صفحه 347 از 1968 نخست ... 2472973373443453463473483493503573974478471347 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,461 به 3,470 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    اگه منظورتون خط قرمز رنگ هست که به هیج عنوان نشان دهنده کارشناسی توسط کارشناسان مالیاتی نیست .
    در لایحه بودجه سال 90 در بند 87 به شرکتهاتحت شرایط خاص اجازه تجدید ارزیابی دارائیها داده شده است و این تجدید ارزیابی معاف از مالیات ذکر شده است .
    منظور از جمله فوق اخذ نظر و موافقت اداره مالیاتی مربوط به منظور استفاده از معافیت مالیاتی مذکور است .
    ضمنا چون در مطالبتون چندین مرتبه از اداره دارائی نام بردید به عرض برسونم در حال حاضر اداره دارائی وجود خارجی ندارد و ازچند سال قبل نام آن به اداره امور مالیاتی تغییر یافته است .
    به هر حال این بحث از نظر من تمام شده است وبرای نظر شما در عین مخالفت احترام قائل هستم .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز نظر شما را به دو نکته جلب می کنم:
    1- آیا شرکتی که در یکی از انبارهای آن یک موتور کشتی به ارزش تقریبی 10 میلیون دلار و به بزرگی یک خانه 100 متری و دو طبقه پیدا می شود آیا می توان گفت در آن شرکت اتفاق قابل عرضی رخ نداده است .
    2- آیا شرکتی که 140 میلیون یورو در یافت تجهیزات آنهم از محلی که حتی کوچکترین امیدی به آن نبوده است می توان گفت که در آن شرکت اتفاق قابل عرضی رخ نداده است .

بنده بارها از دوستان بی محبتی دیده ام ولی هنوز خدای خودم را گواه می گیرم که در جلسه ای که با حضور دوستان و آقا وحید و خصدرا و سرمایه گذار 67 و باقی دوستان در ساختمان تهران با مهندس اعتصام داشتیم چند بار براین موضوع تاکید کردم تا ایشان در آخر اشاره به آن داشتن ضمنا یک مدرک دیگر نیز گزارش تسلیمی به سهامداران در مجمع سال 88 می باشد که در آن به آن اشاره شده است و اکنون دو ماه است که مشکل حل شده است و تمام تجهیزات به ارزش 140 میلیون یورو آن زمان که اکنون مبلغ با ارزش تری می باشد .البته این موضوع مربوط به چهار فروند کشتی 24000تنی و همان ریکمرز معروف می باشد .نکته مهم :کالاهای این پروژه در گمرک و یا نزد شرکتهای سازنده بوده که بلاتکلیف بوده است که پس از شش سال دریافت گردیده است .بنده از عدم شفاف سازی این موضوع بسیار شگفت زده هستم(البته طبق همان نشست در نهایت این موضوع توسط مهندس اعتصام مورد تایید قرار گرفت).و من الله توفیق

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز قبل از هر چیز باید بگم بنده هم مانند شما یک سهامدارم والبته که هر کس به میزان سهامش در این سهام صدرا سود و یا زیان خواهد برد .و در مورد نزدیک بودن به شرکت و یا مهندس اعتصام باید بگم خیر بنده هرگز چنین ادعایی نکرده ام و تنها گفته ام که اطلاعاتم بر پایه تحقیق است بعنوان مثال در مورد سایت خنداب صدرا خدمت شما و دوستان دیگر گفته ام که این سایت در کنار سایت نیروی هوایی یا به عبارتی سایت پدافند هوایی می باشد و این تنها نشانه از تحقیق بنده دارد و یا در مورد زمینهای صدرا بنده سه شرکت 200 هکتاری از صدرا را سراغ دارم و در مجموع زمینهای تحت تملک صدرا بالغ بر 800 هکتار می باشد ویا در مورد سایت ستاره خلیج فارس هم مطالبی را گفته ام و چندین خبر دیگر ؟ حالا از شما تقاضا دارم بنده را به عنوان یک سهامدار صدرا بشناسید نه یک رابط و یا دارنده هر ارتباط دیگری با شرکت و یا مدیریت صدرا و غیره البته بنده فردی نیستم که چشم بسته سهم بخرم و باید ارزندگی سهمی برایم روشن شود .در ضمن بنده روزانه در سهامهای دیگر دارای معاملات مستمر هستم و فقط در صدرا می نویسم و در هیچ سهمی بجز چند تا پست کم بها پست قابل عرضی نمی زنم و دلیل آن هم اینست که بنده اعتقاد دارم سهمی که حتی قرار باشد سه یا پنج برابر شود ارزش توصیه به خرید ندارد . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    جناب حمید چندتا رقم
    شما لطف کنید اینقدر دارایی های شرکت رو نشمارید که با شمردن اونا خریدار نمیاد.

