صفحه 256 از 397 نخست ... 156206246253254255256257258259266306356 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,551 به 2,560 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad m نمایش پست ها
    به نظر شما مهمترین عملکردهای دولت احمدی نژاد و روحانی تا به امروز چه بوده است؟

نظر سنجی بالا نشون میده خیلی ها بازه زمانی اواخر سال 1392 تا اواخر سال 1394 رو فرآموش کردن یا شاید اون افراد دیگه نیستن افرادی که دعوت شدن به بورس ولی طیب نیا حبابشون رو ترکوندو الان تازه نفس هایی جایگزین شدن و این داستان مثل چررخ و فلک ادامه داره داستان رئیس جمهوری که در سخنرانی هنگام تحویل سال 1393 بورس را هم تراز سکه و دلار می دانست و چه شیرین گفت :« دیگر نوسانات شدید در بورس و سگه و دلار نخواهیم داشت » و حالا معاونش از واژه بورس استفاده نمیکنه و میگه بازار سرمایه و سهامداران خرد. خخخ. اون روزایی را به یاد بیاریم که حتی حق طبیعی یک سهامدار یعنی فروش سهم دچار چالش شده بود. بله اون روزها فرآموش شدنی نیست. روزایی که 1000 تومان خیلی ها توی بورس تبدیل به 200 تومان شد برای اینکه قدرت خرید 10 میلیون سهامدار وقتی کم میشه یعنی طیب نیا تورم رو کنترل کرده بله ظاهرا اینا فرآموش شده ، زمانی که طیب نیا در اواسط ریزش ها برا تیر خلاص دوباره مردم را دعوت کرد به بورس و بازار سرمایه . بر حذر کرد از ورود به دلار و سکه و بعد 6 ماه بازار سرمایه هر روز رکور دهای جدیدی تو ریزش میزد و در همان زمان دلار 15 درصد رشد داشت. ولی برگردیم به عقب تر تیر خلاص رو زمانی طیب نیا به بورس زد که سود سپرده های بانکی رو به 28 درصد رسوند با استدلال اینکه سپرده گذاران در سالاهای گذشته متضرر شده اند بعد از اینکار بود که کارخانه ها یکی پس از دیگری تعطیل شدند و زمستان سیاه 1392 برای بورس و بازار سرمایه استارت خورد و شکل گرفت نه این فریبکاری ها و دروغ ها هرگز فرآموش نمی شوند و لی انسان ها فرآموش می کنند خدماتی که بشون میشه
    بنده این تایپیک رو زدم برای همچین روزی شاد باشید
    بعضی اعداد همچون فرشته های خیر و خوشبختی اند و بعضی شرور و نحس
    تحلیل های قیمتی و زمانی اینجانب را منبعد در کانال تلگرامی دنبال کنید یا حق ahmad m

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نظر سنجی بالا نشون میده خیلی ها بازه زمانی اواخر سال 1392 تا اواخر سال 1394 رو فرآموش کردن یا شاید اون افراد دیگه نیستن افرادی که دعوت شدن به بورس ولی طیب نیا حبابشون رو ترکوندو الان تازه نفس هایی جایگزین شدن و این داستان مثل چررخ و فلک ادامه داره داستان رئیس جمهوری که در سخنرانی هنگام تحویل سال 1393 بورس را هم تراز سکه و دلار می دانست و چه شیرین گفت :« دیگر نوسانات شدید در بورس و سگه و دلار نخواهیم داشت » و حالا معاونش از واژه بورس استفاده نمیکنه و میگه بازار سرمایه و سهامداران خرد. خخخ. اون روزایی را به یاد بیاریم که حتی حق طبیعی یک سهامدار یعنی فروش سهم دچار چالش شده بود. بله اون روزها فرآموش شدنی نیست. روزایی که 1000 تومان خیلی ها توی بورس تبدیل به 200 تومان شد برای اینکه قدرت خرید 10 میلیون سهامدار وقتی کم میشه یعنی طیب نیا تورم رو کنترل کرده بله ظاهرا اینا فرآموش شده ، زمانی که طیب نیا در اواسط ریزش ها برا تیر خلاص دوباره مردم را دعوت کرد به بورس و بازار سرمایه . بر حذر کرد از ورود به دلار و سکه و بعد 6 ماه بازار سرمایه هر روز رکور دهای جدیدی تو ریزش میزد و در همان زمان دلار 15 درصد رشد داشت. ولی برگردیم به عقب تر تیر خلاص رو زمانی طیب نیا به بورس زد که سود سپرده های بانکی رو به 28 درصد رسوند با استدلال اینکه سپرده گذاران در سالاهای گذشته متضرر شده اند بعد از اینکار بود که کارخانه ها یکی پس از دیگری تعطیل شدند و زمستان سیاه 1392 برای بورس و بازار سرمایه استارت خورد و شکل گرفت نه این فریبکاری ها و دروغ ها هرگز فرآموش نمی شوند و لی انسان ها فرآموش می کنند خدماتی که بشون میشه
    بنده این تایپیک رو زدم برای همچین روزی شاد باشید
    بله احمدی نژاد مملکت رو انداخت توی چاه در همه چیز
    روحانی خیلی تلاش کرد و اونو تا چاله آورد بالا.
    اقتصاد رو هم که از ریل خارج شده بود اورد و باز گرداند به ریل ولی خوب هنوز برای حرکت طبیعی خودش زحمت بیشتری داره

خوبه همه چیز رو از روزنه منافع شخصی نبینیم ] هرچند اون هم حق است و ایرادی بر اون وارد نیست
    بزار 4 سال دیگه بگذره و رئیسی ، رئیس جمهور بشه بعد بهتر میشه مقایسه و قضاوت کرد

این کشور بعید بدونم بعد از این درست بشه
    یارانه بگیریم و حالش را ببریم ، هر چند من خودم در ابتدای دولت برای یارانه ثبت نام نکردم و شدم جزء یک درصد ها و شاید کمتر که برای یارانه ثبت نام نکردند ،،، آن موقع فهیمدم چقدر ایرانی ها راحت طلب و طماع هستند !!!
    همه بشن کمیته امدادی ، با طعم امداد های غیبی و رسیدن به بهشت.
    اونی هم که یه کم زرنکنه ، با چسبیدن به قدرت حالش رو می بره
    تورم کیلویی چنده ، آزادی کیلویی چنده ، دل خوش سیری چند !!!

شاد باشید
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    بله احمدی نژاد مملکت رو انداخت توی چاه در همه چیز
    روحانی خیلی تلاش کرد و اونو تا چاله آورد بالا.
    اقتصاد رو هم که از ریل خارج شده بود اورد و باز گرداند به ریل ولی خوب هنوز برای حرکت طبیعی خودش زحمت بیشتری داره

خوبه همه چیز رو از روزنه منافع شخصی نبینیم ] هرچند اون هم حق است و ایرادی بر اون وارد نیست
    بزار 4 سال دیگه بگذره و رئیسی ، رئیس جمهور بشه بعد بهتر میشه مقایسه و قضاوت کرد

این کشور بعید بدونم بعد از این درست بشه
    یارانه بگیریم و حالش را ببریم ، هر چند من خودم در ابتدای دولت برای یارانه ثبت نام نکردم و شدم جزء یک درصد ها و شاید کمتر که برای یارانه ثبت نام نکردند ،،، آن موقع فهیمدم چقدر ایرانی ها راحت طلب و طماع هستند !!!
    همه بشن کمیته امدادی ، با طعم امداد های غیبی و رسیدن به بهشت.
    اونی هم که یه کم زرنکنه ، با چسبیدن به قدرت حالش رو می بره
    تورم کیلویی چنده ، آزادی کیلویی چنده ، دل خوش سیری چند !!!

شاد باشید
    این شرح اتفاق هایی که افتاده
    اینجا تایپیک بورسی هست دیگی که برا ما فعالان بورسی نجوشه سر سگ توش بجوشه بهتره
    روحانی شاخص بورس رو از احمدی نژاد 59000 واحد تحویل گرفت در 4 ماه به 89000 واحد رسوند 4ماه 30 هزار واحد علتش چی بوده یا شاید تقصیر احمدی نژاد بوده
    تحلیل های قیمتی و زمانی اینجانب را منبعد در کانال تلگرامی دنبال کنید یا حق ahmad m

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,099 بار در 292 ارسال

آیا میدانستید بر خلاف دروغ های مخالفان، ۵۵ درصد واحد های مسکن مهر در این دولت ساخته و تحویل داده شد؟
    "از مجموع دو میلیون و دویست واحد یک میلیون و ۹۳۶ هزار به اتمام رسیده است."

http://opload.ir/im/12m95/a6631f11ed0e1.jpg

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

روحانی شاخص بورس رو از احمدی نژاد 59000 واحد تحویل گرفت در 4 ماه به 89000 واحد رسوند 4ماه 30 هزار واحد علتش چی بوده یا شاید تقصیر احمدی نژاد بوده
    آن را فقط در طمع شدید ایرانی ها ، خوش باوری و نا اگاهی ، حباب گونه زندگی کردن ، بی اندیشه زندگی کردن ، توقع داشتن ، سودای بدون زحمت به ثروت رسیدن ، باور های خرافی داشتن ،پیرو منافع شخصی بودن بدون در نظر داشتن منافع ملی .....

خود را مانند محمود برتر دانستن در تمام دنیا و ادعای مدیریت بر ان داشتن ، ولی در عمل هیچ نبودن ...

