صفحه 566 از 1968 نخست ... 6646651655656356456556656756856957661666610661566 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,651 به 5,660 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز تالار حافظ در انتهای پل حافظ و پل حافظ بر روی خیابان جمهوری است که یکسر خیابان جمهوری میدان جمهوری و سر دیگر آن میدان بهارستان است (حتما می دانید که مجلس فعلی هم در میدان بهارستان می باشد)و اما سازمان بورس در میدان ونک می باشد که این میدان در اواسط خیابان ولیعصر واقع شده است و سازمان بورس صد قدم وارد خیابان ملاصدرا می باشد که البته محل استقرار دکتر صالح آبادی و دکتر مالمیر و غیره می باشد ولی تالار حافظ محل اسقرار افراد سهامداران و کارگزاران است و البته اگر به مسنجر بنده تشریف بیاورید به شما شماره تلفن می دهم که در تهران سر در گم نشوید و ایمیل بنده همین اسم بنده است با یاهو دات کام اگر هم نمی توانید وصل شوید پیام خصوصی دهید بنده شما را addمی کنم . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط kadban bastan نمایش پست ها
    درود بر شما
    خیلی سپاسگزارم از تذکر به جا و لازمی که دادید.
    با توجه به اینکه من تهرانی نیستم و به تهران هم آشنایی ندارم ، گمان من بر این بود که تالار حافظ و ساختمان اصلی که در میدان ونک است ، یکی است.
    راهنمایی بفرمایید که ساختمان موجود در ملاصدرا ، اداری است یا معاملاتی ؟ و تالار حافظ معاملاتی است ؟
    سپاس
    پیروز باشید
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/09/05 در ساعت 11:08

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز مطلب شما را خواندم و ناراحت شدم و یک سوال از شما دارم آیا در پیش مجمع تشریف نداشتید .البته این سوال برای شماره تلفن شماست چون شماره اکثر دوستان را بنده دارم و با ایشان در تماس هستم. و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriy نمایش پست ها
    باسلام و عرض ادب خدمت جناب kadban bastan و همه بزرگواران دیگر که مثل بنده زیان دیده و ناخرسندند

جناب kadban عزیز حتما مستحضرید که این تاپیک از حدود دو سال پیش تا کنون بزرگان و یا بهتر بگویم گرگانی همچون استاد شهیر ایرتان و ... را به خود دیده است و یقینا بخش عمده ای از زیان کنونی دوستان ناشی از اطلاعات نا صحیح و مغرضانه این افراد شیاد و پلید میباشد .

جناب kadban عزیز من در خلال همه این بحث ها و تنش ها نوعی صداقت و واقع بینی را در کلام شما دیده ام که به گمان بنده ناشی از خرد کافی است .

جناب kadban روی سخن بنده با حضرت عالی است ، من از لحاظ تعداد سهام بزرگترین حقیقی این سهم هستم و به یقین اگر عدد سهام ام را فاش کنم بسیاری از دوستان نسبت به صداقت کلام بنده دچار تردید خواهند شد زیرا واقعیییت قضیه این است که گاهی اوقات خودم هم به خودم شک میکنم که چرا با این حجم وارد این سهم بی پدر و مادر شدم . حال پس از حدود 3 سال سهامداری و یا بهتر بگویم رنج جانکاه ، پریشانی خاطر و سرخوردگی در خانواده به این نتیجه رسیده ام که مدیران سازمان بورس و این شرکت بورسی نتنها حسن نیت و صداقتی در عمل و گفتارشان وجود ندارد بلکه تنها به دنبال آزار و سوء استفاده از سهامداران ساده صبور و زجرکشیده این شرکت پیمانکاری هستند.

جناب kadabn من لازم میبینم که در اینجا 2 مطلب را بیان کنم :
    اول این که حق گرفتنی است نه دادنی ، و من از این پس با کنار گذاشتن همه ملاحظات و مصلحت اندیشی ها تا آخرین لحظه برای احقاق حقوق پایمال شده خویش به دست این دروغگویان و ظالمان از پای نخواهم نشست چرا که در اسلام فرد منظلم و ظالم هردو به یک اندازه مذمت شده اند و پیرو این اصل بنده حتما و شرافتا در تجمع روز شنبه شرکت خواهم کرد حتی اگر خودم به تنهایی مقابل تالار حافظ بایستم و واقعیت ها را یکه و تنها بلند فریاد بزنم.
    و دوم ، من به این سبب که تا کنون حضور فعال در این تاپیک نداشته ام و بیشتر خواننده و نظاره گر این مباحث بوده ام ، نام کاربری معتبر و شناخته شده ای نزد دوستان ندارم و به خاطر این 2-3 پستی هم که تنها از روی خشم و استیصال زده ام رسما از همه دوستان عذر خواهی می کنم ؛ جناب kadban عزیز بنده برادرانه از شما تقاضا میکنم که به واسطه آبرو و اعتباری که نزد دوستان دارید این چند پیشنهاد را اجرایی کنید چرا که به عقیده من تنها راه حصول وحدت میان سهامداران و برگزاری تجمع روز شنبه از این ره گذر عبور میکند.

1- شما به نمایندگی از طرف سهامداران صدرا رسما طی پستی به مدیران محترم سایت تالار بورس اعلام کنید که اگر تا قبل از برگزاری تجمع مسالمت آمیز روز شنبه به هر دلیلی این تاپیک مسدود شده و یا پست های مسالمت آمیز دوستان از روی تاپیک حدف شود هیچ یک از اهالی این تاپیک دیگر در این سایت پست نزده و فعالیت نخواهند کرد.

2- شعاری مناسب مثل شعار "سرمایه ایرانی حمایت حمایت" را به صلاحدید خود انتخاب کرده و طی پستی همراه با ساعت و مکان دقیق تجمع رسما اعلام کنید و به منظور ایجاد وحدت و یکپارچگی میان سهامداران از دوستان بخواهید که هرکس قصد یاری و پیوستن به جمع مان را دارد تنها به صورت نمادین این پست را بالا بیاورد و هیچگونه مطلب دیگری را تا قبل از تجمع بیان نکند.

یقینا مطمئن باشید که تنها با زدن این دو پست همگی به نتیجه مطلوب خواهیم رسید. انشاالله .

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 51 بار در 14 ارسال
    دوستان یکی از بچه های شرکت خبری داد و گفت :
    شرکت قصد داره تا 20 روز دیگه مجمع فوق العاده برای بقا با انحلال تشکیل بده اونجا قرار که خاتم رای بر انحلال شرکت بده <<<این عمل کاملا فرمایشی و برای ایجاد جوی در مجمع برای پیشنهاد خرید سهام در قیمتهای نازل از سهامداران باقی مانده هست
    این بنده خدا گفت اینها فقط دارند سیاه بازی در می اوردند و این شرکت هرگز و هرگز منحل نخواهد شد و دلایل خودشو اورد مثلا برای کشور گرون تموم میشه شرکتی که در کار ساخت جکت و در لیست تحریم ها هست و قرارداد های فاز های 27-28=11 و13و22و23و24 دستشه و اون شو اف ریسس جمهور برای عقد قرار داد های پارس جنوبی و سفر رهبری و...این شرکت اگر اعلام ورشکستگی بکنه برای نظام گران خواهد بود و تحریم ها کمر ایران را شکسته علی رقم گفته حضرات
    این خبر را دادم که اگر رفتید مجمع و نماینده خاتم مثلا خواجه علی خواست یک دستی بزنه شما ها کم نیارید و با قدرت بگید منحل کن شرکتو
    اگر چه در مجمع سالیانه ایشان هم صراحتا گفتند که هر کی شرکت صدرا را بخواهد ما همین الان بدون یک ریال بهش می دیم...
    حواستون جمع باشه که منحل شدن شرکت فقط یک بلوف هست برای ترسوندن ما هم که تا حالا هر کاری خواستند با هامون کردند بالاتر از سیاهی هم رنگی نیست
    باز هرکی هر کسی را در شرکت داره تایید این خبر را بگیره و تصمیم نهایی را خودش بگیره.....

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید saeed2153 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    متاسفانه تند روي هاي زيادي و بي ادبي ها ،دودش در چشم همه مي رود
    امروز كه سري به سايت خاتم زدم متوجه شدم كه قسمت ارتباطش را بسته اند
    من فكر مي كنم شايد عده اي با سو استفاده از فضاي مجازي اقدام به عقده گشايي با نظام و سپاه در اين سهم بر آماده اند و نه برخورد با مديريت ضعيف و غير مردمي و ضعيف كش
    اكنون نيز موجبات ايجاد بهانه (اهانت در سايت ها به مديران صدرا) ،در دستان مديريت ضعيف عده اي معدود شده اند كه خود را عين نظام سعي دارند معرفي كردند (مديران صدرا) و از اين طريق با بد برخورد كردن با سهامداران در حال عقده گشايي هستند كه اين موارد مانند انحلال شركت و ضرر 90و.....همه وهمه در راستاي اين موضوع است و گرنه هيچ شركتي مثل صدرا از ابتدا امسال خبر هاي زلزله دهنده به سمت مثبت نداشته است
    اميدوارم سره از ناسره در هر دو طرف از هم افتراق گردند.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    دوستان گرامی
    کسی از جناب سرمایه گذار 67 (سهامدار 67 ) خبری دارد ؟ اگر کسی شماره تماس ایشان را دارد برای من پیام خصوصی ارسال کند.
    سپاسگزارم

باسلام:
    دوستان عزیز فردا به بنده تهمت نزنید که چرا طومار را نیاورده ام و از همین حالا اعلام می کنم در صورتیکه تصمیم محکمی برای مکان گردهمایی نگرفتید بنده طومار را به تالار بورس یعنی انتهای پل حافظ می برم ، چون اطمینان دارم کاری که بدون رهبری واحد باشد دچار سخترین مشکلات می شود و این اعلام برای آنست که همانند دفعات قبل بنده را متهم نکنید که چرا فلان نشد . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز فردا به بنده تهمت نزنید که چرا طومار را نیاورده ام و از همین حالا اعلام می کنم در صورتیکه تصمیم محکمی برای مکان گردهمایی نگرفتید بنده طومار را به تالار بورس یعنی انتهای پل حافظ می برم ، چون اطمینان دارم کاری که بدون رهبری واحد باشد دچار سخترین مشکلات می شود و این اعلام برای آنست که همانند دفعات قبل بنده را متهم نکنید که چرا فلان نشد . و من الله توفیق .
    درود بر شما
    با توجه به اینکه پیشتر نظر دوستان بر ملاصدرا و سازمان بورس بود ، اگر در سایت همسایه ملاحظه فرموده باشید ، دوستان نظرات مختلفی را بیان کردند. استدلال یکی دیگر از دوستان در مورد تالار حافظ حضور سایر سهامداران و خبرنگاران بود. با توجه به تجربه و اشرافی که دارید ، نظر شما چیست ؟
    سپاس

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ...2دوست عزیز حمید و کدبان باستان....لطفا سعی کنید از دو دستگی واختلاف نظر دوری کنید و با سعه صدر و بینش عمیقی که از هر دو دیده شده به یه جمع بندی واحد در رابطه با محل امضا طومار برسید....
    ...بنظر من تالار حافظ جای بدی نباشه....

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 718 بار در 210 ارسال
    خدا ازشون نگذره

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ...2دوست عزیز حمید و کدبان باستان....لطفا سعی کنید از دو دستگی واختلاف نظر دوری کنید و با سعه صدر و بینش عمیقی که از هر دو دیده شده به یه جمع بندی واحد در رابطه با محل امضا طومار برسید....
    ...بنظر من تالار حافظ جای بدی نباشه....
    درود بر شما
    بنده رسما اعلام میکنم به دلیل عدم آشنایی به دو مکان یاد شده و اینکه در شهرستان زندگی میکنم ، نمیتوانم نظر مناسبی بدهم. از همین روی از شما و حمید خان و سایر دوستان میخواهم با توجه به اشرافی که به فضا و پتانسیل های آن دارید ، اعلام بفرمایید کجا مناسب تر و تاثیر گذار تر است.
    سپاس
    پیروز باشید

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)