صفحه 28 از 205 نخست ... 18252627282930313878128 ... آخرین
نمایش نتایج: از 271 به 280 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    فردا اگه خرینگ منفی بشه میره در اصلاح اندک.دنبال اصلاح های زیاد نباشید بلکه بیشتر یه استراحت یا تجدید قوا برای صعود به قیمت های بالاتر میتونه باشه.اگر فردا منفی بخوره 150 یا 140 تومن قیمت های برگشتی میتونه باشه و صد البته که خیلی خیلی پرنوسان میتونه به اونجاها برسه.
    پیش بینی من اینه که ممکنه تا 26 اسفند ماه سهم نوسان زیادی بین 190 تا 145 تومن داشته باشه.
    البته تمامی اینایی که من گفتم فقط احتمالات هست،ممکنه محقق هم نشه بدلیل اینکه خرینگ شناوری آنچنانی نداره ،سهم چغریه و در مقطع فعلی توجه بازار به اون زیاده در نتیجه تحلیل یکی دو هفته ای این سهم بسیار سخته.
    خب این روزها خرینگ هم در بین دو حمایت 140 و 150 تومن گیر افتاده و نوسان میکنه.در روزهای آینده باید یه واکنش مثبت به این دو تا حمایت از خودش نشون بده و حداقل تا 170 تومن یه حرکتی بکنه ،فعلا که واکنش مثبتی من ندیدم ولی در صورت عدم واکنش مثبت به این حمایت ها یعنی بازار این حمایت ها رو جدی نگرفته و به قیمت های پایین چشم دوخته و اون وقت باید در محدوده 115 تا 120 تومن دنیال حمایت گشت.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,174 بار در 2,106 ارسال

سجاد جان سلام. بی زحمت یه نگاه به خکاوه و خزامیا بنداز و لطفا اگر برای شما مقدور هست یه تحلیل از این دو سهم داشته باشید.
    به نظرت با توجه به معاملات امروز و صف فروش آخر وقت و منفی شدن و همچنین فروش سهامدار عمده که بدجوری میفروشن
    خکاوه و خزامیا اصلاح دارن و امکان افت هست؟
    در ضمن اگر شما باشید ، در این روزها سهام دلاری و صادراتی میخری و یا وارد بازی خودرویها میشی؟
    ممنون

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرانی از ایشان تشکر کرده اند:

وضعیت نموداری ذوب پرحاشیه

ایا ذوب تمایل داره خط روند صعودی دو و نیم ساله ضعیف خودش رو بشکنه؟
    اصلا بشکنه تا چند پایین میاد؟70 تومن؟!
    این سهم اونقدر پرحاشیه هست که کمتر کسی میتونه یه پیش بینی درست در مورد روند یک ماه آینده اون داشته باشه.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرانی نمایش پست ها
    سجاد جان سلام. بی زحمت یه نگاه به خکاوه و خزامیا بنداز و لطفا اگر برای شما مقدور هست یه تحلیل از این دو سهم داشته باشید.
    به نظرت با توجه به معاملات امروز و صف فروش آخر وقت و منفی شدن و همچنین فروش سهامدار عمده که بدجوری میفروشن
    خکاوه و خزامیا اصلاح دارن و امکان افت هست؟
    در ضمن اگر شما باشید ، در این روزها سهام دلاری و صادراتی میخری و یا وارد بازی خودرویها میشی؟
    ممنون
    درود

به لیست ارسال هام بری هم در مورد خکاوه و هم در مورد خزامیا پست ارسال کرده ام نمودارهای من که اصلاح زیاد برای خزامیا نشون نمیده حداکثر 73 تومن زیر 70 تومن بیاد یعنی من اشتباه کرده ام من فکر میکنم اینا در اصلاح موج حنبشی صعودی اخیر باشند که مفهومش میتونه ادامه صعود پس از اصلاح باشه.
    خکاوه هم محدوده 85 تا 90 تومن محدوده حمایتی قویی هستند.
    در مورد سوال آخرت فعلا جواب کارآمد ندارم ولی بزودی یه نظری روش میدم.

8. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

نمودار مس جهانی و میتونه افت کنه

کلا روی فلزی ها باید دست عصا بود

لااقل اجاره داد تو نمودارشون کف و خمایت خوبی درست کنن

روی صادرات محوریها هم فعلا باید دست به عصا بود و بازار رو رصد کرد

تا اردیبهشت و تصمیم ترامپ برای برجام

بهتره ادم تو این اوضاع بیاد

10درصد بالاتر بخره تا اینکه صف شکن باشه و بیاد روی قیمتهای حال بازار و حمایتهای نردیک خرید کنه

نمیشه نظر قعطی داد بابت تصمیم ترامپ

ولی 100درصد بازار رو تو لاک دفاعی خواهد برد و پول سنگین وارد هیچ سهمی نخواهد شد

بنظرم تا بازار اعتماد نکنه بابت تصمیم ترامپ ریسک نخواهد کرد

گروه خودرو

خودرو خودرو روی 210 تومن و هساپا روی 77تومن و خرامیای 75 تومنی و کفهای سالانشون بنظر ریسکشون کمتر باشه و

پتانسیل رشد تو گام اول براشون میتونه لحاظ بشه //البته تو قیمتی های که گفتم راحت 15درصد سود خوابیده

ولی تو سهمای دلاری و صادراتی میشه گفت رشدی که قرار بوده کردن و بازار هم نشون داد تو قیمتهای بالا خریدار نیست

باید افت کنن و جذاب بشن برای بازار

هر جوری نموداری نگاه میکنم تو بیشتر سهما

امکان افت هست و بهتره برای خرید تو قیمتهای جدابتر صبر کرد

سال 97 بعد ار تعیین و تکلیف برجام

میتونه ار ناحیه رشد تورم و افرایش قیت دلار

چشم اندازه رشد رو تو گروههای به ما نشون بده

شاید چند روری هم بازار مثبت بشه بخاطر اینکه بعد ار اینکه تو بعضی سهما افت 15 تا 20 درصدی رو دیدیم

فروشنده دیگه بی حس بشه و دست ار فروش برداره و بازار مثبتی بشه

ولی فعلا خریداری نداریم که بیاد پول بذاره و سهم رو رشد بده و سقف بالاتر بساره

//////////

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

10. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

سجاد عزیز
    دوست گرامی
    و همه همکاران گرامی
    درود بر همه شما عزیزان
    فرصت را مغتنم شمرده و پیشاپیش برای همه شما دوستان سالی سرشار از موفقیت و شادی ارزومندم
    ایدوارم چراغ این تاپیک سالیان سال روشن باشد
    ممنون از سجاد عزیز که که ما را در راه بازار بورس با راهنمایی هایش همراهی کرد ارزوی بهترین ها را برایش دارم
    در هر حال خوب یا بد هر چی بود تمام داره میشه داستان بازار سال 96
    و انچه که تصور میکنم هفته اول و دو م فروردین بازاری صعودی و سبزی را در پیش خواهیم داشت
    شاد شاد شاد باشید
    نوروز خیلی به همه شما خوش بگذره

محتاج ارزو های خوب شما هستم
    در پناه خدا باشد

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

سهام بنیادی هر بدی که داشته باشه یه چیزش خوبه که خیالت ازش راحته بالاخره دیر یا زود صعود میکنه،این کفرا را رو من با وجود اینکه میدونستم 470 تومن مقاومت سنگینی هست و از اونجا اصلاحی میکنه ،در اون قیمت ها نفروختم.همچنان با سهم موندم و حتی وقتی اصلاحی شد در 415 تومن دوباره اضافه کردم.الان دو سه روز مثبته و ایندفعه میره که گاماس گاماس مقاومت 470 تومن رو بشکنه.
    منظورم اینه که سهم هر چقدر بنیادی تر باشه سهامداری باهاش راحتتر و بی استرس تر هست.
    بگمان من اگر قراره سهمی بخریم که بنیادی خوبی نداره، ابتدا باید حداقل قیمتش در یه کف معتبر باشه و دوم سیگنال خیلی قوی و محکم از تکنیکال ازش دریافت کنیم و سوم اینکه به هیچ وجه روی مقاومت ها خرید نکنیم.

الان قیمت کفرا 366 تومنه با حساب 70 درصد گین شما در شش ماهه میشه 622 تومن تا 25 خرداد.
    ولی من اعتقاد دارم میتونه خیلی زودتر از این زمان به اعداد بالاتر از اون،حداقل 700 تومن برسه.
    حتی من فکر میکنم اینقدر توان داره که از این سه شنبه یا چهارشنبه یه موج صعودی تا 470 تومن هم شروع کنه.
    احساس میکنم فروشنده نداره فقط لجبازی میشه تا سهام بیشتری جمع آوری شه.
    بهر روی فعلا اوضاع تکنیکالش بد نیست ،ببینیم چی میشه؟
    .
    .
    .
    .
    نقل قول نوشته اصلی توسط سکه شانس نمایش پست ها
    سجاد عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط سکه شانس نمایش پست ها
    دوست گرامی
    و همه همکاران گرامی
    درود بر همه شما عزیزان
    فرصت را مغتنم شمرده و پیشاپیش برای همه شما دوستان سالی سرشار از موفقیت و شادی ارزومندم
    ایدوارم چراغ این تاپیک سالیان سال روشن باشد
    ممنون از سجاد عزیز که که ما را در راه بازار بورس با راهنمایی هایش همراهی کرد ارزوی بهترین ها را برایش دارم
    در هر حال خوب یا بد هر چی بود تمام داره میشه داستان بازار سال 96
    و انچه که تصور میکنم هفته اول و دو م فروردین بازاری صعودی و سبزی را در پیش خواهیم داشت
    شاد شاد شاد باشید
    نوروز خیلی به همه شما خوش بگذره

محتاج ارزو های خوب شما هستم
    در پناه خدا باشد

درود بر شما مهرداد عزیز
    پیشاپیش سال نو شما هم مبارک.انشالله سال آینده سال خوب و سودآوری برای شما باشه و درکنار خانواده روزهای خوب و خوشی داشته باشین.

.

14. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال

جناب اروم بورس در مورد شپترو با توجه به افزایش سرمایه 300 درصدی نظرتون رو بفرمایید.
    به نظرم روی 230 تا 240 خریدش تو کفه قیمتی هست و عالیه
    شتران و شاراک هم به نظرم گزینه های میان مدتی خوبی هستند
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    جناب اروم بورس در مورد شپترو با توجه به افزایش سرمایه 300 درصدی نظرتون رو بفرمایید.
    به نظرم روی 230 تا 240 خریدش تو کفه قیمتی هست و عالیه
    شتران و شاراک هم به نظرم گزینه های میان مدتی خوبی هستند
    درود

شپترو ممکنه قیمت نازلی داشته باشه و دیگه افت قوی از این سهم نبینیم و شایدم در 206 تومن یه کف زده باشه ولی هنوز توان صعود پرشتاب رو نداره یا با نوسان منفی مثبت باید بالا بره یا اینکه در یه محدوده قیمتی ده بیست تومنی بالا پایین بشه تا وضعیت تکنیکالیش کمی بهتر بشه،چون بیشتر اندکاتورهاش در تایم های ماهانه و هفتگی هنوز زیر صفر هستند اینا باید کمی بیان بالا.
    هنوز من مطمئن نیستم که وارد روند صعودی شده در واقع تا زمانیکه زیر 290 تومن هست سایه اصلاح هنوز بالای سرش هست و در روند اصلاحی هست.
    قطعا این سهم در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت خودم من چندین با در مورد این سهم تحلیل صعودی زده اند که مختصری صعود کرد ولی اگر ایندفعه بالای 330 تومن بیاد مطمئن باشید وارد روند صعودی میشه و اهداف بالای 450 تومن خواهد داشت.

کماکان نظرم روی همون تحلیل یه ماه قبل هست.عملا هم توی این یه ماه در یه بازه مشخصی نوسان کرده.برابر تحلیل بالا عمل کن.

18. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اونایی که خودرو دارند به حمایت خط سبز رنگ در محدوده 250 تا 255 تومن توجه کنند شکست این محدوده ممکنه باعث فشار فروش بشه.

خودرو اولین واکنش به محدوده حمایتی 250 تا 255 تومن از خودش نشون داد.با وجود اینکه دیروز آخر وقت صف خرید شد و امروز هم در بالای 2 درصد مثبت در قیمت 274 تومن معامله میشه ولی هنوز من کاملا مطمئن نیستم که اصلاح خودرو تموم شده باشه.بگمان من خودرو تا زمانیکه زیر 300 تومن هست سایه اصلاح بالای سرش هست.

20. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)