و هزاران چیز دیگر جستجو کنید.

سگ هم از موجودات خداوند متعال است و بسیار با وفا ، و فرقی با سایر موجودات خدا ندارد ، امید است سگ هم در دیگی نجوشد.
    به امید آن روز.
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)

شما که خودت تحلیل گر بازار سرمایه هستی و حتما این دیگ برای شما جوشیده!!! حالا از چی این دولت ناراحتی و چرا سنگ اون دولت رو به سینه میزنی جای سؤال داره؟
    به هر حال با اینکه تحلیل گر هستی اما داری نشون میدی در تحلیل مسائل کلان اقتصادی و سیاسی مبتدی هستی!

بزرگ فکر کن. اون دیگ ممکن تو خیلی از مسائل دیگه نه برای تو و نه برای خیلی ها نجوشه!!! اما برای اونایی که بجوشه حتم بدون امثال شماها رو توش میجوشونه!!!

زمان خاتمی علاوه رغم هر 9 روز بحرانی که برای دولتش درست می کردند چه خدماتی که به این مردم و کشور نرسوند!
    اما قدر ناشناسی و ناسپاسی مردم موجب ظهور پدیده ای به اسم احمدی نژاد شد که با حربه فقیر و غنی از یک سو و از بی تفاوتی جماعتی بیشتر روی کار اومد،
    در واقع اون قشر ضعیف و عوام نبود که احمدی نژاد رو رئیس دولت کرد، بلکه اون قشر بظاهر باسواد و متمدن و روشنفکر این کار رو کرد!

سزای همه این ناسپاسی ها و کج فهمی ها ظهور احمدی نژاد بود که از خیانت ها و غارتگری های اون مفصل حرف زده شده!
    از قدیم گفتند کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودش رو به خواب زده هرگز!

الان زمان قدرشناسی است، دولت روحانی علیرغم همه مشکلات خارجی (موضوع هسته ای و قطعنامه مروبطه + بازساری روابط گذشته) و همه مشکلات بزرگی که در همه زمینه ها بویژه بعد اقتصادی از دولت 9-10 به ارث برده بود در همین 3.5 سال خدمات بسیار بسیار بزرگ و غیر قابل انکاری ارائه داد که خیلی ها در این مدت کم باور کردنی نبود! باز هم در این زمینه بحث بسیار هست.

در نهایت ناسپاسی و قدرناشناسی دوباره و بی تفاوتی ساده لوحانه دوباره و کج فهمی و لج بازی دوباره اگر این بار منجر به روی کار آمدن رئیسی بشود،
    این ملت سزایی جز نابودی و تحقیر نخواهد داشت، رئیسی بدتر از احمدی نژاد خواهد بود و تنها مسئله اقتصادی تهدید نخواهد شد خیلی از مسائلی که همین امروز
    به لطف همین جریان اعتدال برخورداری و تا نداشته باشی قدر نمیدونی هم تهدید خواهد شد...

به هر حال شخصا منتظرم ببینم مردم امید به آینده رو انتخاب می کنند یا نابودی تدریجی...
    باید دید واقعا لایق چه هستند و آیا تر و خشک با هم خواهند سوخت یا نه؟ جواب این سؤال بزودی بدست خواهد آمد.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)

آیا میدانستید دولت یازدهم برگه بی ارزش سهام عدالت ۴۴ میلیون ایرانی را که ۱۰ سال در پستوی خانه ها مانده بود، واقعی کرد؟
    رئیس سازمان خصوصی سازی: اوایل مهر اولین سود سهام عدالت واریز میشود.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Francis آواتار ها
    تشکر شده 874 بار در 296 ارسال

برای فعالای بورسی که خوب جوشیده

همون زمان کی سود نکرد؟

حالا اگر طمع کردید و منتظر 120 هزار بودید -هر کسی هم بهتون بگه بمونید تو بازار- وقتی میبینید بازار داره میریزه خب بیا بیرون. اگه بلد نیستی بقیه مقصر نیستن که.

بعد از اون هم آیا هر سال رالی های پر سود نداشتیم؟ اگر از اونها جا موندید و بعدش تو سهامهای دیگه ضرر دادید به بی عرضگی خودتون ربط داره.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Francis از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi 1000 نمایش پست ها
    شما که خودت تحلیل گر بازار سرمایه هستی و حتما این دیگ برای شما جوشیده!!! حالا از چی این دولت ناراحتی و چرا سنگ اون دولت رو به سینه میزنی جای سؤال داره؟
    به هر حال با اینکه تحلیل گر هستی اما داری نشون میدی در تحلیل مسائل کلان اقتصادی و سیاسی مبتدی هستی!

بزرگ فکر کن. اون دیگ ممکن تو خیلی از مسائل دیگه نه برای تو و نه برای خیلی ها نجوشه!!! اما برای اونایی که بجوشه حتم بدون امثال شماها رو توش میجوشونه!!!

زمان خاتمی علاوه رغم هر 9 روز بحرانی که برای دولتش درست می کردند چه خدماتی که به این مردم و کشور نرسوند!
    اما قدر ناشناسی و ناسپاسی مردم موجب ظهور پدیده ای به اسم احمدی نژاد شد که با حربه فقیر و غنی از یک سو و از بی تفاوتی جماعتی بیشتر روی کار اومد،
    در واقع اون قشر ضعیف و عوام نبود که احمدی نژاد رو رئیس دولت کرد، بلکه اون قشر بظاهر باسواد و متمدن و روشنفکر این کار رو کرد!

سزای همه این ناسپاسی ها و کج فهمی ها ظهور احمدی نژاد بود که از خیانت ها و غارتگری های اون مفصل حرف زده شده!
    از قدیم گفتند کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودش رو به خواب زده هرگز!

الان زمان قدرشناسی است، دولت روحانی علیرغم همه مشکلات خارجی (موضوع هسته ای و قطعنامه مروبطه + بازساری روابط گذشته) و همه مشکلات بزرگی که در همه زمینه ها بویژه بعد اقتصادی از دولت 9-10 به ارث برده بود در همین 3.5 سال خدمات بسیار بسیار بزرگ و غیر قابل انکاری ارائه داد که خیلی ها در این مدت کم باور کردنی نبود! باز هم در این زمینه بحث بسیار هست.

در نهایت ناسپاسی و قدرناشناسی دوباره و بی تفاوتی ساده لوحانه دوباره و کج فهمی و لج بازی دوباره اگر این بار منجر به روی کار آمدن رئیسی بشود،
    این ملت سزایی جز نابودی و تحقیر نخواهد داشت، رئیسی بدتر از احمدی نژاد خواهد بود و تنها مسئله اقتصادی تهدید نخواهد شد خیلی از مسائلی که همین امروز
    به لطف همین جریان اعتدال برخورداری و تا نداشته باشی قدر نمیدونی هم تهدید خواهد شد...

به هر حال شخصا منتظرم ببینم مردم امید به آینده رو انتخاب می کنند یا نابودی تدریجی...
    باید دید واقعا لایق چه هستند و آیا تر و خشک با هم خواهند سوخت یا نه؟ جواب این سؤال بزودی بدست خواهد آمد.
    بازم تکرار میکنم اتفاق هایی که افتاده رو بنده بازگو کردم دروغ هایی که گفته شده
    اینجا تایپیک بورسی هست طرح سلامت روحانی خوب بوده مسکن مهر احمدی نژاد هم خوب بوده ولی اینجا راجب عملکردبورسی یا به قول خودشون بازار سرمایه من صحبت کردم
    بنده رند تر از این حرف ها هستم که با صحبت سران مملکت سهام بخرم ولی عملکرد بورسی روحانی در این 3.5 سال فوق ضعیف بوده اینجا هم تایپیک بورسی هست روحانی به خانواده ایثارگران سر میزنه و خیلی کارهای خوب دیگه ولی هدف کلام من نبوده.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)

نقل قول نوشته اصلی توسط Francis نمایش پست ها
    برای فعالای بورسی که خوب جوشیده

همون زمان کی سود نکرد؟

حالا اگر طمع کردید و منتظر 120 هزار بودید -هر کسی هم بهتون بگه بمونید تو بازار- وقتی میبینید بازار داره میریزه خب بیا بیرون. اگه بلد نیستی بقیه مقصر نیستن که.

بعد از اون هم آیا هر سال رالی های پر سود نداشتیم؟ اگر از اونها جا موندید و بعدش تو سهامهای دیگه ضرر دادید به بی عرضگی خودتون ربط داره.
    من یه تحلیلگرم برای من دولت خوب و بد وجود نداره چون تحلیل میکنم طمع رو همه دارن اگه شما بگی نداری داری دروغ میگی ولی من سعی میکنم مدیریتش کنم در ضمن من تو همه بازار ها سود دارم و سعی میکنم به ضرر هام بچربه از کلمه جا موندن حالم به هم میخوره چون تکه کلام همه زیان ده های بورسه که شما هم گفتی. اینکه شما فکر کنی من زیان کردم زیاد مهم نیست. این سناریویی بوده که ذهن شما ساخته ولی اگر من دیدگاهی رو مطرح کردم فعالین عموم بورس بوده نه خودم شاید سیاست بی ارزش کردن قیمت سهام برای من مطلوب باشه ولی دلیل نمیشه من اون چیزی که درسته و اتفاق افتاده نگم.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)