شما که اینقدر به شرکت و اعتصام نزدیکید لطف کنید به مسولین شرکت از جمله اعتصام (اگه بهشون برنخوره)بفرمایید که جناب اعتصام گزارش 9 ماهه رو که خودتون شایعه کردین تعدیل منفی داره،و سایه سنگین تعدیل منفی رو دوماهه انداختید رو سهم،و خریدارها از هراس تعدیل منفی جرات نزدیک شدن به سهم رو ندارن،نخواستیم اقا جون ندین دیگه سال تموم شد.لطف کنین این پیش بینی سود 91 رو (که همه شرکتها اعلام کردن غیر از این صدرا)به بازار اعلام کنید.سهامدارها از مدیریت شما چیزی نمیخواهند که از روزی که اومدین بدبخت کردین سهامدارهای حقیقی رو.
    خدا شما رو به راه راست هدایت کند بلکه استعفا بدین.
    تو شرکتی کار میکنید که من سهامدارش هستم ولی اولین هدفتون پایین اوردن قیمت سهم وبدبخت کردن سهامدار حقیقی هست .این شیوه مدیریت شماست .کدامیک از مدیران شرکت های بورسی همچین استراتژی رو برای شرکت خودشون دارن؟
    بخدا مدیریت لیاقت میخواد که شما ندارید.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 247 بار در 124 ارسال
    عدد 1250 را بايد در ذهن ثبت نمود. اينو دوست جان من مي گويد.كسي كه با 1 ميليون تومان در سال 83 اكنون صاحب ثروتي هنگفت مي باشد و در كانادا زندگي و تدريس مي كند.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید آترينا از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آترينا نمایش پست ها
    عدد 1250 را بايد در ذهن ثبت نمود. اينو دوست جان من مي گويد.كسي كه با 1 ميليون تومان در سال 83 اكنون صاحب ثروتي هنگفت مي باشد و در كانادا زندگي و تدريس مي كند.
    میشه دلیل این ریزش قیمت از 145 به 125 تومن رو هم بفرمایید
    در ضمن میخواستم بپرسم دوست شما در این مدت چه سهامی خریده که از یه میلیون تومن به اینجا رسیده

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam نمایش پست ها
    میشه دلیل این ریزش قیمت از 145 به 125 تومن رو هم بفرمایید
    در ضمن میخواستم بپرسم دوست شما در این مدت چه سهامی خریده که از یه میلیون تومن به اینجا رسیده
    او مي گويد بر اساس تحليلي به اسم تكنيكال اين رخ مي دهد. در ضمن دوست من از من خيلي بزرگتر است و من ايشون رو در يك مهماني در خارج كشور ملاقات كردم تا بحال نيز سعي نكردم بپرسم چه سهم هايي خريده اند از سال 83 . اگر مايليد مي پرسم.آيا بپرسم؟

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آترينا نمایش پست ها
    او مي گويد بر اساس تحليلي به اسم تكنيكال اين رخ مي دهد. در ضمن دوست من از من خيلي بزرگتر است و من ايشون رو در يك مهماني در خارج كشور ملاقات كردم تا بحال نيز سعي نكردم بپرسم چه سهم هايي خريده اند از سال 83 . اگر مايليد مي پرسم.آيا بپرسم؟
    البته تکنیکال علم ناشناخته ای نیست
    ولی هر تارگتی باید با دلیل همراه باشه
    تحلیل دوست شما چیه ؟
    در مورد سوال دوم هم بله،بنده منتظر جواب هستم
    ولی قبلش بفرمایید اون یک میلیون الآن چقدر شده ؟

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    در خصوص حجم ثروتشون بايد عرض كنم در خاطراتشون بيان كردن تونستند در عرض 4 سال تا سال 1387 به ثروتي در حدود 700 ميليون تومان دست پيدا كنند سپس به خارج رفتند براي ادامه تحصيل و بعد از اون فعاليتهاي تجاري ديگري انجام دادند به همراه شريكشون واكنون فرد ثروتمندي هستند.

باسلام:
    دوست عزیز اگر این پست بنیادی نیست پس چیه .راستی فکر کنم ترسیدی بگن بنده وشما یکنفر هستم نه عزیزم نترس چون فرق است بین چرخ منو چرخ دنیای گردون : و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid13 نمایش پست ها
    کلا این اقا حمید هر سایت که رودتعداد نوشته های تاپیک صدراش به شدت زیاد می شود

یک سری پست هایی اقا حمید می زنند که در ان عنوان می کنند خیر امد خبری درراه است و من نمی توانم بگویم چه خبر است ولی همین جور سربسته بگویم سهامتان را مفت از دست ندهیدd: و......
    اهان راستی بعد از هر 10 پست ایشان راهی استخر می شوند d:

یک سری پست هایی هم بعد از پشت های ایشان زده می شود که حمید جان لطفازیاد جفنگ نگویید

در کل حمید اقا میزان بحث ( کلا بحث از هر نوعی غیر از بنیادی وتکنیکی ) را در تاپیک بالا می برند
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز منظور بنده از دولتی بودن به معنای خصوصی نبودن است و اموال ارتش نیز خود نوعی دولتی می باشد .
    به دلیل تماسهای مکرر دوستان ناچارا در زیر مطلب مطروحه در جلسه را برای شما باز گو می نمایم :ضمنا از اینکه پاسخی به پیامهای دوستان ندادم بسیار شرمندهم چون تعدادپیامها بقدری زیاد بود که تنها توانستم به تماسهای تلفنی پاسخ دهم .
    نخست مشکلات سر راه صدرا :
    1- سالانه پرداخت 200 میلیون تومان جرائم بانکی .(باعرض پوزش صمیمانه از دوستان بله پاسخ جناب سرمایه گذار 67 که فرموده اند زیان روزانه است صحیح می باشد)
    2- تلاش برای گرفتن جلوی ضرر ثابت که در آن موفق نبوده اند .(باعرض پوزش صمیمانه از دوستان بله لغت جلوی از قلم افتاده بود)
    3- مشکلات قانونی وبحث منابع مالی و به انجام رسیدن یارانه ها .
    4-حدودا 1200 میلیار تومان بدهی و جرائم بانکی که باوجود تلاش هنوز موفق به انجام کاری مثبت نشده اند .که البته شامل کلیه زیانهای در زیر آمده می باشد .
    5- وام 500 میلیارد تومانی اجرایی نشده است و فعلا امکان افزایش سرمایه نیست .تلاش می شود ولی هنوز به جایی نرسیده است .
    سهام صف از دست صدرا خارج است و این شرکت هیچگونه اطلاعاتی به صدرا نمی دهد .با وجود آنکه صدرا سهامدار عمده آن است .
    6- طلب کاران از دولت در راستای تعهدات صدرا به بابکها اختیار گرفته اند وحتی شکایت نیز دارند وبا احکام قضایی منتظر هستند تا سندی به نام صدرا بشود سریعا برروی آن اقدام نمایند .
    7- شرکت ریکمرز آلمان درخواست جریمه ای 80 میلیون یوروئی از صدرا برای جبران به مثل دارد .
    8- در خصوص ساخت کشتی 63 هزار تنی انجام نشده با وام بانک تجارت که این پروژه صد میلیون دلاری تبدیل به یک پرونده شکایت .
    9- ساختمان تهران صدرا فقط 70% از آن صدرا می باشد .

دوستان عزیز واکنون نقاط مثبت و امید بخش:
    1- بعد از آن رکود وعقب مانده 5 ماه حقوق کارکنان در حال حاضر حقوق سر موعد پرداخت می شود .
    2- پروژه های جاری همه فعال هستند و در پیشرفت خوبی قرار دارند .
    3- تعداد کارکنان 6500 نفر مشغول کار هستند و از اعتراض و تحصن خبری نیست .
    4- باوجود تحریمها حتی از انگلستان خرید داریم و برعکس تفکر عموم که نه بعلت تحریم بلکه بعلت قوانین داخلی مشکل ورود کالا ها واجناس را داریم .
    5- در مورد آفشور و کشتی سازی وکاسپین نفت خزر جناب سرمایه گذار 67 توضیح خوبی ارائه نموده است .
    6- کشتی سازی در بخش افراماکس ضمنا تایید مطالب قبلی که عرض نموده بودم در حال حاضر با 42 میلیون یورو بدهی و 34 میلیون یورو وام دریافتی در حال پی گیری است که البته ونزولا سعی در انجام تعهداتش دارد تا بتواند از آن در انتخابات ریاست جمهوری بهره برداری نماید .البته کار موتور دوم به پایان رسیده است و فقط منتظر اقلام مخابراتی هستند کشتی هستند .
    7- شرکت صدرا به دنبال احیای صنعت کشتی سازی و صنعت ذریایی کشور می باشد و در بحث زمینه اشتغال کشور در این صنایع است .
    8-به دنبال ساخت 8 الی 10 کشتی ال ان جی است برای کشور خودمان .
    9-در زمینه آفشور دارای ده جکت می باشد که این تعداد حتی در چین بی سابقه است .البته در مراحل نهایی است و اولین جکت فروردین برای نصب آماده می باشد .
    10- بیش از 2200 میلیارد تومان پروژه که حدودا 1400 میلیارد تومان خرید خارجی آن انجام پذیرفته است . که این خریدها حتی از انگلستان انجام شده است .البته بحث ورودی اجناس را در بالا ذکر کردم .
    11-روابط خوب با کره چین مالزی و هند و امارات و شرقی ها و غربیها همه آنها . لازم به ذکر است تمام کشورها به دنبال منافع خود هستند و فقط زمانی که بحث تحریم پیش می آید تنها با احتیاط اقدام می نمایند که البته راه حل هر کاری را باید جست و راه حل هر کاری وجود دارد و بی راه حل نمی باشد .
    12- جرثقیل هزار تنی که با زیر ساخت و شمعک های آن 30 میلیلرد هزینه شده است و البته در منطقه وجود ندارد .و افتتاح آن انشاالله با حضور ریاست جمهوری .
    13- جرثقیلهای 600 و250 تنی که اجاره آنها بسیار گران است در حالی که صدرا ترجیح داده است بجای اجاره خرید نماید که این کار انجام شده است .
    14- پرداخت حقوق کلیه کار کنان از درآمد پروژه ها .
    15- فازهای پارس جنوبی..........................
    16 - دیگه خسته شدم . باقی موضوعات در زمان خودش .
    راستی یکی از دوستان در مورد ضرر نه ماهه سوال کرده بودند که باید بگم یا امسال ضرر نداریم و سال بعد سود 200ريال است یا اگر هر اندازه ضرر امسال باشد بر روی سود سال آینده اضافه می شود و بعنوان مثال اگر زیان امسال بیست ريال باشد سال آینده سود 220 ريال پیش بینی می شود .در پایان از همه دوستان پوزش می طلبم که دیر اطلاع رسانی کردم و دلیل آن این بود که گمان می کردم دوستان که در جلسه بودند پوشش خوبی از نتایج جلسه اعلام دارند .که البته از جناب سرمایه گذار 67 و جناب خصدرا کمال تشکر را دارم .
    دوستان عزیز خواهشا خودتان قضاوت کنید این اطلاعات هیچ فرقی با اطلاعاتی که بنده قبل از جلسه با جناب مهندس اعتصام خدمتتان ارائه داشتم فرقی دارد . و من الله توفیق

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی خراباتی آواتار ها
    تشکر شده 227 بار در 62 ارسال
    گزارش 9 ماهه اش هنوز نیامده؟

چه سهامداران صبوری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)