ir/Reports/Exports/RusD...Y1Zw%3d%3d.pdf

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    بله دوست عزیز ضمن تایید فرمایش شما خدمتتان عرض کنم که انشاالله به غیر از مبارک بودن قدمشان و انجام فرمایش جناب سرمایه گذار 67 عزیز و افتتاح جرثقیل 1000 تنی و مراحل پایانی کشتی افراماکس اخبار خوش دیگری را هم شاهد باشیم که البته از آنها و زمان آنها نیز قبلا صحبت کرده ایم . همچنین این بازدید پیش درآمد بازدید اصلی است.و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط طیب نمایش پست ها
    باسلام وعرض ادب

این هفته دولت از جزیره صدرا بازدید خواهد کرد

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    در کنار حس شادی و خوشحال بودن حس خود تخریبی در بسیاری از ما ها وجود دارد.در عالم سهامداری ما نباید تحت تاثیر حس شعف ناشی از برد و یا حس سرشکستگی ناشی از باخت قرار بگیریم. ما باید آنچنان بر روی خود معامله گری و پرورش مهارتها یمان تمرکز کنیم که بدست آوردن و یا از دست دادن پول احساساتمان را تحت تاثیر قرار ندهد. در این این مسیر خطرناکی که برای رسیدن به موفقیت انتخاب کرده ایم ...اگر ما به آرامش درونی نرسیم تخلیه کشمکشهای درونی و برآورده کردن تمایلات ضد ونقیض در محیط بازار بسیار گران تمام خواهد شد و اگر ندانیم که به کجا می رویم؟ سر انجام خود را جایی خواهیم یافت که هرگز نمی خواستیم.

جهل آمد پیش او دانش شود -------جهل شد علمی که در ناقص رود

هر چه گیرد علتی علت شود ------ کفر گیرد کاملی ملت شود ---- ( مولانا )

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز یک خبر بد و یک خبر نه چندان خوب وسه خبر خوب دارم که قبل از دادن خبرها درخواست می کنم که بر اعصاب خود مسلط باشید . باید خدمتتان عرض کنم در تماسی که آقا وحید با مهندس اعتصام گرفت وتحقیقات صورت گرفته دال بر خبرهای زیر است اول خبر بد اینکه پیش بینی اولیه سود 91 در حد 100ريال و شاید هم کمتر باشد .چون حسابرس گیر سه پیچ داده است دوم خبر نه چندان خوب که احتمالا سهم در یک شنبه یا دوشنبه آینده باز می شود و دلیل بنده برای اینکه این خبر نه چندان خوب است اینست که سهم باید در قیمتی باز شود که مثبت شدن بازار را بر دوش بکشد و همین موضوع باعث خروج عده ای خسته و ورود عده ای نوسانگیر می شود .و حالا خبرهای خوب اول آنکه تمام خبرهای خوبی که قبلا گفتم روز به روز قوی تر می شود و دوم کار گروه حمایت از تولید که وام و جزیره صنعتی صدرا و استمهال بدهی ها را به وقوع نزدیکتر کرده است .و سوم اینکه مهندس اعتصام فرمودند حمایت خوبی از سهم خواهد شد. راستی یک نکته را برای اینکه به بنده نگویید که ساده تر بگویم و تماسهای دوستان را به حد اقل برسانم می گویم البته این خبر بر اساس محاسبات خودم و دوستان محاسبه گر بنده است و مسئولیت چگونگی استفاده از این خبر بعهده خودتان است .به نظر بنده سود 91 صدرا در اولین پیش بینی در حدود 500ريال است و با توجه به بدهی ها و مخارج آن بین 150ريال تا 200ريال می باشد و که حدودا 140ريال عملیاتی می شود و تلفیقی باید حدود 70الی 100ريال باشد.و انشاالله به اعتقاد بنده و آن خبرهای خوش که گفتم فروردین 92 تمام زیان انباشته انشاالله مستهلک خواهد شد . و من الله توفیق .َ

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز یک خبر بد و یک خبر نه چندان خوب وسه خبر خوب دارم که قبل از دادن خبرها درخواست می کنم که بر اعصاب خود مسلط باشید . باید خدمتتان عرض کنم در تماسی که آقا وحید با مهندس اعتصام گرفت وتحقیقات صورت گرفته دال بر خبرهای زیر است اول خبر بد اینکه پیش بینی اولیه سود 91 در حد 100ريال و شاید هم کمتر باشد .چون حسابرس گیر سه پیچ داده است دوم خبر نه چندان خوب که احتمالا سهم در یک شنبه یا دوشنبه آینده باز می شود و دلیل بنده برای اینکه این خبر نه چندان خوب است اینست که سهم باید در قیمتی باز شود که مثبت شدن بازار را بر دوش بکشد و همین موضوع باعث خروج عده ای خسته و ورود عده ای نوسانگیر می شود .و حالا خبرهای خوب اول آنکه تمام خبرهای خوبی که قبلا گفتم روز به روز قوی تر می شود و دوم کار گروه حمایت از تولید که وام و جزیره صنعتی صدرا و استمهال بدهی ها را به وقوع نزدیکتر کرده است .و سوم اینکه مهندس اعتصام فرمودند حمایت خوبی از سهم خواهد شد. راستی یک نکته را برای اینکه به بنده نگویید که ساده تر بگویم و تماسهای دوستان را به حد اقل برسانم می گویم البته این خبر بر اساس محاسبات خودم و دوستان محاسبه گر بنده است و مسئولیت چگونگی استفاده از این خبر بعهده خودتان است .به نظر بنده سود 91 صدرا در اولین پیش بینی در حدود 500ريال است و با توجه به بدهی ها و مخارج آن بین 150ريال تا 200ريال می باشد و که حدودا 140ريال عملیاتی می شود و تلفیقی باید حدود 70الی 100ريال باشد.و انشاالله به اعتقاد بنده و آن خبرهای خوش که گفتم فروردین 92 تمام زیان انباشته انشاالله مستهلک خواهد شد . و من الله توفیق
    اين خبر شما يه خبر كاملا سوخته بود ميدونيد چرا؟ به خاطر اين...

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    یک مقام مسئول در گفتگو با بورس نیور خبر داد:

صدرا با خصوصی سازی کنار آمد / بازگشایی نماد، شاید همین هفته

یک مقام مسئول در شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) با اشاره به توافق این شرکت با سازمان خصوصی سازی در زمینه موضوع مطالبات و تسویه وجوه ناشی از عدم پرداخت سهام واگذار شده آذرآب، از بازگشایی احتمالی نماد معاملاتی "خصدرا" در هفته جاری خبر داد.
    یک مقام مسئول در شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) با اشاره به توافق این شرکت با سازمان خصوصی سازی در زمینه موضوع مطالبات و تسویه وجوه ناشی از عدم پرداخت سهام واگذار شده آذرآب، از بازگشایی احتمالی نماد معاملاتی "خصدرا" در هفته جاری خبر داد. محمد زارعی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنعتی دریایی ایران در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز، اظهار داشت: با توافقی که بین شرکت صدرا و سازمان خصوصی سازی در آخرین روز کاری سال گذشته انجام گرفت، مقرر شد نسبت به تسویه طلب این سازمان در اقساط مختلف اقدام و وجوه التزام ناشی از آن نیز در موعد دیگری پرداخت شود. بر این اساس سازمان خصوصی سازی متعهد شد نسبت به عرضه ما بقی آن بخش از سهام شرکت آذراب که به شرکت صدرا فروخته شده است، صرفه نظر نماید. به گفته وی آن بخش از سهام عرضه شده "فاذر" از سوی سازمان خصوصی سازی که پیشتر با هدف وصول مطالبات صورت گرفت از تعداد بسیار محدودی برخوردار است. این مقام مسئول در ادامه، بازگشایی نماد معاملاتی "خصدرا" در بازار سهام را منوط به ارسال بودجه سال مالی 91 این شرکت به سازمان بورس و اوراق بهادار دانست و گفت: مبالغ برآوردی بودجه سال مالی جاری تقریباً مشابه پیش بینی بودجه سال مالی 90 بوده که پس از نهایی شدن گزارش های آن و ارسال به سازمان بورس، انتظار می رود طی هفته جاری نماد معاملاتی سهام شرکت، در بورس بازگشایی شود. زارعی از آب اندازی اولین کشتی نفتکش 113 هزار تنی (افراماکس) ساخت صدرا در اواخر اردیبهشت ماه امسال خبر داد و گفت: این پروژه هم اکنون در مرحله اتمام رنگ آمیزی بوده که پس از تکمیل نهایی، اولین کشتی از چهار کشتی سفارش داده شده، به کارفرمای ونزوئلایی تحویل داده خواهد شد. وی درباره موضوع تکرار تحریم های امریکا بر علیه شرکت صدرا، عنوان کرد: طرح تحریم های مجدد بحث جدیدی نبوده و بیشتر هدف تبلیغاتی و رسانه ای را دنبال می کند. با این حال شرکت صدرا به عنوان یک شرکت خصوصی، شکایاتی با اتحادیه اروپا به عنوان اولین طرح کننده تحریم ها مطرح کرده که همچنان در حال پیگیری است. مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صدرا در خاتمه از پیگیری اداری موضوع بدهی های این شرکت با بانک ها نیز سخن گفت و افزود: با وجود تسهیل ساز و کار انتشار صکوک و اوراق بهادار، شرکت صدرا با بدهی های سنگینی که به شبکه بانکی داشته و همچنان نیز با بلا تکلیفی روبرو است، فعلاً قادر به استفاده از این امکانات و ابزارها نیست.
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    در ضمن اينم عنوان كنم كه اعلام سود حوالي 10 تومن خودش خيلي خوبه و خبر بدي محسوب نميشه...يعني شركت تعديل مثبت داده
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)