صفحه 19 از 1970 نخست ... 91617181920212229691195191019 ... آخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط امپراتور7 نمایش پست ها
    فکر میکنم خرید صدرا تو گره دوم خالی از لطف نباشه البته نظر من بود ممکنه زود تر برگرده
    سلام دوست عزیز اگه دلیلی هم دارید خوشحال میشیم بیان کنید...

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گرگین خان آواتار ها
    تشکر شده 8,163 بار در 1,073 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط CAPTAIN NEMO نمایش پست ها
    سلام بر گرگین خان بزرگ
    آقا بزودی موتورسیکلتهای با حجم بالا و هواپیمای سبک هم آزاد میشه که از ما بهترون بخرن و عشق کنن باهاش
    در مورد هلی کوپتر شما هم امیدوارم به ایرباس آ-380 تبدیل بشه تو صدرا ....
    صدرا هم به ما تا شب عید پول یه لپ تاپ بده بریم بخریم راضی هستیم سود
    مجمعشو میدیم یه سوناتا 2011 سفید 6 سیلندر میخریم ..... asdas:
    گرگین عزیز بیشتر بنویس لطفا
    خیلی ارادتمندم :by:
    عرض ارادت خالصانه خدمت دوست بزرگوار خودم
    کاپیتان گرامی،بنده پست بانک هایم را بالای 1000خالی کرده وتبدیل به صدرای 297تومنی کردم.(شق القمر کردم)
    سبد بنده تقریبا 95%تجهیزاتی است
    بنده اعتقاد کاملی به گروه تجهیزاتی برای سال اتی دارم.
    اینبار هم قصد سهامداری بروی صدرا را دارم.
    نمودار صدرایه چیز تو مایه های باقلوای ترکیه ای هستش رفیق!

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید گرگین خان از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط گرگین خان نمایش پست ها
    عرض ارادت خالصانه خدمت دوست بزرگوار خودم
    کاپیتان گرامی،بنده پست بانک هایم را بالای 1000خالی کرده وتبدیل به صدرای 297تومنی کردم.(شق القمر کردم)
    سبد بنده تقریبا 95%تجهیزاتی است
    بنده اعتقاد کاملی به گروه تجهیزاتی برای سال اتی دارم.
    اینبار هم قصد سهامداری بروی صدرا را دارم.
    نمودار صدرایه چیز تو مایه های باقلوای ترکیه ای هستش رفیق!
    گرگین عزیز شما هم سرورید و هم استاد ما
    به هر حال بورس ما از این بازیهای کثیف زیاد داره
    بنده تازه کار حقیر هم اعتقاد دارم سال آینده گروه پیشرو تجهیزاتیها هستند
    امیدوارم که هلی کوپتر خریدید ما رو هم سوارش کنید اگر چه من عاشق تامکت ( اف-14 ) هستم .
    به امید روزهای خوب برای همگی
    موفق باشید .....
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی arman22 آواتار ها
    تشکر شده 129 بار در 55 ارسال
    صدرا تا قبل از عید با یه بحثی که یک ریال رو سود امسالش نمیزاره جمع میشه و احتمال زیاد تا 270 الی 280 ببرند. اما این بحث به ارزش ذاتی شرکت بر می گرده که **گفتنش را الان جایز نمی دونم** ، صدرا میتونسته از پروژه خشت و سلمان سود خوبی بسازه اما بقول خودشون کارفرما پول نداره به ما بده ما هم سود شناسایی نکردیم بنابراین زیانشو آوردیم. بحث هزینه مالی هم که هست. اما نکته ای که شرکت قراره تا قبل از سال 89 به بورس اعلام کنه فقط ارزش ذاتی صدرا را بالا میبره و میتونه در آینده از مالیات و عوارض گمرکی تجهیزات وارداتی از خارج موثر باشه نه سود امسال یا حتی سود سال 90، خوشبینانه ترین حالت اینه که صدرا بتونه کلایم پروژه های خشت و سلمان را بگیره اما گمان نکنم کارفرما پولشو بده، در مجموعه سهم با این 2500 میلیارد تومان قرارداد تا سال 91 یا 92 همینه که هست ، مگه اینکه بتونه 2500 را به 10 میلیاردی برسونه که قولش را دادند. خاتم تمامی سعی خودشو داره میکنه به صدرا تا سال 91پنج هزار میلیارد تومان قرارداد جدید بده که با این اوصاف میشه گفت سود تقسیمی شرکت رشد میکنه و همه بدهیها و ... را پرداخت و اونجا صدرا ارزشش خیلی 3000 تومانه‎

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arman22 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
    نمابورس، بازار سرمایه_ وضعیت نامناسب سهام شرکت "صنعتی دریایی ایران " (صدرا) به خصوص پس از ارسال پیش بینی بودجه سال 1390 _ که با افت قیمتی حدود 30 درصدی ظرف 20 روز گذشته مواجه شده است_ برخی سهامداران این شرکت را بر آن داشته تا با ارسال نامه ای به ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار گلایه عمیق خود را از روند اطلاع رسانی شرکت ابراز دارند. سایت خبری تحلیلی نمابورس بدون دخل و تصرف در نامه، متن آن را به همراه اصل نامه و امضا سهامداران منتشر می کند.

سهامداران قصد ارسال این نامه به نهادهای دیگر را نیز دارند.

بسمه تعالی

ریاست محترم سازمان بورس و اوراق بهادار جناب آقای دکتر صالح آبادی

با عرض سلام و خسته نباشید

احتراماً اینجانبان جمعی از سهامداران مغبون و نا امید شرکت صنعتی دریایی صدرا که طی مدت مدیدی سهامداری و دلخوش کردن به وعده های گوناگون و رنگارنگ مدیران شرکت که در مجامع و چه در مصاحبه های رسمی با ارباب جراید که همواره نوید آینده روشن و سود آور را ترسیم می کردند اقدام به نگهداری و سهامداری نموده ایم. حال پس از گذشت مدت زمان طولانی از این مواعید هیچکدام از آنها نه تنها رنگ واقعیت به خود نگرفته بلکه موجب ایجاد جو نا امیدی و بدبینی نسبت به بازار بورس ایران و شرکت صدرا نموده است و بر خلاف انتظار همگان که با گرفتن قراردادهای بزرگ به آینده شرکت امیدوار شده بودند همچنان شاهد افزایش هزینه ها شرکت و ارسال صورت های مالی متناقض به سازمان بورس و سهامداران تضاد آشکار کلام و نوشتار مدیران شرکت که دارای سندیت رسمی می باشد بوده ایم. در یک سال گذشته این جریان بیش از یکسال است که توسط سهامداران به بورس و نهادهای نظارتی آن منتقل شده و پیگیر شفافیت شرکت و روشن شدن وضعیت دامنه نوسانات شدید قیمتی سهم بوده ایم و متاسفانه در کنار سکوت مجموعه نظارتی سازمان که تنها ملجاء و پناهگاه سهامداران جزء می باشد. شرکت همچنان به روند ابهام زایی و عدم شفافیت صورت های مالی خود از جمله افزایش شدید هزینه های شرکت و کاهش دامنه سود مبادرت نموده است و سهامداران را همچنان به دیدگاه دراز مدت ( نسبت به سهم) دعوت می نماید.

حال این آینده روشن کی تحقق می یابد الله و اعلم که گویا قرار نیست به عمر ما سهامداران فعلی قد دهد چرا که بیش از دو مجمع است که این حرف ها را می شنویم و پیش بینی سال آینده هم، همچنان در سایه ابهام می باشد.

حال از آن مقام محترم خواهشمند است با توجه به مسئولیت های شرعی و انسانی حضرتعالی پیگیر حقوق حقه ما سهامداران جزء صدرا باشید.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی stockbroker68 آواتار ها
    تشکر شده 363 بار در 104 ارسال
    رفتار سهامدار صدرا بسیار جالب و عجیب است معمولا با هرروز منفی خوردن سهم برای روز بعد باید صف خرید افت کند زیرا بعضی در قیمت های پائین تر حاضر به فروش نیستند. اما در مورد صدرا اینطور نیست روز بعد همان تعداد قبلی صف فروش تشکیل میشود
    این دو حالت دارد یا سهامداران صدرا واقعا از مرحله پرت هستند و بدون هیچ برنامه ای از صف خرید به صف فروش می روند یا صف فروش به مقدار زیاد قلابی است و برای ترساندن سهامداران خرد می باشد

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید stockbroker68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 385 بار در 105 ارسال
    *خبرمهم و فوري*

درحال حاضرگروهي ازکارشناسان دادگستري دردفترصدراحضورپيداکرده اندواموال و دارايي هاي صدراراجهت فروش موردارزيابي قرارميدهند

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Zambrotta از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zambrotta نمایش پست ها
    *خبرمهم و فوري*

درحال حاضرگروهي ازکارشناسان دادگستري دردفترصدراحضورپيداکرده اندواموال و دارايي هاي صدراراجهت فروش موردارزيابي قرارميدهند

دوست من
    تاریخ استمهال بدهی انتهای اردیبهشت ماه هست ،که تا اون موقع قطعا مشکل حل خواهد شد و برفرض محال اگر این اتفاق نیوفتد(که باز هم تاکید میکنم بسیار بعید است) مشکل با پرداخت جریمه حل میشود ،همان جریمه ایی که که درصورتهای مالی لحاظ شده و در اصل اگر جیب سهامداران پرداخت شود باز صدرا سود 4 تومنی بدون درنظر گرفتن سود تلفیقی خواهد داشت ،فرض بفرمایید این مسائل هم نبوده و اتفاق نیوفتد ،بعد از آن تازه باید دادگاه برگزار شود ،بعد از دادگاه که قطعا بسیار طولانی خواهد بود برفرض اگر صدرا محکوم شود فرصت تجدید نظر میدهند و بعد از آن باز .......... درنهایت بعد از این همه اما و اگر آنگاه اگر دادگاه تشخیص بدهد به این مراحل میرسیم ،نه امروز .............
    البته من به هیچ عنوان اطلاعات فاندا ندارم و اساتید این فن باید نظر بدهند ولی حداقل چیزی که به ذهن من میرسد این است .......
    به نظر میرسد عده ایی مشغول ایجاد رعب و وحشت برای سهامداران باشند و سهامداران را هم ناخواسته تحت تاثیر قرار میگیرند ،به اعتقاد من در این مرحله آرامش و دوری از تنش مهمترین چیزیست که هم سهم هم سهامداران نیازدارند ......
    موفق باشی دوست من

16. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,344 بار در 763 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط stockbroker68 نمایش پست ها
    رفتار سهامدار صدرا بسیار جالب و عجیب است معمولا با هرروز منفی خوردن سهم برای روز بعد باید صف خرید افت کند زیرا بعضی در قیمت های پائین تر حاضر به فروش نیستند. اما در مورد صدرا اینطور نیست روز بعد همان تعداد قبلی صف فروش تشکیل میشود
    این دو حالت دارد یا سهامداران صدرا واقعا از مرحله پرت هستند و بدون هیچ برنامه ای از صف خرید به صف فروش می روند یا صف فروش به مقدار زیاد قلابی است و برای ترساندن سهامداران خرد می باشد
    كاملا درسته آقاي استوك بروكر اميدوارم اين صف بقول شما قلابي باشه چون اگر غير از اين باشه نشان از نبودن هيچ استراژي براي خريد سهام توسط سهامداران ميباشد چون با از دست دادن سهمامشون در واقع 30درصد زيان براي خودشون تثبيت ميكنند ودرست كساني كه اين روزها خريد ميكنند در واقع بهترين استرتژي را براي خريد دارن چون اگر سهامدار صدرا هستند با خريد روي اين قيمتها ميانگين قيمتشان را پايين آورده و در صورت برگشت قطعا زودتر به سود ميرسند

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بنان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 385 بار در 105 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط holy نمایش پست ها

دوست من
    تاریخ استمهال بدهی انتهای اردیبهشت ماه هست ،که تا اون موقع قطعا مشکل حل خواهد شد و برفرض محال اگر این اتفاق نیوفتد(که باز هم تاکید میکنم بسیار بعید است) مشکل با پرداخت جریمه حل میشود ،همان جریمه ایی که که درصورتهای مالی لحاظ شده و در اصل اگر جیب سهامداران پرداخت شود باز صدرا سود 4 تومنی بدون درنظر گرفتن سود تلفیقی خواهد داشت ،فرض بفرمایید این مسائل هم نبوده و اتفاق نیوفتد ،بعد از آن تازه باید دادگاه برگزار شود ،بعد از دادگاه که قطعا بسیار طولانی خواهد بود برفرض اگر صدرا محکوم شود فرصت تجدید نظر میدهند و بعد از آن باز .......... درنهایت بعد از این همه اما و اگر آنگاه اگر دادگاه تشخیص بدهد به این مراحل میرسیم ،نه امروز .............
    البته من به هیچ عنوان اطلاعات فاندا ندارم و اساتید این فن باید نظر بدهند ولی حداقل چیزی که به ذهن من میرسد این است .......
    به نظر میرسد عده ایی مشغول ایجاد رعب و وحشت برای سهامداران باشند و سهامداران را هم ناخواسته تحت تاثیر قرار میگیرند ،به اعتقاد من در این مرحله آرامش و دوری از تنش مهمترین چیزیست که هم سهم هم سهامداران نیازدارند ......
    موفق باشی دوست من
    جناب holy عزیز من شایعه ایی که به شدت در بازار پیچیده بود را در سایت ارسال کردم

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Zambrotta از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)