صفحه 96 از 228 نخست ... 468693949596979899106146196 ... آخرین
نمایش نتایج: از 951 به 960 از 2276

موضوع: کربن ایران (شکربن)

كاربر فعال سلطان بورس آواتار ها
    تشکر شده 8,781 بار در 2,930 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidbn نمایش پست ها
    .اصلا به جنابالی ربطی نداره افراد باچه اطلاعاتی میان تو بورس زیاد به خودت فشار نیار.بیخود جو تاپیک و بهم نزن.از بیکاری همش دنبال بحث با این کاربر اون کاربری.درضمن در اندازه ای نیستی که به من توصیه یانصیحتی بکنی.
    والسلام نامه تمام.
    معلومه کی مشکل داره.

من فقط یه سوال کردم وادعایی نکردم.حالا درست یا نادرست پرسیدم.شما چه حقی داری بحث کنی؟؟ و یا با کنایه حرف بزنی!!!!؟؟البته آدمای مغرور و مدعی که هیچی تو چنته ندارن این رفتاراشون طبیعیه.
    انگار کوتاه اومدن من باعث دور برداشتن اشخاصی مثل شما میشه . من تو یک خط فقط نوشتم برید اطلاعات خودتون رو بیشتر کنید که انگار خیلی به شما برخورده و از فشار بدجور عصبی شدید
    حداقل در هر اندازه ای باشم انقدر سواد دارم که اصول اولیه رو بدونم . من که وقتم خالی نیست و باید جواب اشخاصی مثل شما رو بدم . ولی شما که وقت اضافه دارید برید چند تا کتاب بخرید و مطالعه کنید تا این سوال ها را نپرسید که باعث تعجب و خنده بشه
    در آخر بهت توصیه میکنم زیاد خودتو ناراحت نکن که مجبور بشی اینطور حرف بزنی و به حرف من گوش کن و اطلاعات خودتو قوی کن

عضو عادی omidbn آواتار ها
    تشکر شده 87 بار در 31 ارسال
    هیسس!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط سلطان بورس نمایش پست ها
    انگار کوتاه اومدن من باعث دور برداشتن اشخاصی مثل شما میشه . من تو یک خط فقط نوشتم برید اطلاعات خودتون رو بیشتر کنید که انگار خیلی به شما برخورده و از فشار بدجور عصبی شدید
    حداقل در هر اندازه ای باشم انقدر سواد دارم که اصول اولیه رو بدونم . من که وقتم خالی نیست و باید جواب اشخاصی مثل شما رو بدم . ولی شما که وقت اضافه دارید برید چند تا کتاب بخرید و مطالعه کنید تا این سوال ها را نپرسید که باعث تعجب و خنده بشه
    در آخر بهت توصیه میکنم زیاد خودتو ناراحت نکن که مجبور بشی اینطور حرف بزنی و به حرف من گوش کن و اطلاعات خودتو قوی کن

هیسس
    این شکلک ها برای چت روم هست نه اینجا ( کمی بزرگ شو حمید ). فکر میکردم فقط باید اطلاعات خودتو قوی کنی ولی انگار باید رو طرز فکرت هم کار کنی که اینجا چت روم نیست

کربن در هفته گذشته توسط یکی از کارگزاری های بنام م س حمایت میشد و خدایی خوب هم حمایت کردن و سهم را از 440 به 484 رساندن . ولی متاسفنه بحث سوریه کار را خراب کرد .
    بحث زمین هم تقریبا تمام شده هست و تا آخر سال فروش رفته البته کارایی دارن میکنن که اگر نتیجه بگیرن قیمتش 3 برابر میشه . در ضمن در گزارش 6 ماهه تعدیل هم داره ( مدیر عامل )
    برای دید میان مدت یکی از سهم های پربازده تا آخر سال هست .

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سلطان بورس از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال بورس تبریز آواتار ها
    تشکر شده 2,242 بار در 440 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سلطان بورس نمایش پست ها
    کربن در هفته گذشته توسط یکی از کارگزاری های بنام م س حمایت میشد و خدایی خوب هم حمایت کردن و سهم را از 440 به 484 رساندن . ولی متاسفنه بحث سوریه کار را خراب کرد .
    بحث زمین هم تقریبا تمام شده هست و تا آخر سال فروش رفته البته کارایی دارن میکنن که اگر نتیجه بگیرن قیمتش 3 برابر میشه . در ضمن در گزارش 6 ماهه تعدیل هم داره ( مدیر عامل )
    برای دید میان مدت یکی از سهم های پربازده تا آخر سال هست .
    متاسفانه سهم داشت خوب راه خودشو میرفت الان باز استرس جنگ است گرچه همه میدانیم اجلاس شانگهای و تصمیم کنگره و بعد از اون اجلاس سازمان ملل متحد گزینه هایی هستند که گزینه جنگ را منتفع میکنند البته برای جلوگیری از جنگ قطعنامه ایی علیه اسد به اجرا گذاشته خواهد شد در مورد زمین پسهند که فکر کنم باید تو 6 ماهه بیاره رو سود خودش کش دادن این موضوع در این وضع و اوضاع به نفع کربن نخواهد بود فقط امیدوارم بحث زمینهای خودش اون 7 هکتار که تغییر کاربری شده یه خبرها و سیگنالهای مثبتی از اون بیاد که هم برای شکربن و هم برای سهامدار عمده اش که به جد دنبال این موضوع است یعنی سرمایه گذاری پتروشیمی برای نجات هر دو اینها مهم است انشالله به زودی باز هم استارت شکربن شروع خواهد شد
    در ناامیدی بسی امید است - پایان شب سیه سپید است
    یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور - کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بورس تبریز از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بورس تبریز نمایش پست ها
    متاسفانه سهم داشت خوب راه خودشو میرفت الان باز استرس جنگ است گرچه همه میدانیم اجلاس شانگهای و تصمیم کنگره و بعد از اون اجلاس سازمان ملل متحد گزینه هایی هستند که گزینه جنگ را منتفع میکنند البته برای جلوگیری از جنگ قطعنامه ایی علیه اسد به اجرا گذاشته خواهد شد در مورد زمین پسهند که فکر کنم باید تو 6 ماهه بیاره رو سود خودش کش دادن این موضوع در این وضع و اوضاع به نفع کربن نخواهد بود فقط امیدوارم بحث زمینهای خودش اون 7 هکتار که تغییر کاربری شده یه خبرها و سیگنالهای مثبتی از اون بیاد که هم برای شکربن و هم برای سهامدار عمده اش که به جد دنبال این موضوع است یعنی سرمایه گذاری پتروشیمی برای نجات هر دو اینها مهم است انشالله به زودی باز هم استارت شکربن شروع خواهد شد
    تغیر کاربری انجام شده مدیر عامل در مجمع وپترو گفت . مدیر عامل هم در مجمع وپترو گفت تعدیل مثبت در گزارش 6 ماهه داریم . از نظر قیمت هم اصلاح شده . از نظر حمایت هم محدوده 435 تا 440 خوب حمایت میشه . از نظر peهم وضع خوبی داره . از نظر افزایش سود سهند هم که وضع خوبی داره . هر جوری فکر میکنم این قیمت ها واقعا ارزنده هست . فقط نیاز به کمی حمایت هست که امیدوارم به زودی انجام بشه
    کلا در بورس هر سهمی یه مدت بازده خوبی میده و بعد میره فاز استراحت تا چند ماه بعد
    کربن از محدوده 600 تا اینجا پایین اومده و این مدت خیلی از سهم های دیگه رشد خوبی داشته . دیگه نوبت به سهم هایی مثل کربن و .... رسیده که بازار بیاد سمتش و رشد خودشون را شروع کنن

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سلطان بورس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال afshar آواتار ها
    تشکر شده 5,049 بار در 1,017 ارسال
    سلام خدمت دوستان. روزیکه + میخوره حجم مبنا زیر لفظی میخواد که پرشه. ولی - شدنی 3 سوته حله!!!!!
    تا مبادرت 1سری در فروش زیر قیمت هست اونم با سبقت گرفتن از هم اوضاع همینه. گاها آدم احساس میکنه کارخونه منفجر شده که اینا آتیش میزنن به مالشون . با اشتباه خودشون و عجله نابجا تو صف خرید میخرن این طوری هم تو صف فروش ..... باعث ضرر تمام سهام داران میشن . این سهم باید خیلی وقت پیش شروع میکرد که به قول اساتید که فرمودن با بد اقبالی هایی هم روبرو شد.
    کما کان باسهمیم منتها فروشندگان 1 تجدید نظر بفرمایند در مورد سهم خالی از لطف نیست.
    اگرمیخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد .... باور محال بودنش را عوض کن!!!!

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید afshar از ایشان تشکر کرده اند:

همین سهام هایی که الان نمیشه فروخت من با اطمینان میگم موقع برگشت حجم مبنا هم تایید نمیکنن
    تو بازار ما بلا نسبت دوستان ، یک مشت گوسفند ریخته که موقعی که گله ای حمله میکنن که برن تو طویله ، حالا حمله شده صف فروش
    ویرایش توسط سلطان بورس : 2013/09/03 در ساعت 12:13

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سلطان بورس از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مسعود اب آواتار ها
    تشکر شده 3,953 بار در 1,303 ارسال
    دوستان من که داشتم این سهمو تحلیل میکردم نکته جالب اینه که طبق تکنیکال احتمالا از اوایل هفته آینده سهم برگشت خوبی خواهد داشت و روند اصلاحی قطعا به پایان رسیده پس سهماتونو از دست ندید. اینم نمودارش:

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود اب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 85 بار در 31 ارسال
    با سلام
    به نظرم اگه این چند روز نتونه برگشت پر قدرتی داشته باشه باید منتظر کربن 350 تومنی باشیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)