صفحه 302 از 1061 نخست ... 202252292299300301302303304305312352402802 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,011 به 3,020 از 10606

موضوع: تحليل هاي تکنيکي - بنیادی بابک پناهی و محسن نظری

عضو عادی علی خوش خلق آواتار ها
    تشکر شده 231 بار در 65 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    والله دوست من هم تكنيكال و هم بنياديش ميگه 300 و 350 ولي از ما بهتران كه حكم جان و مال و ناموس ملت را دارند اجازه چنين رشدي را نه تنها به شبريز بلكه به هيچ سهمي را نميدهند
    پينوشت: اين بازار الان و اين وضع اقتصادي عواقب فروش عقيده به نرخ يك سانديس ميباشد پس نبايد توقع زيادي داشته باشيم...
    جناب نظری و بابک پناهی عزیز و سرکار خانوم راشین
    در بازار منفی هم عزیز هستید و قابل احترام
    بابت جواب هم ممنون
    ارادتمند
    علی خوش خلق

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید علی خوش خلق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط راجی نمایش پست ها
    سلام جناب نظری روزتون بخیر من تازه کارم و تو پرتفوم بترانس ، فاراک ، مس ، خزامیا، حفاری ، و خصدرا رو دارم که تو همشون 10درصد تو سودم البته اشتباه بزرگم این بود که تو فروردین نفروخیتم تا 30 درصد گینمو بگیرم در حال حاضرم می خوام نظرتون در مورد نگهداری یا فروش سهمهام بدونم
    دوست عزيزم پرتفوي بسيار مناسبي داريد به نظر بنده اگر بازار شنبه مثبت شود جاي نگراني وجود ندارد و شايد تا اخر همين ماه باز به گين 30 درصدي خود برسيد توصيه به فروش هيچكدام ندارم فقط اين وسط فملي علي رغم پتانسيل هاي بنياديش زمان برگشت بازار كمي درجا خواهد زد تعويضش با سهم ديگري مناسب ميباشد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط rojan نمایش پست ها
    با سلام

اساتید لطفا بفرمایید این مارکت فرسایشی کی روند صعودی به خود میکیرد
    عجیب با اعصاب بازی میکند
    بهتر است برم بخوابم
    شب خوش
    فعلا بين دعواي حكومتيها و دولتيها ما دود بر چشممان ميرود
    امروز خيلي جالب بود يك سري سهامدار احساسي دنباله روي كارگزاريهاي ناشي شدند اول وقت ميگفتند اقا هر چي داريد بفروشيد بدبخت شديم احمدي نژاد استفا داده خلاصه فروختند اخر وقت ميگفتند اقا بخريد خبرش دروغ بوده خلاصه اينكه امروز سهامداراي احساسي گل دو تا كامزد جانانه پس دادند
    درباره بازار به نظر بنده شنبه برگردد كه برگشته نگردد يه 10-15 درصد ديگري هم مهمان سرسره بازيش خواهيم بود

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    جناب نظري امروز خبهمن و واميد را فروختم گرچه تو سود بودن در هر دو اما ناراحتم چرا خبهمن را 350 و اميد را 750 نفروختم.آخه ديدم تو بوركس تكنكاليست هايي مقل امير 2011 و درخشاني براي بهمن تا 260 و اميد تا 600 اصلاح تعيين كردند. نظر شما چيه؟اگه ميتونيد از اين دو نفر دعوت كنيد بيان اينجا هم بنويسند.
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    متاسفانه با اینکه محسن عزیز بارها گفته اند به هیچ کس پیشنهاد خرید نداده اند و نمیدهند هنوز عده ای بر حرف خود پافشاری می کنند اگر ایشان برای خود سهمی خریده و در این تاپیک گفته دلیل بر پیشنهاد خرید نیست ،ایشان نست به این سهم دید بلند مدت دارند .و آنقدر مرد هستند که پای حرف خود می ایستند و بر اساس تحلیل خرید و فروش می کنند تا به حال سهمی ندیدیم که ایشان خریده باشند و در بلند مدت با سود خوبی خارج نشده باشند
    کلا در این بازار چند سهم مثبت داریم؟میشه بفرمایید؟
    بیشتر سهمها در این دو هفته حدود 20 درصد افت کرده اند!
    یک پیشنهاد برای دوستانی که تازه وارد بورس شده اند دارم.
    دوستان عزیز یا قبل از وارد کردن سرمایه خود به بازار به یکی از علوم تکنیکال و فاندامنتال مجهز شوید و با علم خود خرید کنید یا از مشاوران متخصص کمک بگیرید یا سرمایه خود را به دست صندوق های سرمایه گذاری معتبر بسپارید
    مورد مهمتر در بازار بورس ما دید بلند مدت داشته باشید هیچ کس یک شبه به سود نمی رسد به خصوص در بازار ما که سرشار از ریسک های سیستماتیک و غیر سیستماتیک است،اگر تحمل ضرر ندارید همین الان سرمایه خود را خارج کنید
    ممنونم راشين عزيز متاسفانه چه در اينجا چه در جاههاي ديگر بارها گفته ام مقايسه كرده ام بازار و سود ساليانه بازار را با ساير كسب و كارها اما متاسفانه نوسانات روزانه و بازار مثبت يكسال اخير فعالان بازار را بد عادت كرده براي مثال دوستاني كه خاطرشان باشد دو سال اول ورود رياست جمهوري احمدينژاد را به خاطر بياورند يا ركودهاي چند ماهه خودم اينجا مثال زدم همين اسفند سال 88 بود غدير تا 206 تومان پايين امد تمامي بازار منفي در منفي بود همه داد و فغان كه اقا بدبخت شديم ال شديم بل شديم همان غدير پس از گذشت 14-15 ماه 200 درصد رشد كرد ولي متاسفانه ديد سرمايه گذاري اغلب ما تغيير كرده ما ديگر سرمايه گذار نيستيم شديم نوسانگير و سفته باز به هر حال راشين عزيز حرف بسيار قشنگي زد دوستان تازه وارد يا حداقل يك سال در بازار به طور ازمايشي كار كنند يا اينكه حداقل با ديد ميان مدت سرمايه گذاري نمايند
    يا اينكه در اخر به سرمايه اشن را به بازار هاي كم ريسكتر مانند اوراق مشاركت منتقل كنند خود بنده مشاوره اي به يك بنده خدا كه از كاركنان سايپا بود ميدادم ديدم اين بنده خدا خيلي استرس داره شب و روزش سياه شده باهاش اتمام حجت كردم و كل شرايط را براش تفسير كردم بنده خدا تصميم درستي گرفت گفت من طاقت اين فشارها و بالا و پايينهاي بازار رو ندارم كل سهامشو نقد كرد و رفت به همين سادگي

10. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط rojan نمایش پست ها
    با سلام مجدد

اقای نظری ممنون میشوم حد ضرر را برایم تفسیر نمایید
    شاید به بورس به عنوان فان و سرگرمی نگاه کردم سود و زیانش مهم نبوده
    ولی دیگر راضی به زیان نیستم همیشه سهامم را تا برگشت به پیک قیمت نگا ه میدارم و میبنم که بازار را از دست داده ام .
    ممنون از وقتی که میگدارید
    دوست عزيز معمولا وقتي سهمي خريداري ميشود شكست اولين حمايت ميشود حدد ضرر يا اينكه سهمي بر سر مقاومت خريد ميشود در صورت عدم شكست مقاومت 4-5 درصد پاينتر ميشود حد ضرر البته بنده خودم حد ضرر ندارم چون سهمي را كه تحليلي ميكنم به ان اعتقاد دارم و معتقدم زمين برود اسمان اسمان بيايد زمين به سود مورد نظرم ميرسم موارد بسياري بوده غدير و ولساپا و شپنا كه پاسخ صبر را داده اند

12. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    جناب نظري امروز خبهمن و واميد را فروختم گرچه تو سود بودن در هر دو اما ناراحتم چرا خبهمن را 350 و اميد را 750 نفروختم.آخه ديدم تو بوركس تكنكاليست هايي مقل امير 2011 و درخشاني براي بهمن تا 260 و اميد تا 600 اصلاح تعيين كردند. نظر شما چيه؟اگه ميتونيد از اين دو نفر دعوت كنيد بيان اينجا هم بنويسند.
    دوست عزيز در بورسي تكنيكاليستهاي قابلي همچون راشين عزيز و بابك پناهي عزيز و دكتر هالي عزيز و ديگر دوستان افتخار داده و حضور دارند كه فكر نميكنم در سابقه فعاليت و تحليل كسي به گرد اين دوستان نيز رسيده باشد لطفا قدر اين عزيزان را بدانيد و مهمتر از ان بدانيد اين افراد بر ما منت گذاشته و علمشان را بي دريغ در اختيار ما ميگذارند پس با به رخ كشيدن ديگران بي احترامي به ايشان و علمشان نكنيم بورسي در حال حاضر هم در علم فاندامنتال و تكنيكال هم در زمينه اخلاق و رفتار و هم در زمينه مديريت و در ساير زمينه ها تا اينجا سرامد تمامي فروم هاي بورسي ميباشد اين را من محسن نظري ميگيوم كه 7 سال تمام از ايران هير و بورسيان و تالاربورس و بوركس و حالا هم انيجا فعاليت ميكنم و در اينجا از همه زحمتكشان سايت تشكر و قدرداني ميكنم و دست بوس همه عزيزان نيز هستم

عضو فعال LEON آواتار ها
    تشکر شده 722 بار در 194 ارسال
    سلام استاد عزیزم
    میدونم هفته مالی چندان دلچسبی احتمالا براتون نبوده.اما امیدوارم برایند همه جانبه هفته براتون عالی و خوشایند باشه و مخصوصا آخر هفته حسابی بهتون خوش بگذره.
    یه عرضی داشتم
    توی صفحه گردش حساب کارگزاری که تلفنی پیشش معامله میکنم خرید اوراق مشارکتی به شرح زیر وارد شده
    خريد مشاركت طرحهای نیروگاه های برق آبی (16.5% سررسيد 09/05/1393) 27,000,000
    بابت بهره مشاركت طرحهای نیروگاه های برق آبی (16.5% سررسيد 09/05/1393) 998,244

تماس گرفتم.ولی جوابش ... !! برای اینکه مانده حسابتون فعال بشه و بهش سود تعلق بگیره!!
    قسمت دومش برام عجیب تره.بهره اوراق که ظاهرا بلافاصله کم شده!
    قضیه اش چیه استاد؟
    مرسی

15. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید LEON از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط LEON نمایش پست ها
    سلام استاد عزیزم
    میدونم هفته مالی چندان دلچسبی احتمالا براتون نبوده.اما امیدوارم برایند همه جانبه هفته براتون عالی و خوشایند باشه و مخصوصا آخر هفته حسابی بهتون خوش بگذره.
    یه عرضی داشتم
    توی صفحه گردش حساب کارگزاری که تلفنی پیشش معامله میکنم خرید اوراق مشارکتی به شرح زیر وارد شده
    خريد مشاركت طرحهای نیروگاه های برق آبی (16.5% سررسيد 09/05/1393) 27,000,000
    بابت بهره مشاركت طرحهای نیروگاه های برق آبی (16.5% سررسيد 09/05/1393) 998,244

تماس گرفتم.ولی جوابش ... !! برای اینکه مانده حسابتون فعال بشه و بهش سود تعلق بگیره!!
    قسمت دومش برام عجیب تره.بهره اوراق که ظاهرا بلافاصله کم شده!
    قضیه اش چیه استاد؟
    مرسی
    راستش دوست عزيزم تا به حال بنده اوراق مشاركت خريداري نكرده ام و از مكانيزمش اطلاعي ندارم شرمنده

17. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال LEON آواتار ها
    تشکر شده 722 بار در 194 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    راستش دوست عزيزم تا به حال بنده اوراق مشاركت خريداري نكرده ام و از مكانيزمش اطلاعي ندارم شرمنده
    میدونید استاد مسئله اینه که من هم نخریدم و این چیزی که تو گردش حساب اومده بی خبر من وارد شده.

در هر صورت ممنونم
    از دوستان اگر کسی راهنمایی کته ممنون میشم.

19. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید LEON از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع