صفحه 165 از 205 نخست ... 65115155162163164165166167168175 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,641 به 1,650 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_sh نمایش پست ها
    سجاد جان الان مسله ای که وجود داره اینه که بازار بیشتر روی سهم‌های بزرگ زوم کرده و خیلی از سهم‌های کوچک صف‌های نسبتا سنگینی دارن و با این شیوه شاخص منفی زیادی نمیخوره و اون سهم‌ها همینطور منفی میمونن. به نظرت این اتفاق میافته؟ مثلا پکویر یا توریل الان صف‌های سنگینی به نسبت خودشون دارن بعد از نزدیک به ۲۰ درصد افت قیمت!
    بیشتر صف فروش ها ناشی از در سود بودن فعالین بازار و یا بخاطر تعویض سهم هست نه بخاطر بد بودن خود سهم.اینجور صف فروش ها لحظه ای ممکنه برداشته بشونند.
    .
    .
    .
    .
    انصافا حق وساپا صف فروش 50 میلیونی اونم در این قیمت ها نیست.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

عضو جدید
    تشکر شده 61 بار در 8 ارسال

سلام و درود خدمت همه دوستان و عزیزان
    انشالله درکنارهم بتونیم به آرزوهامون برسیم و بر ای هم آرزوهای خوب د اشته باشیم.
    ممنون از آقا سجاد عزیز برای حضور دوبارشون و آرزوی بهترینها برای ایشون و دیگردوستان .
    بنده به تازگی عضو گروه دوستان شدم وامیدوارم بتونم خدمتی انجام بدم که گوشه ای از خدمات و زحمات دوستان رو پاسخگو باشم.البته امیدوارم

3. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید NO BODY از ایشان تشکر کرده اند:

بی هیچ ترسی در سهام بنیادی که رشد معقولی داشته اند،سهامداری کنید.صعود قیمت سهم خوب دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره.بخشی از پول های سرگردان در بازار خارج بورس وارد بورس خواهد شد البته نه همشون.اینم دلیلش اینه که ذهنیت مردم از بازار بورس یه چیز مرموز همراه با ریسک هست.مردم شناخت زیادی از بورس ندارند حتی اون تحصیلکرده ها،حالا کم سوادها به کنار.
    شاید وضعیت الان بورس ما شبیه به وضعیت دلار 4هزار باشه.
    که در اون مقطع کمتر کسی فکر میکرد که در یکسال به 19هزار تومن برسه.شاید بازار بورس هم برای ما همچین سوارپرایزهایی رو داشته باشه ولی نه با شتاب این چند وقت اخیر بلکه حرکت منطقی تر و ارام .فعلا شجاع ولی صبور در سهامداری باشید.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

5. 24 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,299 بار در 340 ارسال

این جایجا کردن سهم ها در خیلی از مواقع به ضرر سهم های کوچک تر و در بعضی موارد به ضرر سهمهای بزرگ و بنیادی تموم میشه. مثلا ونیرو من نمودارش رو نگاه میکردم کمتر از 50 رصد رشد داشته تو این بازار ولی الان 9 میل صف فروش داره و خریدار هم نیست. یا تو گروه خودرو الان خبهمن 30 میل صف فروش داره و کسی نمیخره در صورتی که رشد آنچنانی هم نداشته. پول میره سمت سهمهایی که بعضا رشد خیلی زیادی هم داشته و به هر حال توازن و اعتماد از بازار صلب میشه. اگه بنا باشه سهمی که رشد کمی داشته بخواد تمام مسیری که رفته رو برگرده و سهمی که بیش از 3 برابر شده همچنان بدون وقفه ادامه بده، باعث سرخوردگی از سهم بنیادی میشه و کلا جو بازار بهم میریزه!

7. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید vahid_sh از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_sh نمایش پست ها
    این جایجا کردن سهم ها در خیلی از مواقع به ضرر سهم های کوچک تر و در بعضی موارد به ضرر سهمهای بزرگ و بنیادی تموم میشه. مثلا ونیرو من نمودارش رو نگاه میکردم کمتر از 50 رصد رشد داشته تو این بازار ولی الان 9 میل صف فروش داره و خریدار هم نیست. یا تو گروه خودرو الان خبهمن 30 میل صف فروش داره و کسی نمیخره در صورتی که رشد آنچنانی هم نداشته. پول میره سمت سهمهایی که بعضا رشد خیلی زیادی هم داشته و به هر حال توازن و اعتماد از بازار صلب میشه. اگه بنا باشه سهمی که رشد کمی داشته بخواد تمام مسیری که رفته رو برگرده و سهمی که بیش از 3 برابر شده همچنان بدون وقفه ادامه بده، باعث سرخوردگی از سهم بنیادی میشه و کلا جو بازار بهم میریزه!
    ونیرو 50 درصد رشد نداشته،زیاد بوده.اون افزایش سرمایه هایی که داشته اکثرا با بازگشایی بالایی همراه بوده.من یه پست ازش در همین تایپک در مورد مقدار رشد ونیرو زده ام اگر بتونید پیدا کنید بخونید،خوبه وقتی روی 130تومن بود زدم.پشت سیستم بودم اون پست رو بالا میاوردم ولی با گوشی موبایل بازار رو نگاه میکنم.

9. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    ونیرو 50 درصد رشد نداشته،زیاد بوده.اون افزایش سرمایه هایی که داشته اکثرا با بازگشایی بالایی همراه بوده.من یه پست ازش در همین تایپک در مورد مقدار رشد ونیرو زده ام اگر بتونید پیدا کنید بخونید،خوبه وقتی روی 130تومن بود زدم.پشت سیستم بودم اون پست رو بالا میاوردم ولی با گوشی موبایل بازار رو نگاه میکنم.
    پ

ونیرو اونقدر افزایش سرمایه داشته و بازگشایی اونقدر بالایی پس از افزایش سرمایه داشته که کف سهم در ابتدای روند صعودی 22 ریال بوده در سال 1387 و امروز رسیده به 130 تومن.حالا شما حساب کنید چند درصد این بالا رفته؟اصلا نمیشه حسابش کرد.
    هر چند 130 تومن قیمت کمی هست ولی من جرات نمیکنم بخرم
    این هم پست حضرتعالی در خصوص ونیرو جناب آقای سجاد عزیز
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

11. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

با اجازه اساتید عزیز می خواستم عرض کنم علاوه بر بیمه آسیا که جناب اروم بورس استاد بابک 52 و .... معرفی فرمودند بیمه پارسیان به دلیل داشتن فولاد و همچنین بیمه ملت هم گزینه های خوبی به نظر می رسند.
    دوستان خودشون بررسی کنند.
    Honesty is the best policy

13. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,002 بار در 718 ارسال

سلام به همگی
    دوستان نظرشون در مورد پاسا چیه ؟

15. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید احسان147 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,299 بار در 340 ارسال

کلا یه سری سهم‌ها هستن که قراره برن بالا. دلیل بنیادی هم ندارن. حتی نمودار جالبی هم ندارن. نمونش ثتوسا. سهم بازار پایه که چیزی هم ندارن. قبل از منفی شدن بازار مثبت ۱۰ خورد و بسته شد. امروز هم مثبت ۱۵ باز شد و تا نزدیکای ۲۰ درصد هم رفت. در صورتی که سهم‌های بنیادی این گروه مثل وساخت و ثنوسا صف فروش سنگین داشتن.

17. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید vahid_sh از ایشان تشکر کرده اند:

احتمالا هفته آینده هفته پرتلاشی برای نوسانگیرها خواهد بود،احتمال اینکه فردا شاخص و بازار سبز شروع کنه زیاده ولی مطمئن نیستم تا آخر هفته همچنان سبز بمونه.
    چهارشنبه برخی سهام صف فروششون بلیعده شد از جمله خساپا، احتمالا فردا یا یکشنبه برای بقیه سهام در صف فروش هم تلاشی برای جمع اوری خواهد شد ولی چیزی که من احتمالش رو میدم اینه که این هفته بازار ممکنه نوسان زیاد بکنه.
    .
    .
    .
    در مورد وتجارت چهارشنبه تاکید به ادامه روند صعودی شد.وتجارت پیش رو دو مقاومت در قیمت های 130 تومن و 165 تومن داره که بگمان من بمرور هر دو مقاومت رو خواهد شکست و هدفی در حدود 230 تومن میتونه داشته باشه ولی هرچقدر بالاتر میره نوسانش ممکنه بیشتر بشه.
    .
    .
    .
    وسینا. دوستان روز چهارشنبه بر ارزندگی وسینا تاکید داشتند،بنظر من وسینا میتونه در میان مدت مقاومت سقف در 225 تومن رو بشکنه الان نزدیک مقاومت 180 تومن هست ولی فکر میکنه با جوی که روی گروه بانکی هست با نوساناتی بتونه بشکنه.خرید در منفی های احتمالی گروه بانکی میتونه حتی نوسان روزانه خوبی بده.من فکر میکنم اگر وسینا بتونه 225 تومن رو بشکنه(که احتمالش زیاده)حداقل تا 300 تومن هم جای رشد داره.
    .
    .
    .
    فردا به احتمال زیاد صف فروش کفرا بلعیده میشه،برای میان مدت باز هم میتونه گین بده.اهداف بالای 1400 تومن برای کفرا متصورم.تا زمانی که حد ضرر رو نشکسته با سهم بمونید.سهم آینده داریه
    .
    .
    .
    بیمه آسیا.هر چقدر پایینتر و در منفی بدهند بخرید و تا پایان سال نگه دارید حداقلترین هدفش 340 تومنه ولی فکر میکنه بالای 500 تومن هم این سهم رو خواهیم دید.با رعایت حد ضرر سهامداری شود.
    .
    .
    .
    غالبر

صعود اخیر غالبر هم خیلی جالبه و بازگشایی روز چهارشنبه هم یه اتفاق مثبت در روند تکنیکال سهم محسوب میشه.
    اخیرا حجم های خرید در مثبت خیلی جلب توجه میکنه.
    اما در مسیر صعود این سهم یه مقاومت قوی در محدوده 206 تا 215 تومن دیده میشه که با شکست اون،بنظرم هدف حداقلی 420 تومن دور از دسترس نیست.
    چهارشنبه روی 187 تومن صف خرید بود ولی قطعا فرصت خرید خواهد داد.
    حد ضرر این سهم 140 تومنه.
    همچنان به اهداف غالبر معتقدم ولی دید میان مدت داشته باشید ممکنه هرچقدر بالاتر بره نوسانش بیشتر بشه.
    .
    .
    .
    خساپا اگر به محدوده 125 تا 110 تومن اومد بخرید بندازید در گوشه ای بمونه اگر هم اونجا نیومد با شکست مقاومت محدوده 145 تا 150 تومن واردش بشید.همونطور که پیشتر گفتم اینجا مقاومت قویی هست و ممکنه نوسانی منفی بکنه.

محدوده 145 تا 150 تومن برای خساپا محدوده مقاومتی خیلی قویی هست.طی کش و قوسی این رو خواهد شکست و به سوی شکست مقاومت 200 تومن پرنوسان حرکت خواهد کرد البته در میان مدت.صبور باید بود.ممکنه در برخورد به مقاومت ها نوسان منفی بکنه
    .
    .
    .
    .
    .
    همچنان گروه خودرو رو صعودی میدونم،هر جقدر پایینتر بیایدبرای خرید ارزنده هست، با خرید پله ای و با رعایت حد ضرر سهامداری شود.در صورتیکه خودرو حوالی 300 یا 280 تومن اومد با رعایت حد ضرر با دید میان مدت بد نیست.
    .
    .
    .
    .
    .
    برای وآرین
    وقتی زیر 120 تومن بود ما هدف حداقلی 190 تومن دیده بودیم، اخیرا تا 181 تومن بالا اومد.بنظر من هنوز روند صعودی داره و میتونه بالا بره.اهداف سهم بالای 200 تومن هست حالا من حداقلش رو گفتم.
    .
    .
    .
    .
    .
    خمحرکه چهارشنبه روی 270 تومن صف فروش سه میلیون حجمی داشت ،سهم بدی نیست.اخیرا خریدهای خوبی روش انجام شد محدوده 250 تا 240 تومن حمایت قویی داره با شکست 340 تومن میتونه حداقل 450 تومن رو هم ببینه.
    .
    .
    .
    یکی از سهم هایی که از رشد بازا عقب مونده شلیاست ولی الان متوقفه.روز بازگشایی رصد بشه.آخرین قیمت روز معامله 450 تومن بوده شکست مقاومت 660 تومن علامت خوبیه برای شروع موج 5 متوسط با هدف شکست مقاومت سقف 1600 تومن در بلند مدت.
    .
    .
    .
    .
    خگستر خرید هر چقدر پایینتر همانقدر بهتر.هنوز به اهداف خگستر همچنان معتقدرم.

بنظرم خگستر توانایی رسیدن به بالای 600 تومن رو هم داره.ولی یه اما داره اونم اینکه مثل امروز با صف خرید بالا نخواهد رفت بسیار پرنوسان بالا خواهند رفت.
    الان من نظرم در مورد خودریها (چند وقت قبل هم گقتم)مثبته ولی پرنوسان بالا میرن.اینا روز به روز تکنیکالشون بهتر میشه.مثلا خودرو امروز یه کار مهم و مثبت انجام داد خساپا یکی دو هفته قبل خط روندنزولی رو شکست ،بقیه رو هم گفتم.
    فعلا هر کی خودرویی داره با رعایت حد ضرر سهامدار بکنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)