صفحه 66 از 78 نخست ... 16566364656667686976 ... آخرین
نمایش نتایج: از 651 به 660 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی مصری پور نمایش پست ها
    مسلم جان تکون از کدوم طرف؟
    مصطفی جان همونطرفی که جناب holy در نمودارها نشون دادن .. به عبارتی ریزش چند ماه پیش به نظر من یک پیش لرزه بود.
    البته باید دید جناب holy نظرشون چی هست.

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    درود بر استاد هالی بزرگوار که همیشه شرمنده لطفشون هستم.

زبان قاصر از بیان این همه خوبی و بزرگواری است. استاد ارجمند بی نهایت سپاسگذارم

آموخت به من استاد،اعجاز پریدن را
    هم شور غزل گفتن، هم خوب شنیدن را
    من گمشده ای بودم در پشت هزاران راه
    هر لحظه برایم گفت اسرار رسیدن را

در زیر تگرگ غم چترش به سرم وا شد
    در کوچه ی تنهایی یک همهمه برپا شد
    یک شعله ی ایمان را ارام به دستم داد
    ان برف و یخ سرما تبدیل به گرما شد

او شست نگاهم را با اب شکیبایی
    چشمان به رنگ خون ابی شد و دریایی
    یک جور دگر دیدم بازیچه ی دنیا را
    انگار سرابی بود در عین فریبایی
    استاد به من اموخت مرداب نبودن را
    از اینه ی قلبم زنگار زدودن را‬
    ‫او گفت که روحت را پرواز بده هر جا‬
    ‫از کل جهان بشنو اسرار سرودن را‬

با سلام خدمت استاد پانی بسیار عزیز و همینطور سایر عزیزانم

خدارو شاکرم که فرصتی پیش اومد تا مجددا بتونم چند روزی در خدمت عزیزانم باشم ،هرچند متاسفانه این دفعه محدودتر ،اما برای بنده باعث نهایت مسرت هست که از هر فرصتی استفاده کنم تا بیشتر در کنار دوستان عزیزم باشم .

اما
    استاد پانی بسیار عزیز ،

از شعر بسیار زیباتون نهایت تشکر رو دارم همونطور که البته بارها عرض کردم این لطف شما و سایر عزیزان بر این حقیره والا که نه بنده تا امروز تونستم انجام وظیفه ایی در خور انجام بدم و نه لیاقت این همه لطف رو داشتم ،
    باور بفرمایین حضور شما با تحلیلهای بسیار دقیق و موشکافانه ایی که دارین که در زمینه الیوت یا هارمونیک یا تردیشنال مجموعا همه و همه زیبایی خاصی به این فروم بخشیده ،خوشحالم که این سعادت رو دارم که هر بار بعد از مدتی وارد فروم میشم از تحلیلهای زیباتون بهره میبرم ،البته این راهیه که با سعی و تلاش و لیاقت طی کردین و این زیبایی کار رو دو چندان میکنه ،درود بر پانی عزیز ........
    پانی جان ،نهایت قدردانی بنده رو پذیرا باشین

برای پانی عزیز ،روزهای شاد همراه باموفقیت از صمیم قلب آرزومندم .
    سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

3. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليمردان نمایش پست ها
    سلام با اجازه استاد عمادی گرانقدر فکر کردم بد نباشه این مطلب هم اینجا باشه دوستان مبتدی مثل خودم هم استفاده کنند

جان مورفی، تحلیلگر تكنیكال خبره سایت StockCharts.com نویسنده ، مقاله نویس و سخنران مشهور در زمینه تحلیل تكنیكال است.

بازار به چه روشی حركت می كند؟ چقدر بالا و یا پایین خواهد رفت؟ و چه زمانی روش خود را تغییر خواهد داد؟ اینها سوالات و نگرانیهای اصلی

تحلیلگر تكنیكال است. در ورای نمودار ها و گراف ها و فرمولهای محاسباتی بكار رفته برای تحلیل روندهای بازار، چند مفهوم اولیه وجود دارد كه

برای اغلب تئوریهایی كه امروزه توسط تحلیلگران تكنیكال به كار می روند ، كاربرد دارد.

جان مورفی بر اساس تجربه سی ساله خود در زمینه تحلیل فنی ، ده قاعده ساده را برای تجارت تكنیكال ارائه كرده است: قواعدی برای كمك

به تشریح ایده كلی تجارت تكنیكال برای مبتدیان و همچنین برای ساده كردن روش شناسی تجارت برای شاغلان با تجربه تر.

این قواعد ابزارهای كلیدی برای تحلیل فنی و چگونگی استفاده از آنها را جهت شناسایی فرصت های خرید و فروش ، تعریف می كنند.

مبانی روش جان در تحلیل تكنیكال نشان می دهد كه تعیین جهت حرکت بازار از تعیین علت این حركت مهم تر است.

ده قانون از مهمترین قوانین جان در تجارت تكنیكال در ذیل بیان شده است:

1- روند ها را ترسیم كنید

نمودار های دراز مدت را مطالعه كنید. با تحلیل یك نمودار هفتگی و ماهیانه مربوط به چند سال شروع كنید. یك نمودار مقیاس بزرگ از بازار، میدان دید بیشتر و چشم انداز دراز مدت آن بازار را ارایه می كند. بعد از بررسی و تثبیت نمودار های دراز مدت، در مورد نمودار های روزانه و طی روز تحقیق نمایید. اغلب یك نمای كوتاه مدت از بازار، به تنهایی می تواند فریب دهنده باشد. حتی اگر شما به صورت خیلی كوتاه مدت خرید و فروش می كنید ، اگر در جهت روند های میان مدت و دراز مدت تجارت كنید ، عملكرد بهتری خواهید داشت.

2- روندها را تشخیص دهید و در راستای آنها جلو بروید

روند را تعیین و از آن پیروی كنید. روند های بازاری دارای اندازه های متفاوتی – دراز مدت ، میان مدت ، كوتاه مدت – هستند. ابتدا تعیین كنید كه شما بر طبق كدام یك می خواهید پیش بروید و پس از آن از نمودار مناسب استفاده كنید. اطمینان حاصل كنید كه در جهت روند ها تجارت می كنید. سهام با قیمت پایین را در صورتی خریداری كنید كه روند رو به بالا باشد. سهام با قیمت بالا را در صورتی بفروشید كه روند رو به پایین باشد. اگر شما با یك روند میان مدت تجارت می كنید، از نمودارهای روزانه و هفتگی استفاده كنید. اگر شما روزانه تجارت می كنید از نمودارهای روزانه و طی روز استفاده كنید. اما در هر حالت، اجازه دهید تا نمودار دارای بازه بلندتر روند را مشخص كند و سپس از نمودار كوتاهتر جهت تعیین زمان بندی مناسب برای خرید و فروش استفاده كنید.

3- نقاط بالا و پایین آن را شناسایی كنید

سطوح حمایت و مقاومت را پیدا كنید. بهترین جا برای خرید یك سهام در نزدیكی سطح حمایت است. سطح حمایت معمولا یك نقطه پایین قبلی است. بهترین جا برای فروش یك سهام در نزدیكی سطوح مقاومت است. مقاومت معمولا یك نقط اوج قبلی است. بعد از آنكه یك نقطه اوج یا همان مقاومت شكسته شد، تبدیل به یك خط حمایت در مقابل پس رفت های بعدی قیمت می شود. به عبارت دیگر ، نقطه "اوج" قبلی تبدیل به یک نقطه پایین جدید می شود. همچنین به روش مشابهی وقتی كه یك سطح حمایت شكسته می شود ، معمولا تبدیل به یك سطح مقاومت برای فروش های بعدی می شود . یعنی نقطه "پایین" قبلی می تواند تبدیل به یك نقطه "بالا" جدید تبدیل شود.

4- اندازه عقب نشینی (backtrack) را بسنجید

درصد پیمایش مجدد (retracement) را اندازه گیری كنید. تصحیحات بازاری كه رو به بالا و یا پایین انجام می شوند، بخش قابل توجهی از روند قبلی را دوباره سازی می کنند. شما می توانید میزان تصحیحات بوجود آمده را اندازه گیری و بر حسب درصد بیان كنید. یك معیار 50 درصدی از پیمایش مجدد روند قبلی رایجترین حالت است. حداقل پیمایش مجدد یك سوم روند قبلی است و حداكثر آن دو سوم روند قبلی است. درصد پیمایش های فیبوناچی %38 و %62 نیز مشاهداتی ارزشمند هستند. بنابراین، در طی پس رفتهای یك روند رو به بالا، نقاط خرید اولیه در ناحیه 33-38% پیمایش مجدد قرار خواهند داشت.

5- خط را رسم کنید

خطوط روند را رسم كنید. خطوط روند یكی از ساده ترین و موثرترین ابزار های نمودارخوانی هستند. تمام چیزی كه شما نیاز دارید یك خط كش و دو نقطه روی نمودار است. خطوط روند رو به بالا بر روی دو نقطه پایین متوالی رسم می شوند. خطوط روند رو به پایین بر روی دو نقطه بالای (اوج) متوالی رسم می شوند. قیمت ها معمولا قبل از ادامه روند خود ، به سمت خطوط روند پس رفت خواهند كرد. یك خط روند قابل قبول(معتبر) باید حداقل سه بار لمس شود. هر چه یك خط روند اثرطولانی تری داشته باشد و دفعات بیشتری آزمایش شده باشد، اهمیت آن بیشتر می شود.

6- میانگین را دنبال كنید

میانگین های متحرك را دنبال كنید. میانگین های متحرك سیگنال های خرید و فروش قابل مشاهده در اختیار ما قرار می دهند. اگر روند موجود هنوز در حركت باشد، میانگین های متحرك به شما می گویند و همچنین به شما در اثبات تغییر یك روند كمك می كنند. به هر حال، میانگین های متحرك هیچ اطلاعاتی در مورد حتمی بودن و یا قریب الوقوع بودن یك تغییر روند ، به شما نمی دهند. یك نمودار تركیبی از دو میانگین متحرك رایجترین روش پیدا كردن سیگنالهای خرید و فروش است. برخی از تركیبات رایج از نمودارهای میانگین متحرك عبارت اند از: 4و 9 روز- 9و18 روز - 5 و 20 روز. سیگنالها زمانی پدید می آیند كه خط میانگین كوتاه تر از خط میانگین بلندتر عبور کند. عبور خط قیمت از میانگین متحرك 40 روزه نیز سیگنالهای تجاری خوبی فراهم می كند. چون خطوط نمودار میانگین متحرك شاخصهایی هستند كه از روند پیروی می كنند ، در یك بازار تجاری رونددار بهترین عملكرد را دارند.

7- چرخش ها را یاد بگیرید

نوسانگر ها را پیگیری کنید. نوسانگرها در شناسایی سهامی كه خرید و یا فروش بیش از حد داشته اند بسیار كمك می كنند. علیرغم آنكه میانگین های متحرك یك تغییر روند بازار را تایید می كنند، نوسانگرها اغلب به ما هشدار می دهند كه یك بازار بیش از حد بالا و یا پایین رفته و به زودی تغییر جهت خواهد داد. دو نوع از رایجترین نوسانگرها ، شاخص نیروی نسبی (RSI) و نوسانگرهای تصادفی هستند. هر دوی آنها در مقیاس بین 0 و100 كار می كنند. در شاخص RSI اعداد بالای 70 نشان دهنده خرید بیش از حد و اعداد زیر 30 فروش بیش از حد را نشان می دهند . مقادیر خرید بیش از حد و فروش بیش از حد در نوسانگرهای تصادفی به ترتیب 80 و 20 هستند. اغلب تجار از نمودارهای 14 روزه یا هفته برای نوسانگر های تصادفی و نمودارهای 9 یا 14 روز یا هفته برای شاخص RSI استفاده می كنند. واگرایی نوسانگرها اغلب چرخش های را بازار هشدار می دهند. این ابزارها بهترین كاركرد را در یك بازار تجاری رونددار دارند. از سیگنالهای هفتگی می توان به عنوان *****هایی برای سیگنالهای روزانه استفاده نمود. از سیگنالهای روزانه نیز می توان به عنوان ***** هایی برای نمودارهای طی روز استفاده نمود.

8- علائم هشدار دهنده را بشناسید

بر طبق MACD تجارت كنید. میانگین متحرك همگرا / واگرا (كه توسط جرالد اپل ابداع شد – Gerald Appel) یك سیستم تقاطعی میانگین متحرك را با المانهای خرید بیش از حد / فروش بیش از حد یك نوسانگر تركیب نموده است. یك سیگنال خرید زمانی به وجود می آید كه خط سریعتر از خط كندتر عبور کرده فراتر رود و هر دو خط زیر صفر باشند. یك سیگنال فروش زمانی به وجود می آید كه خط سریعتر از خط كندتر عبور کرده پایین تر رود و هر دو خط بالای صفر باشند. سیگنال های هفتگی بر سیگنالهای روزانه برتری دارند. یك هیستوگرام MACD اختلاف بین دو خط را رسم می كند و هشدارهای سریعتری در مورد تغییر روند می دهد. این نمودار به این دلیل "هیستوگرام" نامیده شده است كه میله های عمودی برای نمایش اختلاف بین دو خط روی نمودار به كار رفته اند.

9- وجود و یا عدم وجود یك روند

از ADX استفاده كنید. خط شاخص میانگین هدایتی (ADX) به تعیین اینكه یك بازار از روند خاصی پیروی می كند یا در یك دوران تجاری قرار دارد، كمك می كند. این شاخص درجه و یا جهت روند بازار را اندازه گیری می كند. یك خط صعودی ADX بیانگر وجود یك روند قوی است. یك خط نزولی ADX بیانگر وجود یك بازار تجاری بدون روند است. یك خط صعودی ADX با میانگین های متحرك سازگار است و یك خط نزولی ADX با نوسانگرها سازگار است. با رسم جهت خط ADX ، تاجر می تواند تعیین كند چه سبك تجاری و چه مجموعه ای از شاخصها برای محیط جاری بازار مناسب تر هستند.

10- علائم تایید كننده را بشناسید

این علائم شامل سفارش های داد وستد قبل از شروع بازار و حجم هستند. سفارش های داد وستد قبل از شروع بازار و حجم مهم ترین شاخصها در معاملات آتی (futures) هستند. حجم بر قیمت مقدم است. شما باید اطمینان حاصل كنید كه حجم سنگینتر معامله در جهت روند متداول اتفاق افتاده است. در یك روند رو به بالا ، حجم های سنگین باید در روزهای رو به بالا مشاهده شود. سفارش های دادوستد قبل از شروع بازار اثبات می كند كه پول جدید از روند متداول حمایت می كند. سفارش های دادوستد قبل از شروع بازار معمولا یك هشدار است كه روند در حال تكمیل و توقف است. یك روند رو به بالا و صحیح قیمت باید با حجم صعودی و سفارش های دادوستد قبل از شروع بازار همراه باشد.

سلام جناب علیمردان عزیز

آقا دست شما درد نکنه ،خیلی زحمت کشیدین
    کار بسیار خوب و زیبایی انجام دادین ،بنده هم استفاده کردم ،امیدوارم بازهم در صورت امکان قبول زحمت بفرمایین و با استفاده از متون بزرگان مارو مستفیض کنین .
    البته عذرخواهی میکنم که مدتی در خدمت نبودم تا بتونم زودتر مراتب قدردانیم رو تقدیم کنم .

بازهم سپاسگزارم و برای شما دوست عزیز آرزوی سود و سلامت دارم

5. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari110 نمایش پست ها
    سلام دکتر جان
    آقا جسارتا فرموده بودید بعد از اتمام مدیریت سرمایه روشی که خودتون برای ترید هم در بازارهای مالی بلاد کفر و هم بورس خودمون استفاده میکنید را توضیح دهید.

سلام دوست عزیز

من در فارکس سه تا استراتژی مختلف دارم دوست عزیزم
    به عنوان پوزیشن تریدر ،استراتژی تدوین شده توسط خودم رو انجام میدم
    به عنوان سوئینگ تریدر ،استراتژی جناب ماینر
    و به عنوان اسکلپر ،بیشتر خطی تحلیل میکنم

امیدوارم در اولین فرصت که مدت بیشتری در خدمت دوستان بودم استراتژى تدوین شده توسط خودم که بک تست ده ساله برروی بیش از 10 جفت ارز رو ازش دارم تقدیم کنم .

برای شما آرزوی موفقیت دارم

7. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    عرض سلام و احترام خدمت دکتر عمادی عزیز

ممنونم از لطف شما استاد بزرگوار ..

ارادتمند مسلم

به به به به
    سلام استاد مسلم عزیز

خیلی خوشحالم که باز پستی از شما دوست عزیز میبینم ،
    امیدوارم همیشه شاد و پرتوان و موفق باشین دوست عزیز

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط lord arshiya نمایش پست ها

با سلام خدمت همه دوستانم
    فکر می کنم زمان زیادی به برگشت استاد به جمع خانواده بورسی شون نمونده، از این رو خواستم هم نظر خودم رو در مورد شاخص کل بگم و هم تایپیک استاد رو بالا بیارم تا تایپیک برای اومدن استاد محیا بشه.
    قبل از هر چیزی یک نیم نگاهی به شمارش الیوتی استاد که در آخرین تحلیل ایشون از شاخص کل بیان کردن می اندازیم

در آن تحلیل ایشون عنوان کرده بودن که شاخص بعد ازاتمام روند نزولی خود در آینده یک صعود تا 26000هزار واحد دارد و همچنین ادامه روند شاخص کل را روند نزولی عنوان کرده بودن،
    این آنالیز را به عنوان سرلوحه تحلیلم انتخاب کرده ام ولی تا قبل از تمام شدن آنالیزم به این چارت نگاه نکردم تا به فکر و نحوه آنالیزم سمت و سو ندهد،
    ولی حالا با این پیش فرض به ادامه مطالب می پردازم.
    برای تشخیص پیوتهای بسیار مهم وهمچنین پیش بینی حرکت آینده قیمت از اندیکاتورها استفاده می کنم، من اندیکاتورها را همان طور که قبلا هم بیان کرده بودم به دو دسته تقسیم می کنم
    1- اندیکاتورهای offThe Shelf مثل استوکاستیک ها ، rsi و امثال آنها که فقط قیمت امروز را با X کندل گذشته مقایسه میکند، که این دسته از اندیکاتورها در مورد شاخص کل
    ابتدا از rsi هفتگی استفاده کرده ام

درا ین حالت آر اس آی که تنیده ای از قیاصهای 3،7،14 هست می بینیم که محل تقاطع دو خط قرمز که روند حرکتی امروزه قیمت را می سازد با چه مقاومت شدیدی رو برو هست، البته روند قیمتی به این ناحیه برگشتی مهم همانطورکه می بینیم واکنش نشان داده، که شاید این یک برگشت به خط سبز باشد که سطح حمایت بسیار قوی بوده که در قبل شکسته شده،
    در rsi روزانه

در ار اس آی روزانه بهتر می توان واکنش روند حرکتی به رشد قیمتی اخیر را نشان داد که با چه مقاومت سنگینی رو برو بوده و چه واکنش شدیدی به این ناحیه نشان داده به طوری که خط سبز بولد شده که ایجاد یک سطح حمایت را می کرد نتوانست نقش حمایت خود را به خوبی ایفا کند.
    همانطور که در بیان اندیکاتورهای off the shelf از استوکاسیک نام برم یک نگاهی هم به این اندیکاتور که معمولا در تحلیلها دوستان جایگاه خاصی ندارد می پردازم

در این اندیکاتور که از دیدگاه هفتگی انتخاب شده ، کراس خطوط k% و D% در منطقه Overbought را مشاهده می کند که در کراس در این منطقه خود نشان از اتمام صعود و شروع شدن یک روند نزولی در تایم هفتگی هست
    البته از این سری از اندیکاتور ها ، اندیکاتورهای دیگه هم هستند که چنین نتیجه می توان از آنها استنباط کرد و به آنها استناد کرد ولی برای طولانی نشدن تحلیل و تعداد چارتها به همین اندازه اکتفا می کنیم و به سراغ دسته دوم اندیکاتورها می رویم.
    1. دسته دوم اندیکاتورها را اندیکاتور هایی می دانم که مومنتوم را مقایسه می کند که از این سری اندیکاتورها می توان به خود مومنتوم و اندیکاتور بسیار مهم mfi اشاره کرد

با نگاهی به مومنتوم روزانه

دراین چارت مشخص است که محل تقاطع دو خط قرمز چه مقاومت سنگینی ایجاد کرده ، و خط حمایتی سبز هم نتوانسته نقش حمایتی خود را به خوبی انجام دهد.
    و به عنوان آخرین چارت از اندیکاتورها از مومنتوم هفتگی استفاده کرده ام

در این چارت فکر نمی کنم که خط مقاومت محکم قرمز رنگ جایی برای حرف و توضیح بیشتر گذاشته باشد.
    با جمع بندی تمام چارتهای بالا می دانیم که به مقاومت بسیار محکمی برخورده ایم و این که بعضی از دوستان عنوان کردن که در اصلاح موج چهارم هستیم فکر نمی کنم بیان درستی باشد.
    برای وارد شدن به بحث الیوت و امواج، ابتدا چارت هفتگی شاخص کل رو مرور میکنیم

پنج موج شماره گذاری شده امواج ایمپالس را مشاهده می کنید و همچنین اندیکاتور dt جناب ماینر که نشان دهنده کراس در منطقه Overbought است که نشان دهنده انتهای روند صعودی می باشد.
    در این شمارش شاید موج پنجم از درجه امواجی که با رنگ آبی نشان داده شده است باعث ایراد خیلی از الیوت کاران شود، لذا خودم قبل از هر ایرادی به آن می پردازم

در انتهای روند صعودی مخصوصا در انتهای یک موج سه نشانه های تغییر روند از موارد بسیار مهم برای من در درجه گذاری امواج هست، اولین مورد تغییر روند که جناب ویلیامز معرفی کردن واگرایی هست که باید وجود داشته باشد ، در چارت بالا بر اساس درجه گذاری من واگرایی بین روند قیمتی و اندیکاتور
    dtodc5,34,5 قابل مشاهده است،
    از جمله الگوهای تغییر روند که اهمیت ویژه ای دارد الگوهای هارمونیک است.

الگوی پروانه که نشان دهنده قوی تغییر روند جاری هست را در چارت بالا مشاهده می کنید، به نظر من انتهای این پروانه نشان دهنده انتهای روند صعودی گذشته با موج سه صعودی است.
    در امواج الیوت از دیدگاه هفتگی که در دو چارت بالا به نمایش در آمد موارد دیگه ای هم هستند که قابل توجه هست از جمله کانال رگراسیون است ، که توسط موج هایی از درجه چهار شکسته شده است
    و خط روند صورتی که در ذهن داشته باشید تا در چارت پایین در مورد آن صحبت کنیم.
    در چارت روزانه از شاخص کل

ابتدا باید در مورد همان موجی که گفتم شاید مورد ایراد خیلی از الیوت کاران باشد را با بیضی مشخص کرده ام ، همانطور که در داخل این بیضی مشاهده می کنید من احساس می کنم که موج چهارم این موج مفقود شده است و باید در چارچوب تک موجهای مفقود قرار گیرد.
    خط صورتی که در مورد آن صحبت کردیم در چارت می بیند که بعد از شکست خط روند بلند مدت باعث برگشت قیمتی به این خط شده است مطمئنا باعث ایجاد مقاومت خیلی زیادی می کند، که تاثیری این مقاومت شدید را می توان در برگشت روند قیمتی مشاهده کرد
    البته واگرایی بین روند قیمتی و خط rsi هم قابل مشاده است.
    به عنوان آخرین چارت ، به سراغ الگوهای جناب اندروز از تایم روزانه میریم

در این چارت سه مورد را گنجانده ام
    1. خطوط کانال رگراسیون که با رنگ صورتی در چارت دیده می شود: همانطور که مشاهده می کنید خط پایینی که بولد کرده ام می تواند ایجاد مقاومت کند که اگر این خط شکسته شود باید به انتها رسیدن این موج مطمئن شود
    2. چنگال اندروز که با خط آبی نمایشش داده ام: روند حرکتی در رسیدن به خط میدل لاین ناتوان بوده که به گفته جناب اندروز می تواند این عامل به نزول شدید روند قیمتی بیانجامد.
    3. و چنگال 50% اندروز که با خطوط قرمز نمایشش داده ام: روند حرکتی با شکستن میدل لاین این چنگال به سمت پایین می تواند نزول بیشتر را به همراه داشته باشد

به صورت خلاصه
    برای دوستانی که با تکنیکال آشنایی ندارند می توانم عنوان کنم که من انتظار یک ریزیش پنج موجی را از شاخص کل دارم.
    برای همه دوستان آرزوی ثروت و سعادت می کنمlord arshiya

عرض درود و سلام بر استاد عزیز

از اینکه در نبود حقیر از بنده یاد کردین و چراغ تاپیک خودتون رو روشن نگه داشتین نهایت قدردانی و امتنان رو دارم
    محبت دوستان در نبود انسان جلوه دوچندان داره که از این بابت همیشه شما و تعداد دیگری از عزیزانم همیشه بنده رو مورد ملاطفت قرار دادین
    ،ت
    حلیل شما مثل همیشه زیبا و حاوی نکات بدیع بود ،بسیار استفاده کردم دوست عزیزم

برای شما دوست بزرگوارم آرزوی بهترینها رو دارم ......

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط بوف کور نمایش پست ها
    موج شماری استاد هالی رو پیدا نمیکنم ایشون نظرشون چی بوده ؟
    شمارش بخش کارکتیو منظورم نیست ؛ شمارش امواج اصلیشونو می خوام
    ایشون نظرشون این بوده که الان تو موج 4 از 5 از سه بزرگ هستیم ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    با سلام.

استاد هالی جاتون خیلی خالیه

عرض درود و سلام دارم خدمت استاد تدین بزرگوار و عزیز و استاد پانی محترم

نهایت لطف شما عزیزان هست که در نبود این حقیر از بنده یاد کردین ،
    البته نظرات شما عزیزان قطعا بر نظر بنده ارجعیت داره ،اما به احترام فرمایشات شما و همچنین لرد ارشیا عزیز سعی میکنم ،مختصری که از شاخص به ذهنم میرسه رو ظرف چند روز آینده تقدیم کنم ،البته زمان درخواستی بنده صرفا جهت همگام شدن با بازار هست ،چون مدتیست از بازار دور هستم ممنون میشم این زمان رو به بنده عنایت کنین تا بتونم ارتباط نزدیکتری با مارکت ایجاد کنم و از طرفی علاوه بر شاخص خودمون نیم نگاهی هم به شاخص داو و اس اند پی و همچنین قیمتهای جهانی داشته باشم .

بازهم از بزرگواری و لطف شما عزیزانم نهایت قدردانی و تشکر را دارم و برای شما بزرگواران آرزوی موفقیت در تمام شئونات زندگی رو دارم.

عضو فعال عليمردان آواتار ها
    تشکر شده 621 بار در 134 ارسال
    سلام جناب عمادی اگر ممکنه نمودار آذراب چندی قبل خود را بروز بفرمائید و بفرمائید این صعود شارپ اخیر از 185 تا 248 را چگونه میتوان تفسیر کرد
    با تشکر از لطف شما
    خدايا عطا كن
    آرامشي تا بپذيرم آنچه را نميتوانم تغيير دهم
    شهامتي تا تغيير دهم آنچه را كه مي توانم
    بينشي تا بدانم تفاوت آن دو را

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید عليمردان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 26 بار در 8 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليمردان نمایش پست ها
    سلام جناب عمادی اگر ممکنه نمودار آذراب چندی قبل خود را بروز بفرمائید و بفرمائید این صعود شارپ اخیر از 185 تا 248 را چگونه میتوان تفسیر کرد
    با تشکر از لطف شما
    جناب عمادی اگه تصمیم گرفتید درخواست این دوستمونو اجابت کنید، میشه لطف کنید و انرا کمی گسترده تر درباره همه تجهیزاتیها بیان بفرمایید.با تشکر

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید architect_maf از ایشان تشکر کرده اند:

تحلیلگر VM511 آواتار ها
    تشکر شده 1,277 بار در 115 ارسال
    سلام خدمت تمامی دوستان و بزرگواران و یه سلام ویژه خدمت دکتر که بنده از تمامی مطالب شما استفاده میکنم و همیشه ممنون شما هستم

بنده یه سوالی دارم و نظر دوستان رو میخوام :

استفاده از خطوط برای اندیکاتور ها چقدر معموله یا کاربردیست ؟ خطوطی که از دل هم عبور میکنن؟

این جمله چقدر میتونه درست باشه : اصولا اندیکاتور ها به وجود آمدند تا خطوط از روی نمودار حذف شوند !!!

http://www.irupload.ir/images/n5p0qtkeu5eozpqq93.jpg

http://www.irupload.ir/images/l9keetdyflvnbk8hufei.jpg

ممنون و تشکر

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید VM511 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 66 از 78 نخست ... 16566364656667686976 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)