صفحه 60 از 78 نخست ... 10505758596061626370 ... آخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال rezaafshari110 آواتار ها
    تشکر شده 1,717 بار در 351 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط vm511 نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت استاد گرانقدر

می خواستم بپرسم که چگونه میشه در مشهد از محضر شما استفاده کرد ؟

پیشاپیش جسارت بنده را ببخشید

با تشکر
    جانا سخن از زبان ما میگویی
    حضرت رسول صلى الله عليه و آله میفرمایند :
    همانا پاكيزه ترين پيشه ، پيشه بازرگانانى است كه چون سخن گويند ، لب به دروغ نگشايند ؛ هر گاه امين شمرده شوند ، خيانت نورزند ؛ زمانى كه وعده دهند ، پيمان نشكنند ؛ چون بخرند ، بر سرِ مال نزنند ؛ چون بفروشند ، بازار گرمى نكنند ؛ هر گاه مديون شوند ، [در پرداخت دين] امروز و فردا نكنند ؛ و هر گاه طلبكار شدند ، [بر بدهكار] سخت نگيرند .

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید rezaafshari110 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 58 بار در 14 ارسال
    استاد عزیز
    سلام و عرض ادب
    میخواستم محبت کنید صنعت سیمان و آیینده احتمالی آن را تحلیل کنید .
    کدام سهم از سیمانیها برای سهامداری مناسب است ؟
    ممنونم از لطفی که میفرمایید

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    سلام بر استاد خودم جناب هولی

استاد من هر چی این غپینو را برسی میکنم یک رقمهای بالایی در میاد که باورم نمیشه
    میشه یک قبول زحمت کنید ببینید
    من این اعداد را اشتباه در اوردم
    یا واقعا قراره رقمهای بالای 300 را هم ببینه

نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    به به سلام جناب باربد بسیار عزیز
    حال و احوال شما ،خوب هستین ایشالا ........
    چشم جناب باربد عزیز ،ایشالا تا قبل از گشایش بازار (قبل از 8 صبح شنبه) تقدیم میکنم.
    درود بر شما باربد بسیار عزیز
    باسلام بر جناب باربد عزیز و سایر عزیزانم

این سهم دیتایی از سال 2002 داشت مه حدود10 تقسیم دیپی اس و دو افزایش سرمایه در سابقه آن به چشم میخورد ،متاسغانه فرصت اعمال تک تک وجود نداشت ،اما با توجه به افزایش سرمایه 191٪ در سال 89 از آن به بعد
    هم دی پی اس و هم افزایش سرمایه اعمال شد ،لذا سعیم بر این بوده دیتا نیز از آن تارذیخ به بعد بررسی گردد .

اما سهم در کانال نزولی قرمز رنگ حدودا دوساله و طویل المدت خود در حرکت میباشد و همانگونه که مشهود است به میدلاین کانال که با خط چین قرمز مشخص است نیز واکنش مطلبوبی داده است

اولین شرط صعود سهم عبور از کانال قرمز رنگ که که معادل خط روند نزولیست نیز میباتشد و حدود 170 تومن است اما دوسطح فرکتالی در 170 و 180 وجود دارد که این دو نیز حکم مقاومت سرراه سهم میباشد و علاوه بر این دومورد در مداقه میبینیم ناحیه کانسولیدیشن شبه گوه(و نه گوه )شکل گرفته که با رنگ بنفش نمایش داده شده و شکست این ناحیه به سمت بالا در قیمت حدود 175 تومن باز به نفع صعود سهم است

اما از باب هارمونیک علیرغم ظاهری شبیه نسبتهای فیبو نه کلاس یک و نه کلاس دو در آن رعایت نشده استکه از دقت عمل میکاهد همچنیت بنا به دلایلی از گارتلی حتی غیر فیوریت هم فاصله دارد و اگر اصرار بر هارمونیک داشته باشیم بیشتر باید انتظار نزول بیشتر جهت بت را داشت ،که البته آن هم مشکلات خاص خود را به همراه دارد لذا بهتر میبینم فعلا وارد این موضوع نشویم الا اینکه موجشماری که در پایین ذکر میشود را نقض نماید در آن صورت بت میتواند پیشنهاد آلترناتیو ما باشد .

اما از باب موج شماری به نظر میرسد یک ABC را تموم نموده که موج سی ما یک 5 موجه کلاسیک به همراه امضاء موج 5 میباشد (واگرایی بین موج سوم و پنجم ،تعبیر جناب پریچر در امواج کلاسیک)

اما به عنوان خلاصه باید عرض کنم جهت صعود نیاز به شکستن مقاومت 170-180 وجود دارد(که مهمتر همان حدود 170 است به همراه ضریب شکست یا تثبیت بالای آن ) اما پس از شکست این مقاومت
    میتوان اهداف

اول: 230 تومن که جهت پرنمودن گپ موج سوم به آن سمت حرکت مینماید و در صورت فتح آن هدف بعدی
    دوم:250 و درصورت صعود از آن توان رسیدن به
    سوم: حدود 300 تا 305 وجود دارد

اما دوستان عنایت بفرمایند این اهداف محتمل است ونه قطعی و شرط آن در ابتدا اتفاق افتادن صعود است پس اگر صعودی اتفاق افتاد هدف را اولین هدف در نظر بگیرید و پس از رسیدن به آن مجددا نمودار را بررسی بفرمایید
    وبرای رسیدن به تارگت دوم برنامه ریزی فرمایید و همینطور در صرت رسیدن به تارگت دوم برای سوم و اینکه عزیزی هنوز سهم فاکتورهای صعودی را ندارد سهم را تهیه نموده و تارگت سوم را مد نظر قرار دهد متاسفانه به هیچ عنوان صحیح نیست ،پس به عنوان قدم اول بدنبال دیدن علائم صعود باشید و درصورت مشاهده میتوان سهم را تهیه نمود.

اما در حال حاضر سهم در حدود 150-143 بر حمایت قرار دارد و حمایت بعدی حدود 130 میباشید

برای عزیزانم آرزوی سود و سلامت دارم

سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam2 نمایش پست ها
    استاد ممنون هستم از لطف و محبت شما
    خواهش میکنم انجام وظیفه بود

سلام خدمت شما استاد گرامی و ارجمند ، خیلی خوشحالم که با نوشته های شما آشنا و از اونا استفاده میکنم

مطمئنا" این تلاش شما برای بالا رفتن علم دوستان و بنده ستودنیست و بدون اجر نمی ماند.

سپاس و تشکر
    از لطف شما بسیار سپاسگزارم دوست من خوشحالم که مورد توجهتون واقع شد و امیدوارم ارزش وقتی که گذاشتین رو داشته باشه ......

7. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط vbi363 نمایش پست ها
    باسلام خدمت استاد هالي عزيز
    اگه ميشه در مورد اين نمودار پي بر اي توضيح بيشتري بديد.
    آيا براي تك تك سهام بورس نمودار تغييرات پي بر اي رو ارائه ميده يا براي كل بازار بورس؟ضمنا اين نمودار حاوي اطلاعات چند دوره يا سال است ؟
    بله دوست عزیز من

این ایندیکیتور هم مثل تمام ایندیکیتورهای تکنیکال (منتهی این بار با ماهیت فاندا) در زیر نمودار اصلی برای تمام سهام قابل رسم هست

در ذهن دارم متنی زبان اصلی بود از یکی از اساتید که متاسفانه نامشون رو فراموش کردم و من بخشهایی از این سخنرانی رو ترجمه و در سایت فرابورس قدیم تقدیم کردم این استاد میفرمود اگر من
    رو در کره ماه رها کنند و بگن از اینجا باید ترید کنی و فقط یک ایندیکیتور میتونی استفاده کنی من همین ایندیکیتور پی به ای رو استفاده خواهم کرد ،البته مشخص است فرمایش ایشون صرفا تاکید بر
    اهمیت این ایندیکیتور است

اما اگر مثال زیر رو ببینید این ایندیکیتور در سهم غپینو است که نشون میده از علیرغم اینکه کمترین میزان پی به ای این سهم حدود 3.5 هست اما پی به ای متوسط اون بالاتر از پی به ای روز هست و همچنین د حدود یک سال گذشته پی به ای موجود کمترین پی به ای این سهم بوده است.

موفق باشید دوست عزیز

عضو فعال HOLY آواتار ها
    سلام مجدد خدمت استاد گرانقدر

می خواستم بپرسم که چگونه میشه در مشهد از محضر شما استفاده کرد ؟

پیشاپیش جسارت بنده را ببخشید

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari110 نمایش پست ها
    جانا سخن از زبان ما میگویی

سلام دوستان عزیزم

باعث افتخار بنده بود اگر فرصتی وجود داشت تا میتونستم در خدمت شما بزرگواران باشم و از محضرتون استفاده کنم ،منتها متاسفانه وضعیت کاریم جوریه که جز شرمندگی برای من حاصل نخواهد ماند ،امیدوارم در آینده
    فرصتی دست بده و زمان آزادی داشته باشم تا بتونم به شکل کاملا بدون هزینه در خدمت دوستانم در مباحثی که علاقمندن باشم،منتها تا اون روز امیدوارم بنده رو عفو بفرمایین ......

برای عزیزانم آرزوی موفقیت دارم

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam2 نمایش پست ها
    استاد عزیز
    سلام و عرض ادب
    میخواستم محبت کنید صنعت سیمان و آیینده احتمالی آن را تحلیل کنید .
    کدام سهم از سیمانیها برای سهامداری مناسب است ؟
    ممنونم از لطفی که میفرمایید

والا دوست عزیزم
    خیلی دوست دارم میتونستم امرتون رو اجابت کنم ،منتها تعداد زیادی پی ام از دوستان رسیده و روز به روز هم داره حجمش بیشتر میشه و متاسفانه بنده هم نزدیک به مسافرتم میشه
    اذا ازتون میخوام این بار بنده رو عفو بفرمایین و دفعه دیگه که بازگشتم مشهد کامل در خدمت خواهم بود ،برای این پاسخ یا هر پاسخی دیگه ،
    اما به احترام فرمایشتون از استادم لرد ارشیا عزیز یا استاد تدین عزیز یا پانی جان و یا سایر دوستان و عزیزانم درخواست میکنم اگر فرصتی دارند قبول زحمت بفرماییند که هم در علم و هم در اخلاق بر بنده مزیت دارند .
    بازهم عذرخواهم دوست من

عضو عادی alireza9967 آواتار ها
    تشکر شده 367 بار در 109 ارسال
    با سلام حضور استاد عزیز.
    استاد روند گروه معدنی رو چطور میبینید؟
    البته ببخشید زیاده روی میکنم ولی ممنون میشم نظرتون رو در مورد سهم های زیر بدونم.
    فاسمین
    فاسمینح
    فرآور
    کبافق
    پیشاپیش سپاسگزارم
    خدایا چنان کن سر انجام کار ............................تو خوشنود باشی و ما رستگار

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید alireza9967 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 433 بار در 75 ارسال

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    ......

اما شرط ما چیست ،شرط ورود به بازار عبور قیمت از فراکتال سیگنال هم جهت با فراکتال سیگنال است پس میتوان

کف بسته بنفش رنگ فراکتال در بالا آماده ترید است و تنها نیاز به عبور قیمت از فراکتال سیگنال برای تریگر خوردن پوزیشن میباشد به عبارتی در آن مثال میتوان شکل

شماتیک زیر را در نظر گرفت :

پس شرط ما برای ورود به مارکت عبور از فراکتال سیگنال خواهد بود که ترسیم نمودیم ،اما میبینید که نه تنها این اتفاق نمیافتد که فراکتالی هم در جهت معکوس آن به نام

فراکتال شماره سه ایجاد میشود ،خوب اگر دقت کنیم باز فراکتال شماره دو و سه دو فراکتال در خلاف جهت هم میباشد که میتواند شامل همان لفظ فراکتال استارت و

سیگنال شود ،پس در حال حاضر فراکتال شماره دو نام فراکتال استارت را خواهد گرفت و فراکتال شماره سه ما فراکتال سیگنال میشود و منتظر ایجاد پیش شرط ورود به

بازار با عبور قیمت از فراکتال شماره سه به سمت بالا میشویم ،همانطور که دقت فرمودین فراکتال شماره دو ابتدا نسبت به شماره یک نقش فراکتال سیگنال را داشت اما

در اینجا نسبت به فراکتال شماره سوم نقش آن تعویض شده و فراکتال استارت شده است ......

پس طبق تعریف اگر قیمت فراکتال شماره سوم را رو به بالا بشکند میتوان وارد بازار شد ،پس میتوانیم یک بای استاپ در این قسمت کار بگذاریم و منتظر بمانیم .....

خوب باز هم تریگر نخورد و به بازار وارد نشدیم .

اما اگر دقت کنیم در ادامه راه باز فراکتال شماره چهار تشکیل شده است که آن نیز در خلاف جهت فراکتال شماره سوم است ،پس باز بسته فراکتال استارت و فراکتال

سیگنال را داریم که این بار با نقش آفرینی جدید فراکتالها یعنی فراکتال شماره سوم حکم فراکتال استارت و شماره چهارم حکم فراکتال سیگنال را خواهد داشت و فنر

فشرده شده و انرژی پتانسیل جمع شده و آماده رها شدن است که میتواند در صورت کانفرم پیش شرط که همانا عبور قیمت از فراکتال شماره 4 در جهت رو به پایین است

تریگر ورود به مارکت زده شود ،پس سک سل استاپ در حای مقرر میذاریم و به انتظار مینشینیم ،

اما این بار همانگونه که میبینیم شرط ما یعنی عبور از فراکتال سیگنال به وقوع پیوست و پوزیشن تریگر خورد و ما وارد مارکت شدیم ، واینجاست که میتوان در جهت حرکت

مارکت سود ما اضافه شود و از آخرین نوع فراکتا یا فراکتال استاپ برای تریلینگ استاپ استفاده کرد تا سود خوبی که از مارکت میگیریم ذخیره گردد و در آخر که از پویشن

خارج میشویم مبلغ یا درصدی حساب خود را رشد بدهیم ،پس ببینیم فراکتال استاپ چیست .
    [COLOR=#000080]

فراکتا استاپ کجاست ؟پاسخ سرراست و خودمونی این پرسش اینه که شما فراکتال سیگنال رو که تریگر خود پیدا کنید ،بعد در جهت عکس اون دوتا فراکتال به عقب حرکت

کنید معمولا اید دو فراکتالی که به عقب میریم خودش دورترین فاصله تا محل فعلی خواهد بود که این فراکتال استاپ میشه ،که اینجایی خواهد بود که استاپ لاس رو قرار

میدیم و هر چقدر مارکت در جهت فراکتال سیگنال به سمت جلو جرکت کرد ما هم استاپ لاس رو به سمت جلوتر حرکت میدیم تا سودمون ذخیره بشه ، در مثال این مشخصتر

خواهد بود..............

برای تمامی عزیزانم آرزوی موفقیت و سلامت دارم .

سلام استاد holy گرامی

چند سوال داشتم که هر زمان فرصت داشتید اگر برایتان مقدور بود این جانب را راهنمایی بفرمایید....

اول اینکه buy stop یعنی انجام چه کاری ؟
    مثلا وقتی شما برای چارت هفتگی طلا فرکتال3 (سقف) رو در 1800 دلار گذاشتید
    اگر قیمت از اون خط زرد عبور میکرد{ که کنارش نوشته اید buy stop } یعنی در اینجا معامله گر باید خرید انجام دهد؟؟ پس چرا معنیش توقف خرید است؟؟

دوم :: " و از آخرین نوع فراکتا یا فراکتال استاپ برای تریلینگ استاپ استفاده کرد تا سود خوبی که از مارکت میگیریم ذخیره گردد و در آخر که از پویشن

خارج میشویم مبلغ یا درصدی حساب خود را رشد بدهیم ،پس ببینیم فراکتال استاپ چیست .
    "" با عرض پوزش این جملتون کلماتی مثل "تریلینگ استاپ" داشت که باعث شد کل جمله رو متوجه نشم....

ممکن این جملتون را در چارت هفتگی طلا که گذاشتید نشون بدین... چون با چارتهای دیگر متوجه نشدم
    :: "فراکتا استاپ کجاست ؟پاسخ سرراست و خودمونی این پرسش اینه که شما فراکتال سیگنال رو که تریگر خود پیدا کنید ،بعد در جهت عکس اون دوتا فراکتال به عقب حرکت

کنید معمولا اید دو فراکتالی که به عقب میریم خودش دورترین فاصله تا محل فعلی خواهد بود که این فراکتال استاپ میشه ،که اینجایی خواهد بود که استاپ لاس رو قرار

میدیم و هر چقدر مارکت در جهت فراکتال سیگنال به سمت جلو جرکت کرد ما هم استاپ لاس رو به سمت جلوتر حرکت میدیم تا سودمون ذخیره بشه ، در مثال این مشخصتر

خواهد بود........
    ""

و جسارتا سوال آخرم اینه که در چارت هفتگی طلا که نشون دادید قبل از فراکتال 1
    فراکتال سقف و کف نزدیک به هم وجود داشته.... آیا این نوع از فراکتال ها خاصیت کمتری دارند؟؟ و فراکتالهاییکه باهم فاصله داشته باشند مطمین تر هستند؟؟

با سپاس فراوان و آرزوی موفقیت برای شما
    در ضمن من ساکن مشهد هستم.... هر خدمتی که از دستم بر بیاد حاضرم به روی چشم بذارم و اطاعت کنم

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Farokh Bakht از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 58 بار در 14 ارسال
    استاد هولی عزیز سلام
    بسیار ممنوم از لطف شما سایر اساتید اگر لطفی داشتند که بنده نوازی می فرمایند .در غیر ایصورت تا زمانی مناسب صبر خواهم کرد. شاد و پیروز باشید

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam2 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 60 از 78 نخست ... 10505758596061626370 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)