صفحه 858 از 1061 نخست ... 358758808848855856857858859860861868908958 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,571 به 8,580 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

ستاره دار* (حجت) آواتار ها
    تشکر شده 5,064 بار در 1,263 ارسال
    سلام به دوستان
    بحث تمام شده، بهتره تاپیک به روال عادیش ادامه بده، پیشنهاد میکنم. تصمیم نهایی به عهده مدیر کل سایت گذاشته بشه، و دوستان خوددار باشن و در این مورد مطلبی درج نکنن.
    لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید (حجت) از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمود شریعت نمایش پست ها

زهد با نيّت پاك است نه با جامه پاك اي بس آلوده كه پاكيزه ردائي دارد - پروين اعتصامي

«يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ لاَ تُبْطِلُواْ صَدَقَاتِكُم بِالْمَنِّ وَ الأذَى كَالَّذِي يُنفِقُ مَالَهُ رِئَاء النَّاسِ وَ لاَ يُؤْمِنُ بِاللّهِ وَ الْيَوْمِ الآخِرِ »(بقره/264)
    «اي كساني كه ايمان آوردهايد! بخششهاي خود را با منّت و آزار باطل نسازيد همانند كسي كه مال خود را براي نشان دادن به مردم، انفاق ميكند و به خدا و روز رستاخيز ايمان نميآورد.»
    سلام جناب آقای شریعت، ممنون از شما که این تاپیک را با آیه ای از سوره بقره مزین فرمودید،

با توجه به درخواست جناب پناهی مبنی بر پایان دادن به موضوع نمیخواستم مطلبی بزنم اما بی جواب ماندن مطالب ممکن است محق دانستن نویسنده را در ذهن خواننده متباتر سازد، لذا سئوالم از شما اینست که آیا شما از پاک بودن یا ناپاکی نیت بانی باخبر بوده اید که چنین قضاوت میکنید؟! آنچه مسلم است نیت هر شخص در نهاد فرد است که تنها خود و خدا می داند پس وای بر شما که ندانسته بر دیگران تهمت وارد می کنید و از هر فرصتی، ولو اعمال خیر دیگران بدنبال تسویه حسابهای شخصی هستید.

سرکار خانم ماهور، تا به حال بنده مطلب خلاف عرفی از شما نخوانده ام، بنابراین قضاوتی از شما در ذهنم نیست اما جمع آوری کمک امری است خداپسندانه که در همه جا بسیار رایج است و اگر این فرهنگ پسندیده بواسطه ی اینکه اینکار باعث ریا و خودنمایی میشود در جامعه ما از بین برود، چه بسا که گل انسانیت در وجودمان خشکیده شود، تا جایی که بنده میدانم این عمل زمانی ریاست که شما شخص گیرنده کمک را معرفی کنید چه بسا جمع آوری کمکهای مردمی اگر ریا بود، تمام انجمن های خیریه باید برچیده می شدند.

نکته آخر در ارتباط با آیدی دوم شماست که اگر واقعیت دارد خب بهتر است خودتان بفرمایید. ...... با سپاس
    ویرایش توسط مجيد رادمنش : 2011/10/08 در ساعت 18:15
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,770 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مجيد 20 نمایش پست ها
    سلام جناب آقای شریعت، ممنون از شما که این تاپیک را با آیه ای از سوره بقره مزین فرمودید،

با توجه به درخواست جناب پناهی مبنی بر پایان دادن به موضوع نمیخواستم مطلبی بزنم اما بی جواب ماندن مطالب ممکن است محق دانستن نویسنده را در ذهن خواننده متباتر سازد، لذا سئوالم از شما اینست که آیا شما از پاک بودن یا ناپاکی نیت بانی باخبر بوده اید که چنین قضاوت میکنید؟! آنچه مسلم است نیت هر شخص در نهاد فرد است که تنها خود و خدا می داند پس وای بر شما که ندانسته بر دیگران تهمت وارد می کنید و از هر فرصتی، ولو اعمال خیر دیگران بدنبال تسویه حسابهای شخصی هستید.

سرکار خانم آمن، تا به حال بنده مطلب خلاف عرفی از شما نخوانده ام، بنابراین قضاوتی از شما در ذهنم نیست اما جمع آوری کمک امری است خداپسندانه که در همه جا بسیار رایج است و اگر این فرهنگ پسندیده بواسطه ی اینکه اینکار باعث ریا و خودنمایی میشود در جامعه ما از بین برود، چه بسا که گل انسانیت در وجودمان خشکیده شود، تا جایی که بنده میدانم این عمل زمانی ریاست که شما شخص گیرنده کمک را معرفی کنید چه بسا جمع آوری کمکهای مردمی اگر ریا بود، تمام انجمن های خیریه باید برچیده می شدند.

نکته آخر در ارتباط با آیدی دوم شماست که اگر واقعیت دارد خب بهتر است خودتان بفرمایید. ...... با سپاس
    .

مجید جان دلبندم ! خانم ماهور بودند نه امن! :دی
    با شما هم موافقم.
    اتفاقا با اقای شریعت نیز موافقم و به خاطر همین اومدم کمک هام رو تو یه گروه جدا از دوستان واقعی و فامیل انجام بدم که هیچ کدومشون رو ندیدم و هیچ کدومشون من و ندیدن که کارم بخواد ریا حساب بشه.. الاعمال باالنیات ..شاید کسی که از روی ریا گاها کمک میکنه واسه جنبه اموزشیش باشه..شاید بعضی مواقع به جای اینکه به بچتون بگید به فقرا کمک کن بهتر باشه جلوی چشماش به فیقیری کمک کنید تا ببینه باباش حرف عمل نه حرف..

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamed89 از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    بحث تمام شده، بهتره تاپیک به روال عادیش ادامه بده، پیشنهاد میکنم. تصمیم نهایی به عهده مدیر کل سایت گذاشته بشه، و دوستان خوددار باشن و در این مورد مطلبی درج نکنن.
    حجت عزیز، متاسفانه بعد از ارسال مطلب شما را دیدم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمود شریعت آواتار ها
    تشکر شده 5,029 بار در 1,203 ارسال
    سئوالم از شما اینست که آیا شما از پاک بودن یا ناپاکی نیت بانی باخبر بوده اید که چنین قضاوت میکنید؟! آنچه مسلم است نیت هر شخص در نهاد فرد است که تنها خود و خدا می داند پس وای بر شما که ندانسته بر دیگران تهمت وارد می کنید و از هر فرصتی، ولو اعمال خیر دیگران بدنبال تسویه حسابهای شخصی هستید.
    (حجت عزیز! با عرض شرمندگی از شما که بازگشتم به تالار با بحث و ... همراه بود- چه کنیم دیگه! به قول باب راس: من عااااشق بحث و جدلم
    مجید جان! دلبندم! این قضاوت نبود. این آیه برای این بود که معیار و شاخصی باشه برای شناخت حق از باطل تا دوستان خودشون با توجه به مفهوم و رسالت این آیه بین درست از نادرست تمیز قایل بشوند.

کاملا درست می فرمایید.

بازم که اشتباه برداشت کردی مجید جان!!!!! هدف فقط ارایه ی یک معیار برای سنجش بود! حالا شما بگو که من تهمت زدم یا شما به بنده؟
    راستی تهمت هایی که هرروز و به هر بهانه ای و با عناوین مختلف به باربد عزیز میزنید هنوز به فراموشی سپرده نشده است! (باز شد داستان خرما خورده و نهی خرما کردن)

واااااا! این دیگه آخرشه! تسویه حساب شخصی؟ بنده و جناب نظری دو انسان کاملا متفاوت و بدون شناخت واقعی از هم و با دو طرز فکر مختلف هستیم! و تا به حال نه یکدیگر را دیدیم و نه صحبتی میانمان رد و بدل شده است!!!!! اونوقت این تسویه حساب شخصی این وسط چه معنی و مفهومی میتونه داشته باشه!!!!

و جالب تر اینکه انسان از هر حرفی اونی رو برداشت میکنه که در درونش وجود داره و اونو قبول داره.

اصلا برگردیم به مفهوم آیه ی مذکور که ذکر آن در اینجا باعث این جنجال شد! خداوند در قرآن می فرماید؛ اگر قصد انفاق دارید اولا باید نیتتان پاک باشد. دوما باعث آزار و منت بر دیگران نباشد سوما اگر قصد فقط خودنمایی باشد در نزد پروردگار قابل قبول نیست.
    حالا اگر بانی این امر در این تاپیک نیت خیر دارد! -که انشاالله دارد- پس این همه بحث و جدل و جار و جنجال برای چیست؟
    بانی امر پیشنهادشان را دادند. یه عده موافقت کردند و اندکی هم با دلیل و از روی خیر خواهی و نه از روی خصومت، مخالفت کردند! حالا من موندم این همه بحث و جبهه گیری و جار و جنجال و آزار و اذیت برای چه بوجود امده است؟
    اگر نیت خیر است! پس چرا باعث آزار و اذیت و حتی تهمت به دیگران شده است و نظرات مخالف به شدت سرکوب شده اند؟
    حال بر فرض اینکه نیت خیر است و قصد سوئی در آن نیست پیشنهاداتی دارم.
    اولا اگر این امر خیر پا گرفت و به اجماع رسید برای اینکه در قصد و نیت جناب نظری شک و شبهه ای پیش نیاید (البته معلومه که اکثرا ایشان را قبول دارند. منظورم برای کج اندیشان بود) حساب بانکی به نام فردی به غیر از ایشان باشد (میتوان با رای گیری ان فرد را انتخاب نمود) تا خدای نکرده شائبه ای پیش نیاید.
    دوما رئیس هیئت مدیره شخص دیگری باشد.
    جناب نظری، این گوی و این میدان. بسم الله ....
    ویرایش توسط محمود شریعت : 2011/10/08 در ساعت 19:14
    . . . . . . . . . . Sava Trading Group . . . . . . . . به زودی . . . .
    [/RIGHT]
    [/B][/SIZE]

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط (حجت) نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    تصمیم نهایی راجع به چی حجت خان؟
    راجع به اینکه ایا کمکی ( انطور که مدنظر بانی این حرکت( جناب نظری) بود) انجام بشه یا نه.)

راجع به این که این بحث بشه یا نه؟ هیچ مخالفی حق اظهار نظر نداره
    راجع به اینکه فرضا یه نفر با دو ایدی وارد سایت میشه( فک کنم در این مورد مدیر سایت قبلا قوانین خودشون رو گفتن)
    البته اینجا ایرانه سرزمینی که همه قوانین رو میشه اززوایای مختلفی دید و اجا کرد
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال

سرکار خانم ماهور، تا به حال بنده مطلب خلاف عرفی از شما نخوانده ام، بنابراین قضاوتی از شما در ذهنم نیست اما جمع آوری کمک امری است خداپسندانه که در همه جا بسیار رایج است و اگر این فرهنگ پسندیده بواسطه ی اینکه اینکار باعث ریا و خودنمایی میشود در جامعه ما از بین برود، چه بسا که گل انسانیت در وجودمان خشکیده شود، تا جایی که بنده میدانم این عمل زمانی ریاست که شما شخص گیرنده کمک را معرفی کنید چه بسا جمع آوری کمکهای مردمی اگر ریا بود، تمام انجمن های خیریه باید برچیده می شدند.

مجید جان کاش میگذاشتی این پست را کس دیگری میزد
    کسی که خودش دیروز انواع تهمت و افترا را به بنده نسبت داد
    نمی تواند الان دیگری را به خاطر چنین موضوعی متهم کند
    البته من به دوستان حق میدهم که از بنده انتقاد کنند
    ولی تهمت شمابه بنده را در کنار نیت خیر خواهانه شما (در مشارکت در امر خیر)
    به قاضی مطلق خدای احد و واحد واگذار کردم
    وگرنه من کوچک تر از ان هستم که در مورد مسلمان نادیده دیگری خدای نکرده قضاوتی ناحق کنم

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    مجید جان کاش میگذاشتی این پست را کس دیگری میزد
    کسی که خودش دیروز انواع تهمت و افترا را به بنده نسبت داد
    نمی تواند الان دیگری را به خاطر چنین موضوعی متهم کند
    البته من به دوستان حق میدهم که از بنده انتقاد کنند
    ولی تهمت شمابه بنده را در کنار نیت خیر خواهانه شما (در مشارکت در امر خیر)
    به قاضی مطلق خدای احد و واحد واگذار کردم
    وگرنه من کوچک تر از ان هستم که در مورد مسلمان نادیده دیگری خدای نکرده قضاوتی ناحق کنم
    باربد جان،

خوشبختانه مطالب بسیار مفید شما در ارتباط با آموزشهای نوین سف....... زی در تاپیک حرکت دسته جمعی موجود است.

با مظلوم نمایی نمیتوانید مطالبش را پاک کنید.

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    باربد جان،

خوشبختانه مطالب بسیار مفید شما در ارتباط با آموزشهای نوین سف....... زی در تاپیک حرکت دسته جمعی موجود است.

با مظلوم نمایی نمیتوانید مطالبش را پاک کنید.
    تشریف می اورید انجا با مدرک و مستند صحبت کنیم
    هر کسی باید برای حرفش دلیل داشته باشه
    بیننده خودش قضاوت میکنه
    قول میدهم اگر صحبتهای شما درست بود دبیگر در این فروم ننویسم
    اما شما هم قول بده....

جناب نظری و جناب پناهی گستاخی بنده را ببخشید که در تاپیک شما این موضوع مطرح شد
    ویرایش توسط باربد : 2011/10/08 در ساعت 20:26

15. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    یکم دقت کنید نیتمون چی بود .

از کجا به کجا رسیدیم؟

میخواستیم یه خونواده رو از بی سر پناهی نجات بدیم. آخرش ختم شد به توهین تهمت!

نمیدونم چرا هر بحثی شروع میکنیم آخرش باید به سفته بازی حرکت دسته جمعی ختم بشه؟

الان چند نفر توی این سایت وتوس خریدن؟ اینم سفته بازیه؟ اگر سفته بازی اینه که ظرف 4 روز 16 درصد بکنه توی جیب کاربرای سایت پس عجب کار مقدسیه.

مجید جان اون اسناد و مدارکی که شما میگی میدونی تاریخش مال چه زمانیه؟

مال اونوقت که منگنز واسه خرید معرفی شده بود . بعدش چند درصد رشد کرد؟ چند روزه؟ اوج بازده سرمایه گذاری یکساله توی ایران ( قبل از هدفمندی ) 30% بود . حالا بده که یه حرکتی انجام بشه که 50% دو هفته ای سود نصیب سرمایه گذار کنه؟

اصلا نمیخواستم وارد این بحث بشم و ادامش هم نمیدم

فقط یه چیز میگم : در داخل ایران ، شعور جمعی هنوز به جایی نرسیده که در هنگام مباحثه شخصیت مخاطبمون رو نقد و تخریب نکنیم . بلکه موضوع بحث را بررسی کنیم.

شاد باشید
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

17. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع