صفحه 27 از 93 نخست ... 17242526272829303777 ... آخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 926

موضوع: سرمایه گذاری غدیر ( وغدیر )

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    من اومدم!
    سامان راستش این چند روز میبینم نظرات روی سهم مثبته و حتی نمودارهایی که در سایتهای دیگه دیدم حاکی از شکستن سقف قبلی که 3 بار نتونست نفوذ کنه را دارد!
    اما واسه من طور دیگست! ترجیح دادم اظهار نظر نکنم تا گیج نشید اما چون گفتم نظرمو میدم اومدم تا اعلام کنم. من فرض را میگذارم که نمودار من حتما غلط است پس تفسیر منهم از سهم نادرست میشود. به همین دلیل من طرف این سهم نمی روم چون نتوانستم درک درستی از سهم داشته باشم!

من در نمودارم شکست سقف ندارم که برعکس در موقعیت خیلی نافرمی سهمو میبینم! محل تلاقی سقف قبلی و سقف صعودی بلند مدتی که شکسته شده بود! در RSI روزانه هم سقف پیشین شکسته نشده ، اما در سایتهای تحلیلی سقف شکسته شده! ایراد کجاست ؟ در تعدیل 50 تومان سود نقدی اخیر. یا من تعدیلم را نادرست انجام داده ام یا ....

اما حالا با فرض نادرست بودن این چارت و شکسته شدن سقف ، رشد سهم را حداکثر تا محدوده 535 ماکزیمم 555 میدانم که خب فکر میکنم سهمهای بهتری با سودهای بیشتر هست!
    تا الان اینقدر گیر نکرده بودم وسط یک تحلیلی گیج بزنم!

ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    سهماي پرپتانسيلو بخريد...اگه شنبه اخبار خوبي از نشست بياد يكشنبه بازار منفجر ميشه.....بحث آخر ماهم با توجه به اخبار نشست زياد اهميت نداره.....ليدر بازار مثبت بعد از اخبار خوب همين غدير ميشه
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    بازار فقط حالت انتظار داره و منتظر اخبار نشست هست...با كوچكترين توافقي در اين نشست بايد منتظر انفجار بود....صفهايي ببينيد كه تا حالا نديديد

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    رنجهاي سنگين رو غدير داره شروع ميشه اين موضوع رو هم بايد اضافه كنم كه گزارش شپديس زاگرس و پارسان بياد رو كدال ديگه شرايط كلا فرق ميكنه
    ویرایش توسط *سامان* : 2012/04/11 در ساعت 10:49

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    باز كه داريد بهم ميخنديد

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    بازار فقط حالت انتظار داره و منتظر اخبار نشست هست...با كوچكترين توافقي در اين نشست بايد منتظر انفجار بود....صفهايي ببينيد كه تا حالا نديديد
    البته اگر توافقی حاصل شود . دعا کنید تو این دو روز باقیمانده افراد غیر مرتبط با موضوع در تریبونهای مختلف از نماز جمعه و مجلس و .... افاضاتی نفرمایند که باعث شود موضع جدید یا شرطهای جدید وارد شود. و اگر چنین شود شاخص سقوط تا اسفل الجدول خواهد کرد.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    خب یه نگاهی به غدیر بندازیم

غدیر بعد از افزایش سرمایه خودش خیلی سنگین شد و البته بازار فرسایشی سال 90 هم بهش اجازه نداد که حرکت قابل توجهی داشته باشه. ارزندگی و سبد طلایی و ... هم که همه میدونن پس لازم نیست روش مانور بدیم. بسته شدن پارسان برای تعدیل مثبت عایدی و هم چنین افزایش ارزش برخی شرکتهای مجموعه غیر بورسیش هم مزید بر علت شد که هفته قبل اقبال زیادی به سهم بشه و حتی صف خرید سنگین هم براش تشکیل بدن.

این عکس ، غدیر در نمای هفتگی مشخص شده که حرکت در کانال صعودی به صورت ملایم و پیوسته کاملا مشهود هست. در این نما رسیدن خط rsi به مقاومت سقف مثلث به وضوح مشخصه
    الیگیتور هم بی تصمیمی بازار در مقیاس هفتگی رو نشون میده.در کل در مقیاس هفتگی احتمالا قیمت به خط قرمز زیرین ، برخوردی خواهد داشت.که در محدوده 427 تا 430 قرار داره.

عکس بعدی نمودار روزانه غدیر نشون داده شده که بازهم اون کانال صعودی بلند مدتی مشخصه و اینکه سهم در آخرین حرکت صعودی خود تونسته خط روند نزولی سه ماهه رو بشکنه.که با نفوذrsi به بالای خط روند هم تایید شده. اما معاملات دو روز اخیر نشون میده احتمالا قیمت افت کوچیکی به سمت خط قرمز رنگ پایینی داشته باشه که همون حوالی 430 تومن میشه.

و اما با نسبتهای فیبو هم به غدیر نگاهی انداختیم،قیمت در حوالی 455 به فیبوی 23.6 برخورد کرده و بهش واکنش نشون داده بنظر میرسه تا فیبوی پایینی یعنی همون 430 تومن اصلاحی داشته باشه.

وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نمودار و rsi در چارت من و مصطفی با هم متفاوت و نتیجه متفاوتی هم نشون میده. واسه اینکه چارت مصطفی گپ داره و من تعدیلش کردم. مال من روندو نشکونده، مال مصطفی شکونده! در چارت من زمانیکه سهم بره بالای 458 تثبیت بشه میتونم بگم سقفو شکسته !
    واسه خودم هم جالبه ببینم سرانجام سهم چی میشه که بفهمم تحلیل از روی نمودار با گپ نتیجه درست تری میده یا تعدیل شده!

ولی مصطفی اگر سهم در حال اصلاح تا 430 باشد که نمودار من صحیح است ( همان سطح نقطه چین آبی ) و معنیش اینست که سقف شکسته نشده ، معنی نمیدهد مجدد سهم زیر سقف بیاید بلکه باید روی سقف شکسته شده پولبک کند.

راستی تمرکز سبد غدیر روی چه گروهی هست ؟
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan نمایش پست ها
    نمودار و rsi در چارت من و مصطفی با هم متفاوت و نتیجه متفاوتی هم نشون میده. واسه اینکه چارت مصطفی گپ داره و من تعدیلش کردم. مال من روندو نشکونده، مال مصطفی شکونده! در چارت من زمانیکه سهم بره بالای 458 تثبیت بشه میتونم بگم سقفو شکسته !
    واسه خودم هم جالبه ببینم سرانجام سهم چی میشه که بفهمم تحلیل از روی نمودار با گپ نتیجه درست تری میده یا تعدیل شده!

ولی مصطفی اگر سهم در حال اصلاح تا 430 باشد که نمودار من صحیح است ( همان سطح نقطه چین آبی ) و معنیش اینست که سقف شکسته نشده ، معنی نمیدهد مجدد سهم زیر سقف بیاید بلکه باید روی سقف شکسته شده پولبک کند.

راستی تمرکز سبد غدیر روی چه گروهی هست ؟
    باهات قهرم كيوان پس نمودار من چي

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 27 از 93 نخست ... 17242526272829303777 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع