صفحه 31 از 33 نخست ... 21282930313233 آخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 328

موضوع: لبنيات كالبر ( غالبر )

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

پاسخ : لبنيات كالبر ( غالبر )

پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 دوره 6 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت لبنيات کالبر طی نامه شماره مورخ 1395/09/19 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 250,000 میلیون ریال مبلغ 123 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تعدیل منفی 38.5 درصدی پیش بینی سود سالیانه و شناسایی 25 ریال زیان برای هرسهم در 6 ماهه

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی masmas_m2008 آواتار ها
    تشکر شده 320 بار در 117 ارسال

به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار»، نایب زاده مدیرعامل غالبر در ابتدا علت کاهش حاشیه سود ناخالص را عنوان کرد: دلیل کاهش حاشیه سود ناخالص از 16 به 13 درصد در بودجه امسال کاهش حجم فروش است.
    از طرفی باتوجه به اینکه تولید و فروش شرکت در 6 ماهه دوم سال بیشتر است لذا حاشیه سود هم در این مدت نسبت به 6 ماهه اول سال بالاترمی شود که در سنوات قبل هم همینطور بوده است.
    نایب زاده درباره دلیل کاهش پوشش مقدار و مبلغ فروش نسبت به 6 ماهه سال قبل اظهار کرد: باتوجه به عمده محصول شرکت شیر استریل است و درصد پوشش مقدار و مبلغ فروش محصول استریل در 6 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته، طبیعتا درصد پوشش چه در 6 ماهه اول چه دوم نسبت به سال قبل کمتر شده است.
    وی همچنین به یک اشتباه تایپی در بودجه اشاره کرد و در این باره افزود: درصد پوشش محصولات لبنی تولید شده در اطلاعات پیش بینی نسبت به واقعی 40 درصد در مقایسه با مقدار خرید و مصرف شیر واقعی 6 ماهه اول سال معادل 82 و 76 درصد درج شده است، به دلیل اشتباه تایپی فقط پیش بینی 6 ماهه دوم در ستون مذکور گذارده شده در صورتیکه می بایست پیش بینی کل سال در ستون مذکور گنجانده می شد که اصلاحیه تهی و ارسال می گردد.
    این مقام مسئول در خاتمه گفت: باتوجه به معافیت های مالیاتی از قبیل درآمد سرمایه گذاریها و سود سپرده بانکی شرکت مشمول معافیت مالیات بر درآمد نخواهند شد، گفتنی است، همچنین جداول تفکیک و بودجه تلفیقی گروه ارائه نشده که در اسرع وقت انجام خواهند شد.
    نقل از عصر بازار

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید masmas_m2008 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

هر کسی با تحلیل من زیر 180 تومن غالبر خریده حد ضرر غالبر 190 تومنه.
    این رو بشکنه انتهای اصلاح 165 میتونه باشه ولی توجه داشته باشید این چون سرمایه اندک و سود انباشته و سود پیش بینی شده ای داره بنابراین نمیشه با قاطعیت گفت که حتما به اون قیمت میرسه ممکنه اگر حد ضرر 190 تومن رو شکست(حالا شاید هم نتونه بشکنه ) اون وقت 180 تومن یه حمایت و دیگری 165 تومن.
    بهرحال منظورم از این پست این بود که من خودم غالبر دارم و همچنان سهامدارم.
    امروز سهم نسبت به هفته قبل فشار فروش داشت بنظرم اگر فشار فروش امروز بدلیل عوامل بنیادی مانند گزارش نه ماهه ضعیف نبوده باشه و صرفا فروش بدلیل خستگی و یا نیاز به نقدینگی فروشنده باشه ممکنه از روزهای آینده سهم برگرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    غالبر

احتمالا سهم در ابتدای موج پنجم باشه.امروز در 171 تومن هم معامله شد.در 165 تومن حمایت بسیار قویی داره.
    نزدیک 22 ماهه در یک کانال (130 تا 215 تومن)صعودی با شیب کم در حال معامله می باشد که با شکست سقف کانال 215 تومن وارد روند صعودی با هدف حداقلی 340 تومن میشه.
    در کوتاه مدت شکست 190 سیگنالی خواهد بود برای شکست سقف کانال 215 تومنی.
    سرمایه اندکی داره 25 میلیارد تومنی داره با شناوری 140 میلیون سهم.سود هر سهم برای امسال 200 ریال سود انباشته هر سهم 54 تومن.
    حد ضرر شکست کف کانال 130 تومن.

امروز در 170 تومن هم معامله شد.
    سود انباشته 54 تومنی با پیش بینی سود 20 تومنی برای هر سهم و سرمایه اندک 250میلیون سهمی، نباید در این قیمت ها باشه.بنظرمن قیمت واقعی این سهم بالای 250 تومنه.
    چند ماه دیگه این پست رو بالا میارم.حد ضرر 130 تومن.
    ویرایش توسط orumbourse : 2017/01/21 در ساعت 12:49
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

هر کسی با تحلیل من زیر 180 تومن غالبر خریده حد ضرر غالبر 190 تومنه.
    این رو بشکنه انتهای اصلاح 165 میتونه باشه ولی توجه داشته باشید این چون سرمایه اندک و سود انباشته و سود پیش بینی شده ای داره بنابراین نمیشه با قاطعیت گفت که حتما به اون قیمت میرسه ممکنه اگر حد ضرر 190 تومن رو شکست(حالا شاید هم نتونه بشکنه )
    اون وقت 180 تومن یه حمایت و دیگری 165 تومن.
    بهرحال منظورم از این پست این بود که من خودم غالبر دارم و همچنان سهامدارم.
    امروز سهم نسبت به هفته قبل فشار فروش داشت بنظرم اگر فشار فروش امروز بدلیل عوامل بنیادی مانند گزارش نه ماهه ضعیف نبوده باشه و صرفا فروش بدلیل خستگی و یا نیاز به نقدینگی فروشنده باشه ممکنه از روزهای آینده سهم برگرده.

صف خرید امروز رو به فال نیک میگیریم.از 180 تومن فعلا برگشته.
    اگه یه پیش بینی سود مثبت برای 96 بده این موج صعودی به همون اهداف قبلی میتونه برسه.ولی اگه پیش بینی سود سال بعد ضعیف یا منفی باشه باید دید فشار فروش چقدر میشه.

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

گزارش فروش دوره یک ماهه بهمن ماه غالبر 5میلیارد و 750 میلیون تومن بوده که نسبت به دورهای یک ماهه قبل رشد خوبی داشته مثلا در دوره دی ماه 4میلیارد و 673 میلیون تومن و دوره آذرماه 3میلیارد و 891 میلیون تومن و دوره آبان ماه 4 میلیارد تومن و 843 میلیون تومن فروش داشته.
    در مجموع از ابتدای سال 45 میلیارد و 375 میلیون تومن فروش داشته که در راستای پیش بینی فروش 55 میلیارد تومنی می باشد.
    غالبر سود انباشته 425 ریالی برای هر سهم داره که در پایان سال مالی میتونه این مقدار باز هم افزایش پیدا کنه.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

دوباره صف خرید عرضه شد ،بگمانم ایندفعه هر چقدر عرضه باشه بازار خواهد خرید.دیروز و امروز هم حقوقی خریدار بود.
    بنظر من که این چند روزه خوب خریدنش و زهر فشار فروش رو گرفته اند و میتونه از همین قیمت ها صعودی دوباره داشته باشه.
    امروز هم روی مقاومت بود (197 تومن)و مثبت فردا میتونه بمنزله شکست مقاومت باشه.
    پیش بینی سود سال 96 رو مثبت اعلام کنه،احتمالا صف خریدش دیگه عرضه نشه.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

احتمال میدم تا عید یه گین بیست درصدی بده.انشالله که میده.
    بنظرم خریداران منتظر پیش بینی سود 96 هستند ،اگه مثبت باشه اردرهای خرید زیاد خواهند شد.
    الان قیمتش 198 تومنه ،بنظرمن که قیمت بالایی نداره،حتی اگه از این قیمت ها صعودی هم نکنه که بنظر من خیلی مستعد صعوده نهایت اصلاحش 165 تومن میتونه باشه.
    سود انباشته 425 ریالی سهم یکی از محرک های سهم برای صعود می باشد.
    ویرایش توسط orumbourse : 2017/03/03 در ساعت 11:23

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "Midas" آواتار ها
    تشکر شده 12,360 بار در 2,380 ارسال

به نظر من اینبار بیاد نزدیک 180 با قدرت برمی گرده، (واگرایی میده) بار قبل از 160 تا 240 رفت.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید "Midas" از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط "Midas" نمایش پست ها
    به نظر من اینبار بیاد نزدیک 180 با قدرت برمی گرده، (واگرایی میده) بار قبل از 160 تا 240 رفت.
    درود بر شما

بنظر من فردا غالبر اگه صف خرید بشه ،به احتمال زیاد میره برای شکست سقف چند وقت اخیر در قیمت 245 تومن.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

غالبر با این نوساناتش ،من یکی رو که پیر کرد، بقیه رو نمیدونم

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 31 از 33 نخست ... 21282930313233 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)