صفحه 958 از 1782 نخست ... 458858908948955956957958959960961968100810581458 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,571 به 9,580 از 17811

موضوع: پالايش نفت بندرعباس ( شبندر )

عضو فعال شبندر آواتار ها
    تشکر شده 4,913 بار در 2,324 ارسال
    دوستان خوبم خبرهايي كه در خصوص پالايشگاه ها دريافت كردم نشان دهنده اين است كه امسال شبندر با شتران مقايسه خواهد شد هنگام بازگشايي خواهشا اگر 2000هم باز شد سهامداري كنيد پارسال همين موقع ها گفتم تا 1000تومان نفروشيد ولي امسال مي گويم تا 50000تومان نفروشيد اگر بدونيد در گزارش 6ماهه چه خواهد آمد طوفان بپا خواهد شد.
    من شبندرم مرا ارزان نفروشيد شما را به همه آرزوهايتان خواهم رساند

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید شبندر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی omidbn آواتار ها
    تشکر شده 87 بار در 31 ارسال
    واااااااااااااااااااای منظورتون 5000 یا 50000 تومانه !!!!!!!؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط شبندر نمایش پست ها
    دوستان خوبم خبرهايي كه در خصوص پالايشگاه ها دريافت كردم نشان دهنده اين است كه امسال شبندر با شتران مقايسه خواهد شد هنگام بازگشايي خواهشا اگر 2000هم باز شد سهامداري كنيد پارسال همين موقع ها گفتم تا 1000تومان نفروشيد ولي امسال مي گويم تا 50000تومان نفروشيد اگر بدونيد در گزارش 6ماهه چه خواهد آمد طوفان بپا خواهد شد.
    من شبندرم مرا ارزان نفروشيد شما را به همه آرزوهايتان خواهم رساند
    ویرایش توسط omidbn : 2013/08/07 در ساعت 21:56

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید omidbn از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Sushiant آواتار ها
    تشکر شده 4,728 بار در 1,278 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidbn نمایش پست ها
    امروز با امور سهام شبندر تماس گرفتم
    در مورد مجمع وسود سال 91 گفت پول ها برای واریز سود اماده است
    ومشکلی در این مورد نیست وطبق زمان بندی پرداخت میکنیم
    مبلغ سود هم همان 60 تومان است
    در مورد زمان بازگشایی سهم گفتند سود سال 92 همراه
    با پوشش سه ماهه به بورس ارسال شده است
    متل اینکه بورسی نکته ی جدیدی در گزارش شرکت دیده
    که موجب تعدیل مجدد سود میشود
    در مورد سود سال 92 هم حرفی نزد
    دلار را هم در گزارش با نرخ مبادله ای دیده شده است
    موفق باشید
    دوستان شبندری نگران این سهم نباشید
    با توجه به رشد 100تا 400 درصدی اغلب سهم های بازار
    قیمت های زیر 2000 تومان برای این سهم خاطره است
    در صورت بازگشایی زیر قیمت 2000 صف های خرید چند ده میلیونی ایجاد میشود
    امیدوارم این سهم هر چه زودتر به بازار بر گردد
    موفق وپرسود باشید
    اتفاقا بنده هم امروز با امور سهام پالایشگاه صحبت کردم که فرد پاسخگو در جوابم در مورد بازگشایی عنوان کرد : ما همه گزارشات رو به سازمان فرستادیم و این سازمانه که کارشکنی میکنه وقتی دلیلشو پرسیدم گفت به خاطر نرخ ارز گیر داده سازمان . گفتم کی باز میشه ؟ گفت ما هم مثل شما نمیدونیم !!!!!!! در مورد پرداخت سود ازش پرسیدم گفت والا هیئت مدیره تصویب کرده ولی مثل اینکه نماینده سازمان توی مجمع شتران یه حرفایی زده و گفته نباید سود رو بدن !!!!!! گفتم خوب یعنی چی ؟؟؟؟ گفت باید ببینیم کی زورش بیشتره !!! سازمان یا هیئت مدیره !!!!! گفت تا الان که تصمیم بر اینه که پرداخت شه ولی فردا چی پیش میاد خدا میدونه !!!!! هیچی دیگه با کلی ابهام باهاش وداع کردم !!!!!!!

اینم از اوضاع ماااااا. یکی نیست به این سازمان بورس ........... بگه آخه اگه اینهمه ابهام وجود داره چرا آوردین تو بورس ؟ ابله تر از این مدیران در طول عمرم ندیدم!!!!
    هر چیز که در جستن آنی، آنی

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Sushiant از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شطرنج باز آواتار ها
    تشکر شده 594 بار در 161 ارسال
    دخالت های دستوری و قدرت نمایی غیر قانونی مسئولین بورس تمامی ندارد امیدوارم بزودی با امدن افراد لایق به این شرایط پایان داده شود.به نقل از نما بورس :شنیده شده نماد پارسان بزودی بازگشایی میشود گویا سازمان بورس تقسیم سود نقدی بالای شراز و شبریز را برای این شرکت ایراد گرفته و دستور تقسیم حداکثر 10 درصدی داده است! این در حالیست که مجامع عمومی شبریز و شراز برگزار شده و عقبگرد چنین امری طبق قانون،محال است. از دیگر سو،دخالتهای دستوری سازمان نیز معضل اخیر شرکتهای متوقف گردیده است که جریان و فعالیت عادی بازار را دچار مشکل کرده است
    سعی کنید نیاز محتاج را از چشمان اوبشنویدتا از زبانش

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید شطرنج باز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی darab آواتار ها
    تشکر شده 625 بار در 187 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ampour نمایش پست ها
    دوست عزیز ضمن تشکر اولاً ظرفیت 350000 بشکه صحیح است ثانیاً سهم صندوق که منتفی شده و بالعکس مالیات ارزش افزوده هنوز حل نشده - پس در سناریو دوم سهم صندوق حذف کن و مالیات را اضافه یا در سناریو سوم فقط مالیات رو اضافه کن - البته در آخر چرا نوشتی شپنا؟
    سلام خانم علیپور. آیا فرمایش دوستان رو در رابطه با پرداخت سود وبازگشایی تایید می فرمایید؟ (خواهشا از مسؤول امور سهام بپرسید)
    شاهکار مولانا:چون نباشد عشق را پروای او........... او چو مرغی ماند بی پر وای او

عضو عادی
    تشکر شده 66 بار در 32 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط darab نمایش پست ها
    سلام خانم علیپور. آیا فرمایش دوستان رو در رابطه با پرداخت سود وبازگشایی تایید می فرمایید؟ (خواهشا از مسؤول امور سهام بپرسید)
    چرا اینقدر قصه دارید شماها صبر کنید تا 1 شهریور برید بانک بگرید چیزی که تصویب شد ، تموم شد رفت.

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hadi4327 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی darab آواتار ها
    تشکر شده 625 بار در 187 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi4327 نمایش پست ها
    چرا اینقدر قصه دارید شماها صبر کنید تا 1 شهریور برید بانک بگرید چیزی که تصویب شد ، تموم شد رفت.
    دوست عزیز چطور میشه ناراحت نبود؟این هم می دونم که در مملکتی زندگی می کنم که قانون به سختی اجرا می شه ولی اینقدر بی قانونی نوبرشه به خدا. اصلا فلسفه برگزاری مجمع چیه؟ اگه قراره که مصوبات مجمع اجرا نشه همون بهتر که مجمعی هم برگزار نشه. اصلا مجمع شتران چه ربطی به شبندر داره؟ من بر اساس شناختی که از شرکت پالایش نفت بندرعباس دارم سهامش رو خریداری کردم. صرفا به دلیل اینکه از سایر پالایشگاهها تکنولوژیکتر و تازه تره الان پروسه افزایش سود هرچقدر هم که طول بکشه . اما بحث بر سر قانونه. قانون لازم الاجراست الان هر چی که باشه چه غلط چه درست.
    شاهکار مولانا:چون نباشد عشق را پروای او........... او چو مرغی ماند بی پر وای او

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید darab از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال alireza51 آواتار ها
    تشکر شده 2,191 بار در 872 ارسال
    سلام
    من کسانی را می شناسم که سهام می خرند و با آنلاین و خبرها هم خیلی کار ندارند.
    سر موقع هم از همان هایی که پرسیده بودند چی بخرند می پرسند کی بفروشیم.
    نه حرص و جوش مثل ما می خورند و نه زیاد به آن فکر می کنند و ظاهرا موفق تر از ما که دم به دقیقه پست می زنیم و در دنیای مجازی اینترنت ستاره می گیریم و تعداد پست هامون را زیاد می کنیم و یا Copy/Past می کنیم و نام این و آن را بت می کنیم و ............ هستند.
    اینجا ایران است و در امر بورس ظاهرا با همه جا فرق دارد، سهام خریدید پس باید صبر هم داشته باشید.
    موفق باشید.
    عمر خیلی کوتاه است.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید alireza51 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط darab نمایش پست ها
    دوست عزیز چطور میشه ناراحت نبود؟این هم می دونم که در مملکتی زندگی می کنم که قانون به سختی اجرا می شه ولی اینقدر بی قانونی نوبرشه به خدا. اصلا فلسفه برگزاری مجمع چیه؟ اگه قراره که مصوبات مجمع اجرا نشه همون بهتر که مجمعی هم برگزار نشه. اصلا مجمع شتران چه ربطی به شبندر داره؟ من بر اساس شناختی که از شرکت پالایش نفت بندرعباس دارم سهامش رو خریداری کردم. صرفا به دلیل اینکه از سایر پالایشگاهها تکنولوژیکتر و تازه تره الان پروسه افزایش سود هرچقدر هم که طول بکشه . اما بحث بر سر قانونه. قانون لازم الاجراست الان هر چی که باشه چه غلط چه درست.
    عزیز دل برادر اصلاً نگران نباش این موضوع بیشتر از سر شراز شروع شد ، دیدید که سود حدود 60 تومان 80 تومان تقسیم کردن منم رفتم گرفتم ، شبریز هم همینطوره همه سود تقسیم کردن ، چرا متوجه نیستی اینا حرف هایی که مثل ماجرای 26 % انداختن به جون سهمدارای جز سهم مفت گرفتن حالا دارن به ریش ما میخندن ، اصلاً نگران نباش ، پای انتخابت باش تا حقت را نگرفتی نفروش ، بالاخره یه روز نوبت ما می شه ...
    اصلاً نگران پالایشگاه نباش حتی اگه منفی هم باز شد بهش نگاه نگن.

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hadi4327 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza51 نمایش پست ها
    سلام
    من کسانی را می شناسم که سهام می خرند و با آنلاین و خبرها هم خیلی کار ندارند.
    سر موقع هم از همان هایی که پرسیده بودند چی بخرند می پرسند کی بفروشیم.
    نه حرص و جوش مثل ما می خورند و نه زیاد به آن فکر می کنند و ظاهرا موفق تر از ما که دم به دقیقه پست می زنیم و در دنیای مجازی اینترنت ستاره می گیریم و تعداد پست هامون را زیاد می کنیم و یا Copy/Past می کنیم و نام این و آن را بت می کنیم و ............ هستند.
    اینجا ایران است و در امر بورس ظاهرا با همه جا فرق دارد، سهام خریدید پس باید صبر هم داشته باشید.
    موفق باشید.
    باریکالله همینه ، ما هم صبر می کنیم ایشالله شبندر بالای 2000 تومان می فروشیم

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hadi4327 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع