صفحه 17 از 31 نخست ... 71415161718192027 ... آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 306

موضوع: شرکت عمران و سازندگی قزوین ( ثقزوی )

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

پاسخ : شرکت عمران و سازندگی قزوین ( ثقزوی )

با توجه به افزایش 50 درصدی از انباشته که معادل 50 تومان تقسیمی است به همراه تعیین تکلیف به زودی کوهین ریوارد بالایی در مقایسه با ریسک سهمدر خرید وجود دارد

دقت شود موادزیر از گزارش هیات مدیره ثقزوی به مجمع 94 صفحه 4 است با توجه به احتمال برگزاری مجمع در دی ماه باید منتظر گزارش پیشرفت موارد زیر در گزارش هیات مدیره امسال باشیم

برنامه هاي سال آینده هيئت مدیره به شرح زیر است:
    -7 پيگيري پروژه هاي آفتاب ، مهتاب براي راه اندازي
    -2 ادامه ساخت پروژه مهر و ماه قزوین
    .- ادامه ساخت پروژه مروارید محمدیه
    -0 تعریف یک پروژه چند منظوره شهري
    -4 پيگيري احداث و راه اندازي پروژه نيروگاه بادي
    -2 پيگيري سرمایه گذاري و تعریف پروژه در بافت فرسوده و عملياتی كردن آن
    -1 پيگيري كارگزاري)سازمان مسئول( منطقه ویژه اقتصادي تاكستان

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

فروشنده حقوقی شرکت مدیریت بازار ساختمان ایرانیان است که کلا 2.5 درصد شرکت را داشته و به علت پول لازمی و سود خوبی که از نظر خودشان با توجه به پرداخت 35 تومان به ازا هرسهم داشته اند می خواهد خارج شود ----خریدار حق ها هم بیشتر آقایان منج...فیر...و دولت...هستندکه حقیقی های بالای درصدند

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

امروز از شرکت خبردار شدم هنوز امکان خرید زمین کوهین بدلیل دبه کردن روستایی ها فراهم نشد
    ظاهرا شرکت بناش بر خرید هکتاری 20 میلیون تومان است و روستاییان 120 میلیون تومان و فاصله به نحو معنا داری زیاد است و هر کس بخواهد همکاری کند بقیه روستاییان تهدیدش می کنند

البته حتی هکتاری 120 تومان می شود 100 هکتارش 12 میلیارد تومان که سرشکن روی قیمت هر مگاوات نیروگاه بادی می شود افزوده هزینه هر مگاوات 375 میلیون تومان اضافه می شود که نیازمند تماس همه سهامداران و گوشزد کردن به شرکته که طرح ارزش افزوده بالاتری از این دارد و تاخیر در راه اندازی وگرفتن مجوز به ضرر شرکت است ---احساس می کنم شیطنتهایی در کاره که زمین را یا نخرند یا مجبور کنند شرکت مجوز را واگذار کند

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    البته حتی هکتاری 120 تومان می شود 100 هکتارش 12 میلیارد تومان که سرشکن روی قیمت هر مگاوات نیروگاه بادی می شود افزوده هزینه هر مگاوات 375 میلیون تومان اضافه می شود که نیازمند تماس همه سهامداران و گوشزد کردن به شرکته که طرح ارزش افزوده بالاتری از این دارد و تاخیر در راه اندازی وگرفتن مجوز به ضرر شرکت است ---احساس می کنم شیطنتهایی در کاره که زمین را یا نخرند یا مجبور کنند شرکت مجوز را واگذار کند
    دقت شود هر مگاوات حدود 5 میلیارد تومان هزینه ثابت دارد که 4 تا 5 ساله برگشت سرمایه دارد یعنی با اجراهر مگاوات نیروگاه 5 میلیارد تومان در بد ترین حالت طی 5 سال به سرمایه گذاران برمی گردد یا سالی 1 میلیارد تومان به ازا هر مگاوات ----حالا آیا عاقلانه است اضافه هزینه ثابت 375 میلیون تومانی به ازا هر مگاوات آنهم برای یک دفعه را انجام ندهیم ولی با تاخیر در ساخت سالی 1 میلیارد تومان در هر مگاوات ضرر کنیم ؟(جالب اینجا است که سهم ثقزوی از این هزینه ثابت حداکثر یک سوم یا 125 میلیون تومان به ازا هر مگاوات و بالتبع از درآمد هر مگاوات هم یک سوم یا 350 میلیون تومان سالانه است )

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    دقت شود هر مگاوات حدود 5 میلیارد تومان هزینه ثابت دارد که 4 تا 5 ساله برگشت سرمایه دارد یعنی با اجراهر مگاوات نیروگاه 5 میلیارد تومان در بد ترین حالت طی 5 سال به سرمایه گذاران برمی گردد یا سالی 1 میلیارد تومان به ازا هر مگاوات ----حالا آیا عاقلانه است اضافه هزینه ثابت 375 میلیون تومانی به ازا هر مگاوات آنهم برای یک دفعه را انجام ندهیم ولی با تاخیر در ساخت سالی 1 میلیارد تومان در هر مگاوات ضرر کنیم ؟(جالب اینجا است که سهم ثقزوی از این هزینه ثابت حداکثر یک سوم یا 125 میلیون تومان به ازا هر مگاوات و بالتبع از درآمد هر مگاوات هم یک سوم یا 350 میلیون تومان سالانه است )
    با توجه به موارد بالا تاخیر و عدم گرفتن مجوز نیروگاه و اجرا اون مستقیما مسولیتش به عهده مدیرعامل عمران و سازندگی قزوین است

باتوجه به نوشته های بالا دوستان سهامدار سوالاتی مطرح کردند که در حد توانم پاسخگویی می کنم البته مسول اصلی پاسخگویی شرکت است که در مجمع به زودی به اون پرداخته میشه
    1. سوال کردند :احتمالا از افراد زیر محموعه شرکت زمین را ارزانتر خریدند و می خواهند به شرکت گران بفروشند یا شرکت را وادار به شراکت کنند یا حتی واگذاری مجوز که من موضوع فوق را با احتمال بالا دور از ذهن می دانم
    2. سوال کردند :مدیرعامل چون اقوام خودش از سهم خارج شدند علاقه ای به رشد شرکت ندارد و تقاضا کردند در مجمع پیش رو تقاضا تعویض مدیرعامل را بدهیم .....با شناختی مختصر که از ایشان دارم بعید می دانم هر چند در مجمع می توان از ایشان سوال کرد
    3. بیان کردند مسولین اجرا پروژه کوهین کوتاهی کردند و با تمام توانشان پیگیر(با توجه به تاخیر پیش آمده در خرید زمین ) نیستند و بر اهمیت موضوع نیروگاه و اثرش بر رشد ارزش بازار شرکت ناآکاه هستند که تا آنجا که من می دانم تمام تلاششان بر اجرا نیروگاه است هرچند در مسیر به علت فشار کار و برخی برآوردهای اشتباه احتمالا تاخیر هایی صورت گرفته است
    4. گفته اند بعضی از سهامداران عمده و حقوقی ها علاقه ای به حضور حقیقی ها در سهم ندارند و عملا با کمک بعضی از افرادشان درون شرکت بدنبال تحلیل بردن توان حقیقی ها برا واگذاری سهمشان هستند که این موضوع را بعید می دانم
    به هر حال شرکت با خبر گرفتن مجوز و اجرا نیروگاه می تواند بر همه این شایعه ها مهر رد بزند که انشاله به زودی صورت می گیرد

ثقزوی :دوستان سهامدار
    ارزش بازار این شرکت الان حدود 23 تا 24 میلیارد تومان است که با توجه به اجرا مروارید این ارزش بازار قابل توجیه است اما اگر می بینید هیچ کس حاضر نیست تو همین ارزش بازار تعداد 400 تا 500 هزارتا سهم رو تابلو رو بخره به خاطر شک در توان شرکت در اجرا پروژه کوهین است
    دقت کنید اگر امروز کوهین مجوزش گرفته شود حجم سرمایه گذاری حداقل 170 میلیارد تومانی در مرحله اول اجرایی می شود که سهم ثقزوی حداقل یک سوم است که طی 4 تا 5 سال این دارایی بلند مدت سود ساز که به قیمت آن زمان ارزش افزوده هم گرفته است به جمع دارایی های سود ساز بلند مدت سهم اضافه می شود
    والبته این 32 مگاوات اول است و بعد اون شرکت می تواند تا 2 نیروگاه دیگر هم در اجرا کند
    پس به جای جر و بحث و اتهام زنی به هم با شرکت تماس بگیرید
    حلال گرفتن مجوز کوهین تغییر دیدگاه های مدیران اجرایی شرکت از جمله جناب آقای مهندس رئوفیان و جناب آقای مهندس آقا زمانی هستند
    ضمنا اینکه این افراد را بدون نقش بدانید کاملا اشتباه است ---فراموش نکنید این سهم 28 تومان سود به ازا هر سهم دارد یعنی برای اینکه فردی صاحب 140 میلیون تومان سود بشود باید دارای 5 میلیون سهم باشد یا معادل 6 درصد شرکت را مالک باشد
    این همان پولی است که مدیر عامل محترم سالانه حداقل به عنوان حقوق و دست مزد دریافت می کنند تا به وظیفه شان یعنی رشد شرکت و ارزش بازار شرکت و طرح های هیات مدیره برسند
    پس توان اجرایی ایشان را زیر سوال نبرید
    بلکه تلاش کنید با تماس های مکرر ودرخواست در مجمع از تیم مدیریتی بخواهیم چرا برنامه هیات مدیره شرکت از دو سال قبل به زمین مانده
    تا آنجا که من می دانم نظر یکی از اعضا هیات مدیره این است که تاخیر پیش آمده در اجرا کوهین تا حدی زمینه در عدم پیگیری سهامداران حقیقی عمده از شرکت در مورد این طرح هست
    پس دست به دست هم بدهیم و بدنبال کمک به رشد بنیادی سهم با اجرا کوهین باشیم

عمران و سازندگی قزوین :امروز سهم 230 تومان رو دید و نشون داد روندش خارج از روند گروهش و شاخص نیست
    اما چند نکته
    1. سهم با سود انباشته 3.7 میلیارد تومانی در ارزش بازار حدود 19 میلیارد تومان است
    2. به استناد گزارش هیات مدیره طرح های در دست اقدام شرکت برای سال 96 به شرح زیر است
    -پیگیری پروژه های آفتاب و مهتاب برای راه اندازی
    -ادامه ساخت ،تکمیل و تحویل مهر ماه
    -ادامه ساخت محمدیه (مروارید )
    -تعریف یک پروژه چند منظوره شهری
    -پیگیری احداث و راه اندازی کوهین
    -پیگیری و تعریف پروژه در بافت فرسوده و راه اندازی آن
    -پیگیری و تعریف پروژه در زمینه گردشگری در خانه های سنتی قزوین گزارش هیات مدیره منتهی به شهریور 95:
    در مقایسه با سال قبل
    سودخالص 8 درصد کاهش (از 2.4 میلیارد تومان به 2.2 میلیارد تومان رسیده )
    سایر دارایی ها 512 درصد رشد (از 960 میلیون تومان تبدیل به 5.9 میلیارد تومان افزایش )
    خالص ورود وجه نقد ناشی از تامین مالی 326 درصد رشد (از1 میلیارد تومان به 4.5 میلیارد تومان ) صفحه 9 مانده طلب شرکت بابت پروژه بوعلی از انبو سازان پاسارگاد :7.2 میلیارد تومان
    دریافتی اعضا هیات مدیره :
    116 میلیون تومان جناب رئوفیان و بقیه هر کدوم 15.3 میلیون تومان (مجموع حدود 200 میلیون تومان یا حدود 10 درصد سود شرکت ) سود 27 تومان با سرمایه جدید و پیشنهاد تقسیم 10 درصد
    پروژه ها :
    1. مهر و ماه :تا آخر مهر 95 حدود 95 درصد پیشرفت فیزیکی و فروش 94 درصد از بخش جاری پروژه (یعنی 6 درصد اینجا باقیمانده بعلاوه پارکینگ ها و ...)
    پروژه دارای طرح توسعه است و املاک لازم خریداری شده است و منتظر تصویب شهرادی هستند
    2. مروارید پیش بینی هزینه 70 میلیارد تومانی —4 مرحله پیش فروش —حدود 7 درصد تجاری را فروخته اند
    3. برج های مسکونی شهرک کوثر قزوین یا مهتاب :حجم سرمایه گذاری 180 میلیارد تومان —92 هزار متر مربع -کارگاه تجهیز و خاکبرداری انجام شده —-کلا به علت طول دادن در اجرا پروژه طی نامه ای معاونت شهرداری خواستار لغو پروانه ساخت شده اند که شرکت در حال پیگیری است —بدیهی است که کارد به استخوان رسیده و باید تکلیف این پروژه در طی سال مالی جدید روشن بشود 4.پروژه مسکونی شهرک کوثر :280 میلیارد تومان حجم سرمایه گذاری —در مرحله وام گیری از بانک مسکن هستند اینم باید تعیین تکلیف بشه---تخفیف 50 درصدی عوارض ساخت در صورت اجرا این پروژه حسابی به سود شکت تمام خواهد شد 5.احداث مزرعه بادی 100 مگاواتی :موافقت نامه اولیه برا 32 مگاوات —تاسیس و ثبت شرکت نیروگاه بادی کوهین با مشارکت تتا انرزی -اخذ موافقت نامه محیط زیست —اخذ مجوز اتصال نیروگاه به شبکه سراسری برق —در حال حاضر مراحل خرید زمین به نام شرکت مذکور —ثبت تفاهم نامه 3 جانبه بین ثقزوی ،تتا و ABO-wind ایرانیان در کل در حال حاضر مشارکت در 76 هزار متر مربع دارند و برنامه ریزی برای رسیدن به 400 هزار متر مربع
    تا کنون دو تا پروژه قوی در حال انجام است
    اول :مهر و ماه با 50 میلیارد تومان سرمایه گذاری که عملا توسط انبوه سازان ساخته شد و البته با احتمال بالا توسعه توسط خود ثقزوی مدیریت می شود
    دوم :مروارید 70 میلیارد تومانی که توسط ثقزوی در حال اجراست
    در نهایت هم باید به زودی خبرهایی از دو پروژه مهم ساختمانی مهتاب با 180 میلیارد تومان سرمایه گذاری مورد نیاز که تامین مالی اون از طریق بورس هست و تشکیل صندوق زمین
    و پروژه 280 میلیارد تومانی آفتاب که در مراحل اخذ تامین مالی توسط بانک مسکن هستند این شرکت 19 میلیارد تومانی بر اساس گزارش هیات مدیره به شکل مشارکت در ساخت تا کنون در 120 میلیارد تومان (البته فقط برآورد هزینه ساخت و نه فروش )مشارکت فعال داشته و پیگیر مشارکت در ساخت 460 میلیارد تومان پروژه ساختمانی دیگر است —-در کنار آن سایر پروژه های سود ساز شرکت شامل کوهین —طرح بافت فرسوده —گردشگری و... می باشد
    هر کدام از موارد فوق که شرکت بدنبال پیگیری ساختش هست عملیاتی شود ارزش بازار شرکت در مقابلش جوکی بیش نیست

صفحه 17 از 31 نخست ... 71415161718192027 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)