صفحه 12 از 78 نخست ... 291011121314152262 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال عليمردان آواتار ها
    تشکر شده 621 بار در 134 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    تا رسیدن به محدوده 150-155 معروف فقط یک حمایت باقیست:

167 تومان و تشکیل الگوی پروانه

[/URL][/IMG]
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليمردان خان نمایش پست ها
    سلام پاني خانم من داشتم سايت جناب يزدي را ميخواندم ديدم ايشان هم به سان شما اعتقاد به الگوي پروانه در صدرا دارند با اين تفاوت كه ايشان 20 روز قبل از شما اين نمودار را كشيده اند
    http://trade2win.blogfa.com/post-302.aspx
    و
    http://trade2win.blogfa.com/post-301.aspx

اكنون پرسش اين است كه بعد از تكميل الگوي پروانه فوق چه اتفاقي خواهد افتاد يا به عبارتي آيا اين الگوي نزولي دنباله اي صعودي نيز دارد اگر بله لطفآ بصورت شماتيك رسم بفرمائيد.
    سلام آقا فرزاد نظر شما در باره تحليل بالا چيست ؟
    و لطفآ در صورت وقوع و تكميل الگوي فوق آيا شاهد شروع موج 1 از 3 بزرگ خواهيم بود يا خير شاهد امواج كاركشن ديگري خواهيم بود؟، باز در صورت مثبت بودن پاسخ تارگت موج يك از 3 و 3 از 3 و 5 از 3 را به ترتيب چگونه از تكنيكال استنتاح مي فرمائيد.
    با تشكر
    ویرایش توسط عليمردان : 2011/06/15 در ساعت 17:47
    خدايا عطا كن
    آرامشي تا بپذيرم آنچه را نميتوانم تغيير دهم
    شهامتي تا تغيير دهم آنچه را كه مي توانم
    بينشي تا بدانم تفاوت آن دو را

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید عليمردان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    حامد عزیز و
    علیمردان خان عزیز
    چشم یه بررسی کنم ،حتما تا آخر تعطیلات در خدمت خواهم بود
    .

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1 نمایش پست ها
    سلام بر استاد عزيز جناب holy
    مي خواستم نظرتون رو راجع به سهام شخارك بدونم. من فكر مي كنم در حال ساخت الگوي سر و شانه با هدف 2140 مي باشد كه منفي امروز جهت ساخت شانه راست با ريزش تا 1570 مي باشد و بعد رشد خواهد كرد لطفا راهنمايي بفرمائيد
    حامد جان سهم پتانسیل بنیادی رشد تا محدوده مورد نظر شما رو داره ....
    بی صبرانه منتظر تحلیل تکنیکال استاد holy هستیم که چه قیمتی خرید کنیم
    ممنون که بهش اشاره نمودین
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    جناب holy استاد بزرگوار سلام
    اقا فسرب قبل از افزایش سرمایه با شکست سقف تاریخی خود توانست رشد زیبایی داشته باشد
    که با افزایش سرمایه مواجه شد و بقیه مسایل
    الان هم سهم در چند مرحله صعود و نزول از 270 پایینتر نیامد
    یا بقولی با رسیدن به این محدوده با حجم بالا روبرو شد که میتوان از این محل من باب حمایت قوی یاد کرد
    درمقابل توانایی عبور از محدوده 310 در چندمرحله نداشت
    بعد از اینهمه روده درازی بنده
    اگر امکان دارد با فرض شرایط پیش رو
    و عومل پیشین شرایط سهم
    لطفاقبول زحمت نموده و سناریو های پیش رو را بررسی میکنید
    البته میدونم تو تحلیل هام غلط زیاد دارم
    اما ممنون میشم راهنمایی کنید
    به شخصه بر خلاف اکثریت دوستان یک صعود برای سهم متصورم

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    سلام استاد هالی عزیز

من نظرم رو حفاری بصورت شکل زیر است یعنی هنوز سهم در موج 2 بزرگ ترکیبی(پهنه + X سه موجی + مثلث)

[/IMG]
    [/IMG]
    اینم موج شماری من از حفاری:

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    این تصویر هم حالت بدبینانه 2 ترکیبی که امکان پدید امدنش در حفاری هست:

[IMG][/IMG]

استاد منتظر نظرتون میمونم چون معتقدم هنوز در امواج کامپلکس 2 بزرگ
    هستیم.

تو تاپیک حفاری بورکس از جناب ازادی پرسیدم هنوز نظر نهاییشونو ندادند(با مثلثش در 2 مشکل دارند) ولی جناب سعید درخشانی تاییدش کردند
    ویرایش توسط pani : 2011/06/16 در ساعت 11:38

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    استاد هالی بنظرم در حفاری صورت شکسته شدن سطح 260 تومان در سهم اصلاح بصورت شکل دوم در میاد

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    سلام استاد هالی عزیز

من نظرم رو حفاری بصورت شکل زیر است یعنی هنوز سهم در موج 2 بزرگ ترکیبی(پهنه + X سه موجی + مثلث)

[/URL]

[/IMG]
    [/IMG]
    اینم موج شماری من از حفاری:

[/URL][/IMG]
    [/URL][/IMG]
    این تصویر هم حالت بدبینانه 2 ترکیبی که امکان پدید امدنش در حفاری هست:

[/URL][/IMG]

استاد منتظر نظرتون میمونم چون معتقدم هنوز در امواج کامپلکس 2 بزرگ
    هستیم.

تو تاپیک حفاری بورکس از جناب ازادی پرسیدم هنوز نظر نهاییشونو ندادند(با مثلثش در 2 مشکل دارند) ولی جناب سعید درخشانی تاییدش کردند
    پانی عزیز
    استاد خوب من..سلام
    من از این نمودارهای حفاری زیاد متوجه نمیشم یک عدد 277 اونجاست اون عدد چی میگه استاد جان.... برخی جاها هم اشاره به 268 کردید ؟

سوال اصلی من اینه که من دارم حفاری تو محدوده 275 خرید میکنم ...دست نگه دارم استاد ؟؟؟یا به خرید هام ادامه بدم؟؟؟
    ممنونم

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    پانی عزیز
    استاد خوب من..سلام
    من از این نمودارهای حفاری زیاد متوجه نمیشم یک عدد 277 اونجاست اون عدد چی میگه استاد جان.... برخی جاها هم اشاره به 268 کردید ؟

سوال اصلی من اینه که من دارم حفاری تو محدوده 275 خرید میکنم ...دست نگه دارم استاد ؟؟؟یا به خرید هام ادامه بدم؟؟؟
    ممنونم
    سلام جناب آریو.
    خیلی لطف دارید منو استاد خطاب میکنید دوست دارم روزی به این مقام برسم ولی واقعا هنوز یک شاگردم.

ببینید من نظرم روی سهم اینه که موج 2 ترکیبی شده بصورت شکل اول (منبع:مرجع امواج الیوت)چون واقعا حرکت فعلی سهم خصوصیات موج 3 رو نداره و حرکات عجیب سهم فکر منو به سمت اصلاح ترکیبی برد
    پس طبق این موج شماری باید بزودی مثلث رو از بالا بشکنه و وارد 3 بزرگ بشه.بنابراین خرید در قیمتهای فعلی عالیه.
    و یا بیاد و بسیار بدبینانه سطح 260 رو بشکنه و ... بصورت شکل دوم در بیاد که در این صورت 235 و 220 رو میتونه ببینه که بسیار بعید بنظر میرسه

من نظر استاد خودم جناب هالی رو قبول دارم و منتظر نظر استاد علم و اخلاق تالار هستم.شما هم برای تکمیل خریدتون منتظر نظر ایشون باشید.

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    سلام جناب آریو.
    خیلی لطف دارید منو استاد خطاب میکنید دوست دارم روزی به این مقام برسم ولی واقعا هنوز یک شاگردم.

ببینید من نظرم روی سهم اینه که موج 2 ترکیبی شده بصورت شکل اول (منبع:مرجع امواج الیوت)چون واقعا حرکت فعلی سهم خصوصیات موج 3 رو نداره و حرکات عجیب سهم فکر منو به سمت اصلاح ترکیبی برد
    پس طبق این موج شماری باید بزودی مثلث رو از بالا بشکنه و وارد 3 بزرگ بشه.بنابراین خرید در قیمتهای فعلی عالیه.
    و یا بیاد و بسیار بدبینانه سطح 260 رو بشکنه و ... بصورت شکل دوم در بیاد که در این صورت 235 و 220 رو میتونه ببینه که بسیار بعید بنظر میرسه

من نظر استاد خودم جناب هالی رو قبول دارم و منتظر نظر استاد علم و اخلاق تالار هستم.شما هم برای تکمیل خریدتون منتظر نظر ایشون باشید.
    مرسی پانی جان ...شما برای ما استادین ...در کنار استاد هالی عزیز
    سهم از وضعیت بنیادی مناسبی برخورداره شکستن 260 خیلی سخته مگر اینکه یه اتفاق خیلی بدتر از قهر و آشتی بیوفته ...تنها عامل میتونه یه اتفاق در داخل خود شرکت باشه نه سیستماتیک یا دعوای مدیریتی البته ما انتظارمون از دعوای مدیریتی حرکت سهم به سمت بالا باشه ...
    مقداری از حفاری هامو با تحلیل قبلی فرزاد جان تو محدوده 295 فروختم و حالا در حال خرید بودم که به تحلیل شما برخوردم و عدد 265 رو دیدم و توجه منو به خودش جلب کرد

علی رغم اینکه برای تحلیل شما ارزش زیادی قائل هستم و استفاده میکنم ... با هم منتظر نظر استاد خودمون جناب هالی میمونیم

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليمردان خان نمایش پست ها
    سلام آقا فرزاد نظر شما در باره تحليل بالا چيست ؟
    و لطفآ در صورت وقوع و تكميل الگوي فوق آيا شاهد شروع موج 1 از 3 بزرگ خواهيم بود يا خير شاهد امواج كاركشن ديگري خواهيم بود؟، باز در صورت مثبت بودن پاسخ تارگت موج يك از 3 و 3 از 3 و 5 از 3 را به ترتيب چگونه از تكنيكال استنتاح مي فرمائيد.
    با تشكر

صدرا :
    با سلام خدمت جناب علیمردان خان
    دوست عزیز ،بنده تا امروز سعی کردم در ارتباط با تحلیل دوستان کمتر اظهار نظر کنم مگر اینکه خود عزیزی که تحلیل کرده نظر بنده رو بخواد ،ازتون میخوام اجازه بفرمایید بر این رسمم پایبند بمونم و عذرخواهی بنده رو در این یک مورد بپذیرین ،اما در ارتباط با بقیه فرمایشتون کاملا در خدمتتون هستم
    فرض رو بر این میگیریم که سهم در این حوالی یا مقداری بالاتر برگرده ،آیا این پایان اصلاح خواهد بود ؟
    نظرات در ارتباط با این پرسش میتونه متفاوت باشه و هرکس نظر شخصیش رو ابراز میکنه ،اما به نظر من اگر سهم از این حدود (یا تا مثلا 10 تومن پایینتر )برگرده ،احتمالا اصلاح سهم به پایان نرسیده و بعد از یک نوسان مثبت مجدد توان نزول وجود داره ....
    احتمال میدم تاریخ اتمام نزول یکی از این دو تاریخ باشه که اولی 8 جولای و دومی 16 سپتامبر هست البته دو قید رو در ارتباط با این تاریخها لحاظ بفرمایید اول اینکه چون بررسی در تایم فریم هفتگی بوده یک کندل میتونه یک هفته تاریخ رو جابجا کنه و در بررسیهای زمانی یکی دو کندل جابجایی معمول هست (هرچند که بعضی مواقع دقیقا زمان برگشت بر کندل موصوف قرار میگیره) و دومین مطلب هم محدودیت بررسیهای زمانی در بازار ایران نسبت به بازارهای استاندارد که در چند پست قبل عرض کردم .
    اما فرمایش بعدی شما در ارتباط با صعود بود که اگر بالاخره زمان صعود فرابرسد اولین موج صعودی ما چه میزان توان صعود دارد و همچنین سومین و پنجمین موج صعودی (من مقداری پرسش شما رو تغییر دادم ،به این جهت دو موج شماری آلترناتیو دارم ) ؟ علیمردان عزیز ، اصولا موج اول صعودی میزان و معیار تشخیص ماست و ما توسط این موج است که میتوانیم موج دوم ،موج سوم و ....موج پنجم را نیز پیش بینی کنیم ،لذا تا این موج به پایان نرسد عملا وسیله ای برای پیش بینی وجود ندارد ،اما معمولا( تاکید میکنم معمولا و نه همیشه) موج یک از 5 میتواند تا حدود انتهای موج بی به پایان برسد (حدود 315 تومن)اما این مطلب به هیچ عنوان دقیق نیست و در موار اکستند بودن موج 5 میتواند حتی اولین موج از سقف 3 بالاتر رود یا در صورت ترانکیتد بودن موج 5 اولین موج میتواند خیلی کوتاهتر از انتهای بی باشد ،و این یک بررسی حدودی و آماریست ،پس فعلا این حدود رو بپذیرین تا این که موج یک دقیق بشه و بعد بتونیم در ارتباط با موج سوم و پنجم بیشتر باهم بحث کنیم.
    موفق باشین دوست من

صفحه 12 از 78 نخست ... 291011121314152262 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)