صفحه 39 از 600 نخست ... 29363738394041424989139539 ... آخرین
نمایش نتایج: از 381 به 390 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    جسارتا نظر این حقیر اینه که سمگا یک اصلاح تا 280 داره و باید اونجا خرید بشه و بسیار هم اینده اش خوبه متاسفانه نتونست از 340 بالاتر بره من هم مجبور شدم بفروشم

آ س پ هم با وجود اصلاح بسیار مناسب نمودار جالبی نداره شاید تو این دسته ساختمانی بشه گفت ثنوسا و ثرود و ثاباد به مراتب بهتر رشد کنند

وپارس عالی هست ولی به نظرم کسی بخواهد بانکی بخرد جز وپارس و کمی هم حکمت نباید بقیه رو بخره چون وپارس از بقیه بیشتر رشد می کنه حکمت هم نموداری خیلی خوبه ولی بنیادی به نظرم هیچی نداره این بانک شاید تغییرات بنیادی در راهه
    سلام

============

متشکرم از مشارکتتان

============

بله.
    اتفاقا داشتم دقیق نمودار
    سمگا را نگاه می کردم حمایتش روی 2900 ریال بود (2893 ریال) . البته با داده های سایت tsetmc ! الان نمودارش را می گذارم با هم ببینیم.

============

آ س پ
    را هم الان می گذارم. الان 1080 ریال است که انگار اگر 1000 ریال بشود عالی می شود.

شما هم لطفا نمودار بگذارید. یا دست کم روی نمودار من توضیح بدهید تا اختلاف دیدگاه را متوجه بشویم. (من خیلی از تضاد آراء استقبال می کنم و فکر می کنم در هر رشته ای بهترین شیوه ی یادگیری دانش این است که با یک نفر که نظرش مخالف است گفتگو کنی... البته به شرط اینکه گفتگو احساسی و تعصبی نباشد و فنی باشد.)=

============

وپارس را کاملا موافقم چنانچه نمودارش را گذاشتم، الان قیمت عالی ای دارد و زیر 1100 ریال واقعا فوق العاده است!
    از نظر بنیادی هم به جز همان بحث مطالبات معوق که چند بانک دیگر هم دارند مشکلی ندارد.

حکمت هم باز کاملا با شما موافقم. با اینکه سهامداران و طرفدارانش خیلی روی پروژه های ساختمانی اش و سرمایه کمش تکیه می کنند ولی چیز خاصی برای عرضه ندارد. ولی نمودارش فوق العاده است و در ذهن دارم که چندین بار سهامدار عمده در قیمت های پایین از سهم حمایت کرده و ارزشش را دارد.

ولی تعجب می کنم چرا در بین بانکی ها
    دی و وپاسار را ذکر نکردید؟؟؟ اینها به نظر من گل سر سبد بانکی ها هستند و بازده فوق العاده ای به صاحبان سهام خواهند داد. (هم کوتاه مدت و هم بلند مدت!)

همین طور
    وقوام فلک زده ی دزد کثافت هم هست که قیمتش از قیمت مرگش هم پایین تر آمده و من فکر کنم یک سود خوب از آن ببرم.

============

یا علی
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

لطف دارید

وپاسار رو ذکر نکردم چون خود بانک اجازه حرکت شارپ رو هیچگاه به این سهم نداده و نخواهد داد چون دکتر قاسمی دستور میده سهم رو کنترل کنند چون نمیخواد نوسان گیر بیاد و دقت کنید مرتب هم افزایش سرمایه میدهد تا سهام دار رو پابند کنه نمی خواد به ملت سود بده که برن دنبال کارشون در حقیقت بانک رو بزرگ می کنه با سود و به شما سهم جایزه میده. من خیلی از مدیریت ایشون خوشم می اد ولی به هر حال من سیستم معاملاتی ام سهام داری نیست خیلی کم شده سهمی رو بیش از 3-4 ماه نگه دارم ولی دوستانی دارم که سالهاست سهام دار وپاسار هستند و بسیار راضی

بانک دی کلا با من نا مهربان بوده و هیچ وقت نتونستم سود خوبی ازش بگیرم و بعضی مواقع با ضرر خارج شدم به نظرم هم صورت های مالی اش زیاد شفاف نیست و نمودارش هم نشان نمی ده رشد شارپی داشته باشه

وقوام هیچ وقت روش بررسی نداشتم

در مورد آ س پ نمودار رو هم به روی چشم.
    یک دلیل بنیادی هم داره که من کلا معتقدم دوره رونق مسکن تا سال 97 رخ نمیده و هم چنان صنعت ساختمان با مشکلات عدیده ای خصوصا در سمت تقاضا مواجه هست از طرفی مجتمع های اداری هم به دلیل رکود شدید اقتصادی به سختی فروش خواهند رفت بر خلاف تبلیغ شدیدی که روی رونق مسکن میشه من همچین احساسی ندارم و کمی هم جستجوی میدانی داشتم رو مسکن و واحدهای تجاری

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

لطف دارید

وپاسار رو ذکر نکردم چون خود بانک اجازه حرکت شارپ رو هیچگاه به این سهم نداده و نخواهد داد چون دکتر قاسمی دستور میده سهم رو کنترل کنند چون نمیخواد نوسان گیر بیاد و دقت کنید مرتب هم افزایش سرمایه میدهد تا سهام دار رو پابند کنه نمی خواد به ملت سود بده که برن دنبال کارشون در حقیقت بانک رو بزرگ می کنه با سود و به شما سهم جایزه میده. من خیلی از مدیریت ایشون خوشم می اد ولی به هر حال من سیستم معاملاتی ام سهام داری نیست خیلی کم شده سهمی رو بیش از 3-4 ماه نگه دارم ولی دوستانی دارم که سالهاست سهام دار وپاسار هستند و بسیار راضی

بانک دی کلا با من نا مهربان بوده و هیچ وقت نتونستم سود خوبی ازش بگیرم و بعضی مواقع با ضرر خارج شدم به نظرم هم صورت های مالی اش زیاد شفاف نیست و نمودارش هم نشان نمی ده رشد شارپی داشته باشه

وقوام هیچ وقت روش بررسی نداشتم

در مورد آ س پ نمودار رو هم به روی چشم.
    یک دلیل بنیادی هم داره که من کلا معتقدم دوره رونق مسکن تا سال 97 رخ نمیده و هم چنان صنعت ساختمان با مشکلات عدیده ای خصوصا در سمت تقاضا مواجه هست از طرفی مجتمع های اداری هم به دلیل رکود شدید اقتصادی به سختی فروش خواهند رفت بر خلاف تبلیغ شدیدی که روی رونق مسکن میشه من همچین احساسی ندارم و کمی هم جستجوی میدانی داشتم رو مسکن و واحدهای تجاری
    جالب است؛ وپاسار را توجه نکرده بودم... این هم مثل همان سمگا به نظر می رسد چالاکی خوبی نداشته باشد.
    ولی باز با این حال دوست دارم درصدی از سرمایه ام را واردش کنم چون احساس می کنم
    این بار با دفعات گذشته فرق می کند و می تواند یک بهره اساسی بدهد.
    نمودارش را که نگاه می کنم این احساس به من دست می دهد...

مضافا اینکه در مجمع دکتر قاسمی در پاسخ به کسانی که می گفتند قیمت سهم ذلیل شده، حرفشان را تایید می کرد و می گفت ما در قیمتی بالاتر بازارگردانی خوبی انجام می دادیم تا اینکه یکی از سهامداران عمده خواست یکباره برود بیرون و حسابی شروع کرد به فروش و دیگر نتوانستیم جمعش کنیم...

================
    برعکس شما من خاطرات بسیار خوشی با
    دی دارم...
    چندین بار نوساناتی عالی از دی گرفته ام. برای همین خیلی خیلی مشتاقم تا دوباره وارد سهم شوم.

=============

لطفا دلایلتان را در مورد
    ساختمان بفرمایید.
    من طبق بررسی ای که (در جستار تدبیر و امید) داشتم به این نتیجه رسیده ام که رونق وارد مسکن می شود ولی قیمت ها بالا نمی روند.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سمگا
    ===

از نمای نزدیک تر:

همان طور که دیده می شود دو حمایت مهم نماد یکی در 3111 ریال و یکی در 2888 ریال است.

بازدهی احتمالی تا حدود 4200 ریال یعنی حدود 30 درصد است.

نکته ای وجود دارد و اینکه خط روند نزولی شکسته شده.

وضعیت نشانگر ها در شکل زیر نشان داده شده است:

داینامیک تریدر اسیلاتور: تقریبا در حال رسیدن به سقف
    آر اس آی: معمولی ولی این هم می تواند نشان دهنده ی رسیدن به سقف موقت باشد.
    مکدی و استوکاستیک بلند مدت: در حال حرکت از کف

پس در کل می توان گفت
    افت تا نقاط حمایتی دور از ذهن نیست و محتمل تر از صعود است.
    «محمد حسین» هستم.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام

آگهی های دعوت به مجمع جدید:

___نماد___
    __نام_شرکت__
    لغو
    اصلاحیه سالیانه افزایش
    سرمایه
    انتخاب
    اعضای
    هئیت
    مدیره
    تاریخ مجمع ___روز___ ساعت _____مکان_برگزاری_مجمع_____ توضیحات اضافی
    فبستم صنايع بسته بندي مشهد

افزایش
    1395/05/23 شنبه 10:00 تهران ، ميدان فردوسي، ابتداي خيابان شهيد قرني،ساختمان کاوه ، طبقه پنجم ، دفتر شرکت صنايع بسته بندي مشهد
    وخوز سرمايه گذاري استان خوزستان

انتخاب 1395/05/27 چهار شنبه 11:00 اهواز-کيانپارس- خيابان 5 غربي- انتهاي فاز -پلاک 111 ✅انتخاب حسابرس
    زگلدشت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان قدیمی

افزایش
    1394/12/18 سه شنبه 12:00 شرکت سرمايه گذاري صنايع عمومي تامين واقع در تهران خيابان سعادت اباد کوچه حق طلب غربي پلاک 47
    فبستم صنايع بسته بندي مشهد

افزایش
    1395/05/23 شنبه 10:00 تهران ، ميدان فردوسي ، ابتداي خيابان شهيد قرني ، ساختمان کاوه ، طبقه پنجم ، دفتر شرکت
    وزمين(زمين) بانک ايران زمين قدیمی

سالیانه

1395/04/31 پنج شنبه 15:00 سالن تلاش مجموعه فرهنگي - ورزشي وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعي واقع در تهران ،خيابان وليعصر،نرسيده به پل پارک وي

چون آگهی خاصی نیست دیگر کل فهرست را به روز رسانی و منتشر نمی کنم.

یا علی
    «محمد حسین» هستم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 147 بار در 68 ارسال

..استاد شفارا نطرتون چیه ؟؟؟

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید farin از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط farin نمایش پست ها
    ..استاد شفارا نطرتون چیه ؟؟؟
    سلام

اختیار دارید من هم مثل شما دانشجو (و در حال یادگیری) هستم.

======================

شفارا
    ====

در کل باید بگویم از نظر نموداری چیز خاصی دستگیر بنده نمی شود.

همان طور که در شکل می بینیم نکته ی بد این است که
    فیبوی 62 درصد رد شده
    نکته ی خوب این است که
    مقاومت روند نزولی را شکسته و مقاومت بعدی هم خیلی بالاتر است (در حد 8000 ریال)
    وضعیت
    نشانگر ها چیز خاصی را به انسان نشان نمی دهد...
    آر اس آی به اشباع رفته و از آنجا دارد بر می گردد و این بد است و ممکن است قیمت را حسابی پایین بکشد ولی با نگاه کلی به آر اس آی مشخص می شود که در این نماد این نشانگر کلا حرکت زیادی دارد و نوسانات ریز را هم نشان می دهد، پس ممکن است بازگشت زیاد نباشد.
    مکدی هم که وضعیت بلند مدت را نشان می دهد سقفی را رد کرده و دارد به سمت سقف بالاتر حرکت می کند. پس از مجموع این دو می توانیم نتیجه بگیریم در کوتاه مدت باز هم افت داریم و در بلند مدت باز هم صعود!
    دی تی اسیلاتور و استکاستیک هم همین را می گویند. (یعنی تنظیمات را که کوتاه مدت می کنی افت از سقف و تنظیمات را که بلند مدت می کنی میانه ی راه رشد از کف را نشان می دهند.)
    از نمای نزدیک در زیر می توانیم نشانگر ها را ببینیم:

برویم سراغ خطوط ناقلای
    میانگین های متحرک...

خط قرمز که از همه کوتاه مدت تر است خط آبی را قطع کرده و به خط سبز رسیده، اگر یک مقدار خط قرمز پایین بیاید و خط آبی هم بالا برود (که این طور به نظر می رسد) حسابی به هم گره می خورند و آنها هم مثل ما گیج می شوند! (حالت بدون داد و ستد)

در نمودار
    لگاریتمی هم مقاومت در حدود 3200 ریال است که متناسب با فیبوی 79 درصد در نمودار معمولی (خطی) نیز می باشد.

اما آمار
    حجم...
    از آمار حجم به دست می آید که یک عده خالی کرده بودند در قله ی 6000 ریالی... (یعنی این کار را داشتند از 5150 ریال تا 560 ریال انجام می داده اند...)
    اما نکته ی عجیب حجم زیاد امروز است که این هم می شود گره ای روی گره های پیشین...
    یک باره حجم داد و ستد ها سه برابر شده که شاید در امسال بی نظیر باشد!
    پس خیلی مهم است و باید رویش مطالعه کرد... و من نحوه ی آن را خدمتتان عرض می کنم: نگاه کنید ببینید خریدار که بوده و فروشنده که بوده؟ آیا خریدار و فروشنده سهامداران درصدی هستند؟ آیا خریدار یا فروشنده حقوقی است؟ تعداد خریدار به فروشنده چقدر است؟ (اگر تعداد خریدار از فروشنده کمتر باشد خوب است)
    همین طور آمار امروز را با روز هاییی که خدمتتان عرض می کنم مقایسه کنید و ببینید در آنها هم وضع همین گونه بوده است؟ (البته این ها دیگر برای کسی است که مثلا 30 درصد از سبدش را درگیر کرده و حسابی می خواهد بررسی انجام دهد و نیز حرفه ای کار کند... وگرنه اگر بخواهیم روی همه ی 50 تا 100 سهمی که در دیده بان داریم این طور مته به خشخاش بگذاریم زندگی برایمان نمی ماند...)
    23/3/95
    23/1/95
    26/11/94
    9/10/94
    راستش را بخواهید در تمام این تاریخ ها (و همین طور در تاریخ های پیش از آن) که همچین حجم های بزرگی بوده است (آن هم عموما با همین الگو که چند روز حجم می رود بالا و بعد یکباره یک حجم سنگین می خورد.) عموما بعد از آن قیمت سهم شروع به افت کرده...

پس در نهایت نتیجه گیری ما می شود اینکه:
    الان اوضاع اصلا معلوم نیست و بلکه یک مقدار نگران کننده است! پس اصلا توصیه به خرید نمی شود (حتی اگر بالا برود)، سهامدار هم بسته به میزان خطر پذیری اش توصیه می شود دقت کند و مراقب باشد و اگر خطر پذیر نیست بلافاصله از سهم خارج شود چون امکان دارد قیمت تا 4800 ریال یا بلکه تا 4100 ریال یا بلکه 400 ریال و یا حتی قیمت هایی پایین تر از آن! مانند 3200 ریال افت داشته باشد.

خیلی وقت برد این بررسی،
    امیدوارم راضی بوده باشید،
    ما را از دعای خیرتان محروم نفرمایید،
    یا علی.
    «محمد حسین» هستم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    شفارا (پتروشیمی فارابی)
    ================

همان طور که در شکل دیده می شود الان دقیقا در مرز و در سر یک دو راهی هستیم.
    اگر خط حمایتی که الان دقیقا رویش ایستاده است را بشکند یک راست احتمال دارد همین قدر که ریزش داشته دوباره ریزش داشته باشد. (یعنی تا حوالی 2800 ریال!) (خطوط جهت دار آبی که نقطه چین هستند)
    ولی اگر از همین جا برگردد امکانش هست که حتی خط مقاومت را بشکند و به آن برگشت کند که در این صورت اولین هدف 6888 ریال خواهد بود. (خطوط جهت دار آبی که نقطه چین نیستند)
    نشانگر ها هم به وضوح نمی گویند کدام احتمال محتمل تر است ولی احتمال دوم را بیشتر تایید می کنند.

ان شاء الله که همین طور است و قیمت در وهله ی اول به
    5600 ریال و بعد به 6888 ریال و بعد به 9000 ریال می رسد.

این هم بررسی پیشین ما است که الان جستجو کردم پیدایش کردم.

الحمد لله همان طور شد که برای جناب mohammadhosein خوب بود، نمی دانم الان فروخته اند یا نه؟

کاش یک بار می نشستم حساب می کردم از اول سال چند تا خطا داشته ام و چند تا درست؟
    (اگر بالای 30 درصد برسد رقم بسیار عالی ای است و به گفته ی یکی از بهترین تحلیلگران نموداری جهان در تحلیل رتبه ی خوبی گرفته ام)
    «محمد حسین» هستم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 147 بار در 68 ارسال

..تحلیل بسیار عالی بود ممنون

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید farin از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

جسارتا نظر این حقیر اینه که سمگا یک اصلاح تا 280 داره و باید اونجا خرید بشه و بسیار هم اینده اش خوبه متاسفانه نتونست از 340 بالاتر بره من هم مجبور شدم بفروشم

آ س پ هم با وجود اصلاح بسیار مناسب نمودار جالبی نداره شاید تو این دسته ساختمانی بشه گفت ثنوسا و ثرود و ثاباد به مراتب بهتر رشد کنند

وپارس عالی هست ولی به نظرم کسی بخواهد بانکی بخرد جز وپارس و کمی هم حکمت نباید بقیه رو بخره چون وپارس از بقیه بیشتر رشد می کنه حکمت هم نموداری خیلی خوبه ولی بنیادی به نظرم هیچی نداره این بانک شاید تغییرات بنیادی در راهه
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سمگا
    ===

از نمای نزدیک تر:

همان طور که دیده می شود دو حمایت مهم نماد یکی در 3111 ریال و یکی در 2888 ریال است.

بازدهی احتمالی تا حدود 4200 ریال یعنی حدود 30 درصد است.

نکته ای وجود دارد و اینکه خط روند نزولی شکسته شده.

وضعیت نشانگر ها در شکل زیر نشان داده شده است:

داینامیک تریدر اسیلاتور: تقریبا در حال رسیدن به سقف
    آر اس آی: معمولی ولی این هم می تواند نشان دهنده ی رسیدن به سقف موقت باشد.
    مکدی و استوکاستیک بلند مدت: در حال حرکت از کف

پس در کل می توان گفت
    افت تا نقاط حمایتی دور از ذهن نیست و محتمل تر از صعود است.
    دوستان احتمال اصلاح سمگا به زیر 300 جقدر است؟ این احتمال با چه زمانی ؟ درود
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع