صفحه 45 از 228 نخست ... 35424344454647485595145 ... آخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 2276

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو فعال بورس تبریز آواتار ها
    تشکر شده 2,242 بار در 440 ارسال
    به نظرم یک راست باید به ایستگاه 7200 ریال برود کربن به نطرم از قافله جا مونده تو این چند روز خیلی خوب از دست حقیقی و بالاخص حقوقی ها جمع شده منتطر گزارش سه ماهه تو هفته آینده و بستن نماد برای تعدیل خفن هستیم
    در ناامیدی بسی امید است - پایان شب سیه سپید است
    یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور - کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس تبریز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    باز هم حجم معاملات!!!!همیشه استادم میگفت به حجم معاملات نگاهی ویژه داشته باش البته اون موقع خبری از خرید گروهی و حقوقی نبود اما خوب هر بار که بهش زنگ میزدم میگفت حجم معاملات فلان سهم رو دیدی یا خیر قدیما نمیفهمیدم چی میگه اما همیشه میگفت از هر 10 سهامدار فقط یکیشون براش حجم معاملات معنی میده خدا رو شاکرم که هر چند دیر اما خوب بعدها فهمیدم که چی میگه ایشون بگذریم زمانی که رو 175 تا 184 حقوقی 40 میلیون سهم در وپترو عرضه کرد من گفتم این حجم معاملات غیرعادیه برا این سهم میبینید که الان تقریبا از پنج پنجم معاملات چهار چنجم رو گروهی میخره!!و جالب اینکه حقوقی در وپترو 200هزارتا هم عرضه نمیکنه در کربن هم به همین ترتیب فقط 68هزار دونه گیر حقیقی اومده از حجم معاملات خیلی چیزا از جمله خشک شدن سهم کف سهم و حرکتهای شارپی سهم رو میشه فهمید رو 445 تومن هر کی بهم رسید گفتم کربن بخر پول وامی پول قرضی پول هر چی دست هر کی بود بهش گفتم کربن بخر که به امید خدا داریم به نتیجه میرسیم شاید در بین راه فراز و نشیبهایی داشته باشیم اما تا پایان شهریور با سهم هستم
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,034 بار در 646 ارسال
    سهم عالیه . از همین الان تا آخر سال حداقل 100% سود میده . حداقل . خوشبینانه 200% میده .
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    سهم عالیه . از همین الان تا آخر سال حداقل 100% سود میده . حداقل . خوشبینانه 200% میده .
    جسارتا " عرض کنم همین امروز خودم از طریق یکی از دوستام که با یکی از مسئولین امور فروش کربن ایران ارتباط داره پیرامون فروش شرکت و زمینهای شرکت صحبت میکرد ایشان نقل میکرد که امسال سود عملیاتی اون طور که تخمین میزد بالغ بر 1500 ریال و انشالله حاشیه سود انتقال کارخانه به مکان دیگر و فروش قسمتی از زمین کارخانه حدودا" بالای 3000 ریال که گرچه این سود شاید پرداخت نشود ولی شرکت را از لحاظ مالی و ... قوی میکند که میتونه باهاش کارهای بزرگ سرمایه گذاری دیگه بکنه اینو من نمیگم یکی از کارمندان مسئول فروش که با دوستم رفاقت داشت میگفت ایشان نقل میکرد که امسال کربن با پیش بینی زیر مجموعه هاش پدیده خواهد شد و تا آخر امسال 25000 ریال را خواهد دید

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس تبریز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,034 بار در 646 ارسال
    درود بر دوست خوبمون بورس تبریز
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    درود بر دوست خوبمون بورس تبریز
    ممونم سرکار خانم آناهیتا البته گفتمان اینجانب یک تبلیغ نیست بلکه حقیقت است همیشه گفتم گذشت زمان خیلی چیزها را مشخص میکند اگر مدیران یه لطفی بکنند در گزارش 3 ماهه چشم انداز کربن را ترسیم بکنند ( مخفی کاری ) نکنند میتوان بهتر حتی اونهایی که در این سهم دچار شک هستند تصمیم بگیرند . انشالله همه و همه و همه سهامداران جز پر سود باشند و در پناه پروردگار متعال سلامت

دوستان اگه فردا کسی حجم مبنا را نده کی حاضره یا کدوم حقوقی را پیدا کنم حجم را بده ؟ به یک سهامدار فداکار جدا" نیازمندیم !!!!!

