نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تاپیک توانسته به خریدها و فروشهای شما کمک کند؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

22 70.97%
  • خیر

9 29.03%
صفحه 108 از 119 نخست ... 85898105106107108109110111118 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,071 به 1,080 از 1184

موضوع: بررسی تکنیکالی بازار و سهام

عضو فعال
    تشکر شده 1,446 بار در 425 ارسال

تحلیل تکنیکال

کمرجان _

کمرجان شکست صعودی رو انجام داده و هدف 832 رو مشخص کرده.

مقاومت های پیش رو در نمودار مشخص شده است.

نکته قابل عرض در نمودار ورود نقدینگی قابل ملاحظه و برتری خریداران به فروشندگان می باشه. که در نمدار شمعی ژاپنی و اسیلاتور MFI ( شاخص جریان وجوه نقد ) مشخصه.

مشروعيت فاركس بر اساس فتاواي مراجع تقليد

- مطالعه کتاب کیش و مات رو پیشنهاد می کنم

-- می توانید آرزو کنید و یا امیدوار باشید که بازار باز خواهد گشت و یا می توانید ضرر خود را قطع کرده و خود را برای فرصتهای بعدی آماده کنید

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    چون دانایان عرضه خوب میکنه روش، صفش یکجا جمع نمیشه
    شما این حجمایی که لطف کردین آوردینو جمع کنید و با حجم مبناش مقایسه کنید
    بذار یه قیاس بکنیم، حجم مبنای این سهم 63 هزار تاس و کل معاملات امروزش بیش از 1.5 میل بوده یعنی 23 برابر حجم مبنا، پتانسیل صفش بوده
    خب حالا فرض کن واسه یه سهم مثل فولاد با حجم مبنای 7 میل ، چنین مقیاسی میشه161 میل صف!!!
    به این سواد ناقصم قسم، سنگینه!!!
    بحث سر صفشم نیست، سر اینه که 3 تا مثبت کامل ناقابل خورده تا سیگنال بده
    قصد جسارت نبود...شما بضاعتتم خیلی بیشتر بنده اس
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    سلام به همه
    طلا تایم فریم 5 min رفت برای سر و شونه، با اهداف زیر 1800 بازار استارت خورد.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    حجت جان نفوذ امروز به بالای مقاومت شاخص رو چطور میبینی؟
    فک میکنم با این استارت فولاد، رفتیم برای اهداف بالای شاخص
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    بزار عصر که تی اس ای آپدیت شد، بتونم نمودار میزنم. جناب عباسزاده مدیر سایت بورسبازان دیروز تماس گرفت، یک احتمال تکنیکی ریزش میداد، با اون هم مشورت کنم، اعلام میکنم. اما احتمالا رشد رو بیشتر میدونم.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

پیگیری روند قیمت کمرجان

سلام تبریک می گم عید بخشش و رحمت الهی رو به همه دوستان

در ادامه سیگنال خرید کمرجان باید عرض کنم این سهم در غالب الگوی 5 موج الیوت در حال نوسان می باشد. موج 1 و 2 بطور کامل شکل گرفته و موج 3 که امتداد پیدا کرده است با 5 زیر موج در حال ایجاد می باشد.

نوسان چند روز قبل کمرجان که بعضی از دوستان با صف فروش احتمالا اشتباه گرفتن حرکت اصلاحی موج 2 زیر موج 3 الیوت به شمار می رفت .

این موج ( موج 3 ) یک حرکت اصلاحی دیگر جهت اتمام خودش خواهد داشت. که تحت عنوان موج چهارم زیر موج 3 تلقی می شود.

با توجه به تحقیق سیگنال موثق Bullish beark out ( شکست صعودی ) هدف سیگنال فاصله طی شده تا نقطه ایجاد سیگنال می باشد. و هدف قیمت حداقل حرکت قیمت می باشد.

نقطه مقاومت مهم پیش روی قیمت در این موج 743 تومن در 161.8% فیبوناچی می باشد ( بعد از عبود از 150% فیبوناچی در 716 تومن )

هدف قیمت در الگوی شکست صعودی 832 تومن می باشد. ( انتهای موج سوم الیوت )

-- می توانید آرزو کنید و یا امیدوار باشید که بازار باز خواهد گشت و یا می توانید ضرر خود را قطع کرده و خود را برای فرصتهای بعدی آماده کنید

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

Thumbs up تحلیل تکنیکال شرکت توسعه معادن روی ایران

کروی _

بعنوان مقدمه باید عرض کنم که شرکت های حقوقی بزرگ اخیرا ورود و خروج هایی به شرح زیر داشته اند که من از سایت سازمان بورس استخراج کردم و احساس کردم که می تونه در تصمیم گیری دوستان مفید فاید باشه.

فولاد مبارکه، کروی، فولاد خوزستان و بانک تجارت جزء ورودی ها بودن که در مورد بانک تجارت با توجه به وضعیت نامناسب شاخص گروه بانکی نظری ندارم و فولاد خوزستان هم فکرم می کنم بدرد نوسانگیری نخوره.

اما بانک پاسارگاد، انصار ، صنایع آذرآب ، آ.س.پ، چادر ملو و ایران ترانسفو جزء خروجی های بازار بودن.

با این وصف تحلیل کروی رو تقدیم دوستان می کنم.

کروی با توجه با شکست روند نزولی در تایم فریم روزانه به طور کامل و عبور از خط میانگین 20 و 55 روزه بعنوان سطوح مقاومت جهت روند رو عوض کرده در تایم فریم هفتگی هم روند نزولی قیمت شکسته شده و نفوذ خوبی داشته.
    ورود شرکت تجلی سرمایه هم که حمایت شدیدی در دو روز گذشته از فولاد مبارکه داشته در این سهم شروع شده.

اسیلاتور rsi در میانه رشد قرار داره.
    شاخص mfi ( شاخص جریان وجوه نقد ) رشد خوبی داشته.
    سیگنال خرید با قطع خط macd توسط خط سیگنال به بالا مشاهده می شه.
    شکست مقاومت 20 روزه تایید بر تغییر روند در کوتاه مدت هستش.
    شاخص گروه فلزات در روند رشد قرار داره.

اولین مقاومت پیش روی این سهم 331 تومن در 23.6% فیبوناچی و خط میانگین 200 روزه هستش. این خط مقاومت به عنوان خط مقاومت قله تاریخی سهم نیز محسوب می شه و قیمت با عبور از اون در میانه راه مقاومت خط میانگین 100 روزه برای دستیابی به هدف کوتاه مدت در 359 تومن و سطح مقاومتی 38.2% فیبوناچی پیش رو خواهد داشت.

تقاضا می کنم اساتید بررسی کنن در صورتی که با سیگنال خرید موافق هستن اعلام نظر بفرمایند.
    ویرایش توسط بابای دارا : 2011/08/31 در ساعت 01:39

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابای دارا از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    دوستان چارتیست
    یک زحمت میکشید یک نمودار بروز از باما مرحمت کنند
    در تحلیل بنده هنوز خللی ایجاد نشده
    اما برگشتش را از چه منطقه ای میدانید

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال fm2006 آواتار ها
    تشکر شده 2,960 بار در 697 ارسال
    با اجازه اساتید

باما : در کانال صعودی بلند مدت سهم با میدلاین برخورد داشته که ممکنه باعث اصلاح موقت سهم بشه . از طرفی با شکست سقف قیمت در 2560

حالا این سطح اولین حمایت پیش روی قیمت به شمار میره که در صورت نفوذ حمایت معتبر بعدی محدوده 2350 تومان هست که هم بر روی فیبوی 78% قرار داره و هم کف کانال صعودی که یکم

بعید به نظر میرسه سهم اون ناحیه رو ببینه چون در تایم هفتگی sto و macd با هم سیگنال خرید دادند و به نظر میرسه در صورت اصلاح نمیشه افت زیادی رو برای سهم متصور بود .

بحثی که پیش میاد فروش های دانایان هست که دو نکته داره : 1- تمام کد های شخصی دانایان در روز 3 شنبه خرید داشتن یعنی با کد حقوقی فروختن با کد شخصی خریدن

2- دانایان اونقدر قدرت نداره که 5% شناور سهمو بالا ببره

3- مشکل اصلی سهم مقایسه اون با کبافق بود و این باعث شد حقوقی های زرنگ برای اینکه باز کسی بهشون گیر نده یه منفی به سهم بزنند که باز صدای کسی در نیاد . در واقع اگر با کبافق

مقایسه نشده بود چه بسا الان میدلاین رو شکسته بود که امیدوارم هرچه زودتر این اتفاق رخ بده که در اون صورت 3000 اولین ایستگاه قیمت محسوب میشه .
    فراموشی همان چیزی است که این سیاره نشینان "آگاهی" می خوانندش (ریچار باخ )

18. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید fm2006 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط fm2006 نمایش پست ها
    با اجازه اساتید

باما : در کانال صعودی بلند مدت سهم با میدلاین برخورد داشته که ممکنه باعث اصلاح موقت سهم بشه . از طرفی با شکست سقف قیمت در 2560

حالا این سطح اولین حمایت پیش روی قیمت به شمار میره که در صورت نفوذ حمایت معتبر بعدی محدوده 2350 تومان هست که هم بر روی فیبوی 78% قرار داره و هم کف کانال صعودی که یکم

بعید به نظر میرسه سهم اون ناحیه رو ببینه چون در تایم هفتگی sto و macd با هم سیگنال خرید دادند و به نظر میرسه در صورت اصلاح نمیشه افت زیادی رو برای سهم متصور بود .

بحثی که پیش میاد فروش های دانایان هست که دو نکته داره : 1- تمام کد های شخصی دانایان در روز 3 شنبه خرید داشتن یعنی با کد حقوقی فروختن با کد شخصی خریدن
    2- دانایان اونقدر قدرت نداره که 5% شناور سهمو بالا ببره

3- مشکل اصلی سهم مقایسه اون با کبافق بود و این باعث شد حقوقی های زرنگ برای اینکه باز کسی بهشون گیر نده یه منفی به سهم بزنند که باز صدای کسی در نیاد . در واقع اگر با کبافق

مقایسه نشده بود چه بسا الان میدلاین رو شکسته بود که امیدوارم هرچه زودتر این اتفاق رخ بده که در اون صورت 3000 اولین ایستگاه قیمت محسوب میشه .
    واقعا تبریک میگم تحلیل جالب و منطقی

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)