صفحه 324 از 1968 نخست ... 2242743143213223233243253263273343744248241324 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,231 به 3,240 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    اين قسمتشو دروغ گفته.....اولا دادن وام ربطي به شناور سهم نداره ثانيا شناور بالاي 20 درصد شرط بورسه براي اينكه شركت از معافيت مالياتي 20 درصد بهره مند بشه و هيچ شركتي اين امتيازو از دست نميده.......بورس طبق قانون به شركتهايي كه شناور بالاي 20 درصد دارن مجوز افزايش سرمايه از هر بابتي رو راحت تر ميده
    دقیقا! من داشتم با خودم کلنجار میرفتم که این 2 تا چجوری میتونن بهم ربط داشته باشن! یعنی چی آخه!! وام ؟ شناور؟! این فکر کنم منظورش از شناور ، کشتی یا قایق موتوری بود!!
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 218 بار در 26 ارسال
    اين قسمتشو دروغ گفته.....اولا دادن وام ربطي به شناور سهم نداره ثانيا شناور بالاي 20 درصد شرط بورسه براي اينكه شركت از معافيت مالياتي 20 درصد بهره مند بشه و هيچ شركتي اين امتيازو از دست نميده.......بورس طبق قانون به شركتهايي كه شناور بالاي 20 درصد دارن مجوز افزايش سرمايه از هر بابتي رو راحت تر ميده
    اين قسمت رو خيلي گنگ گفت من دو سه بار صداي ظبط شده رو گوش كردم اينجوري برداشت كردم ولي نتيجه حرفش اين بود كه حتماً حقوقيه رو قانع كرديم بخره

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید خصدرا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    باسلام و عرض ادب خدمت سروران گرام

خبرای بنیادی که برای جهش قیمتی لازم بود تامین شده و از نظر بنده باید شاهد یه جهش قیمتی خوب باشیم

واین با اعلام سود سال 91انجام خواهد شد .

توصیه به خرید یا فروش نیست

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز در مورد مطلب مورد بحث شایسته است بدانید سهامیکه در مالکیت دولت می باشد می بایستی به زیر بیست درصد کاهش یابد تا امکان دریافت وام به مقدارهای گفته شده امکان پذیر شود. و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط خصدرا نمایش پست ها
    با عرض سلام وشب بخير خدمت دوستان
    راستش دوستان نميدونم بگم نتيجه جلسه منفي بود يا مثبت نميخوام خودم نتيجه بگيرم که خداي نکرده براي فردا مديون کسي بشم چون خودم هم نميدونم فردا سهم چه واکنشي نشون ميده
    اما مطالب مهم جلسه رو خدمتتون ميگم خودتون تصميم بگيريد
    در کل اينکه اين آقا يکي به نعل زد يکي به ميخ اول کلي آه وناله که همه سختيهاي عالم مال ماست بعدش اميدواري که همه مشکلات رو داريم حل میکنیم
    در مورد تجديد ارزيابي اين بابا تقريبا ثابت کرد که هيچ ملکي به غير از يه دفتر فکستني که امور سهام توش مستقره هيچي بنام مانيست و ما اقدام کرديم که با قولنامه تجديد ارزيابي کنيم ولي تو اعلام اوليه بورس قبول نکرده اما با تمام افراد بسيج شديم که بقبولونيم وفردا هم با دکتر حسيني رييس بورس جلسه داره شخصا. البته گفت که تجهيزات هم هست که تجديد ارزيابي شده يه سري ارزشش بيشتر شده يه سري کمتر
    در مورد گزارش 9 ماهه گفت که شيب منفي داشته که شيبش رو کم کرديم و يه تصميماتي تو هيئت مديره گرفتيم که جوري ارائه بشه که تاثيرش خنثي باشه البته اعلام کرد که اين گزارش براي اين منفي شده بود که فداي پيش بيني سود سال آينده شده!!! و بار منفي از سال آينده برداشته شده يعني که سود سال آينده ...
    يه مطلبي هم راجع به کم کردن شناور سهم و در غالب فروش بلوکي سهم به حقوقي يا جمع آوري سهام شناور گفت که براي کم کردن شناور سهم که بايد بياد زير 20 درصد تا بتونيم وامهاي 200 يا 300 يا 500 ميلياردي بگيريم قانون ميگه بايد بياد زير 20 درصد که اين توافق انجام شده که حتما تاثير خوبي روي سهم داره وانجام ميشه 100 %
    اين مهمترين بخش سخنان ايشون
    بود که قابل توجه بود باقي آه وناله و گزارشهاي کلي بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan نمایش پست ها
    دقیقا! من داشتم با خودم کلنجار میرفتم که این 2 تا چجوری میتونن بهم ربط داشته باشن! یعنی چی آخه!! وام ؟ شناور؟! این فکر کنم منظورش از شناور ، کشتی یا قایق موتوری بود!!
    اين قسمت رو خيلي گنگ گفت من دو سه بار صداي ظبط شده رو گوش كردم اينجوري برداشت كردم ولي نتيجه حرفش اين بود كه حتماً حقوقيه رو قانع كرديم بخره
    نقل قول نوشته اصلی توسط قنبری نمایش پست ها
    ضمن تشکر از ضحمات کابرانی که در جلسه شرکت کردند و اطلاع رسانی کردند..... این قسمت ابی رنگ غلط هست.....گرفتن وام کاری به شناور سهم نداره و یکی از الزامات بورس به شرکتها رسیدن به شناور 20 درصد هست......
    در مورد میزان بدهیها و استمهال بدهی و بخشش جرایم و توافق با بانکها هم صحبت شد یا خیر؟
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/02/19 در ساعت 23:52

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام و عرض ادب خدمت سروران گرام

خبرای بنیادی که برای جهش قیمتی لازم بود تامین شده و از نظر بنده باید شاهد یه جهش قیمتی خوب باشیم

واین با اعلام سود سال 91انجام خواهد شد .

توصیه به خرید یا فروش نیست

سهم در صعود اول بيش از ١٨٣ تومن صعود نمي كنه بعد نياز به محركي مانند بسته شدن داره

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال داش مهدی آواتار ها
    تشکر شده 3,371 بار در 599 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز در مورد مطلب مورد بحث شایسته است بدانید سهامیکه در مالکیت دولت می باشد می بایستی به زیر بیست درصد کاهش یابد تا امکان دریافت وام به مقدارهای گفته شده امکان پذیر شود. و من الله توفیق .
    مگه صدرا در مالکیت دولت هست؟ ضمن اینکه میشه لطف کنید در مورد ماده قانونی یا دستورالعمل یا آیین نامه ای که رابطه بین شناور سهم و شرایط وام رو بیان میکنه، اطلاع رسانی کنید؟
    با تشکر
    مَن عَشَقَنی عَشَقتُهُ وَ مَن عَشَقتُهُ قَتَلتُهُ

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید داش مهدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    اولا صدرا دولتي نيست ايشون قرارگاه رو با دولت اشتباه گرفته ثانيا هيچ ماده قانوني كه بگه براي دريافت وام شناور بايد زير 20 درصد باشه وجود نداره اصلا ربطي نداره
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    با عرض سلام وشب بخير خدمت دوستان
    راستش دوستان نميدونم بگم نتيجه جلسه منفي بود يا مثبت نميخوام خودم نتيجه بگيرم که خداي نکرده براي فردا مديون کسي بشم چون خودم هم نميدونم فردا سهم چه واکنشي نشون ميده
    اما مطالب مهم جلسه رو خدمتتون ميگم خودتون تصميم بگيريد
    در کل اينکه اين آقا يکي به نعل زد يکي به ميخ اول کلي آه وناله که همه سختيهاي عالم مال ماست بعدش اميدواري که همه مشکلات رو داريم حل میکنیم
    در مورد تجديد ارزيابي اين بابا تقريبا ثابت کرد که هيچ ملکي به غير از يه دفتر فکستني که امور سهام توش مستقره هيچي بنام مانيست و ما اقدام کرديم که با قولنامه تجديد ارزيابي کنيم ولي تو اعلام اوليه بورس قبول نکرده اما با تمام افراد بسيج شديم که بقبولونيم وفردا هم با دکتر حسيني رييس بورس جلسه داره شخصا. البته گفت که تجهيزات هم هست که تجديد ارزيابي شده يه سري ارزشش بيشتر شده يه سري کمتر
    در مورد گزارش 9 ماهه گفت که شيب منفي داشته که شيبش رو کم کرديم و يه تصميماتي تو هيئت مديره گرفتيم که جوري ارائه بشه که تاثيرش خنثي باشه البته اعلام کرد که اين گزارش براي اين منفي شده بود که فداي پيش بيني سود سال آينده شده!!! و بار منفي از سال آينده برداشته شده يعني که سود سال آينده ...
    يه مطلبي هم راجع به کم کردن شناور سهم و در غالب فروش بلوکي سهم به حقوقي يا جمع آوري سهام شناور گفت که براي کم کردن شناور سهم که بايد بياد زير 20 درصد تا بتونيم وامهاي 200 يا 300 يا 500 ميلياردي بگيريم قانون ميگه بايد بياد زير 20 درصد که اين توافق انجام شده که حتما تاثير خوبي روي سهم داره وانجام ميشه 100 %
    اين مهمترين بخش سخنان ايشون بود که قابل توجه بود باقي آه وناله و گزارشهاي کلي بود
    در مورد اين قسمت ديروز نظرمو نگفتم چون مطمئن نبودم اما با يكي از دوستان كه به قوانين ثبت اسناد واملاك و قوانين دادگستري آشنا هست صحبت كردم و گفتن كه دادگستري به هيچ عنوان ملك قولنامه اي رو تجديد ارزيابي نميكنه .... چون براي تجديد ارزيابي نياز به استعلام از ثبت داره و ثبت اسنادم همچين استعلامي رو در اختيار نداره...اگه بورسم مجوز بده دادگستري و ثبت اسناد و املاك مخالفت جدي ميكنن....زماني دادگستري موافقت ميكنه كه شركت اقدام به تهيه سند شش دانگ براي املاكش كنه
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    نما بورس

پیمانکاری ها؛

در خصوص صدرا شنیده شد که جلسه برخی سهامداران با مدیر عامل شرکت برگزار شده و اعتصام ابراز داشته که افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی ها به جلسه ای با بورس دارند، بستگی دارد.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    تشکر شده 98,027 بار در 10,087 ارسال
    نکته مثبت معاملات امروز افزایش شدید حجم معاملات به نسبت دو روز گذشته بود
    کلوز سهم دقیق روی 145 قرار داره یعنی کف کانال
    دیگه باید تکلیف سهم روشن بشه

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید behnam از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)