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس تبریز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    نگران نباش بورس تبریز عزیز حجم مبناها قبلا در قیمت زیر 450 خریداری شده خیالت راحت مشکل حجم مبنا نداریم
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بورس تبریز نمایش پست ها
    جسارتا " عرض کنم همین امروز خودم از طریق یکی از دوستام که با یکی از مسئولین امور فروش کربن ایران ارتباط داره پیرامون فروش شرکت و زمینهای شرکت صحبت میکرد ایشان نقل میکرد که امسال سود عملیاتی اون طور که تخمین میزد بالغ بر 1500 ریال و انشالله حاشیه سود انتقال کارخانه به مکان دیگر و فروش قسمتی از زمین کارخانه حدودا" بالای 3000 ریال که گرچه این سود شاید پرداخت نشود ولی شرکت را از لحاظ مالی و ... قوی میکند که میتونه باهاش کارهای بزرگ سرمایه گذاری دیگه بکنه اینو من نمیگم یکی از کارمندان مسئول فروش که با دوستم رفاقت داشت میگفت ایشان نقل میکرد که امسال کربن با پیش بینی زیر مجموعه هاش پدیده خواهد شد و تا آخر امسال 25000 ریال را خواهد دید
    هزارتاش تا مهر
    بقیه تا عید
    سلامتی و برکت بزرگترین نعمت ها هستند. بزرگترین آرزو هم عاقبت بخیری است. انشالله نصیبمان شود.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,007 بار در 1,907 ارسال
    با سلام

در30خرداد در خصوص ارزش ذاتی شکربن محاسباتی انجام گرفت که نشانگر حداقل ارزش هرسهم956تومان بود حال با توجه به تغییرات قیمت شرکت های گروه این محاسبات را بروز میکنیم

1-مالکیت در شدوص 21.5%غیرمستقیم+22.26مستقیم=43.76% که با قیمت روز هرسهم12228ریال ارزش این سرمایه گذاری با توجه به سرمایه 6 میلیاردی شدوص میشود 32.1 میلیارد تومان

2-مالکیت در پسهند 12.77%غیرمستقیم+40.43%مستقیم=53.2% که با قیمت روز11231ریال ارزش این سرمایه گذاری با توجه به سرمایه14میلیاردی پسهند میشود83.6میلیارد تومان

3-ارزش واحد تولید کربن بلک شکربن را بر اساس ارزش روز شدوص محاسبه میکنیم
    ارزش روز مارکتینگ شدوص با قیمت هر سهم12228ریال برابر73.4میلیارد تومان است که با توجه به اینکه تولید شکربن 10% بالاتر است ارزش این بخش شکربن میشود73.4*1.1=80.7میلیاردتومان

4-شکربن کاربری 5هکتار از13 هکتار از زمین های خود را دریافت کرده که با توجه به پتانسیل فروش به ازا هر متر حداقل1.500.000تومان ارزش ان برابرحداقل 75میلیارد تومان خواهد بود

با محاسبات فوق به ارزش ذاتی حداقل32.1+83.6+80.7+75=271.4میلیارد تومان میرسیم که با توجه به سرمایه25 میلیاردی شکربن ارزش ذاتی هرسهم میشودحداقل 1086 تومان که در روز گذشته (92.4.9)در قیمت5045ریال صف خرید داشت

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امير سينا آواتار ها
    تشکر شده 1,898 بار در 458 ارسال
    فردا میخوره به مقاومت ، احتمالا بیشتر از امروز عرضه کنن...خلاصه تو صف رفتنش خالی از لطف نیس...یه امیدی هس بمون برسه

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امير سينا از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)