صفحه 607 از 1970 نخست ... 10750755759760460560660760860961061765770711071607 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,061 به 6,070 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی padra57 آواتار ها
    تشکر شده 1,065 بار در 101 ارسال
    به نقل از.....
    تا خودشون نخوان،جلسه وتجمع و ...........فایده ای ..........نننداره
    رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد ، اما حتمی است . . .

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید padra57 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    با سلام: شاید تنها نتیجه بدست آمده جلسه امروز که حاصل زحمات و تلاشهای بی دریغ و بدون منت حمید خان عزیز می باشد این بود که اگر تا قبل از این جلسه طبق گفته های مدیران صدرا مبنی بر اینکه : خاتم حاضر است مفت و مجانی شرکت صدرا را هبه کند,بر عکس حالا دیگر ما حاضر شد ه ایم که سهم خود را به این آقایون هبه کرده و از سهم خود بگذریم, و به قول حمید خان: " برگه سهم خود را پاره کرده و به دور سر رهبری شاباش کنیم",دمت گرم حمید خان آخرین تیر خلاص را شما با هدفی بسیار دقیق امروز بر پیکره صدرا خالی کردی, ایول کارت درست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط رامین آرتی نمایش پست ها
    بالا رفتیم ماست بود قصه ما راست بود
    پایین اومدیم دوغ بود جلسه ما پر از دروغ بود .....

جلسه ای بدون نتیجه ... فقط دروغ و دروغ و دروغ

یا حق
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2012/10/06 در ساعت 21:13

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 450 بار در 135 ارسال
    خدا لعنت کنه این مدیرای مسلمون نمایی که مردم رو به دین و مدعیان دین، بدبین کردن.
    خدایا اینا رو تو همین دنیا و به زودی ذلیل کن که یا به عمد مال مردم میخورن یا صاحب پستی شدن که شعور و لیاقتشو ندارن.
    خدایا تو شاهدی که این دعا و نفرین، نه به خاطر ضرر مالی, که برای این بدبینی و نا امیدی ای هست که تو مردم نسبت به دین و حکومت دینی ایجاد کردن ...

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید javad60 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز لازم است از تمام دوستانیکه در تجمع امروز شرکت نمودند تشکر نمایم . همچنین لازم است توضیحی در مورد افراد شرکت کننده و نتایج بدست آمده آن خدمتتان عرض کنم . در مورد تعداد شرکت کننده باید خدمتتان عرض کنم با تلاش فراوانی که انجام شد و دعوت از 240 نفر از طریق پیامک و اعلام در تالار های مختلف تقریبا بیش از 200 نفر اعلام آمادگی کردند ولی بعد از آن به دلیل مشکلات بوجود آمده در بازار تهران حدود نیمی از افراد اعلام نمودند که صلاح نمی دانند در تجمع شرکت کنند و باید وقت دیگری را در نظر بگیریم و با توجه به اصرار خیلی از دوستان بنده پذیرفتم با هر تعدادی که تشریف بیاورند این تجمع را برگزار کنیم که البته این مشکل برای دوستان کرجی ما هم که همان یاران جناب سرمایه گذار 67 بسیار عزیز باشند هم اتفاق افتاده بود و ایشان با 5 یا شش نفر تشریف آورده بودند (البته از ایشان که تمام تلاش خودشان را در همه زمینه ها نمودند دارم).در هر صورت در ابتدا جمع دوستان بیش از 70 نفر هم شد و بیش از 40 نفری هم با وجود حضور داشتن ولی در رفت و آمد بودند و سعی می نمودند با فاصله از ما از جریانات هم بی خبر نمانند . و بدانید که بنده با توجه به شناختی که بر روی اکثر ایشان داشتم متوجه حضورشان بودم ولی بنده هم سعی نکردم ایشان را فراخوانی کنم تا خودشان تصمیم بگیرند .اما پس از اینکه یک جناب سرهنگ نیروی انتظامی با یک سرکار استوار و سرباز همراهش با ماشین پلیس تشریف آوردند ! دوستان اکثرا فرار را بر قرار ترجیح دادند و بماند که ................. در هر صورت با تشریف فرمایی جناب جلیلی در بین سهامداران در مقابل ساختمان صدرا و سخنان ایشان و هماهنگی که بنده با حراست و فرمانده حراست صدرا داشتم و با توجه به اینکه قرار گذاشتیم پس از اعلام حضور دوستان شرکت کننده در تجمع و با دادن لیست 240 نفری سهامداران به جناب جلیلی تقریبا بیست نفر را بعنوان نماینده انتخاب و در جلسه ای در سالن کنفرانس صدرا و با حضور مهندس اعتصام داشته باشیم .البته دوستانیکه با ما ماندند و پس از ریزش افراد به دلایل مختلف ، جمع دوستان 30 نفر شد که دو بانوی محترم و سخنور عالی (کم گفتند اما خوب گفتند)هم با ما در جلسه شرکت کردند (توضیح اینکه این دو بانو در تجمع قبلی هم بودند و دراین جلسه هم به نکات خوبی اشاره کردند که باعث مباهات جمع ما شدند).
    در خصوص جلسه هم از تمام مطالب قبلی سخن به میان آمد و برخی آرام و برخی با فریاد سخنان خودشان را فرمودند و در کل تا ساعت 13:30 به طول انجامید . ولی نتیجه بدست آمده را اگر بخواهیم بررسی کنیم باید به این نکته توجه داشته باشیم که چند ماه قبل سخن از بی ارزشی سهم و زیان انباشته و اینکه این سهم بی ارزش را حاضرند هبه کنند و ارزشی ندارد که بخواهند پولی بابت سهم بدهند بود ولی اکنون صحبت از باز شدن سهم به نرخ روز بسته شدن بود و تقبل خاتم الانبیا برای حمایت از سهم و اینکه با دکتر قالیباف به توافق رسیده اند که سهم را باز نمایند و تاریخ 91/07/29 برای مجمع ولی دوستان عزیز شرکت کننده درخواست کردند سهم باید با قیمت بالاتری باز شود و در روزی باز شود که بورس مثبت است تا از ریزش احتمالی به دلیل مدت طولانی بسته بودن سهم جلوگیری شود . و حتی المقدور پس از برگزاری مجمع با حمایت باز شود و اینکه برخی پروژه هایی که جدیدا بسته شده را به بازار اعلام نمایند .و صحبتهای دیگر.البته اگر نظر بنده را خواسته باشید باید خدمتتان عرض کنم باید قدری منتظر بمانیم تا آثار طومارهایمان که به دست مقامات ارشد مملکتی دادیم بیشتر نمایان شود و صد البته که هر روز از روز قبل جلو تر هستیم و انشاالله به حقمان خواهیم رسید .و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/10/06 در ساعت 23:20

