نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای شما به کدام کاندیدا میباشد؟

رأی دهندگان
99. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سید مصطفی آقا میرسلیم

0 0%
  • اسحاق جهانگیری کوه شاهی

2 2.02%
  • حسن روحانی

57 57.58%
  • سید ابراهیم رئیسی ساداتی

7 7.07%
  • محمدباقر قالیباف

10 10.10%
  • سید مصطفی هاشمی طبا

0 0%
  • هیچ کدام

23 23.23%
صفحه 14 از 120 نخست ... 4111213141516172464114 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 1196

موضوع: نتايج انتخابات رياست جمهوري ٩٦

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

پاسخ : اخبار و نظرات انتخاباتی

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    آخرین شنیده ها حاکی است که صلاحیت احمدی نژاد در آخرین جلسه شورای نگهبان در تهران تایید شده بود !

اما در جلسه شورای نگهبان در قم ! و پس از دیدار با برخی مراجع !!! صلاحیت وی رد شده است !!!

قطعا شیعه انگلیسی !!! عامل اصلی رد صلاحیت احمدی نژاد بوده است !

منافقین و بی بی سی نیز در روزهای گذشته خواهان رد صلاحیت احمدی نژاد توسط شورای نگهبان شده بودند !

بله این را هم میدانستم ولی کسی خبر پنهانی نداده!! از روی گفتگو خبری کدخدای با خبرنگران متوجم شدم واحد مرکز خبر قم !!!!
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

شورای نگهبان 11 به یک رد صلاحبت کرده محمود رو همون اولین روز بررسی صلاحیت ها

متوهمین احمدی نژادی یه کم دیگه میرن جلو میگن کار کار انگلیساست کار کار صهیونیست هاست

کلا کسی از رد صلاحیت شدن محمود ناراحت نشد جز یک اقلیت بسیار کوچک ولی در اصل این نکته مغفول ماند که رد صلاحیت به این شیوه خلاف اصول دمکراسی است.

رفتارشناسی حاکمیت از مدتها قبل نشان میداد روسای جمهور 8 ساله هستند و بعدش باید به کلی محو شوند بروند تو افق

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) trojan آواتار ها
    تشکر شده 5,332 بار در 846 ارسال

با رد شدن جريان احمدي نژاد هرگونه صحبت از تحريم انتخابات يعني بازي كردن در زمين احمدي ن‍ژاد . من خودم با رد صلاحيت احمدي نژاد مخالف بودم چون مطمئن بودم مردم خودشون توي دهنش ميزنن . اما حالا كه حذف شده تحريم انتخابات به نفع اون جونور تموم ميشه . با بودن روحاني ميانه رو و معتدل جاي براي افراد تند رو تر نبايد باز بشه

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید trojan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,622 بار در 821 ارسال

سقراط‌ وارگی ماجرای احمدی‌نژاد
    (پیرامون ردصلاحیت دکتر احمدی نژاد)

? ۱- آن چنان که گفته اند سقراط با طرح پرسش از مناسبات مدینه یونانی ، آتن را با چالش های جدیدی رو به رو کرده بود. او که به مصاف رویارویی با بدیهیات زمانه خود رفته بود ، زمینه فروپاشی اذهان متصلب جامعه را فراهم کرد. سرانجام نیز به محکمه شهر فراخوانده شد و در حالی که همه شاگردانش او را به فرار دعوت می‌کردند مجازات مرگ را بر فرار ترجیح داد و جان خود را در این راه از دست داد. قُضات آتن گمان می بردند با مرگ سقراط شهر به وضع طبیعی خود بازخواهد گشت ، اما تاریخ نشان داد نه تنها مرگ او موجب قِوام آتن نشد بلکه زمینه زوال نظم سیاسی یونان را با سرعت بیشتری فراهم نمود.

? ۲- در غیاب و سکوت اهالی فلسفه و مدعیان تفکر ، این احمدی نژاد است که -این بار نه لزوما با بیان فلسفی – بلکه با کنش های سیاسی خود نسبتی سقراط گونه با وضع حاکم بر جمهوری اسلامی ایران پیدا کرده است. رد صلاحیت وی مانعی در برابر پرسش های سقراط گونه‌ او از مناسبات ساختار سیاسی کشور نخواهد بود ، بلکه بهترین کمک برای به تصویر کشیدن حاق آن چیزی است که وی قصد روایت آن را داشت.

? احمدی نژاد با شفاف کردن صحنه سیاسی کشور به خوبی نشان داد که جمهوری اسلامی ایران بر مدار سیاسی در حال گردش است که معمار آن هاشمی رفسنجانی بود. طبیعی است وقتی توافق نانوشته ای بین جریان های سیاسی کشور برای حرکت بر این مدار وجود دارد احمدی نژاد به عنوان عنصری مزاحم که با تمام گفتار و کنش های سیاسی خود ارکان این معماری را به لرزه در آورده ، باید بیرون از مناسبات این ساختار قرار گیرد. به واقع رد صلاحیت احمدی نژاد را باید توافق برای استمرار حرکت جمهوری اسلامی بر مدار میراث هاشمی رفسنجانی فهمید و یقینا احمدی نژاد نه اهل آن است و نه اهلیت آن را دارد.

? ۳- رد صلاحیت احمدی نژاد صرفا رد یک سیاستمدار در رقابت های انتخاباتی نیست بلکه آن را باید به مثابه رد نظریات و تفسیرهای شبه مقدس از وضع جمهوری اسلامی دانست. احمدی نژاد با در آغوش کشیدن رد صلاحیت خود دمینویی از فروپاشی بدیهیات کلامی و الاهیات سیاسی را در اذهان نخبگان و عموم مردم شروع کرد که شاید هرگز بدون این حادثه امکان پذیر نبود. اکنون با آغاز فروپاشی این بدیهیات زمینه زوال نظم سیاسی موجود فراهم گشته و زمان نشان خواهد داد پیروز واقعی انتخابات 96 کسی جز وی نبوده است.

✍️ #سیدجواد_زمانیان
    بسم الله الرحمن الرحیم خدایا به امید تو

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد یزدی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

امروز تو یه جمع حضور داشتم و بعضی از طرفداران حامی دولت بهار حضور داشتن ، گرم صحبت کردن یهو یه نفرشون که یه خرده رابطه صمیمانه ای با من داشت کشیدم کنار گفتم برنامتون بعد از رد صلاحیت چیه که فرمودن در انتخابات خواهی دید.
    گفتم شما که کاندید مورد نظرتون رد صلاحیت شد.گفت خب با نوشتن برگ رای به اسم احمدی نژاد خواهی دید که آرای باطله به 25 میلیون خواهد رسید

یاللعجب
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    امروز تو یه جمع حضور داشتم و بعضی از طرفداران حامی دولت بهار حضور داشتن ، گرم صحبت کردن یهو یه نفرشون که یه خرده رابطه صمیمانه ای با من داشت کشیدم کنار گفتم برنامتون بعد از رد صلاحیت چیه که فرمودن در انتخابات خواهی دید.
    گفتم شما که کاندید مورد نظرتون رد صلاحیت شد.گفت خب با نوشتن برگ رای به اسم احمدی نژاد خواهی دید که آرای باطله به 25 میلیون خواهد رسید

یاللعجب
    میرزا آغاسی صدر اعظم محمد شاه قاجار خیلی شبیه محمود هست. یکی از سفرای خارجی در خاطراتش نوشته که هر وقت میر فتم پیشش از قدرت لایزال خودش و پادشاه و این که هر روز بهتر از روز قبل هستیم صحبت می کرد یک روز فرمان لشکر کشی خیالی قشون دریایی نداشته ایران به انگلیس و تادیب ملکه بریتانیا و بی سیرت کردنش توسط سربازان رو می داد و روز دیگر فرمان فتح هندوستان و به دریا ریختن کمپانی هند شرقی.
    این بابا محمود رو آوردن از استانداری نا کجا آباد کردنش رئیس جمهور مثل مترسک انداختنش جلو سرمایه مملکت رو بردن بعد عین دستمال توالت انداختنش تو سطل زباله.
    چه توهماتی دارند اینها مدیریت جهانی
    می گفت کارشناس داریم علف روی زمین رو می بینه میگه 4000 متر زیرش چه معدنی هست
    اصلا کک کسی نگزید این آدم رد صلاحیت شد

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها

یاللعجب
    خدا را شکر که آقای احمدی نژاد و بقایی پذیرفتند... (من خیلی می ترسیدم که جو متشنج شود... از نظر اقتصادی می ترسیدم...)

یک صحبتی هم هست در مورد روز بعثت... برخی می گویند روز بعثت قرار است تجمعی انگار صورت بگیرد...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    خدا را شکر که آقای احمدی نژاد و بقایی پذیرفتند... (من خیلی می ترسیدم که جو متشنج شود... از نظر اقتصادی می ترسیدم...)

یک صحبتی هم هست در مورد روز بعثت... برخی می گویند روز بعثت قرار است تجمعی انگار صورت بگیرد...
    احمدی نژادی ها از جنس خس و خاشاک نیستند !!!

که راه بیفتند در خیابانهای شهر و سطل آشغال آتش بزنند ! و به اموال مردم آسیب بزنند !

بلدند چجوری گوش نظام !!! و برخی ها را بپبچانند !

باید از آنها می ترسیدی ! نه از اینها !

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    میرزا آغاسی صدر اعظم محمد شاه قاجار خیلی شبیه محمود هست. یکی از سفرای خارجی در خاطراتش نوشته که هر وقت میر فتم پیشش از قدرت لایزال خودش و پادشاه و این که هر روز بهتر از روز قبل هستیم صحبت می کرد یک روز فرمان لشکر کشی خیالی قشون دریایی نداشته ایران به انگلیس و تادیب ملکه بریتانیا و بی سیرت کردنش توسط سربازان رو می داد و روز دیگر فرمان فتح هندوستان و به دریا ریختن کمپانی هند شرقی.
    این بابا محمود رو آوردن از استانداری نا کجا آباد کردنش رئیس جمهور مثل مترسک انداختنش جلو سرمایه مملکت رو بردن بعد عین دستمال توالت انداختنش تو سطل زباله.
    چه توهماتی دارند اینها مدیریت جهانی
    می گفت کارشناس داریم علف روی زمین رو می بینه میگه 4000 متر زیرش چه معدنی هست
    اصلا کک کسی نگزید این آدم رد صلاحیت شد
    متوهم اون بنده خدایی هست که هنوز حصرشو بر نداشتن !

چون حصرشو بردارن بازم میاد شروع میکنه بیانیه صادر میکنه و میگه بریزید تو خیابونها !

اینقدر گیجه هنوز !!!

شما خودت وقتی احمدی نژاد ثبت نام کرد ! اینقدر خودتو خراب کرده بودی ! که به ثانیه ای نشده اومدی پست زدی من از این کشور میرم !!!

طرف ثبت نام کرد فقط! اوضاع و احوالت این شد ! دیگه وای به حالت اگه رییس جمهور میشد !!!

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع