صفحه 30 از 228 نخست ... 20272829303132334080130 ... آخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 2276

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,034 بار در 646 ارسال
    ممنون از دوستان . اما من جواب یه سوالم رو نگرفتم هنوز جناب روح خشن . این 25% که میفرمایید یعنی 4900 +25% که میشه حدودا6200 تا 6400 ؟
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 100 بار در 28 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    یه نکته من بگم خانم اناهیتا کلا در این گروه یعنی گروه دوده یه مقدار محاسبات پیچیدست!!مثل مس یا تیراهن ذوب یا المینیوم شفاف نیست گاها میبینید قیمت اکسترانت در بازر کاهش شدید داشته اما قیمت دوده رفته بالا اما اگر قیمت دقیق رو میخواهید به سادگی میشه در اورد اما گفتم به دلیل انحصاری بودن تولیدات این شرکت و شدوص نمیشه زیاد به قیمت اینا توجه کرد میدونید که در این چند روز اکسترانت در بازار کاهش داشته اما بحث افرایش 50درصدی نرخ دوده داره شنیده میشه تو مایع های غمارگ و غبشهر که بازار رو در دست دارند کربنو و شدوص هم همینطور البته میدونید که کربن یه کارخانه عظیمی هست که چنین برابر شدوص عظمت داره!!
    جناب روح خشن
    سلام و ایام بکام
    شکربن کارخانه عظیم و نیروی انسانی خیلی بیشتر داره اما : با سرمایه 4 برابر تقریبا ب اندازه شدوص تولید میکنه
    البته کیفیت محصولات شدوص بالاتر و بیشتر سبد تولیدش دوده نرم که قیمت فروشش بیشتره!
    البته من خودم از هردو دارم
    خیر پیش

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابامجید از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابامجید نمایش پست ها
    جناب روح خشن
    سلام و ایام بکام
    شکربن کارخانه عظیم و نیروی انسانی خیلی بیشتر داره اما : با سرمایه 4 برابر تقریبا ب اندازه شدوص تولید میکنه
    البته کیفیت محصولات شدوص بالاتر و بیشتر سبد تولیدش دوده نرم که قیمت فروشش بیشتره!
    خیر پیش
    بله شنیدم کیفیت تولیدات شدوص بهتره اما از نظر ساختار شرکتی یه چیزی تو مایه های فولاژ و فولای میباشن!!
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    ممنون از دوستان . اما من جواب یه سوالم رو نگرفتم هنوز جناب روح خشن . این 25% که میفرمایید یعنی 4900 +25% که میشه حدودا6200 تا 6400 ؟
    حتما دیگه منتها میدونم افزایش نرخ اعمال میشه ببینید خانم اناهیتا این مورد افزایش نرخ مثل افازیش نرخ شکر به صورت تدریجی اثرش رو میزاره چیزی که الان باید مد نظر قرار بگیره از زیان در امدن کامل شرکت و ساخت سود هست که قطعا این اتفاق با تولیدات و فروش مطلوب صورت گرفته بسیاری از دوستان از عدم تقسیم سود در مجمع ناراضی هستند که من میگم خیر شرکتی که تازه از زیان در اومده نشون میده مدیریت با تفکری داره که سود نمیخواد تقسیم کنه و این سود رو میزاره برا کارهای دیگه که حالا افزایش سرمایه و غیره ولی باز هم میگم مجمع کربن بی خیر نخواهد بود نکته بعدی هم سود سازی پسهند هست قبلا گفتم کربن سهم چند سر سود هست
    ویرایش توسط roohe-khashen : 2013/06/13 در ساعت 17:07
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,007 بار در 1,907 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابامجید نمایش پست ها
    جناب روح خشن
    سلام و ایام بکام
    خیر پیش
    درستکه سرمایه شکربن4برابرشدوص هست با تولید کربن بلاک تقریبا برابر ولی این نکته مهم است که شدوص سرمایه گذاری نداردولی شکربن مالک43.76%شدوص و53.2%پسهند است که ارزش روز آن با قیمت سهم خردمعادل88میلیارد تومان است که به ازا هر سه شکربن352تومان می شود البته سرمایه گذاری های دیگری هم دارد ولی این دو مورد شاخص است به عبارتی ارزش بخش تولیدی شکربن در حال حاضر با سرمایه25 میلیاردی106 تومان به ازا هر سهم می باشد و ارزش سهم شدوص با سرمایه 6 میلیاردی 1130تومان
    ویرایش توسط Ali : 2013/06/13 در ساعت 18:05

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده است:

کربن به مراتب ارزنده تره برای اینکه اون درصدهایی که جتاب نوسان فرمودند ماله شکربنه پس به قول جناب روح خشن شما با خریدن کربن بلک درواقع پول اونا رو هم پرداختی ، و همه میدونن که پسهند و شدوص به طور بالقوه جای رشد زیادی امسال دارن که هنوز این تاثیر روی کربن اعمال نشده و فرصت خریده از طرفی قیمت فروش زمین پسهند 45 به هر سهم کربن میده و اختلاف قیمت دوده پیش بینی شده برای فروش 92 هم حدودا 50 تومن در کمترین حالت سود میده و خیلی عوامل ریز دیگه . اختلاف قیمت قطران خریداری شده شرکت هم هست که برای 3 ماهه اول سال تا حالا با میانگین حدود 700 تومن برای هر کیلو خریده اما تو پیش بینی هاش قیمت هرکیلو قطران رو 1880 دیده تقریبا یعنی به ازای هر کیلو 1000 تومن تا الان اختلاف حالا با 30000 تن یا 30 میلیون کیلوگرم حساب کنین حدودا 100 تومن به هر سهم سود میده .قیمت زمین خودش و غیره م بمونه . کربن امسال خوشبیناه میتونه تا 350 هم سود بسازه که البته تقریبا نصفش عملیاتیه . ریز محاسباتم رو در آینده میزارم که چطور به این عدد رسیدم . کربن تا پایان امسال میتونه 1500 روببینه اگر اوضاع سیاسی به هم نریزه.

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    کربن به مراتب ارزنده تره برای اینکه اون درصدهایی که جتاب نوسان فرمودند ماله شکربنه پس به قول جناب روح خشن شما با خریدن کربن بلک درواقع پول اونا رو هم پرداختی ، و همه میدونن که پسهند و شدوص به طور بالقوه جای رشد زیادی امسال دارن که هنوز این تاثیر روی کربن اعمال نشده و فرصت خریده از طرفی قیمت فروش زمین پسهند 45 به هر سهم کربن میده و اختلاف قیمت دوده پیش بینی شده برای فروش 92 هم حدودا 50 تومن در کمترین حالت سود میده و خیلی عوامل ریز دیگه . اختلاف قیمت قطران خریداری شده شرکت هم هست که برای 3 ماهه اول سال تا حالا با میانگین حدود 700 تومن برای هر کیلو خریده اما تو پیش بینی هاش قیمت هرکیلو قطران رو 1880 دیده تقریبا یعنی به ازای هر کیلو 1000 تومن تا الان اختلاف حالا با 30000 تن یا 30 میلیون کیلوگرم حساب کنین حدودا 100 تومن به هر سهم سود میده .قیمت زمین خودش و غیره م بمونه . کربن امسال خوشبیناه میتونه تا 350 هم سود بسازه که البته تقریبا نصفش عملیاتیه . ریز محاسباتم رو در آینده میزارم که چطور به این عدد رسیدم . کربن تا پایان امسال میتونه 1500 روببینه اگر اوضاع سیاسی به هم نریزه.
    بنظر من با این سهم باید به مجمع رفت چون:

1- قیمت خرید مواد اولیه در مجمع شفاف سازی میگردد و مقدار تعدیل برای بازار قابل محاسبه خواهد شد
    2-تا ز مان بازگشایی تعدیل پسهند مشخص خواهد گردیدکه انتظار میرودبا قیمت مناسبی به تابلو برگردد
    3-وضعیت زمین شرکت مشخص خواهد شد

این موارد میتواند انتظار بازگشایی شکربن در قیمت مناسب را براورده نماید

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

درگزارش پیش بینی 92شکربن یک نکته برام عجیبه

در سال 92 مقدار پیش بینی خرید قطران10هزارتن بیشتر از91 امده یعنی50%بیشتر درحالیکه افزایش تولیدش جزیی است به عبارتی 50% بیشتر برنامه خرید دارد و ارزش این مقدار18میلیارد تومان معادل هر سهم 72 تومان است
    دوستان کسی از نسبت مواد اولیه مودنیاز جهت تولیدیک واحد محصول کربن بلاک اطلاع داره
    رقم بسیار قابل توجهی است
    گزارش شدوص را جهت محاسبه نسبت مورد نظر بررسی کردم گزارش به نحوی تنظیم گردیده که قابل محاسبه نیست

برای احتیاطه ، این اتفاق سال قبل هم افتاده . البته اینکه برای احتیاطه که کارخانه معطل نشه رو مطمین نیستم ، فقط شنیدم .

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط navasan نمایش پست ها
    درگزارش پیش بینی 92شکربن یک نکته برام عجیبه

در سال 92 مقدار پیش بینی خرید قطران10هزارتن بیشتر از91 امده یعنی50%بیشتر درحالیکه افزایش تولیدش جزیی است به عبارتی 50% بیشتر برنامه خرید دارد و ارزش این مقدار18میلیارد تومان معادل هر سهم 72 تومان است
    دوستان کسی از نسبت مواد اولیه مودنیاز جهت تولیدیک واحد محصول کربن بلاک اطلاع داره
    رقم بسیار قابل توجهی است
    گزارش شدوص را جهت محاسبه نسبت مورد نظر بررسی کردم گزارش به نحوی تنظیم گردیده که قابل محاسبه نیست
    حدود دوکیلوگرم ماده اولیه (اکستراکت و روغن قطران و ملاس)برای تولید هر کیلو دوده نیاز هست.
    شدوص هم مصرف مواد اولیه را 4 میلیون کیلو اضافه گرفته.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)