صفحه 15 از 74 نخست ... 5121314151617182565 ... آخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 731

موضوع: توسعه معادن و فلزات ( ومعادن )

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    اين خبر تكذيبيه به نظر من فقط واسه سوار شدن كدهاي شخصي بود...تا نباشد چيزكي ...
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan نمایش پست ها
    من الان مدتی هست دیگه وارد بورس نیوز نمیشم و مطالبشو نمی خونم. افکارم خارج از هیاهوست. وقتی زیاد از این منابع خبری استفاده کنم ناخوداگاه وابستگی اطلاعاتی بهشون پیدا میکنم و اونوقت هر نوع خبر درست و نادرست و یا شایعه ای میتونه روی افکار من تاثیر تبلیغاتیشو بگذاره و من را دچار هیجانات بکند!
    چه کنیم ! اینجا ایران است!
    کیوان بهترین کارو میکنی. سر مناقصه صدرا ، افزایش سرمایه وساپا ، کشتی صدرا و..... سابقشون خیلی خرابه.
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    جالبه! امروز بیش از 17 میلیون سهم جابجا شد و در tse ما فقط جمعا خرید 3 میلیون سهم توسط شركت سرمايه گذاري تجلي سامانه و سرمايه گذاري مهراقتصادايرانيان را میبینیم!!!
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    ای بابا یه چیزایی تو بورس ایران میبینم که هیچ جای دنیا حتی فکر کنم تو بورس ایتالیا با اون مافیاش هم نباشه!!طرف میاد شفاف سازی میکنه میگه ما نخریدیم بعد مثلا میبنی شرکت کروی ب خریده بعد میگن خوب ما که کروی الف هستیم اون به ما ربطی نداره!!!!!حالا الان که خوبه قدیما کلا برق تالار رو میبردن بعد میدیدی تو صدرا 40 میلیون معامله شده بعد میگفتی مگه برق قطع نبوده بعد میگفتن نه ما موتور برق داشتیم!!!!!!!!!!!!دو دقیقه سایت tse رو قطع میکردن بعد یهو میدیدی تو خبهمن یه حقوقی چند میلیون خریده حالا الان که جای شکرش باقیه فعلا از این کارا یه چند ماهی هست نکردن اما در کل بازی با سرمایه مردم بازی با اعصاب مردم رو به راحتی اب خوردن سازمان بورس انجام میده این مصاحبه ها و شفاف سازی ها چرا موقع بالا رفتن سهم راه به راه انجام میشه اما چرا یه سهمی کمر مردم رو میشکنه و به یک سوم قیمت میرسه اونم علی رغم فاند قوی سهم هیچ کس نمیاد نماد رو متوقف کنه و شفاف سازی کنه و مصاحبه؟؟؟زیاد خودتون رو دلگیر این مسایل نکنید و مطمئن باشید این معدن رو واگذار کردن به همون خریدار فقط میخوان طبق معمول سهامدار خرد بیچاره رو بندازن بیرون همین.
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    ای بابا یه چیزایی تو بورس ایران میبینم که هیچ جای دنیا حتی فکر کنم تو بورس ایتالیا با اون مافیاش هم نباشه!!طرف میاد شفاف سازی میکنه میگه ما نخریدیم بعد مثلا میبنی شرکت کروی ب خریده بعد میگن خوب ما که کروی الف هستیم اون به ما ربطی نداره!!!!!حالا الان که خوبه قدیما کلا برق تالار رو میبردن بعد میدیدی تو صدرا 40 میلیون معامله شده بعد میگفتی مگه برق قطع نبوده بعد میگفتن نه ما موتور برق داشتیم!!!!!!!!!!!!دو دقیقه سایت tse رو قطع میکردن بعد یهو میدیدی تو خبهمن یه حقوقی چند میلیون خریده حالا الان که جای شکرش باقیه فعلا از این کارا یه چند ماهی هست نکردن اما در کل بازی با سرمایه مردم بازی با اعصاب مردم رو به راحتی اب خوردن سازمان بورس انجام میده این مصاحبه ها و شفاف سازی ها چرا موقع بالا رفتن سهم راه به راه انجام میشه اما چرا یه سهمی کمر مردم رو میشکنه و به یک سوم قیمت میرسه اونم علی رغم فاند قوی سهم هیچ کس نمیاد نماد رو متوقف کنه و شفاف سازی کنه و مصاحبه؟؟؟زیاد خودتون رو دلگیر این مسایل نکنید و مطمئن باشید این معدن رو واگذار کردن به همون خریدار فقط میخوان طبق معمول سهامدار خرد بیچاره رو بندازن بیرون همین.
    =d> چرا امسال یه شاهکار داشتند اونم بازار ساعت 4 تا 4:30 بود! همون روز که برقا قطع شده بود دوباره!
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    =d> چرا امسال یه شاهکار داشتند اونم بازار ساعت 4 تا 4:30 بود! همون روز که برقا قطع شده بود دوباره!
    دقیقا اومدم به همون روز اشاره کنم! واقعا جالب بود! قرار بود چارتشو در برنامه "دیدنیها" هم نشونش بدن!
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 278 بار در 122 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza64 نمایش پست ها
    منم با نظرتون كاملا موافقم،امروز كروي و حقش دادم تو صف رفت،نميدونم چرا!!!!!!!!!!
    ظاهرا پيش بيني يا بهتر بگم حدسم درست بود!!

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید alireza64 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    دوستان عزیزی که سهامدار شرکتهای معدنی هستند این نکاتی را که در ذیل عرض میکنم با دقت بیشتری مطالعه کنند.

اول اینکه شب گذشته عرض شد که در فضایی که دروغ حرف اول را می زند اگر این شایعات به مرحله اجرا هم برسد باورش برای من سخت است.
    دوم اینکه شرکتهای معدنی هر یک بلحاظ نوع فعالیتشان حائز اهمیتند و با واگذاری یا عدم واگذاری یک معدن لطمه خاصی به ارزش ذاتی آنها وارد نمی شود. بنابراین از این جو ر خبرها و شایعات تبعیت نکنید و سهام خود را به حراج نگذارید و به این فکر کنید که بازار جهانی محصولات به چه سمت و سویی می روند و در سال جاری میلادی میزان مصرف و تولید چقدر است و روند قیمت ها چه اهدافی را پیش رو دارند.
    سوم اینکه بعد از تکذیب این اخبار و شایعات بی پایه و اساس بعضی از سهامداران خیلی جو زده و احساسی عمل کردند و با دامن زدن به آن کل گروه دچار چالش شد و با تشکیل صفهای فروش وضعیت ناخوشایندی را ایجاد کرد، در صورتی که اگر با غلبه بر احساسات خود به ارزشها و وضعیت کلی این نوع فلزات نگاه می شد روند طبیعی بازار حفظ می شد. پیش بینی کارشناسان در خصوص روند رشد تولید و مصرف و افزایش قیمت روی بالای 3000دلار است و لذا جای نگرانی وجود ندارد که بخواهیم بخاطر شایعات و دروغهایی که متاسفانه زیادند و مثل خوره به جان کشور افتاده در تصمیمات خود و ورود و خروج از این گروه ارزشمند دچار تردید شویم. یقین داشته باشید از همین فردا جو بازار تغییر می کند و فروشنده های امروز پشیمان میشوند و خریداران خوشحال.
    چهارم اینکه صورتهای مالی شرکتها را با دقت مطالعه کنید و با توجه به برنامه های جاری و آینده شرکت و هزینه ها و میزان تولید و درصد واردات مواد اولیه و فروش محصولات اعم از داخلی و صادرات و درآمد های ارزی حاصله (با دلار بالای 2000تومان و نه 1226تومان که قطعا در سال 91 وجود خارجی ندارد) نسبت به خرید و فروش اقدام کنید.من شخصا نسبت به این گروه بسیار خوشبین هستم و سهامی را که دارم حفظ خواهم کرد و تا رسیدن به تارگتهای مد نظرم فروشنده نیستم.
    البته بیان این نکات فقط برای تذکر است وگرنه در حضور اساتید فن و اعضای محترم این سایت زیره به کرمان بردن است .

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 278 بار در 122 ارسال
    منم با نظرتون كاملا موافقم،امروز كروي و حقش دادم تو صف رفت،نميدونم چرا!!!!!!!!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که سهامدار شرکتهای معدنی هستند این نکاتی را که در ذیل عرض میکنم با دقت بیشتری مطالعه کنند.

اول اینکه شب گذشته عرض شد که در فضایی که دروغ حرف اول را می زند اگر این شایعات به مرحله اجرا هم برسد باورش برای من سخت است.
    دوم اینکه شرکتهای معدنی هر یک بلحاظ نوع فعالیتشان حائز اهمیتند و با واگذاری یا عدم واگذاری یک معدن لطمه خاصی به ارزش ذاتی آنها وارد نمی شود. بنابراین از این جو ر خبرها و شایعات تبعیت نکنید و سهام خود را به حراج نگذارید و به این فکر کنید که بازار جهانی محصولات به چه سمت و سویی می روند و در سال جاری میلادی میزان مصرف و تولید چقدر است و روند قیمت ها چه اهدافی را پیش رو دارند.
    سوم اینکه بعد از تکذیب این اخبار و شایعات بی پایه و اساس بعضی از سهامداران خیلی جو زده و احساسی عمل کردند و با دامن زدن به آن کل گروه دچار چالش شد و با تشکیل صفهای فروش وضعیت ناخوشایندی را ایجاد کرد، در صورتی که اگر با غلبه بر احساسات خود به ارزشها و وضعیت کلی این نوع فلزات نگاه می شد روند طبیعی بازار حفظ می شد. پیش بینی کارشناسان در خصوص روند رشد تولید و مصرف و افزایش قیمت روی بالای 3000دلار است و لذا جای نگرانی وجود ندارد که بخواهیم بخاطر شایعات و دروغهایی که متاسفانه زیادند و مثل خوره به جان کشور افتاده در تصمیمات خود و ورود و خروج از این گروه ارزشمند دچار تردید شویم. یقین داشته باشید از همین فردا جو بازار تغییر می کند و فروشنده های امروز پشیمان میشوند و خریداران خوشحال.
    چهارم اینکه صورتهای مالی شرکتها را با دقت مطالعه کنید و با توجه به برنامه های جاری و آینده شرکت و هزینه ها و میزان تولید و درصد واردات مواد اولیه و فروش محصولات اعم از داخلی و صادرات و درآمد های ارزی حاصله (با دلار بالای 2000تومان و نه 1226تومان که قطعا در سال 91 وجود خارجی ندارد) نسبت به خرید و فروش اقدام کنید.من شخصا نسبت به این گروه بسیار خوشبین هستم و سهامی را که دارم حفظ خواهم کرد و تا رسیدن به تارگتهای مد نظرم فروشنده نیستم.
    البته بیان این نکات فقط برای تذکر است وگرنه در حضور اساتید فن و اعضای محترم این سایت زیره به کرمان بردن است .
    كاملا با نظر شما در مورد اين ك بازار بورس ما با حركات احساسي شديد همراه است موافقم چون همين احساسات بود كه با انتشار خبر معدن انگوران سهم را صف چند ده ميليوني كرد و با تكذيب...

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید alireza64 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    كاملا با نظر شما در مورد اين ك بازار بورس ما با حركات احساسي شديد همراه است موافقم چون همين احساسات بود كه با انتشار خبر معدن انگوران سهم را صف چند ده ميليوني كرد و با تكذيب...
    من با حركت احساسي موافق نيستم حركت بازار درست بود چرا كه اگر انگوران رو به گروه كروي واگذار كنند اينها از لحاظ سود سازي براشون خيلي خوب ميشه بازار ما متاسفانه چوب مديران رو ميخورن خبري كه هنوز قطعي نيست رو روي كدال مي اورند و اين كار جزئ بي اعتمادي هيچ سودي براي كليت بازار نداره

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 15 از 74 نخست ... 5121314151617182565 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع