صفحه 52 از 78 نخست ... 2424950515253545562 ... آخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 774

موضوع: مجموعه نظــــــــــرات استاد عزیـــــــز holy

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط danaisp نمایش پست ها
    باسلام به استادعزیز. باتوجه به علاقه بنده نسبت به شما وتحلیلات زیبایتان ازاستاد خواهشی دارم واینکه درصورت داشتن وقت یک نظری درمورد افت پست بانک و حداکثراصلاحی که این سهم میتواندداشته باشد ماراراهنمایی کنند. باتشکرفراوان از نظرات مفیدو تحلیلهای موثرتان.
    سلام دوست عزیز
    بر دیده منت ،فقط دو روز از شما وقت میخوام ،چون فردا شب (امشب ،یکشنبه) یه مقدار درگیر هستم ،روز بعد تقدیم خواهم کرد ،البته یه مقدار پست بانک دیتاش کمه و نتایج از حالت معمول مقداری بیشتر افت خواهد کرد ،اما سعی خودم رو میکنم ......
    برای شما آرزومند سود و سلامتی هستم
    سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....

عضو عادی
    تشکر شده 311 بار در 95 ارسال
    holyعزیز
    باسلام:
    امکان دارد نظرتان رادرخصوص آخرین وضعیت وصنعت اعلام فرمایید.

3. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید روشن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی mohammad. آواتار ها
    تشکر شده 801 بار در 126 ارسال
    با سلام خدمت جناب holy
    چون گزینه ی تشکر من را در جهت قدردانی از تلاشهای شما نتوانست راضی کند , بر خود واجب دیدم تا اینجا به صورت مکتوب از تمامی زحماتتان در جهت رشد و اعتلای کوچک شاگردانتان ( خودم رو عرض کردم ) قدردانی و تشکر نمایم .

5. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mohammad. از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی lord arshiya آواتار ها
    تشکر شده 915 بار در 85 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط روشن نمایش پست ها
    holyعزیز
    باسلام:
    با اجازه استاد گرانقدر جناب دکتر عمادی
    به بررسی سرمایه گذاری صنعت و معدن می پردازم
    برای این تحلیل سعی می کنم از چهار بعد ساختار ، قیمت ،اندیکاتور های مختلف مثل آر اس آی ، و مومنتوم ، و همچنین زمان برای بررسی آن استفاده کنم.

--------برای اولین بعد از ابعاد تحلیلی مان از اندیکاتور استفاده می کنم،
    همانطور که می دانید، می شود اندیکاتورها را به دو دسته تقسیم کرد اندیکاتورهایی که off the shelf هستند مانند آر اس آی یا استوکاستیک که معمولا برای مقایسه قیمتی در بازه های زمانی مختلف به کار می روند و همچنین اندیکاتورهایی که مومنتوم حرکتی را مورد بررسی قرار می دهد .

برای اولین اندیکاتور از آر اس آی استفاده می کنم

همانطور که در چارت بالا می بینید وصنعت در ادامه رشد خود با دو مقاومت روبرو هست مقاومت اول خط پایینی هست که حمایت چند ساله خود را شکسته و در حال پل بک به این خط می باشد

در چارت دومی از اندیکاتورهای از خود مومنتوم استفاده کردم

در این چارت از مومنتوم وصنعت با دو مقاومت بزرگ برای ادامه کار روبرو هستیم که می توانند برای ادامه روند صعودی وصنعت دردسر ساز شوند

پس از این دو چارت می شود متوجه شود که وصنعت برای صعودی شودن کار سخت و بزرگی بیش رو داره،

------------به بعد بعدی می رویم تا ببینیم وصنعت در ساختار الیوت چه ویژگی را دارا می باشد.

چارت بالا ساختار الیوت وصنعت رو نشان می دهد ، هر چند که در این تحلیل از روش جناب ماینر – جیمی جانسون استفاده کردم ولی در تحلیل الیوت سعی میکنم که از روش جناب ویلیامز استفاده کنم
    همانطور که در چارت بالا می بینید ما باید در موج سی از موج دو بزرگ باشیم، و برای کامل شدن موج سی ریزش وصنعت باید ادامه داشته باشد، شاید شکسته شدن خط روند دو و چهار بتواند در فهمیدن ادامه روند نزولی کمکمان کند

-----------بعد بعدی مان را به نام قیمت نام گذاشیم، به نظر من کامل ترین ابزاری که می تونه با استفاده از فیبوناچی یک قیمت دقیق رو به ما نشون بده استفاده از پترن های هامونیک هست

در چارت بالا می بینیم که الگوی گارتلی زده شده در نگاه اول این الگو می تواند ما رو به اشتباه بیندازد و تصور کنیم که روند صعودی ادامه دار هست
    در الگوی گارتلی اولین هدف تعیین شده بازه ای هست که در چارت مشخص کردم (125-130 تومن)، به نظر من روند حرکتی می تواند با وارد شدن به این منطقه با مشکل در ادامه روند صعودی رو برو شود،
    البته استفاده از اندیکاتور دی تی که توسط جناب ماینر به وجود آمده و کاربرد فوق العاده ای دارد در فهم ادامه روند نزولی می تواند کمکمان کند.

-----------و بعد آخری بعد زمان ما هست که طبق گفته جناب ماینر از اهمیت کمتری نسبت به بعدهای قبلی برخودار هست

در این بعد با استفاده از فیبوهای ریتریسمنت و پروجکشن زمانی و قیمتی توانستیم به شکل احتمالی انتهای موج سی را به دست بیاوریم ، این منطقه را با مستطیل قرمز رنگ که با فلش مشخص شده در چارت بالا نشان داده ام.
    به طور خلاصه و برای دوستانی که به تکنیکال آشنایی ندارند و امکان پی بردن به مطالب بالا برایشان وجود ندارد باید عرض کنم که به نظر من روند صعودی وصنعت موقت بوده که می تواند محدوده 125 تومان تا 130 تومن انتهای روند صعودی وصنعت باشد و در ادامه با نزول مواجه خواهد بود و احتمالا در بازه زمانی 30ژانویه تا 7 فوریه به بازه قیمتی 96 تا 99 تومن را خواهد دید.
    البته این نظر بنده بود امیدوارم که با توجه به صحبتهایی که با استاد عزیز انجام دادم نظر ایشون رو هم ببینیم
    ثروتمند و سعادتمند باشید lord arshiya
    او گفت: "بیا لبه پرتگاه"
    آنها گفتند: "ما می ترسیم"
    آنها گفتند: "ما می ترسیم"
    آنها آمدند
    او هل داد
    آنها پرواز کردند.
    "Guillaume Appolinaire"

عضو عادی
    تشکر شده 359 بار در 96 ارسال
    با سلام جناب استاد holy عزیز

تحلیل های عالمانه جنابعالی بنده و دیگر دوستان علاقمند به تحلیل تکنیکال را به شعف میاره خصوصاً تواضع
    جنابعالی در پاسخگوئی و ادبیاتی را که در پستها استفاده می کنید.
    در واقع پاسخهای جنابعالی هم کلاس اخلاق است هم کلاس ادبیات محاوره و هم کلاس تکنیکال.
    البته نمی بایست فراموش کرد که برای رسیدن به اینهمه کمالات " بسیار سفر باید تا پخته شود خامی"

با آرزوی توفیق روز افزون برای جنابعالی

8. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید ashktorab از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 60 بار در 14 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    و غدیر

اگر بخوایم بررسی اجمالی بر غدیر داشته باشیم ،این سهم طبق شکل زیر در کانالی با شیب مثبت کم قرار داره .......

سهم امروز هم به دلیل میدلاین کانال هم آر اس هفتگی و احتمالا مومنتوم و فیبو 61.8 ٪ به مقاومت برخورد میکنه ،علاوه بر اون مقاومت ابر و بالینگر هم وجود داره

اما درصورت عبور از این مقاومت مهم ،مقاومت بعدی ما حدود 450 خواهد بود که علاوه بر فیبو 78.6 کم کم واگراییها هم در این ناحیه خودنمایی میکنه که ارزش اون رو بالا میبره و اما
    مقاومت بعد از اون مقاومت 475-480 هست که بسیار مستحکم هست و ترکیبی از (احتمالا) واگراییها ( در صورت ایجاد کندل منفی و تثبیت اون) همچنین مقاومت هاریزنتال فراکتال ، مقاومت آر اس ای هفتگی و ...خواهد بود که اگر تا اونجا توان صعود وجود داشته باشه ،اون ناحیه کار دشوار خواهد بود ،

پس در جمع بندی مقاومتهای سرراه ما
    اول 430-440
    بعد 455
    سپس 475 تومن قرار داره

اما بعد از برگشت قیمت در میان مدت هنوز این سهم اصلاح خود رو کامل نکرده و نزول بیشتری رو از اون شاهد خواهیم بود و کفهای قبل رو خواهد زد ،
    لذا من فکر میکنم مطابق چیزی که در تحلیل شاخص عرض کردم بهتر اینه با عنایت به فاکتورهای هشدار خروج از سهم در قیمت بالا و نقد شدن شاید استراتژی خوبی باشه ،
    اما اینکه نهایت افت این سهم تا کجا خواهد بود و چه زمانب بهتره مجدد وارد بشیم ،باید عرض کنم در حال حاضر دغدغه اصلی ما خروج در قیمت مناسب هست که نمودارش رو تقدیم کردم ،اما جهت ورود از نمودارهای میان مدت و بلند مدت الیوتی استفاده خواهم کرد که در آینده اون تحلیل رو هم تقدیم عزیزانم خواهم کرد.
    سود و سعادت و سلامت برای دوستان آرزومندم
    استاد از تحلیلتون خیلی خیلی ممنونم
    تحلیلتون خیلی واقع بینانه بود، هر چند من به دلیل خوش بینی زیاد در فرصتهای حاصل شده به رغم ملاحظه سقف دو قلو و واگرایی اندیکاتورها باز هم خارج نشدم اما دیگه الان فرصت نقد شدن به امید نشستن برای رشد بیشتر است

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hos250 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 574 بار در 109 ارسال
    با سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بر دیده منت ،فقط دو روز از شما وقت میخوام ،چون فردا شب (امشب ،یکشنبه) یه مقدار درگیر هستم ،روز بعد تقدیم خواهم کرد ،البته یه مقدار پست بانک دیتاش کمه و نتایج از حالت معمول مقداری بیشتر افت خواهد کرد ،اما سعی خودم رو میکنم ......
    برای شما آرزومند سود و سلامتی هستم

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید danaisp از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط روشن نمایش پست ها
    holyعزیز
    باسلام:
    سلام روشن عزیز
    عذرخواهی مییکنم چند روزی نتونستم در سایت در خدمت باشم
    اما جناب لرد ارشیا عزیز زحمت کشیدند و به زیبایی در این رابطه شرح کاملی بیان فرمودند که واقعا از ایشون متشکرم و امیدوارم برای جنابعالی هم راهگشا بوده باشد .
    آروزی سلامتی و سود دارم برای روشن عزیز

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad. نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب holy
    چون گزینه ی تشکر من را در جهت قدردانی از تلاشهای شما نتوانست راضی کند , بر خود واجب دیدم تا اینجا به صورت مکتوب از تمامی زحماتتان در جهت رشد و اعتلای کوچک شاگردانتان ( خودم رو عرض کردم ) قدردانی و تشکر نمایم .
    سلام جناب محمد عزیز
    از لطفتون بسیار سپاسگزارم ،بزرگی دوستان و عزیزانی چون شماست که عامل مهمی در حهت ادامه حضور این حقیر علیرغم مشکلات کاری و کمبود وقتی که واقعا هم بنده را تحت فشار گذاشته و هم از بیان مکررش شرم دارم ،میشود ،امیدوارم با آزاد شدن وقتم بتر و بیشتر در خدمت عزیزان بزرگوار و قدرشناسی چون شما نه از باب تعلیم دادن که از باب تعلیم باشم ......
    برایتان ایامی خوش آرزومندم

16. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashktorab نمایش پست ها
    با سلام جناب استاد holy عزیز

تحلیل های عالمانه جنابعالی بنده و دیگر دوستان علاقمند به تحلیل تکنیکال را به شعف میاره خصوصاً تواضع
    جنابعالی در پاسخگوئی و ادبیاتی را که در پستها استفاده می کنید.
    در واقع پاسخهای جنابعالی هم کلاس اخلاق است هم کلاس ادبیات محاوره و هم کلاس تکنیکال.
    البته نمی بایست فراموش کرد که برای رسیدن به اینهمه کمالات " بسیار سفر باید تا پخته شود خامی"

با آرزوی توفیق روز افزون برای جنابعالی
    عرض سلام دارم بر شما دوست بسیار عزیزم
    دوست من واقعا از لطفی که به این حقیر دارین سپسگزارم و جدا خوشحالم که در جمع صمیمی دوستان و عزیزانی چون شما به خدمتگزاری مشغوام.
    برایتان سلامت و سود از خداوند میخواهم

18. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 52 از 78 نخست ... 2424950515253545562 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)