نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تاپیک توانسته به خریدها و فروشهای شما کمک کند؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

22 70.97%
  • خیر

9 29.03%
صفحه 37 از 119 نخست ... 27343536373839404787 ... آخرین
نمایش نتایج: از 361 به 370 از 1184

موضوع: بررسی تکنیکالی بازار و سهام

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    سلام جناب پانی، خیر مقدم عرض میکنم. انشاءالله بتونیم از نظرات شما برای ارتقاء سطح دانش تکنیکال در سایت استفاده کنیم. در خصوص صدرا بنده هم با نظر شما موافقم.
    پر سود باشید.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

Banned
    تشکر شده 1,471 بار در 341 ارسال
    در مورد صدرا دوستان بهتر به الگو سروشانه سقف کوچکی که در حال شکل گیری است توجه کنند که ممکن است به افت تا محدوده 250 تومان منجر شود

Banned
    تعدیل نمودار ... آری یا خیر ؟؟؟؟؟؟

حتما همه اساتید می دانند چارتیست ها هنوز در این نکته که آیا باید نمودار را تعدیل کرد یا خیر با هم مشکل دارند و اساسا هرکس روش مخصوص خود دارد.به عنوان مثال نادر علی از نمودار تعدیل شده و آقای هلالات از نمودار تعدیل نشده استفاده میکنند.

برای بررسی این موضع بهتر است از روش آزمون خطا استفاده کنیم..به عنوان مثال رتکو بعد ار افزایش سرمایه در نمودار تعدیل شده سقف بود اما در نمودار تعدیل نشده کف بود...در آن موفع با توجه به جو منفی بسیار شدید بازار و ریزش شاخص رتکو نیز مانند همه بازار افت کرد و عملا شانس آزمون و خطا را گزفت.
    حال این بار اگز نمودار رپارس را مشاهده کنید متوجه میشوید در تعدیل شده سقف و در تعدیل نشده کف میباشد!!!!!! سقف یا کف؟؟؟ مسئله این است!!!!

عضو جدید
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    با سلام
    به نظر من فاراک در حال ساختن سر و شانه سقف است تا در اینده سه قلوی کف بسازه برای شروع موج 5
    نظر شما چیست؟

عضو عادی Alireza.J آواتار ها
    تشکر شده 20 بار در 9 ارسال

تازه‏هاي نشر: راهنماي كامل معاملات روزانه

كتاب راهنماي كامل معاملات روزانه نوشته ماركوس هايتكوتر و ترجمه مژگان صفري، تازه‏ترين اثر منتشر شده از سوي نشر چالش در زمينه بازار سرمايه است.

مولف در پيش‏‎گفتار كتاب حاضر گفته است: «شما اين كتاب را انتخاب كرده‏ايد چون به‏طور جدي ميخواهيد كه يك معامله‏گر روزانه موفق باشيد و اين دقيقا همان چيزي است كه با مطالعه اين كتاب، شما خواهيد آموخت كه چگونه انجامش دهيد.»

وي به خوانندگان اطمينان داده است كه با يك روش كاملا كاربردي همه مفاهيم بورس را ارائه ميكند و به آنها كمك خواهد كرد كه همان معامله‏گري شوند كه ميخواهند. اين كتاب در سه بخش اصول معاملات روزانه، استراتژي معاملاتي شما و رازهاي موفقيت در معاملات روزانه نگاشته شده است. «راهنماي كامل معاملات روزانه» توسط نشر چالش (66414610) و در تيراژ 1500 نسخه منتشر شده است.

لینک خبر
    بورس‏بازان، نگاهی متفاوت به بازار سرمایه

عضو عادی Alireza.J آواتار ها
    تشکر شده 20 بار در 9 ارسال
    دوستی می‏گفت صدرا دو قلوی کف داره، دوست دیگری نیز نوشتند امکان ساخت سه قلوی کف در 234 تومان هست.

سوال من این است که آیا اصلاً می‏توان سه کف 200 - 220 و 234 را همسان فرض کرد؟
    و کلاً در تشخیص این الگوها تا چه حد مجاز به انعطاف هستیم؟
    بورس‏بازان، نگاهی متفاوت به بازار سرمایه

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    اقای علیرضا امکانش هست تو نمودارها خیلی دیدم سر و شانه ها و چند قلوهایی که خط گردن افقی نیست و شیبدار است مثل صدرا که در حال حاضر دو قلویی است با نک لاین شیبدار و شاید 3 قلو زد

Banned
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.J نمایش پست ها
    دوستی می‏گفت صدرا دو قلوی کف داره، دوست دیگری نیز نوشتند امکان ساخت سه قلوی کف در 234 تومان هست.

سوال من این است که آیا اصلاً می‏توان سه کف 200 - 220 و 234 را همسان فرض کرد؟
    و کلاً در تشخیص این الگوها تا چه حد مجاز به انعطاف هستیم؟
    به نظر من هم این الگو 2 قلو یا 3 قلو نیست و نمی تونه باشه..شابد بشه این نوسانات را در قالب یک کانال صعودی دانست

عضو عادی
    تشکر شده 18 بار در 7 ارسال
    اگه امکان داره یکی از اساتید روی نمودار بیمه البرز درباره وضعیت این سهم و همگروهی هایش قدری توضیح دهد
    با تشکر

كاربر فعال
    تشکر شده 3,346 بار در 852 ارسال
    یک سوال داشتم من کارگزارم رضوی هست بدون هماهنگی با من و بدون order من یک سهمم امروز فروخته البته من بهش از سه شنبه پیش بدهکار بودم 3 میلیون میخوام بدونم اینکارش قانونی هست اگر نیست من به کی شکایت کنم اگر ممکنه راهنمایی سریع که فردا برم پیگیری با تشکر ارادت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)