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    پس از گذشت 7 ماه از توقف نماد معاملاتی
    صدرا در انتظار تصمیم گیری
    هرچند سازمان بورس و اوراق بهادار طی برگزاری جلساتی متعدد با سهامدار عمده این شرکت تجهیزاتی، سعی در رفع موانع موجود و در نتیجه اقدام برای بازگشایی هرچه سریع تر این نماد داشته و طی روزهای گذشته نیز جلسه دیگری در همین رابطه برگزار شده، اما تاکنون خبری از نتایج این جلسه به بازار سهام اعلام نشده است.
    از توقف نماد معاملاتی شرکت صنعتی دریایی ایران در حالی نزدیک به هفت ماه می گذرد که هنوز خبری از بازگشایی آن به گوش نمی رسد.

براساس گزارش بورس نیوز، نگرانی سهامداران صدرا با توجه به این توقف طولانی مدت بیش از پیش شدت گرفته و این موضوع در حالی لرزه بر اندام این سهامداران انداخته که میزان زیان انباشته این شرکت به رقمی قابل توجه رسیده است. در این بین هرچند سازمان بورس و اوراق بهادار طی برگزاری جلساتی متعدد با سهامدار عمده این شرکت تجهیزاتی، سعی در رفع موانع موجود و در نتیجه اقدام برای بازگشایی هرچه سریع تر این نماد داشته و طی روزهای گذشته نیز جلسه دیگری در همین رابطه برگزار شده، اما تاکنون خبری از نتایج این جلسه به بازار سهام اعلام نشده است.

مهدی اعتصام، مدیر عامل شرکت صنعتی دریایی ایران در رابطه با نتایج این جلسه و زمان بازگشایی نماد "خصدرا" در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز تنها به ذکر این نکته اکتفا کرد که طی روز های آتی آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام منتشر خواهد شد و در ادامه اذعان داشت: طی این جلسه که 29 ماه جاری برگزار می شود، سهامداران حقیقی و حقوقی نسبت به تداوم و یا انحلال شرکت از فعالیت های آن تصمیم گیری خواهد کرد.

در پایان گفتنی است سهامدار عمده این شرکت فعال در حوزه پیمانکاری و تجهیزاتی نیز در این خصوص اعلام نظر نکرده و باید تا برگزاری این مجمع فوق العاده منتظر ماند و دید که نتیجه تصمیم گیری سهامداران صدرا در این جلسه چه خواهد بود، ابقاء یا انحلال؟
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط توتونچی نمایش پست ها
    آقای صالحی شمایی که فریاد تجمع میزدیدو پستها در این رابطه ارسال میکردی و بیخود جو میدادی امروز نیومدید و جا زدی پیشنهاد میکنم از عکس زیر به جای آواتار استفاده کنید

با شما موافقم

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسام نمایش پست ها
    آقاي شكوهي عزيز
    نتيجه اين تجمع چه شد ؟ ممنون ميشوم دوستان شهرستاني را هم در جريان وقايع قرار دهيد
    باید تشریف می آوردید دوستانی که نیامدن واقعاً کم لطفی کردند.

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    قصه گم شدن گاو ملا نصرالدین و باز شدن نماد صدرا و سرمایه سهامداران صدرا

قصه از این قرار است که روزی ملا گاوش گم میشه و دنبال گاو از این ده به آن ده و روستا و شهرها میگشت و با خوشحالی تمام و آهنگ شیرین و شاد آواز سر میداد.رهگذران میپرسیدند که ملا امروز از دیروز هم خوشحال تری و ماشاالله سرحال هستی .ملا جواب می داد که گاوم گم شده است و دنبال گاوم میگردم ،مردم با حیرت میگفتند که پس این آواز خوش و خوشحالی که میکنی برای چیست و اما در جواب گفت که پشت اون کوه نه و پشت کوه دماوند هم نه و....فکر میکنم پشت قله اورست و یا هیمالیا باشه که دارم میرم پیداش کنم و اما اگر پشت اون همه کوه و فله اگر نبود اون وقت بیا ببین ناله و شیون داد و فغان را؟
    غضیه سهامداری ما با صدرا هم شبیه به گاو ملا نصرالدین است و باید با این رویه ایی که نامردان روزگار پیش گرفتند فرض کنیم در پشت قله اورست و ...پنهان کرده اند و وراث و آیندگان پیدایش خواهند کرد و این است اعتماد و سپردن گله به چوپان دزد .

چوپانی که علاوه بر دزدی تمام اموال و نابودی تک تک سهامداران ،خواستار حقوق و باز پس گیری تمام نیات پلید خود نه از سرمایه بلکه از مال و اموال اصلی سهامداران را نیز دارد.

داشتن شرم و حیا چقدر خوب است و نداشتن آن همان رویی است که اعتصام دارد و با این همه تشکیلات و پروژه و اولدورم ... دم از ورشکستگی و انحلال میزند .

واقعا از واژه ( مهندسی پر رویی و خوردن شرم و حیا ) مدیران صدرا و سهامدار عمده آن در رتبه اول قرار دارد ؟

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز بنده یک سوال از محضر جنابعالی دارم .آیا شرکتی که قصد انحلال دارد و هفت ماه است دم از این انحلال می زند ! آیا با پولی که (60 میلیون دلار= مبلغ خرید کشتی لوله گذار)می شود هر سهم سهامدار حقیقی را به بیش از 300 تومان خرید(500 میلیون سهم ضربدر 300 تومان =150 میلیارد تومان و اگر 60 میلیون دلار را در 2500 تومان ضرب کنیم هم می شود 150 میلیارد تومان و صد البته فقط برای همین یک مورد حساب کردم و باقی بماند برای بعد) ! می رود سرمایه گزاری جدید می نماید ؟...............بهتر است اینقدر ساده نباشیم.و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود ریحانی نمایش پست ها
    قصه گم شدن گاو ملا نصرالدین و باز شدن نماد صدرا و سرمایه سهامداران صدرا

قصه از این قرار است که روزی ملا گاوش گم میشه و دنبال گاو از این ده به آن ده و روستا و شهرها میگشت و با خوشحالی تمام و آهنگ شیرین و شاد آواز سر میداد.رهگذران میپرسیدند که ملا امروز از دیروز هم خوشحال تری و ماشاالله سرحال هستی .ملا جواب می داد که گاوم گم شده است و دنبال گاوم میگردم ،مردم با حیرت میگفتند که پس این آواز خوش و خوشحالی که میکنی برای چیست و اما در جواب گفت که پشت اون کوه نه و پشت کوه دماوند هم نه و....فکر میکنم پشت قله اورست و یا هیمالیا باشه که دارم میرم پیداش کنم و اما اگر پشت اون همه کوه و فله اگر نبود اون وقت بیا ببین ناله و شیون داد و فغان را؟
    غضیه سهامداری ما با صدرا هم شبیه به گاو ملا نصرالدین است و باید با این رویه ایی که نامردان روزگار پیش گرفتند فرض کنیم در پشت قله اورست و ...پنهان کرده اند و وراث و آیندگان پیدایش خواهند کرد و این است اعتماد و سپردن گله به چوپان دزد .

چوپانی که علاوه بر دزدی تمام اموال و نابودی تک تک سهامداران ،خواستار حقوق و باز پس گیری تمام نیات پلید خود نه از سرمایه بلکه از مال و اموال اصلی سهامداران را نیز دارد.

داشتن شرم و حیا چقدر خوب است و نداشتن آن همان رویی است که اعتصام دارد و با این همه تشکیلات و پروژه و اولدورم ... دم از ورشکستگی و انحلال میزند .

واقعا از واژه ( مهندسی پر رویی و خوردن شرم و حیا ) مدیران صدرا و سهامدار عمده آن در رتبه اول قرار دارد ؟
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/10/08 در ساعت 11:16

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    .....دوستان عزیز دیروز با مهندس اعتصام صحبت کردم....گفت سهم تو همین هفته باز میشه و با حمایت هم باز میشه....قیمت باز شدن هم 100 تومن نیست....
    .....2-3 هفته ایران نبودم و از اینترت دور و شرمنده دوستان شدم که نتونستم پا به پاشون بیام....به همتون خدا قوت میگم وارزوی پیروزی در این ماراتن سهم و سهامدارو عمده بی معرفت...

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)