صفحه 52 از 134 نخست ... 2424950515253545562102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو عادی
    تشکر شده 227 بار در 62 ارسال
    آقاي درخشاني با سلام
    به نظرتون الان چي بخريم خوبه؟
    امروز فكر كنم قيمتها براي خريد جذاب شده نظرتون چيه؟
    امروز بخريم يا بذاريم براي فردا؟

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hahahaha از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی شاهرخ اسلام پور آواتار ها
    تشکر شده 1,121 بار در 102 ارسال

Angry وضعیت تکنیکی یک فرد عصبانی

من دیشب یه عالمه وقتم رو روی سه تا سهم شاراک فاسمین رمپنا گذاشتم فقط به عشق نام تاپیک سعید درخشانی اما رفتم خوابیدم صبح پا شدم دیدم یه پیغام از آدمین دارم که میگه
    از این به بعد هر مطلبی رو برو توی تاپیک مربوطه بنویس اما از اونجا که من دوستدار آقای درخشانی هستم و یه جورهایی توی یه قضیه ای مدیون ایشون هستم (فکر بد نکنین قضیه مربوط به بورسه )تمایل دارم فقط توی این تاپیک بنویسم اونم بخاطر گل جمال همه دوستان بورسی علی الخصوص آقا سعید.
    و خلاصه اینکه کل تحلیلها منتقل شدن منم از طریق سفیر سوئیس حافظ منافع آدمین اعتراض کتبی خودم رو اعلام می کنم ومی گم اگه این رویه ادامه پیدا بکنه تنگه هرمز و میبندم و عواقبش صرفا متوجه Admin عزیز می باشد .
    سه قدرت برجهان حكومت مي كند : ترس حرص حماقت
    آلبرت انیشتن

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ اسلام پور نمایش پست ها
    من دیشب یه عالمه وقتم رو روی سه تا سهم شاراک فاسمین رمپنا گذاشتم فقط به عشق نام تاپیک سعید درخشانی اما رفتم خوابیدم صبح پا شدم دیدم یه پیغام از آدمین دارم که میگه
    از این به بعد هر مطلبی رو برو توی تاپیک مربوطه بنویس اما از اونجا که من دوستدار آقای درخشانی هستم و یه جورهایی توی یه قضیه ای مدیون ایشون هستم (فکر بد نکنین قضیه مربوط به بورسه )تمایل دارم فقط توی این تاپیک بنویسم اونم بخاطر گل جمال همه دوستان بورسی علی الخصوص آقا سعید.
    و خلاصه اینکه کل تحلیلها منتقل شدن منم از طریق سفیر سوئیس حافظ منافع آدمین اعتراض کتبی خودم رو اعلام می کنم ومی گم اگه این رویه ادامه پیدا بکنه تنگه هرمز و میبندم و عواقبش صرفا متوجه Admin عزیز می باشد .
    سلام . از نوشتن شما و دیگر دوستان در این تاپیک استقبال میکنم . نمیدونم سیاست ادمین چی باشه اما اگر شخصی میخواد رزومه شخصی داشته باشه به نظرم نباید جلوش گرفته بشه . برای من افتخاره که نام و زحمت دوستن در این تاپیک باشه

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 455 بار در 126 ارسال
    آقا سعید با تشکر از تحلیل های زیبا تون بنده از زمانی که در سایت بورکس مطلب می نوشتی مطالبت رو دنبال می کردم و یه چیز خیلی جالب که شما رو یک تکنیکالیست موفق می دونم برای زمانی بود که در اردیبهشت ماه همه اساتید صحبت از اصلاح شاخص می زدند ولی شما گفتید که یک ریزش اساسی در بازار داریم و من خودم اصلا باورم نمی شد که چنین اتفاقی رخ بده ولی خوب یه دفعه همان داستان سیاسی داخلی پیش امد و من خودم بسیار متضرر شدم ولی همان تحلیل شما باعث شد که همه جا تحلیل های ارزشمند شما رو بخونم و از شما تشکر کنم بابت وقتی که می گذارید و احساس مسولیت می کنید و می خواستم اگر براتون مقدوره در مورد ثشرق اهداف قیمتی و اصلاحی و مقاومتی رو بفرمایید

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد1979 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 10 بار در 5 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab نمایش پست ها
    سلام .در مورد صدرا هنوز نظر قبلی دارید یا خیر

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید shahab از ایشان تشکر کرده است:

Post وضعیت تکنیکی شاخص کل

ابتدا یک نگاهی از لحاظ شمارش امواج الیوت به نمودارش انداختم دوتا سناریو برام جلب توجه کرد:
    سناریوی اول: اصلاح نزولی رو که از پایان موج پنجم شروع شده و تا پایان 28 نوامبر 2011 ادامه داشته بصورت یک فاز کامل هم درجه در نظر بگیریم بنابرین احتمالا در داخل یک موج پیشرو صعودی هستیم که موج سوم آن با توجه به اوضاع سیاسی بنظر تمام شده وارد موج چهارم نزولی خواهد شد اهداف موج چهارم رسم شده اند و محدوده 25120 الی25310 محدوده های هدف برای تشکیل موج چهارم و صعود برای موج پنجم صعودی هستند اما اگر شاخص بیشتر بریزد بایستی حتما روی 24730 بالانس شود و هم پوشانی با محدود موج یکم فرضی نداشته باشد البته چنگال اندروز رسم شده نمی بایستی فراموش شود اگر شاخص میدلاین را بشکند تا لاین پایینی پایین می آید خط روند0-2 رسم شده نیز حمایت محکمی است اما اگر ناراحتی قلبی ندارید بریم سراغ سناریوی دوم................................

واما سناریوی دوم (بهش بگیم سناریوی وحشت ) توی این حالت که احتمالا با در گیری نظامی کشور ویا تجاوز نظامی ممکنه اتفاق بیفته فروشهای بیش از حد سهامداران وضعیت ریزش رو تشدید میکنه و بنظر یه الگوی زیگزاگ توی شاخص بوجود میاد (همون AB=CD خودمون) که مصادف میشه با شکستن خط گردن یه الگوی سروشونه وهمانطوریکه اهداف نمایش داده شدن اونوقت شاخص بسیار مستعد میشه تاحداقل 20800 واحد بریزه این سناریو با شرایط فصل مجامع که پیش رو داریم خیلی احتمالش کمه اما اگه درگیری نظامی بشه بنظرم محتمل ترین اتفاقیه که میفته(البته اگه تالار تعطیل نشه

بهر حال توی نمودار ها مشخصه که هم استوکاستیک وهم RSI توی منطقه اشباع خرید هستند و دارند نوید نزول و خروج از منطقه اشباع رو میدن و در آخر بنظرم حوالی 24000 واحد
    ساپورت قوی شاخص هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ تکنیکال می باشد.
    آلبرت انیشتن

12. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    ابتدا یک نگاهی از لحاظ شمارش امواج الیوت به نمودارش انداختم دوتا سناریو برام جلب توجه کرد:
    سناریوی اول: اصلاح نزولی رو که از پایان موج پنجم شروع شده و تا پایان 28 نوامبر 2011 ادامه داشته بصورت یک فاز کامل هم درجه در نظر بگیریم بنابرین احتمالا در داخل یک موج پیشرو صعودی هستیم که موج سوم آن با توجه به اوضاع سیاسی بنظر تمام شده وارد موج چهارم نزولی خواهد شد اهداف موج چهارم رسم شده اند و محدوده 25120 الی25310 محدوده های هدف برای تشکیل موج چهارم و صعود برای موج پنجم صعودی هستند اما اگر شاخص بیشتر بریزد بایستی حتما روی 24730 بالانس شود و هم پوشانی با محدود موج یکم فرضی نداشته باشد البته چنگال اندروز رسم شده نمی بایستی فراموش شود اگر شاخص میدلاین را بشکند تا لاین پایینی پایین می آید خط روند0-2 رسم شده نیز حمایت محکمی است اما اگر ناراحتی قلبی ندارید بریم سراغ سناریوی دوم................................

واما سناریوی دوم (بهش بگیم سناریوی وحشت ) توی این حالت که احتمالا با در گیری نظامی کشور ویا تجاوز نظامی ممکنه اتفاق بیفته فروشهای بیش از حد سهامداران وضعیت ریزش رو تشدید میکنه و بنظر یه الگوی زیگزاگ توی شاخص بوجود میاد (همون AB=CD خودمون) که مصادف میشه با شکستن خط گردن یه الگوی سروشونه وهمانطوریکه اهداف نمایش داده شدن اونوقت شاخص بسیار مستعد میشه تاحداقل 20800 واحد بریزه این سناریو با شرایط فصل مجامع که پیش رو داریم خیلی احتمالش کمه اما اگه درگیری نظامی بشه بنظرم محتمل ترین اتفاقیه که میفته(البته اگه تالار تعطیل نشه

بهر حال توی نمودار ها مشخصه که هم استوکاستیک وهم RSI توی منطقه اشباع خرید هستند و دارند نوید نزول و خروج از منطقه اشباع رو میدن و در آخر بنظرم حوالی 24000 واحد
    ساپورت قوی شاخص هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ تکنیکال می باشد.
    با سلام و تشکر از تحلیل شما از جنگ فعلا خبری نیست با وضیعت بحران مالی در اروپا و امریکا که اگر یک درصد اتقاق رخ دهد همه با هم نابود می شویم هم ایران و هم غرب پس خیال هم فعلا راحت است که این کار رخ نمی دهد بلکه ممکنه موضوع هسته ای به زودی حل شود ! تحلیل اول شما خیلی خوب می باشد باید وارد موج 5 شویم یک سوال به نظر شما این موج 5 تا کجا می تواند شاخص را رشد دهد با تشکر ار جواب شما

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اکبری نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از تحلیل شما از جنگ فعلا خبری نیست با وضیعت بحران مالی در اروپا و امریکا که اگر یک درصد اتقاق رخ دهد همه با هم نابود می شویم هم ایران و هم غرب پس خیال هم فعلا راحت است که این کار رخ نمی دهد بلکه ممکنه موضوع هسته ای به زودی حل شود ! تحلیل اول شما خیلی خوب می باشد باید وارد موج 5 شویم یک سوال به نظر شما این موج 5 تا کجا می تواند شاخص را رشد دهد با تشکر ار جواب شما
    بسیار خوشحالم پیگیر شاخص کل هستید و برای بنده باعث مسرت و خوشحالیه بتونم از دانش کمی که دارم هموطنانم رو راهنمایی کنم
    بهرحال باید قبول کنیم در داخل موج سوم صعودی بودیم واین موج به اتمام رسیده و وارد موج چهار نزولی شده ایم .ابتداء بایستی بررسی کنیم آیا موج سوم ما گسترش یافته یا نه ؟؟؟
    پاسخ سوال بلی می باشد چونکه موج سوم بیش از تراز 161.8 درصد فیبو رشد داشته (حدود 200 درصد) بنابراین طبق قانون برابری (rule of equality ) احتمالا موج اول پیشرو با موج پنجم برابر خواهند بود W5=100APP W1
    حالا همه چیز به موج چهارم بستگی داره که چقدر موج سوم رو اصلاح کنه اگه این اصلاح از لحاظ زمانی طولانی بشه و شاخص به ترازهای پایینی نفوذ کنه احتمال داره موج پنج تقریبا برابر سقف موج 3 بشه اما اگه موج چهار نتونه زیادی توی موج 3 نفوذ کنه یه موج پنج صعودی خوشگل رو انتظار داشته باشید که حداقل بالای 26200 واحده

حالا اگه این موج پیشرو تکمیل بشه ممکنه موج یکم موج پیشرو از یک درجه بالاتر ویا موج A یه موج اطلاحی از درجه بالاتر باشه که اونموقع در موردش صحبت خواهد شد.
    آلبرت انیشتن

16. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    بسیار خوشحالم پیگیر شاخص کل هستید و برای بنده باعث مسرت و خوشحالیه بتونم از دانش کمی که دارم هموطنانم رو راهنمایی کنم
    بهرحال باید قبول کنیم در داخل موج سوم صعودی بودیم واین موج به اتمام رسیده و وارد موج چهار نزولی شده ایم .ابتداء بایستی بررسی کنیم آیا موج سوم ما گسترش یافته یا نه ؟؟؟
    پاسخ سوال بلی می باشد چونکه موج سوم بیش از تراز 161.8 درصد فیبو رشد داشته (حدود 200 درصد) بنابراین طبق قانون برابری (rule of equality ) احتمالا موج اول پیشرو با موج پنجم برابر خواهند بود W5=100APP W1
    حالا همه چیز به موج چهارم بستگی داره که چقدر موج سوم رو اصلاح کنه اگه این اصلاح از لحاظ زمانی طولانی بشه و شاخص به ترازهای پایینی نفوذ کنه احتمال داره موج پنج تقریبا برابر سقف موج 3 بشه اما اگه موج چهار نتونه زیادی توی موج 3 نفوذ کنه یه موج پنج صعودی خوشگل رو انتظار داشته باشید که حداقل بالای 26200 واحده

حالا اگه این موج پیشرو تکمیل بشه ممکنه موج یکم موج پیشرو از یک درجه بالاتر ویا موج A یه موج اطلاحی از درجه بالاتر باشه که اونموقع در موردش صحبت خواهد شد.
    سلام مجدد برای من یک سوال مهم پیش امده مگر این موج 5 نباید از 27200واحد عبور کند و خود را برساند به 30 هزار واحد یعنی مشکل 1500واحد است با احتساب 26 هزار واحد است تا مجمع خیلی بعید باید خیلی بالاتر باشد نظر شما چیست با تشکر

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اکبری نمایش پست ها
    سلام مجدد برای من یک سوال مهم پیش امده مگر این موج 5 نباید از 27200واحد عبور کند و خود را برساند به 30 هزار واحد یعنی مشکل 1500واحد است با احتساب 26 هزار واحد است تا مجمع خیلی بعید باید خیلی بالاتر باشد نظر شما چیست با تشکر
    دوست عزیزم توی امواج الیوت اینقدر میشه آلترناتیوهای مختلف پیدا کرد که کم می مونه انسان رو به جنون بکشه اگه بگم برای همین شاخص الان حدود پنج شیش ساعتی میشه که هشتا سناریوی مختلف
    ساختم البته تعدادشون بیشتر بود اونهایی رو که با شرایط بنیادی کشور و جهان تطابق نداشتن حذف کردم شاید باورتون نشه اما چیزی که در مورد الیوت وامواج سحرآمیزش برام ثابت شده اینه که هر چقدر
    جلوتر بریم زوایای پنهان بیشتری برامون آشکار میشه و گزینه هامون کمتر و کمتر می شه تا جایی که با یه گزینه به یقین می رسیم.
    حالا وضعیت امروز ما همینه مثلا اگه فردا شاخص بجای ریزش مثبت بشه من میام میگم ممکنه موج چهارم داخل موج سوم صعودی بزرگتر تموم شده و میریم برای موج پنجم در حدود تراز 261.8 درصد فیبو و تازه بعد از ریزش ساخت موج چهارم هم درجه با موج سوم شروع شده (اینم یه سناریو)
    اما یکی از سناریو های اصلی اینه که این موج پیشرو که توش هستیم موج اول موج پیشرو بزرگتره تازه بعد از ریزموج 5 از درجه موج یکم میریم برای ساخت موج دوم نزولی که بصورت تقریبی رسم شده البته اونم بصورت اصلاحی (ABC) خواهد بود بعد این استراحت میریم برای رالی موج سوم صعودی که همه سهامدارها رو ممکنه سکته بده

تارگتش هم می تونه بالای 27000 واحد باشه
    اما گفتم این یکی از گزینه هاست شایدم کی میدونه خبرهای فاندامنتال خوبی توی کشور و دنیا داشته باشیم و همین سناریو اتفاق بیفته
    آلبرت انیشتن

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع