صفحه 15 از 24 نخست ... 512131415161718 ... آخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 236

موضوع: ،؛،؛،؛،؛،؛، نگاه تکنیکالی کیوان ،؛،؛،؛،؛،؛،

عضو عادی بورس آموز آواتار ها
    تشکر شده 244 بار در 50 ارسال
    آقا کیوان سال نو را بهت تبریک میگم. انشااله که در سال جدید پر سود باشی و ما هم بتونیم از تحلیلهای زیبات استفاده کنیم
    هر شکستی ، مقدمه یک پیروزی است. از شکستهایمان استقبال کنیم و آنرا سکوی پرتاب بدانیم

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس آموز از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط یاسر نمایش پست ها
    سلام کیوان جان
    از زحمات شما سپاسگذارم
    اگه زحمتی نیست در مورد کفرا یه برسی بفرمایید
    پیشاپیش تشکر میکنم
    خیلی ممنونم دوست عزیز و همچنین از لطف سایر دوستان و نیز زحمات آمن گرامی و تبریک قشنگشون تشکر میکنم و سال جدید را به ایشون تبریک میگم.

کفرا

به نظر بنده سهم و شاخص گروهش دارن همزمان به سقف بلندمدتیشون نزدیک میشوند و با رسیدن شاخص گروه به 530 انتظار فشار عرضه در این سهم در محدوده قیمتی 755 تا 800 را دارم. rsi سهم در چارت هفتگی هم برای بار سوم داره به محدوده هیجانیش نزدیک میشه. 755 را که شنبه میبیند و اگر یک بالای دیگر در 800 داشته باشد برگشت سهم در 713 میتواند رخ دهد. برای خرید به نظر بنده باید منتظر تثبیت سهم بالای 800 ماند که با توجه به آنچه متصورم شناسایی سود برای سهامداران را عقلانی تر میبینم چون گمان میکنم که سهم بعد از رسیدن به اهداف مذکور روند اصلاحی را در پیش خواهد گرفت و در مرحله اول تا حوالی 550 حداکثر 480 (بسته به شیب اصلاح) خواهد رسید و در ان نقاط باید مجدد سهم را بررسی کرد.

(لینک پشتیبان تصویر نمودار در صورت عدم رویت تصویر)
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال
    کیوان جان یه سوال اموزشی

توی نمودار غبشهر تایم روزانه واگرایی خفیفی بین نمودار و مک دی و ار اس ای دیده میشه(نمودار تو تاپیک غبشهر گذاشتم)

اساسا تا چه حد قابل اعتناست؟!و اینکه تا کجا میتونه باعث نزول سهم بشه؟!

کلا اگه یه مقدار راجع به واگرایی ها توضیح بدی ممنون میشم...

پ.ن:این هم نمودار برای راحتی کار

ویرایش توسط m.r_moradi : 2013/03/29 در ساعت 14:07
    تمام سال من بی تو...

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط m.r_moradi نمایش پست ها
    کیوان جان یه سوال اموزشی

توی نمودار غبشهر تایم روزانه واگرایی خفیفی بین نمودار و مک دی و ار اس ای دیده میشه(نمودار تو تاپیک غبشهر گذاشتم)

اساسا تا چه حد قابل اعتناست؟!و اینکه تا کجا میتونه باعث نزول سهم بشه؟!

کلا اگه یه مقدار راجع به واگرایی ها توضیح بدی ممنون میشم...
    مرادی جان شما خودت کاملا مسلط هستی و نمودارهات هم دقیق و درسته ، من فقط کمی از زاویه خودم موضوع را باز میکنم.

سهم زمانیکه به نقطه 3 رسید همون آلارم خفیف واگرایی منفی را داد. ولی زمانیکه در نقطه 5 رسید و مجدد کندل منفی زد اگر بخواهیم از نظر لغوی معنی کنیم باید بگم درجه شدت واگرایی را شدیدتر و از حد بی اعتنایی به حد قابل اعتنا رساند! چون شیب آن در rsi همچنان در حال کشیده تر هم هست و هم اینکه داره الگوی بریش را شکل میده و این الگو میگه که سهم باید مطابق فلش من اصلاح کنه و این زمانی تایید میشه که سهم 1450 را رو به پایین بشکونه. من محل های واکنش سهم را به صورت خطوط نقطه چین سبز رنگ نشون دادم ولی در مقاومت اول در محدوده 1350 این برگشت را قویتر و مناسبتر میدونم چون اونجا یک کف کانال صعودی هم دارم که اگر این اتفاق بیفته تایید اینکه روند سهم در میانمدت همچنان صعودی هست میباشد.
    خب ولی من شخصا ترجیح میدم در چنین شرایطی موقتا خارج بشم و ابتدا منتظر 1450 بشم (مگر اینکه سهم در این نقطه بسته بشه و پشت درهای بسته بمونم!) پس از اون سهمو در نقاط مشخص شده رصد میکنم و به محض تایید صعود سهم مجدد وارد سهم بشم. کاری که در حال حاضر در غمارگ انجام دادم. البته الگوی غمارگ کمی متفاوته و غبهشر به الگوی شاخص گروه بیشتر شباهت داره.

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    مرادی جان شما خودت کاملا مسلط هستی و نمودارهات هم دقیق و درسته ، من فقط کمی از زاویه خودم موضوع را باز میکنم.
    سهم زمانیکه به نقطه 3 رسید همون آلارم خفیف واگرایی منفی را داد. ولی زمانیکه در نقطه 5 رسید و مجدد کندل منفی زد اگر بخواهیم از نظر لغوی معنی کنیم باید بگم درجه شدت واگرایی را شدیدتر و از حد بی اعتنایی به حد قابل اعتنا رساند! چون شیب آن در rsi همچنان در حال کشیده تر هم هست و هم اینکه داره الگوی بریش را شکل میده و این الگو میگه که سهم باید مطابق فلش من اصلاح کنه و این زمانی تایید میشه که سهم 1450 را رو به پایین بشکونه. من محل های واکنش سهم را به صورت خطوط نقطه چین سبز رنگ نشون دادم ولی در مقاومت اول در محدوده 1350 این برگشت را قویتر و مناسبتر میدونم چون اونجا یک کف کانال صعودی هم دارم که اگر این اتفاق بیفته تایید اینکه روند سهم در میانمدت همچنان صعودی هست میباشد.
    خب ولی من شخصا ترجیح میدم در چنین شرایطی موقتا خارج بشم و ابتدا منتظر 1450 بشم (مگر اینکه سهم در این نقطه بسته بشه و پشت درهای بسته بمونم!) پس از اون سهمو در نقاط مشخص شده رصد میکنم و به محض تایید صعود سهم مجدد وارد سهم بشم. کاری که در حال حاضر در غمارگ انجام دادم. البته الگوی غمارگ کمی متفاوته و غبهشر به الگوی شاخص گروه بیشتر شباهت داره.
    کامل و بی نقص مثل همیشه،مرسی کیوان جان...

دقیقا من خودم هم مهمترین حمایت رو همین 1450 حدودا به دست اوردم(1442 تومن به نظر من) و سوال اصلیم این بود که اگه این حمایت از دست بره،نقطه ای که میشه پایان نزول به خاطر واگرایی منفی در نظر گرفت کجاست...

اگه درست متوجه شده باشم از نظر شما این نقطه 1350 تومنه؟

به عنوان سوال اخر،اگه سهم بتونه از 1450 تومن برگرده اونوقت چه اینده ای پیش روی سهمه(با توجه به واگرایی)؟؟
    تمام سال من بی تو...

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط m.r_moradi نمایش پست ها
    کامل و بی نقص مثل همیشه،مرسی کیوان جان...

دقیقا من خودم هم مهمترین حمایت رو همین 1450 حدودا به دست اوردم(1442 تومن به نظر من) و سوال اصلیم این بود که اگه این حمایت از دست بره،نقطه ای که میشه پایان نزول به خاطر واگرایی منفی در نظر گرفت کجاست...

اگه درست متوجه شده باشم از نظر شما این نقطه 1350 تومنه؟

به عنوان سوال اخر،اگه سهم بتونه از 1450 تومن برگرده اونوقت چه اینده ای پیش روی سهمه(با توجه به واگرایی)؟؟
    خواهش.
    بله ، محدوده مناسبم 1360 تا حداکثر کف 1350 هست که انتظار واکنش مثبتی را اینجا دارم.
    خب اگر بخواد از 1450 برگرده در مسیر رسیدن به 1830 مقاومتهای پیش رو 1575 و 1700 و 1760 را انتظار میکشم.
    و اگر طبق پیش بینی عمل کنه پیامی که برای من داره اینه : سهم میخواد مرزهای 1800 را درهم نوردد و اهداف بالا و جدیدی ایجاد کند !
    منتظر میمانیم ...

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی omid_amorous آواتار ها
    تشکر شده 131 بار در 47 ارسال
    وملت رو چطور می بینی کیوان جان به نظرت از این رنج پایین تر میاد؟

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید omid_amorous از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_amorous نمایش پست ها
    وملت رو چطور می بینی کیوان جان به نظرت از این رنج پایین تر میاد؟
    از 360 ریال نباید پایینتر بیاد در غیر اینصورت روند نزولی ادامه خواهد داشت!! دیگه میخواد چند بشه ؟!

اما در حال حاضر سهم توانایی رشد تا 480 ریال را دارد. ولی اگر سهم تا 500 ریال خودشو برسونه نوید روند صعودی را خواهد داد البته با پیش شرطهایی که در آنصورت در صورت تحقق چنین امری می آیم و تحلیل کاملتری از سهم میدم.

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(1) Javad Paye آواتار ها
    تشکر شده 777 بار در 158 ارسال
    با سلام خدمت آقای کیوان

نظرت رو در مورد غبشهر دیدم.نظر تکنیکالیت در مورد غمارگ چیه؟
    (درضمن الان دیدم که کاربر فعال شدم. به خودم تبریگ میگم. کار کی بوده؟)

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Javad Paye از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Javad Paye نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقای کیوان

نظرت رو در مورد غبشهر دیدم.نظر تکنیکالیت در مورد غمارگ چیه؟
    (درضمن الان دیدم که کاربر فعال شدم. به خودم تبریگ میگم. کار کی بوده؟)
    طبیعتا همونطور که گقتم به دلیل شباهت الگوی شاخص گروه و غبشهر روند حرکتی غمارگ هم وابستگی به این روند داره. در حال حاضر باید دید غمارگ با حمایتهای 620 و 600 و 560 چکار میکند. ولی من یک تصور ذهنی از الگوی احتمالی برای غمارگ دارم که فعلا یک حدس هست و اگر بخواد شکل بگیره قائدتا سهم باید تا حوالی 520 یا کمی پایینتر اصلاح کنه! که شکست یا برگشت از 600 میتونه مهم و تاثیر گذار تو حدسم باشه...
    ویرایش توسط کیوان : 2013/03/29 در ساعت 21:09

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 15 از 24 نخست ... 512131415161718 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع