صفحه 319 از 1968 نخست ... 2192693093163173183193203213223293694198191319 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,181 به 3,190 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 382 بار در 66 ارسال
    دوستان این حمید خان که قرار بود الان سر کوچه صدرا با جناب اعتصام قرار بگزاره و صحبت کنه تو فرابورسیان قسمت گروه تجهیزات آنلاین هستش
    فکر کنم فراموش کرده الان قرارداشته

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید shokouhi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 455 بار در 126 ارسال
    از این گروه افراد رو در طی این یک سال و نیمه زیاد دیدیم حالا ان شا... که راست گفته باشه ولی یکی دیگه هم بود اواخر شهریور ماه که می گفت من داخل هیت مدیره اطلاع دارم و فردا با خبرنگارها قراره از سهم حمایت بکنه ولی هیچ خبری نشد بلکه سهم سقوط آزاد کرد الان هم بخواهیم رو تجربه بگیم ممکنه حرفاش سره کاری باشه ولی یه جایش می لنگه چرا گزارش اینقدر طول کشیده . همه شرکتا دران گزارش 91 رو میدن ولی این هنوز 9 ماهه رو نداده شاید دارن یه کارایی می کنن خدا عالمه......

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید جواد1979 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    این سهم اگه خبر خوشی داشت پس چرا تو این بازار نسبتآ مثبت امروز اینجوری معامله می شد؟ بنده که شک دارم خبر خوبی پشت این سهم باشه البته شاید با دروغ پراکنی و شایعات سهم را هم بخواهند تا 200 بیارند بالا ولی داستان قبل دوباره تکرار می شود و ایندفعه شاید حتی تا 100 تومان سهم را بیارند پایین.توی مجمع سال 89 که بودیم همش شایعات تعدیل مثبت 32 تومانی سال 90 را هی سر می دادند بعد ش همگی شاهد بودیم که چطور 4 تومان اعلام کردند و صدرا از 316 تومان چطور تا 200 تومان سقوط کرد الان هم موکولش کردند به سال 91 و باز دارند وعده وعید می دهند و میگن 32 تومان تعدیل داره و... به قول دوستمون جناب کدبان بستان با این حرفهاشون می خواهند سهامداران را در سهم فریز کنند تا بار دیگر خرشان از پل بگذرد .خدایا ما را از شر این دروغگویان نابه کار خلاص کن.آمین یا رب العالمین.
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2012/02/18 در ساعت 14:21

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 149 بار در 34 ارسال
    هیچ خبری در محل قرار گذاشته شده نبود .
    این همه راه رو هم کوباندیم رفتیم .
    دروغگویی و سرکار گذاشتن تا چه حدی ؟!

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مینا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    اگه واقعا يه همچين چيزي نبوده از مديريت درخاست انسداد اين آيدي رو دارم
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    طرز بیان مشخص کننده شخصیت افراده
    تاحالا شک داشتین؟

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 218 بار در 26 ارسال
    جناب دكتر مهربان لطفاً پيام خصوصي خودتون رو ملاحظه كنيد
    از باقي دوستان هم خواهش ميكنم كمي خويشتن دار باشند من از محل تجمع ميام خبرايي براتون دارم

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید خصدرا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    جناب ساده تا چند روز پیش وقتی فضای این تاپیک رو با بقیه سایتها مقایسه میکردم اصلا قابل قیاس نبود فضای این جا بر پایه مباحث علمی و تحلیل همراه با احترام متقابل به صورتی که برخی از دوستان با تحلیل از صدرای 120 تومانی و برخی دیگه هم با تحلیل از صدرای 400 تومانی صحبت میکردند و هر دو گروه هم به مطالب هم تشکر میدادند ولی الان دیگه مثل سایر فرومها تنها چیزی که نیست تحلیل و مطالب مستدل .
    به نظرم یا باید این دوستان یه تاپیک برای خودشون ایجاد کنند و یا اینکه ما یه تاپیک دیگه ایجاد کنیم و دوستان سابق این سایت مطالبشون رو اونجا مطرح کنند .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده از شما تعجب می کنم که چرا از این موقعیت بهره لازم را نبردید؟ بنده طبق قرار در سر کوچه صدرا منتظر شما شدم تنها دونفر تشریف آوردند و طبق قرار و حتی تا ساعت یک و 45 دقیقه منتظر شما شدیم اما کسی نیامد و حتی کسانی که از طریق مسنجر با بنده قرار کذاشته بودن هم فقط یک نفر آمد و خوب البته بنده طبق قولم ایشان را به خدمت یکی از مدیران بردم ولی چون افراد چندانی نیامده بودند بنده درخواست کردم که قرار فردا را بگذاریم با افراد بیشتر ولی فرمودند فردا فقط با چند نفر خاص و بصورت نماینده که البته آن افراد از طریق تماس با سهامداران منتخب مشخص شدند ولی بنده می توانم بعنوان یک سهامدار وساطت دو یا سه نفر را بکنم و با خودم داخل ببرم .در هر صورت دوستانی که آمدند در طی یک ساعت گفتگو فقط با دیدن یک پروژه صدرا به وسعت 200 هکتار بسیار متعجب شدند. ضمنا وقتی رئیس هیئت مدیره از قیمت صدرا با خبر شد اصلا باور نمی کرد . هر چند گوش شنوا نیست ولی بنده هم یک سهامدار هستم.در هر صورت بنده بسیار اطلاع رسانی کرده ام و حرفها شنیده ام و بی مهری ها دیده ام ضمنا انلاین بودن بنده مگر خیلی تعجب دارد ! پس مراقب باشید شما از تکنولوژی جا نمانید . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط shokouhi نمایش پست ها
    دوستان این حمید خان که قرار بود الان سر کوچه صدرا با جناب اعتصام قرار بگزاره و صحبت کنه تو فرابورسیان قسمت گروه تجهیزات آنلاین هستش
    فکر کنم فراموش کرده الان قرارداشته

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 149 بار در 34 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده از شما تعجب می کنم که چرا از این موقعیت بهره لازم را نبردید؟ بنده طبق قرار در سر کوچه صدرا منتظر شما شدم تنها دونفر تشریف آوردند و طبق قرار و حتی تا ساعت یک و 45 دقیقه منتظر شما شدیم اما کسی نیامد و حتی کسانی که از طریق مسنجر با بنده قرار کذاشته بودن هم فقط یک نفر آمد و خوب البته بنده طبق قولم ایشان را به خدمت یکی از مدیران بردم ولی چون افراد چندانی نیامده بودند بنده درخواست کردم که قرار فردا را بگذاریم با افراد بیشتر ولی فرمودند فردا فقط با چند نفر خاص و بصورت نماینده که البته آن افراد از طریق تماس با سهامداران منتخب مشخص شدند ولی بنده می توانم بعنوان یک سهامدار وساطت دو یا سه نفر را بکنم و با خودم داخل ببرم .در هر صورت دوستانی که آمدند در طی یک ساعت گفتگو فقط با دیدن یک پروژه صدرا به وسعت 200 هکتار بسیار متعجب شدند. ضمنا وقتی رئیس هیئت مدیره از قیمت صدرا با خبر شد اصلا باور نمی کرد . هر چند گوش شنوا نیست ولی بنده هم یک سهامدار هستم.در هر صورت بنده بسیار اطلاع رسانی کرده ام و حرفها شنیده ام و بی مهری ها دیده ام ضمنا انلاین بودن بنده مگر خیلی تعجب دارد ! پس مراقب باشید شما از تکنولوژی جا نمانید . و من الله توفیق .
    چرا دروغ میگید ؟ چه کسی شما رو مجبور کرده تا مشتی دروغ و خزعبلات را تحویل سهامداران بدهید . هیچکسی نبود و من تا ساعت 2:15 هم ایستادم .

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مینا از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)