صفحه 819 از 1970 نخست ... 31971976980981681781881982082182282986991913191819 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,181 به 8,190 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

باسلام:
    دوست عزیز هر کاری راهی دارد ! جواب سوال شما را اینچنین می دهم :
    در بازار توافقی :
    شرط اول توافق است !یعنی اگر بخواهی معامله انجام شود باید معامله را جفت کنید !بعنوان مثال کسی که قصد خرید دویست هزار سهم از منابع فروش را دارد !باید تعداد و قیمت با تعداد وقیمت فروشنده یکسان وارد سیستم بکند . به اینصورت که شما در سیستم می بینید 2400 سهم به قیمت 2100ريال فروشنده است و بعدی 15000 سهم به قیمت 2112ريال و بعدی 25000 سهم به قیمت 2150ريال و همینطور به بالا و شما هم همین تعداد و همین قیمت را برای هر فروش در قسمت خرید وارد می نمایید .و ناظر بازار با دیدن این معاملات جفت شده اقدام به انجام آن می کند و اگر شما در این وسط یک قیمتی را با تعداد فروش آن صحیح وارد نکنید آن فروش در سیستم باقی خواهد ماند هرچند که قیمت پایین تری از نرخ خرید شما دارد ! همچنین می توانید بدون توجه به فروشندها و خریداران ، بعنوان مثال درقیمت 3200ريال یا حتی بالاتر هرتعداد خرید که می خواهید در سیستم بگذارید و فروشنده های قیمت پایینتر در سر جای خودشان باقی خواهند ماند تا وقتیکه یک فروشنده دقیقا به قیمت 3200ريال و به تعداد شما خرید وارد نماید .در ضمن به دوستمان جناب سرمایه گذار 67 بفرمایید که بنده هنوز هم حاضرم تمام معاملات خودم را به ایشان نشان دهم تا از اشتباه بدر آید و بنده با وجود آنکه بر روی خیلی از نمادهای بورس معاملات زیادی دارم ولی بر روی صدرا هرگز از اسفند 90 تا کنون هیچ معامله ای انجام ندادم مگر آنگه همه می دانند .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط mm34 نمایش پست ها
    حاج حميد در بورکس گفته 235 هزار سهم رو رنج مثبت کشيده! مگر اينجا هم ميشه رنج کشيد؟!!!تا جاييکه بنده مطلعم بايد فرضا 235 هزار سهم در يک قيمت خاص براي فروش موجود بوده باشه تا بتوان اين حجم خريد و رنج کشيدن غير ممکنه.!دوستان مطلع تر لطفا اطلاع رساني کنند....با تشکر.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meisam_em آواتار ها
    تشکر شده 6,296 بار در 1,868 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    در بازار توافقی :
    شرط اول توافق است !یعنی اگر بخواهی معامله انجام شود باید معامله را جفت کنید !بعنوان مثال کسی که قصد خرید دویست هزار سهم از منابع فروش را دارد !باید تعداد و قیمت با تعداد وقیمت فروشنده یکسان وارد سیستم بکند . به اینصورت که شما در سیستم می بینید 2400 سهم به قیمت 2100ريال فروشنده است و بعدی 15000 سهم به قیمت 2112ريال و بعدی 25000 سهم به قیمت 2150ريال و همینطور به بالا و شما هم همین تعداد و همین قیمت را برای هر فروش در قسمت خرید وارد می نمایید .و ناظر بازار با دیدن این معاملات جفت شده اقدام به انجام آن می کند و اگر شما در این وسط یک قیمتی را با تعداد فروش آن صحیح وارد نکنید آن فروش در سیستم باقی خواهد ماند هرچند که قیمت پایین تری از نرخ خرید شما دارد ! همچنین می توانید بدون توجه به فروشندها و خریداران ، بعنوان مثال درقیمت 3200ريال یا حتی بالاتر هرتعداد خرید که می خواهید در سیستم بگذارید و فروشنده های قیمت پایینتر در سر جای خودشان باقی خواهند ماند تا وقتیکه یک فروشنده دقیقا به قیمت 3200ريال و به تعداد شما خرید وارد نماید .در ضمن به دوستمان جناب سرمایه گذار 67 بفرمایید که بنده هنوز هم حاضرم تمام معاملات خودم را به ایشان نشان دهم تا از اشتباه بدر آید و بنده با وجود آنکه بر روی خیلی از نمادهای بورس معاملات زیادی دارم ولی بر روی صدرا هرگز از اسفند 90 تا کنون هیچ معامله ای انجام ندادم مگر آنگه همه می دانند .ومن الله توفیق .

با سلام ودرود عرض ارادت
    اصلا این مواردی که الان شما در مورد بازار توافقی بیان نمودین از لحاظ منطقی و عقلی با روح بازار که عرضه و تقاضای واقعی میباشد سازگار هست!؟یعنی میخام بدونم خب یعنی چی این بازار توافقی؟البته منظور من شما نیست با انهایی که این قانون را در اورند هست... و یک سوال اینکه اگر من هم از طریق کارگزار خودم اقدام کنم میتواند راحت برای من اردر خرید بگذارد حالا هر چند تایی که اردر فروش روی یک تعداد خاص باشد مثلا دو تا پنج هزار تایی اردر فروش باشد کارگزار من هم دو تا پنج هزار تا و یک اردر بیست هزارتایی فروش باشد و کارگزار من هم بیست هزار تا روی همان قیمت اردر خرید بگذارد , ایا ناظر تایید میکند؟
    ممنون و سپاس
    كسی كه در آفتاب زحمت كشیده، حق دارد در سایه استراحت كند

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 175 بار در 53 ارسال

باسلام:
    در بازار توافقی :

سلام حاج حمید

این مطلبی که فرمودین فقط شامل قیمت مساوی و برابر میشه یا تعداد سهم در همون قیمت توافقی هم باید مساوی باشه

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید omid_or51 از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوست عزیز اینکه این قوانین منطقی یا عقلی هستند یا نه باید از خود بورس و مسئولین آن سوال کرد ولی اگر نظر بنده را خواسته باشید ! باید خدمتتان عرض کنم :به هر حال هر بازاری یا اجتماعی و یا حتی هر بازی ای نیاز به یک چهار چوب دارد و آن چهار چوب باید با قوانین حفظ شود . حتی در بازی فوتبال هم قوانینی است که مورد قبول خیلی ها نیست اما آن قوانین رعایت می شود ، مثل گل بخودی که به نظر بنده نباید گل محسوب شود یا بازی جوان مردانه که هیچ قانونی در مورد آن نیست یا حتی پس از سوت گل هیچ داوری حتی اگر بداند که اشتباه کرده است به اشتباه خودش اعتراف نمی کند و نتیجه را بر نمی گرداند .در هر صورت آن فوتبال است و هزاران بیننده و این بورس است و...............ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam_em نمایش پست ها
    با سلام ودرود عرض ارادت
    اصلا این مواردی که الان شما در مورد بازار توافقی بیان نمودین از لحاظ منطقی و عقلی با روح بازار که عرضه و تقاضای واقعی میباشد سازگار هست!؟یعنی میخام بدونم خب یعنی چی این بازار توافقی؟البته منظور من شما نیست با انهایی که این قانون را در اورند هست... و یک سوال اینکه اگر من هم از طریق کارگزار خودم اقدام کنم میتواند راحت برای من اردر خرید بگذارد حالا هر چند تایی که اردر فروش روی یک تعداد خاص باشد مثلا دو تا پنج هزار تایی اردر فروش باشد کارگزار من هم دو تا پنج هزار تا و یک اردر بیست هزارتایی فروش باشد و کارگزار من هم بیست هزار تا روی همان قیمت اردر خرید بگذارد , ایا ناظر تایید میکند؟
    ممنون و سپاس

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام:
    دوست عزیز شما می توانید هر خرید یا هر فروشی را در هر قیمتی که خواسته باشید با هر تعداد که خواسته باشید در سیستم معاملات ثبت کنید . ولی اگر می خواهید از فروشنده سهم بخرید یا به خریداری سهم بفروشید ، با مچ کردن قیمت خودتان با او باعث می شوید که معامله سریعا انجام شود و در صورتیکه چندین درخواست فروش را می خواهید بخرید ، بهترین کار اینست که تعداد و قیمت را دقیقا با همان درخواست مساوی قرار دهید .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_or51 نمایش پست ها
    سلام حاج حمید

این مطلبی که فرمودین فقط شامل قیمت مساوی و برابر میشه یا تعداد سهم در همون قیمت توافقی هم باید مساوی باشه

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال

باسلام:
    دوست عزیز اینکه این قوانین منطقی یا عقلی هستند یا نه باید از خود بورس و مسئولین آن سوال کرد ولی اگر نظر بنده را خواسته باشید ! باید خدمتتان عرض کنم :به هر حال هر بازاری یا اجتماعی و یا حتی هر بازی ای نیاز به یک چهار چوب دارد و آن چهار چوب باید با قوانین حفظ شود . حتی در بازی فوتبال هم قوانینی است که مورد قبول خیلی ها نیست اما آن قوانین رعایت می شود ، مثل گل بخودی که به نظر بنده نباید گل محسوب شود یا بازی جوان مردانه که هیچ قانونی در مورد آن نیست یا حتی پس از سوت گل هیچ داوری حتی اگر بداند که اشتباه کرده است به اشتباه خودش اعتراف نمی کند و نتیجه را بر نمی گرداند .در هر صورت آن فوتبال است و هزاران بیننده و این بورس است و...............ومن الله توفیق .
    حمید جون زدی تو کار فوتبال!!!
    شنیدم به شدت هم سمت صدرا غش کردی
    آقا اگه تیم ملی صدرا دعوت شدی،مارو هم خبر کن شاد شیم
    در هرصورت به داوری (بورس ) اعتراض نکن و بازی جوانمردانه و گل زدن (رنج مثبت زدن) فراموش نکن

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

حرکات جالب صدرا در این روزهای بازار !!!!!

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    حرکات جالب صدرا در این روزهای بازار !!!!!
    دقیقا،خیلی خرید فروش هاش، اردرهای سنگینش،مثبت هاش جالبه!!
    به حمید خان هم گفتم،اگه خبری شده تو صدرا ما رو هم در جریان بزار،اما انگار خبری نیست که نمیگن!!!
    میانگین حجم ماهانه بالای یک میلیون برای یک سهم تو بازار توافقی،در شرایط عادی خیلی عجیبه،مگر اینکه خبری باشه
    چون سهم تو بازار توافقیه،به قول آقا میثم،هرکسی هم نمیتونه بخره،پس این حقیقی هایی هم که میخرن،بعید افراد عادی و بی خبر باشن
    فعلا باید صبر پیشه کرد انگار.....
    پ.ن:
    حمیدجان، از تمام زحماتت متشکرم به شخصه،اما عادت بدی که دارم رک بودنمه،از دیروز یه سوالی ذهنم مشغول کرده،ترجیح میدم همین جا راحت ببپرسم
    در صداقت شما و اینکه دیروز حدود دویست هزارتا صدرا با رنج مثبت خریدی بنده شک ندارم،اما در مورد دلیل خرید یه مقدار مبهم برام.اینکه تنها دلیل خرید شما این بوده که یکی گفته چرا شما که میگی سهم ارزشمنده خودت نمیخری!!!!! و این باعث خرید شما شده!! در هر صورت ما رو بی خبر نگذار حمیدخان
    ویرایش توسط creator_65 : 2014/03/03 در ساعت 12:32

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meisam_em آواتار ها
    تشکر شده 6,296 بار در 1,868 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط creator_65 نمایش پست ها
    دقیقا،خیلی خرید فروش هاش، اردرهای سنگینش،مثبت هاش جالبه!!
    به حمید خان هم گفتم،اگه خبری شده تو صدرا ما رو هم در جریان بزار،اما انگار خبری نیست که نمیگن!!!
    میانگین حجم ماهانه بالای یک میلیون برای یک سهم تو بازار توافقی،در شرایط عادی خیلی عجیبه،مگر اینکه خبری باشه
    چون سهم تو بازار توافقیه،به قول آقا میثم،هرکسی هم نمیتونه بخره،پس این حقیقی هایی هم که میخرن،بعید افراد عادی و بی خبر باشن
    فعلا باید صبر پیشه کرد انگار.....
    پ.ن:
    حمیدجان، از تمام زحماتت متشکرم به شخصه،اما عادت بدی که دارم رک بودنمه،از دیروز یه سوالی ذهنم مشغول کرده،ترجیح میدم همین جا راحت ببپرسم
    در صداقت شما و اینکه دیروز حدود دویست هزارتا صدرا با رنج مثبت خریدی بنده شک ندارم،اما در مورد دلیل خرید یه مقدار مبهم برام.اینکه تنها دلیل خرید شما این بوده که یکی گفته چرا شما که میگی سهم ارزشمنده خودت نمیخری!!!!! و این باعث خرید شما شده!! در هر صورت ما رو بی خبر نگذار حمیدخان
    بهر حال حمید خان قصد خرید داشته زمانی که شرایط برای خرید محیا شده و سهم را خریدن، پیش خودشان گفتند بیان اعلام کنند که دوستان خیالشان راحت بشه......
    كسی كه در آفتاب زحمت كشیده، حق دارد در سایه استراحت كند

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

بله،در هرصورت انشا.. روند رو به رشد این روزهای صدرا موقتی نباشه و مهتر از اون،بی دلیل

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)