صفحه 60 از 228 نخست ... 10505758596061626370110160 ... آخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 2276

موضوع: کربن ایران (شکربن)

عضو فعال
    تشکر شده 2,002 بار در 718 ارسال
    از دوستان کسی میتونه یه تحلیل تکنیکال داشته باشه از کربن ؟

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,034 بار در 646 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان147 نمایش پست ها
    رو 520 مقاومت داره یا حمایت ؟؟؟؟؟؟
    منطورم حمایت بود اشتباههی نوشتم مقاومت
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

کاربر فعال amin88 آواتار ها
    تشکر شده 699 بار در 120 ارسال
    از شنبه بر خواهد گشت

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید amin88 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    متاسفم برا کسانی که اینجا رو با سالن امتحان نهایی اشتباه گرفتن!!!وانتظار دارن که بهشون تقلب برسه بعد اگه تقلب اشتباه باشه میان بعد جلسه امتحان هر چی دلشون میخواد میگن!!!!اقا جان اینجا بازار بورسه از هزارتا میدون جنگ میدون مین خاکریز خمپاره موشک اسکاد هم بدتره نخر اقا ما هر چی هم گفتیم سهم طلاست نخر شما به دید مس فرضش کن!!!دست ما نیست یه مشت مدیر و حسابرس بی همه چیز میاد 2 روز مونده به گزارش دادن میاد کلا گزارش رو عوض میکنه!!!!!!!!!!!!کربن سه ماهه 40 تومن ساخته منبع خود شرکت کارگزاری اگاه کارگزاری اراد خیلیای دیگه بعد میان گزارش رو اینقدر محتاطانه و دست پایین اعمال میکنن تقصیر ما چیه؟؟!!در ثانی مگه ادم عاقل از یه اتفاق درس عبرت نمیگیره؟؟گزارشات غمارگ و غبشهر یادتون رقته صف فروش 980 تومانی بارها گفتم فاند شرکت تایید شدست و همین فاند تمامی شبهات رو له لورده میکنه من خودم 605 فروختم اما نوشتم برا دونفر 545 اضافه کردم هر کیم طاقت سهامداری نداره نخره اقا این سهم اخه بده زمین میزنه!!!!!!!!!
    دستم بگرفت و پا به پا برد...

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,115 بار در 298 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    متاسفم برا کسانی که اینجا رو با سالن امتحان نهایی اشتباه گرفتن!!!وانتظار دارن که بهشون تقلب برسه بعد اگه تقلب اشتباه باشه میان بعد جلسه امتحان هر چی دلشون میخواد میگن!!!!اقا جان اینجا بازار بورسه از هزارتا میدون جنگ میدون مین خاکریز خمپاره موشک اسکاد هم بدتره نخر اقا ما هر چی هم گفتیم سهم طلاست نخر شما به دید مس فرضش کن!!!دست ما نیست یه مشت مدیر و حسابرس بی همه چیز میاد 2 روز مونده به گزارش دادن میاد کلا گزارش رو عوض میکنه!!!!!!!!!!!!کربن سه ماهه 40 تومن ساخته منبع خود شرکت کارگزاری اگاه کارگزاری اراد خیلیای دیگه بعد میان گزارش رو اینقدر محتاطانه و دست پایین اعمال میکنن تقصیر ما چیه؟؟!!در ثانی مگه ادم عاقل از یه اتفاق درس عبرت نمیگیره؟؟گزارشات غمارگ و غبشهر یادتون رقته صف فروش 980 تومانی بارها گفتم فاند شرکت تایید شدست و همین فاند تمامی شبهات رو له لورده میکنه من خودم 605 فروختم اما نوشتم برا دونفر 545 اضافه کردم هر کیم طاقت سهامداری نداره نخره اقا این سهم اخه بده زمین میزنه!!!!!!!!!
    537 تومن باید خارج میشدم .اما صف شد و نشد . باور کنید دوستان اینا تکونه اذیتای سازمان یادتونه همقطارایی که تو شاراک بودن چقدر اذیت شدیم اما میرزید سرمایمون 2 برابر شد تو 4 5 ماه مگه الان پولو کجا میشه برد جز بورس؟طلا؟با اون وضع خراب انس؟دلبر؟نه؟همینجا تو بورس میمونه شفاف سازیه چند وقت پیش شیران مگه یادتون نیست؟انقد جوش نزنید. صف این هم جمع میشه ساراب تو 450 2 هفته پیش صف فروش بود. و .... از این دست سهم ها زیادن.
    ذرت ها نیاز به باران بیشتری دارند ولی کنگر ها نه ذرت ها در شرق هستند و کنگرها در غرب شما از هر دو بخرید و به باران کاری نداشته باشید

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید abtinsalari از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سلطان بورس آواتار ها
    تشکر شده 8,781 بار در 2,930 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin88 نمایش پست ها
    از شنبه بر خواهد گشت
    زحمت زیادی میکشه برمیگرده

عضو فعال بورس تبریز آواتار ها
    تشکر شده 2,242 بار در 440 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    اصلا نمیخوام راجع این سهم حرفی بزنم ولی با این گزارش تازه اش که افتخار آفرید ! یاد گزارش سال پیشش افتادم که لینکش را زیر میزنم
    http://codal.ir/Reports/Attachment.a...rBSCGoMg%3d%3d
    اون زمان مورخه 91/11/8 تعدیل پسهند با زمینهاش موکول به سال 92 شد که پسهند امسال عملی کرده ولی شکربن قراره این تعدیل بالای 20 درصد را هر وقت دلشون خواست اعمال کنند نمیدونم تو دقیقه نود سیاست چی بوده که تعدیل از بابت زمینهای پسهند به بعد موکول شد والا اگه همون 118 ریال عملیاتی را بالفرض در نظر بگیریم با سود حاصل از فروش زمین پسهند حدود 400 ریال مبلغ 518 ریال سود به دست میاد که با فرض سود سالانه 720 ریال !!!! که گفته اون وقت باید بگیم سه ماهه 70 درصد کل سود را پوشش داده !!!
    بهتر بود کربن ایران به خاطر منافع سهامداران جز و اونهایی که واقعا روی این سهم تحلیل و زحمت کشیدند و با این سهم بودند و هستند و خواهند بود این تعدیل را اعمال میکرد و به جای سود حاصل از سرمایه گذاری در گزارش مسخره 3 ماهه که رقم صفر درج شده سود واقعی را درج میکردند که پتانسیل رشد سهم چند برابر میشد مگر این که اول سهمها را از جیب ملت بکشند بیرون و همه را جون هم بیندازند بعد بیان ببندند بگند آهان تعدیل سود شد 2000 ریال !!!!
    البته یک نکته خالی از لطف نباشه که بگم اگه تو گزارش 3 ماهه سود حاصل از سرمایه گذاری خالی بوده شاید دلیل باشه بر این که کربن منتظره پسهند و دوده صنعتی هم گزارش 3 ماهه خودشان را بدهند اون وقت یهو ببنده و ...
    در ناامیدی بسی امید است - پایان شب سیه سپید است
    یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور - کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس تبریز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,034 بار در 646 ارسال
    همین کثافت گاریا رو دیدن تو بورس ایران که از سازمان جهانی مارکتینگ اخراجش کردن! !! جا داره یه شعری رو برای کسانی که هنوز با سهم موندن بخونم -- یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور ..... گلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور .
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بورس تبریز آواتار ها
    تشکر شده 2,242 بار در 440 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    همین کثافت گاریا رو دیدن تو بورس ایران که از سازمان جهانی مارکتینگ اخراجش کردن! !! جا داره یه شعری رو برای کسانی که هنوز با سهم موندن بخونم -- یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور ..... گلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور .
    آناهیتا عزیز خیلی از شما ممونم باور کنید تو این چند روز افت این سهم را تو تمامی سایتها به بورس تبریز نسبت میدهند !!! و چه حرفها و تهمتهایی که چه علنا" و چه با پیغام خصوصی در سایت همسایه و... نصیب من نشد ولی من ایمان دارم و مطمئنم که جواب این صبرمان را تو این روزهای عزیز رمضان خواهیم گرفت انشالله وجدان و آگاهی و دانش روزی بر باطل و احساسات کذب غلبه نماید آمین
    در ناامیدی بسی امید است - پایان شب سیه سپید است
    یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور - کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

15. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس تبریز از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال
    بورس تبریز عزیز شما و تحلیلهای درستت که جای خود داره...ولی گزارش خودشرکت و نگاه به زیر مجموعه هاش داره داد میزنه که سهم پتانسیل سود بالایی داره...

ولی یه چیزی تو بازار بورس رسمه اونم اینکه سهامدارا فقط همون روز معاملات رو نگاه میکنند ومثلا حتی صبر 2 یا 3 ماه دیگه رو ندارند تا سهم به ارزشش برسه...

به هر حال ما تو بورس از این قصه ها زیاد دیدیم... غبشهر 950 تومانی با صف فروشش.. شاراک 750 تومانی 3-4 ماه پیش...قصه هایی که برای بترانس 4 سال پیش دراوردند

در مجموع سهم از نظر بنیادی هیچ مشکلی من نمیبینم و اتفاقا جزو سهمهای رده بالای بنیادی بورس ایرانه...تکنیکالی هم در کانال صعوده و روند صعودیه...

ما در سپرده گزاری در بانک مثلا تا یکسال صبر میکنیم تا به یه سود 20 درصدی بعد از یکسال برسیم ولی در بورس طاقت حتی صبر 3ماهه برای یه سود مثلا 50 درصدی نداریم
    باز هم هر کسی مختاره با تحلیل خودش خرید و فروش کنه و سهمش رو حتی زیر قیمت ارزنده اصلیش بفروشه...
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)