صفحه 42 از 228 نخست ... 32394041424344455292142 ... آخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 2276

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو فعال Smart Trader آواتار ها
    تشکر شده 516 بار در 123 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen1392 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    منظور>>کف تکنیکالی 442 رو دید و برگشت به طرف بالا...در نمودار RSI
    http://upcity.ir/images2/63330851905145791239.jpg
    سهم با قدرت برگشت بالا >>>3.78%

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Smart Trader از ایشان تشکر کرده اند:

قابل توجه دوستان سهامدار کربن

روند مثبت خواهد بود:

1-با توجه به برگشت قيمت سهم>> از سطح حمايت ديروز و معاملات مثبت امروز
    2-در صورت آمدن گزارش تعديلي پسهند
    3-گزارش 3 ماهه شکربن و پوشش 100% آن

روزهاي خوبي در انتظار اين سهم خواهد بود

تازه براي ميان مدت و بلند مدت در نظر بگيريد:
    1-با روي کار آمدن دولت جديد >>>ممنوعيت صادرات کربن برداشته شود(که اگر هم نشود تمام توليد در داخل خريدار دارد)
    2-تعديلات مثبت شدوص
    3-تعديلات مثبت پسهند(بابت فروش زمين و افزايش سود )
    4-مهمتر از همه>>زمين خود کربن...که مانند گنج براي سهامدارانش هست...زمزمه فروش يا تصميم براي عمليات ساخت زمين بياد ديگر هر روز فقط بايد شاهد صف خريد باشيد

صبور باشيد
    کربن را در اوج خواهيد ديد

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Smart Trader از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بورس تبریز آواتار ها
    تشکر شده 2,242 بار در 440 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen1392 نمایش پست ها
    قابل توجه دوستان سهامدار کربن

روند مثبت خواهد بود:

1-با توجه به برگشت قيمت سهم>> از سطح حمايت ديروز و معاملات مثبت امروز
    2-در صورت آمدن گزارش تعديلي پسهند
    3-گزارش 3 ماهه شکربن و پوشش 100% آن

روزهاي خوبي در انتظار اين سهم خواهد بود

تازه براي ميان مدت و بلند مدت در نظر بگيريد:
    1-با روي کار آمدن دولت جديد >>>ممنوعيت صادرات کربن برداشته شود(که اگر هم نشود تمام توليد در داخل خريدار دارد)
    2-تعديلات مثبت شدوص
    3-تعديلات مثبت پسهند(بابت فروش زمين و افزايش سود )
    4-مهمتر از همه>>زمين خود کربن...که مانند گنج براي سهامدارانش هست...زمزمه فروش يا تصميم براي عمليات ساخت زمين بياد ديگر هر روز فقط بايد شاهد صف خريد باشيد

صبور باشيد
    کربن را در اوج خواهيد ديد
    جناب آقای محسن اینها همه درست است کربن را با این وعده ها و وعید ها که به حق محقق خواهد شد را نمیتوان مثبت نگه داشت کربن تو این بازار و الان دچار تشنه اطلاعات است چه از جهت پوشش خودش و چه از جهت مساله لاستیک سهند انشالله در یک ماه آتی شعار کربن 10000 ریال همانند شعار حماسه سیاسی محقق خواهد شد
    در ناامیدی بسی امید است - پایان شب سیه سپید است
    یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور - کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس تبریز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید sheibani آواتار ها
    تشکر شده 59 بار در 17 ارسال
    دکتر حسین عبده تبریزی استاد دانشگاه و دبیر کل پیشین بورس اوراق بهادار تهران در گفتگو با فرارو گفت: «کاهش نرخ ارز برای دولت امری خطرناک است.»وی درباره علت کاهش قیمت ارز و سکه در بازار گفت: «علت سقوط قیمت ها می تواند ناشی از انتظارات جامعه باشد؛ چرا که اکنون اتفاق خاصی در اقتصاد کشور روی نداده است.»این استاد دانشگاه اظهار کرد: «قیمت های مورد تحمل مردم در شرایط جدید بر اساس دلار ۴۰۰۰ تومان تعیین می شده است. کسانی که آن قیت هما را تعیین کردند با کاهش قیمت دلار، قیمت های خود را کاهش نخواهند داد و فایده ای که بخش تولید از بالا رفتن نرخ ارز می توانست داشته باشد نیز به خطر خواهد افتاد.»وی تصریح کرد: «دولت اعتدال به معنای دنبال کردن سیاست های اعتدال است و نوسان شدید امری است که در چنین دولتی باید از آن اجتناب کرد.»

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sheibani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 45 بار در 25 ارسال
    کربن ایران و تایر ساز ها
    تاریخ ایجاد در 04 تیر 1392 نوشته شده توسط خبر بورس
    کربن ایران پس از بازگشائی با کاهش قیمت روبرو شده است. تفاوت قابل ملاحظه (بالا بودن ) نرخ فروش بودجه کربن ایران در مقایسه با پیش بینی نرخ خرید تایر ساز ها علت اصلی این امر است.

به گزارش خبر بورس ، در حالی که شرکت کربن ایران فروش در تن کربن نرم وسخت را به طور متوسط 49 میلیون ریال در تن پیش بینی نموده است ، اما تایر ساز ها در بودجه های خود نرخ های 35 تا 38 میلیون ریال را پیش بینی نموده اند و تنها لاستیک بارز ( پکرمان ) رقم خرید کربن را 94 میلیون ریال پیش بینی نموده است.

متوسط نرخ فروش کربن ایران : 49 میلیون ریال در تن

متوسط نرخ فروش دوده صنعتی پارس : 49.6 میلیون ریال در تن

متوسط نرخ خرید لاستیک بارز : 49 میلیون ریال

متوسط نرخ خرید کویر تایر : 45 میلیون ریال

متوسط نرخ خرید ایران تایر : 35 میلیون ریال

شایان ذکر است که دوده صنعتی حدود 15% بهای تمام مواد مستقیم لاستیک را تشکیل می دهد.

این تناقض اثر دو سویه ای بر شرکت های مرتبط دارد. اگر کربن ایران ( و زیر مجموعه آن دوده صنعتی ) بتوانند نرخ فروش خود را به شرکت های تایر و لاستیک ساز تحمیل نمایند قادر به پوشش بودجه خواهند بود و در نتیجه اثر نامطلوبی بر بهای تمام شده آن ها دارد ، در غیر این صورت و در حالتی که شرکت های تایرسازی بتوانند نرخ های پیشنهادی خرید را به شرکت های تولید دوده تحمیل نمایند، ضمن حفظ پیش بینی بودجه ، منجر به تعدیل منفی شرکت های تولید کننده دوده از جمله کربن ایران و دوده صنعتی خواهند شد.
    http://khabarebourse.com/index.php/8...iran-and-tires

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ashna از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,034 بار در 646 ارسال
    جناب آشنا در جواب اون بی سوادی که این خبر رو نوشته چند نکته باید ذکر بشه :
    1. تا این تارخ از سال نرخ فروش حدودا 4600 بوده در هر کیلو و برای کربن پارس حدود 4900
    2.اختلاف حدود 300 تومنی خرید اکسترانت رو چرا محاسبه نمیکنن ؟؟ فقط ضرر رو شناسایی میکنن ؟؟؟!!
    3.شرکت های تایر سازی موفق به تحقق و تحمیلشون به کارخانه های کربن نخواهند شد چون چاره ای جز خرید ندارن (اگر بخوان وارد کنن با توجه به نرخ فعلی دلار هر کیلو با هزینه حنلش حدود 6200 تومن در میاد )
    و ...
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmahya نمایش پست ها
    من در عرض دو هفته با 370 تومن خریدمو سود خوبی داشتم
    امیر جان سهم چهل روز پیش 370 بود،تاریخ از دستت در رفته؟!
    تمام سال من بی تو...

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بورس تبریز نمایش پست ها
    جناب آقای محسن اینها همه درست است کربن را با این وعده ها و وعید ها که به حق محقق خواهد شد را نمیتوان مثبت نگه داشت کربن تو این بازار و الان دچار تشنه اطلاعات است چه از جهت پوشش خودش و چه از جهت مساله لاستیک سهند انشالله در یک ماه آتی شعار کربن 10000 ریال همانند شعار حماسه سیاسی محقق خواهد شد
    با سلام خدمت دوست عزیزم
    اول از شما به خاطر کامنت های خو بتان در این تاپیک کمال تشکر را دارم که باعث استفاده دوستان عزیز این تاپیک می شود
    من و شما که در راس مدیریتی شرکت نیستیم و خبرهای رانتی هم که نداریم
    مسئولان شرکت هم که بهتر می دانید هر زمان که دوست داشته باشند ...خبر مثبت اعلام می کنند
    ابزار ما اطلاعات کدال-صحبت های مجمع و تحلیل های تکنیکال و فاند و تحلیل های خودمان می باشد. بنده هم میدانم که با صحبت سهمی مثبت نخواهد شد
    اما این اطلاعات واقعیت هایی است که انکار ناپذیرند
    اما بازیگردان اصلی چه می خواهد بکند....ما نمی دانیم
    یک مثال تازه:

روز یکشنبه 1-4-92 سهم وصندوق منفی معامله شد(3.51%-)
    7.1Mسهم
    روز دوشنبه 2-4-92 نیز با رمق کمی معمله شد اما 4.26Mسهم
    همان روز ساعت 17...خبر تعدیل 18.5% وصندوق میرود روی کدال...و تا امروز با عرضه های سنگین(33میلیون سهم) نیز مثبت بوده است

ما میدانیم که یک سهم ارزندگی دارد یا نه ...و فقط می توانیم به دانسته هایمان اتکا کنیم تا نتیجه را ببینیم

من این سهم را دارم و باهاش می مونم چون می دونم گینی را که می خواهم ازش می گیرم...مثل چندین سهم دیگر که شاید آدم را خسته میکرد اما الان جواب داده است
    مثل غپینو:از 14-1-92 بود 3200 بعد شما ببین تا 2400 هم پایین اومد...اما حالا دست نیافتنی شده 4646
    بهر حال
    با یک اعلام گزارش 3ماهه یا تعدیل پسهند ما می دانیم که سهم استارت قوی را برای شکست سقف 504 و حرکت شارپ خواهد داشت
    این نظر شخصی بنده می باشد و دوستان در تصمیم گیری مختار هستند
    موفق باشید

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Smart Trader از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بورس تبریز آواتار ها
    تشکر شده 2,242 بار در 440 ارسال
    من امسال یعنی تا 29/12/1392 با این سهم هستم کاملا فرمایشات شما دوست عزیزم محسن خان درست است ولی نظرات جناب روح خشن هم خالی از لطف نیست که خوب اشاره کردند که اگر سهم همش مثبت بخوره هماننده شبندر و ... باید یه مدت بسته بمونه و بهش گیر میدهند طبق گفته یکی از دوستان کربن ایران این سهم امسال 20000 ریال را خواهد دید !!!!ولی خب ما گفتیم این سهم 10000 ریال را میبینه البته خودم با توجه به شرایط کربن تو 10000 ریال هم فروشنده نیستم خب برای این که بورس گیر نده مجبورند تو این قیمتها یه مدت بازی کنه بعد بره 7000 ریال بعد 10000 ریال بعد .... من گفتم گذشت زمان خیلی چیزها را مشخص میکنه الان گزلرش حسابرسی شده 3 ماهه پسهند را خواستند گزارش 3 ماهه شکربن هم با اون تا 10 روز آینده آماده میشه شدوص هم همینظور بعد بازار میفهمه چه گنجی هست که دارند میفروشن شنبه نوبت فروش ایرانولها هست 35000 سهم ایرانول را همراه با 150000 سهم ولغدر را خواهم فروخت انشالله با سهام شکربن را رند 500000سهم خواهم کرد تا آخر امسال باهاش خواهم بود .
    در ناامیدی بسی امید است - پایان شب سیه سپید است
    یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور - کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس تبریز از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بورس تبریز نمایش پست ها
    من امسال یعنی تا 29/12/1392 با این سهم هستم کاملا فرمایشات شما دوست عزیزم محسن خان درست است ولی نظرات جناب روح خشن هم خالی از لطف نیست که خوب اشاره کردند که اگر سهم همش مثبت بخوره هماننده شبندر و ... باید یه مدت بسته بمونه و بهش گیر میدهند طبق گفته یکی از دوستان کربن ایران این سهم امسال 20000 ریال را خواهد دید !!!!ولی خب ما گفتیم این سهم 10000 ریال را میبینه البته خودم با توجه به شرایط کربن تو 10000 ریال هم فروشنده نیستم خب برای این که بورس گیر نده مجبورند تو این قیمتها یه مدت بازی کنه بعد بره 7000 ریال بعد 10000 ریال بعد .... من گفتم گذشت زمان خیلی چیزها را مشخص میکنه الان گزلرش حسابرسی شده 3 ماهه پسهند را خواستند گزارش 3 ماهه شکربن هم با اون تا 10 روز آینده آماده میشه شدوص هم همینظور بعد بازار میفهمه چه گنجی هست که دارند میفروشن شنبه نوبت فروش ایرانولها هست 35000 سهم ایرانول را همراه با 150000 سهم ولغدر را خواهم فروخت انشالله با سهام شکربن را رند 500000سهم خواهم کرد تا آخر امسال باهاش خواهم بود .
    من هم با صحبت های دوست عزیزمان "روح خشن"و شما موافقم......سهم باید با یک روند مشخصی بره بالا ........!!!!!!
    >>>والا باید ""شفاف سازی"از نوع منفی سازی انجام بشه
    موفق باشید

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Smart Trader از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)