صفحه 98 از 129 نخست ... 48889596979899100101108 ... آخرین
نمایش نتایج: از 971 به 980 از 1289

موضوع: __نقشه راه بازار سرمایه__

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

پاسخ : گاهنامه orumbourse

متاسفانه برخی دوستان ارزش زحمات اساتیدی چون اروم بورس احسان mey شفاف سازی و ... را نمی دانند و این موضوع بعضا باعث رنجش خاطر این اساتید شده و در نتیجه ما از تحلیل های این عزیزان کمتر بهره مند می شویم.
    Honesty is the best policy

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

کاش جناب ارومبورس بودن یه تحیلی از فسپا میدادن. خیلی داره بازی در میاره. آدم سر در نمیاره میخواد به کجا بره.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

عضو عادی امیرحمزه آواتار ها
    تشکر شده 1,188 بار در 215 ارسال

سلام ب جناب اروم عزیز
    بخدا حیفه که این تاپیک این پایین باشه
    حضراتی که به جناب اروم عزیز توهین میکردین به مقصد رسیدین .امروز اروم و نوام عزیز و حتما فردا احسان عزیز و دوست داشتنی و دیگر دوستان .تا کی ؟اروم عزیز لطفا با تحلیلهای خوبتون دوستانو خوشحال کنین.قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری .

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

با نشکر از تمامی دوستان که محبت دارند.
    سیاست های مدیران سایت بورسی طوریه که هر فردی بخواد دو کلمه بنویسه اون فرد مورد آماج حملات کاربران قرار میگیره،زیرا برای مدیران سایت ،بیشتر شدن اعضای سایت مهمتر از برخورد جدی با افراد متخلف هست.تا اونجایی که من متوجه شدم اینجا چیزی که ارزش نداره وقت کاربران هست.یکی که هزار ساعت وقت هم بذاره با یکی که همین امروز وارد سایت بشه هیچ فرقی با هم ندارند.
    بخاطر یه تحلیل دو خطی کاربری اومده بیست خط برای من کنایه و نمیدونم ایشون چیزی بلد نیست و غیره مینویسه،مدیریت هم که اصلا تو باغ نیست.چطور یکی میاد هر چی دلش خواست به زحمتکشان سایت مینویسه ،شما هیچی نمیگید؟!خب اگه سیاست شما اینه،پس برید از همون فرد بخواهید جواب سوالات بورسی،کاربران تون رو بده.
    یه آیدی سبزرنگی هم اومده میگه مگه شما برای سایت چیکار کردین؟!میخوای بدونی من چیکار کردم؟6 تا تاپیک تحلیلی تخصصی تا حالا داشته ام ،داداش شما فعلا یک تاپیک تحلیلی بذار و به سوالات کاربران جواب بده و مورد قضاوت قرار بگیر تا ببینیم دنبالت رو میگیرند یا نه؟
    یه ایدی سبز رنگی صاحب شدی،پوز ستاره هات رو میدی ولی اونقدر جرات نداری که به دو تا سوال کاربران جواب بدی.پشت ستاره های قلابیت قایم نشو.
    من درخواست بسته شدن این تاپیک رو داده ام که بسته نشد،دیگه مسولیت پست های بعدی با مدیریته.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    سیاست های مدیران سایت بورسی طوریه که هر فردی بخواد دو کلمه بنویسه اون فرد مورد آماج حملات کاربران قرار میگیره،زیرا برای مدیران سایت ،بیشتر شدن اعضای سایت مهمتر از برخورد جدی با افراد متخلف هست.تا اونجایی که من متوجه شدم اینجا چیزی که ارزش نداره وقت کاربران هست.یکی که هزار ساعت وقت هم بذاره با یکی که همین امروز وارد سایت بشه هیچ فرقی با هم ندارند.
    بخاطر یه تحلیل دو خطی کاربری اومده بیست خط برای من کنایه و نمیدونم ایشون چیزی بلد نیست و غیره مینویسه،مدیریت هم که اصلا تو باغ نیست.چطور یکی میاد هر چی دلش خواست به زحمتکشان سایت مینویسه ،شما هیچی نمیگید؟!خب اگه سیاست شما اینه،پس برید از همون فرد بخواهید جواب سوالات بورسی،کاربران تون رو بده.
    یه آیدی سبزرنگی هم اومده میگه مگه شما برای سایت چیکار کردین؟!میخوای بدونی من چیکار کردم؟6 تا تاپیک تحلیلی تخصصی تا حالا داشته ام ،داداش شما فعلا یک تاپیک تحلیلی بذار و به سوالات کاربران جواب بده و مورد قضاوت قرار بگیر تا ببینیم دنبالت رو میگیرند یا نه؟
    یه ایدی سبز رنگی صاحب شدی،پوز ستاره هات رو میدی ولی اونقدر جرات نداری که به دو تا سوال کاربران جواب بدی.پشت ستاره های قلابیت قایم نشو.
    من درخواست بسته شدن این تاپیک رو داده ام که بسته نشد،دیگه مسولیت پست های بعدی با مدیریته.
    سلام خدمت کاربر عزیز و محترم آقا سجاد

قبلا چندین بار در این خصوص و اتفاقات پیش آمده با هم صحبت کردیم و متاسفانه نمیدونم چرا به نتیجه و سرانجامی نرسیدیم!!!
    در خصوص اجازه پاک کردن نظرات درج شده در تاپیک اختصاصی خودتون،مدیران این دسترسی رو بهتون داده بودن ،چون شما رو فرد با دانش و با سوادی میدونستن و من به شخصه احترام همه کاربران چه با سابقه چه تازه ثبت نام کرده چه مرد چه زن و چه کوچکتر و بزرگتر رو نگه میدارم و کلا روحیات خشنی ندارم!!!
    اما چند نکته دوستانه و برادرانه خدمتت عرض کنم و امیدوارم از صحبتهام ناراحت نشی و سوء برداشتی نکنی!!!
    اینکه کسی که بدون چشم داشت و بی منت در مسیری قدم برمیداره اگه پاش به تیکه سنگی برخورد کنه و پای اون رو خراشی هم بیاندازه از ادامه مسیر منصرف نمیشه و وقت خودش رو صرف درگیری با اون سنگ بی زبون نمیکنه و حتی اگه به عمد هم سر راه اون سنگ بریزن راهشو کج میکنه ولی به فکر برگشت و عقب گرد نمیفته!!!
    حالا این داستان شماست برادر عزیز
    بنده خودم به شخصه یکی از خواننده های تاپیک شما بودم از ابتدا و چندین بار به تشکر خالی اکتفا نکردم و به تحسین شما پرداختم که در قبال زحمات شما کاری نکردم!!!ولی خب یه چیزی که برداشت کردم این بود که شما اعتراض کردین چرا پای صحبت اون کسی که با شما بحث کرده تشکر کردن و اون کاربر رفته تو یه فروم دیگه بد گفته از شما
    من خودم به شخصه همه چیز یادمه چون خودم سهامدار ختراک بودم و
    navsan عزیز پیشنهادشون تو 600 تومن و حتی قیمت 400 تومن بود که تا 1900 تومن سهم رفت و افزایش سرمایه داد و مجدداٌ سهم از 900 تومن رشد کرده تا الان که مجدداٌ شده 1300 تومن
    در خصوص تبحر شما در زمینه تکنیکال بحثی نیست ولی خب همیشه اصرار به درست بودن تحلیل و اینکه بخوایم خودمون رو وارد بحثی کنیم که تهش جز ناراحتی و اعصاب خوردی چیزی نداره چه دلیلی داره برادر عزیزم
    من به شخصه دوستت دارم و ناراحتم از اینکه یه مدت نیستی،همونطور که رفتن نگار من رو آزرده خاطر کرده درسته طیف فکری و سیاسیش کلا متضاد بوده ولی خب به عنوان یه کاربر فعال و پر انگیزه میشناختمش و هر جا کسی بهش توهین میکرد پشت اون در میومدم!!! و امیدوارم زودی برگرده!!!
    و مورد دیگه اینکه کسی اینجا دنبال ستاره و این جور چیزا نیست داداش من که بخواد پزشو بده،نمونه اخیری که رخ داد مورد
    وحید عزیز بود تو سهم فباهنر که باز باعث بحث و درگیری شد که وحید با توجه به تجربه و خون سرد بودن خودش از درگیری انصراف داد،ولی خب تو جریان شما سر سهم ختراک من نمیگم که شما 100 درصد مقصر بودی ولی خب شما به دل نگیر و با انگیزه برگرد به تاپیک خودت و به مسیرت ادامه بده من خودم به شخصه هر روز اینجا سر میزنم و موردی دیدم خودم تو نطفه خفش میکنم و اجازه نمیدم بی دلیل کاربری بخواد به یکی از افراد با سابقه و ماهر سایت توهین کنه!!!
    افرادی مثل شما و جناب آباد و mey و تمام و حتی نوام و خیلی از کاربرانی که بی منت تحلیل رو رایگان در اختیار بقیه میذارن کلی دعای خیر پشت سرشون هست و با یه اتفاق نباید سریع ناراحت بشن و اگه کوچکترین مشکلی هم رخ داد به مدیریت منتقل کنید سریعا پیگیری میکنیم!!!
    یاشاسین قارداش
    ویرایش توسط iligal : 2019/12/16 در ساعت 15:28
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

بنده وقتی به تابلوی قیمتهای سهامی که جناب ارومبورس معرفی وتحلیل میکردن نگاه میکنم و قیمت یک سال پیش وقیمت فعلی رو میبینم فقط تحسین ودرود میگم به ایشان
    والبته تاکید میکنم فقط خواننده پست هاشون بودم وهستم و تصمیم به خرید میکنم ولی حتی اگر از رو دست ایشان تغلب میگردم دویست درصد سود سبدم بالا تر می بود
    بیمه اسیا 160 وحالا بالای 800 کمتر از 6 ماه
    کطبس 200 تومنی وقیمت محدوده 2000در 6 ماه
    خودرو 202 تومن و حالا در استانه 1000 تومن
    سیمانی ستران 150 تومن
    سیمانیها ...
    بیمه ای ها
    لیزینگی ها
    غذایی ها

کارنامه ای هست که در همین تاپیک از ایشان هست
    البته من در مورد ختراک هم بحثی ندارم ولی ایشان ختراک 400 تومنی نفی نکردن ختراک 2300 تومنی رو گفتن سهم پتانسیل رشد بیشتر نداره والبته خداکنه 10 برابر بشه من نظری ندارم فقط هدفم کمک به رفع سوتفاهمات کاربران مورد اشاره در این مورد هست
    وگرنه ما از همه نظرات اساتیدی که نامبرده شده استفاده میکنیم و هزار باره از موافق ومخالف هم ممنون هستیم که نظراتشون به اشتراک میذارن

انشاالله جناب ارومبورس هم به تاپیک خودشون برگردن وهمه بهره مند بشن
    ویرایش توسط TAJ2014 : 2019/12/16 در ساعت 18:46

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,881 بار در 1,201 ارسال

درود
    خوشحالم که باز به سایت خودتون برگشتید و مطلب مینویسید.
    اما در مورد مواردی که گفتید به احترام شما لازم میدونم توضیحاتی بدم:

۱. سالهاست مهمترین اولویت ما در سایت بورسی رعایت ادبیات مناسب و حرمت کاربران بوده و هست و به یمن حضور کاربرانی شایسته و قابل احترام، ظاهرا در مقایسه با سایتهای مشابه در این زمینه موفق بوده ایم. (شکی نیست که در این بین به ندرت کاربرانی هم خلاف قوانین عمل کرده اند که اغلب در پیام خصوصی بهشون تذکر داده شده).
    بدیهیه هرگاه با مطلبی که به شما یا هر یک از کاربران اهانت کنه مواجه بشیم از ابزار مدیریتی ویرایش و حذف و تذکر و... استفاده خواهیم کرد.

۲. با وجود اینکه جذب کاربران و تحلیلگران از اولویت هاست اما چند ماهیه دسترسی ثبت نام کاربران جدید بسته شده و صرفا به درخواستهای ثبت نام اندکی که از طریق ایمیل ارسال میشه پاسخ داده میشه.
    با این حال مهمتر از جذب کاربران جدید حفظ کاربران وفادار و دلسوزی که مثل جنابعالی سالهاست در رشد بورسی نقش داشته اند، اولویت ماست.

۳. با تشکر از دوستانی که در مدیریت سایت قبول مسوولیت کرده اند، باید بگم که مبنای انتخاب مدیران سایت بورسی از همان ابتدا نه بر اساس آشنایی قبلی خارج از سایت و رفاقت و... که بر اساس فعالیت ایشان و داوطلب شدن برای قبول مسوولیت در سایت بوده ( تمام دوستانی که در ۵سال اخیر به عنوان مدیر انتخاب شده اند زمانی داوطلبانه برای مشارکت در مسابقات سایت، اعلام آمادگی کرده بودند و....).

۴. رنگ بندی کاربران بر اساس گروه کاربری تعیین شده و البته درصورتیکه به اتفاق آرای کاربران نامناسب باشه قابل تغییر یا حذفه، اما عنوان ستاره دار نه به واسطه ی مدیریت و... که بخاطر کسب رتبه برتر در مسابقات سایت به کاربران اهدا میشه.

۵. حسن نیت شما در ارایه مطالب تحلیلی بر کاربران بسیاری ثابت شده و تشکر ها از مطالب شما بیانگر این‌موضوعه، اما اینکه یکی دو تا از کاربران امتحان پس داده تنها در موقع ناراحتی شما ظاهرا به حمایت از شما مطلب درج می کنند ( آتش بیاران معرکه که تنها دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلوده هستند) قابل تامله و امیدوارم با دقت در این نوع نگارش اجازه ندید این افراد به خواسته های خودشون برسند.

۶. همونطور که چند ماه پیش در پیام خصوصی بهتون اعلام کردم، با تنظیم گروه کاربری جدیدی برای شخص شما، صرفا دسترسی شما برای باز و بسته کردن (قفل کردن) تاپیک های ایجادشده اتون فراهم شده و چنانچه مایلید کسی تو تاپیک شما مطلب درج نکنه میتونید تاپیک مد نظرتون رو قفل کنید.

به امید‌حضور فعالتر شما و سایر تحلیلگرانی که در ارتقای بورسی نقش داشته و دارند
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

عضو فعال
    تشکر شده 2,444 بار در 902 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالی نمایش پست ها
    درود
    خوشحالم که باز به سایت خودتون برگشتید و مطلب مینویسید.
    اما در مورد مواردی که گفتید به احترام شما لازم میدونم توضیحاتی بدم:

۱. سالهاست مهمترین اولویت ما در سایت بورسی رعایت ادبیات مناسب و حرمت کاربران بوده و هست و به یمن حضور کاربرانی شایسته و قابل احترام، ظاهرا در مقایسه با سایتهای مشابه در این زمینه موفق بوده ایم. (شکی نیست که در این بین به ندرت کاربرانی هم خلاف قوانین عمل کرده اند که اغلب در پیام خصوصی بهشون تذکر داده شده).
    بدیهیه هرگاه با مطلبی که به شما یا هر یک از کاربران اهانت کنه مواجه بشیم از ابزار مدیریتی ویرایش و حذف و تذکر و... استفاده خواهیم کرد.

۲. با وجود اینکه جذب کاربران و تحلیلگران از اولویت هاست اما چند ماهیه دسترسی ثبت نام کاربران جدید بسته شده و صرفا به درخواستهای ثبت نام اندکی که از طریق ایمیل ارسال میشه پاسخ داده میشه.
    با این حال مهمتر از جذب کاربران جدید حفظ کاربران وفادار و دلسوزی که مثل جنابعالی سالهاست در رشد بورسی نقش داشته اند، اولویت ماست.

۳. با تشکر از دوستانی که در مدیریت سایت قبول مسوولیت کرده اند، باید بگم که مبنای انتخاب مدیران سایت بورسی از همان ابتدا نه بر اساس آشنایی قبلی خارج از سایت و رفاقت و... که بر اساس فعالیت ایشان و داوطلب شدن برای قبول مسوولیت در سایت بوده ( تمام دوستانی که در ۵سال اخیر به عنوان مدیر انتخاب شده اند زمانی داوطلبانه برای مشارکت در مسابقات سایت، اعلام آمادگی کرده بودند و....).

۴. رنگ بندی کاربران بر اساس گروه کاربری تعیین شده و البته درصورتیکه به اتفاق آرای کاربران نامناسب باشه قابل تغییر یا حذفه، اما عنوان ستاره دار نه به واسطه ی مدیریت و... که بخاطر کسب رتبه برتر در مسابقات سایت به کاربران اهدا میشه.

۵. حسن نیت شما در ارایه مطالب تحلیلی بر کاربران بسیاری ثابت شده و تشکر ها از مطالب شما بیانگر این‌موضوعه، اما اینکه یکی دو تا از کاربران امتحان پس داده تنها در موقع ناراحتی شما ظاهرا به حمایت از شما مطلب درج می کنند ( آتش بیاران معرکه که تنها دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلوده هستند) قابل تامله و امیدوارم با دقت در این نوع نگارش اجازه ندید این افراد به خواسته های خودشون برسند.

۶. همونطور که چند ماه پیش در پیام خصوصی بهتون اعلام کردم، با تنظیم گروه کاربری جدیدی برای شخص شما، صرفا دسترسی شما برای باز و بسته کردن (قفل کردن) تاپیک های ایجادشده اتون فراهم شده و چنانچه مایلید کسی تو تاپیک شما مطلب درج نکنه میتونید تاپیک مد نظرتون رو قفل کنید.

به امید‌حضور فعالتر شما و سایر تحلیلگرانی که در ارتقای بورسی نقش داشته و دارند
    سلام علیرضا خان....با اجازه بعنوان یک مبتدی و آماتور در مورد مطلب شما نظری داشتم
    1-از ابزار مدیریتی که در اختیار دارین بابت حذف یا...کاربران از همین ابزار به شکل قویتر با صاحبان تاپیکی که قوانین رو نقص میکنه برخورد کنید...(تا این لحظه موردی ندیدم)
    2-در مورد بند 6 .این بندو این اختیار به صاحبان تاپیک دادن در بلند مدت به ضرر سایت خواهد بود و باعث فراری شدن کاربران میشه...
    3-بجای فراهم کردن امکان دسترسی قفل نمودن کاربر توسط صاحب تاپیک .......میشه امکان شکایت صاحب تاپیک از کاربر را ایجاد کنید تا عادلانه قفل شود...پس از بررسی...اونم توسط مدیران
    4-کل مطلب شما نشون میده مدیران سایت تا این لحظه مدیریتشون را به بهترین شکل ممکن انجام دادن
    5-مطالب من بیشتر در حمایت از کاربران بود تا صاحبان و مدیران و........خدابخیر بکنه.....

9. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید ارادت از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ارادت نمایش پست ها
    سلام علیرضا خان....با اجازه بعنوان یک مبتدی و آماتور در مورد مطلب شما نظری داشتم
    1-از ابزار مدیریتی که در اختیار دارین بابت حذف یا...کاربران از همین ابزار به شکل قویتر با صاحبان تاپیکی که قوانین رو نقص میکنه برخورد کنید...(تا این لحظه موردی ندیدم)
    2-در مورد بند 6 .این بندو این اختیار به صاحبان تاپیک دادن در بلند مدت به ضرر سایت خواهد بود و باعث فراری شدن کاربران میشه...
    3-بجای فراهم کردن امکان دسترسی قفل نمودن کاربر توسط صاحب تاپیک .......میشه امکان شکایت صاحب تاپیک از کاربر را ایجاد کنید تا عادلانه قفل شود...پس از بررسی...اونم توسط مدیران
    4-کل مطلب شما نشون میده مدیران سایت تا این لحظه مدیریتشون را به بهترین شکل ممکن انجام دادن
    5-مطالب من بیشتر در حمایت از کاربران بود تا صاحبان و مدیران و........خدابخیر بکنه.....
    شما نگران نباشید جناب ،نه قراره همچین امکانی بمن بدهند نه قراره من بنویسم.
    خیالتون تخت ،کسی شما رو نمیتونه مسدود کنه اگر خدای نکرده مسدود شدین، اطلاع بدین خودم واسطه میشم براتون.
    یه طوری گفتین خدا بخیر کنه،انگار قراره کسی رو به مرگ محکوم کنند!!!.
    بنده از این وضعیتم راضیم و طبیعیه که سایت هم بدون من در بهترین وضعیت هست، پس نیازی به هیچ تغییری نیست.

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

11. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,444 بار در 902 ارسال

شما نگران نباشید جناب ،نه قراره همچین امکانی بمن بدهند نه قراره من بنویسم.
    خیالتون تخت ،کسی شما رو نمیتونه مسدود کنه اگر خدای نکرده مسدود شدین، اطلاع بدین خودم واسطه میشم براتون.
    یه طوری گفتین خدا بخیر کنه،انگار قراره کسی رو به مرگ محکوم کنند!!!.
    بنده از این وضعیتم راضیم و طبیعیه که سایت هم بدون من در بهترین وضعیت هست، پس نیازی به هیچ تغییری نیست.
    سلام استاد
    برادر بزرگوار...حذف یا مسدود نمودن من هیچ چیزی را تغییر نمیده نه برای من و نه دیگران فرقی نمیکنه چون من آماتور هستم وبا الفبای بورس بیگانه...در بندهای 1-5-6 که موضوع شما هستین نهایت احترام...همراهی همکاری و مساعدت را مدیران باشما دارن......سایت کانال و...بدون من شما و دیگران ارزش خودشو از دست میده ...میدونم خیلی خیلی از زندگی و وقت خودتون رو گذاشتین آموزش دیدیدو سختی متحمل شدیدتا به اینجا برسید..چرا باید سایت بدون شما و و افراد دیگه باشه..زیبایی و عظمت سایت با وجود شمااساتید شکل میگیره و با تبادل و....عظمت پیدا میکنه در کمال احترام به هم....وقتی در سایت جای من مبتدی هست چرا نباید جای شما که اینجا به نوعی خانه شماست باشه شماکه عمری از زندگی را پای این سایت گذروندید با همه شیرینی شوری و بعضا ترشی که بین اعضا بوده ودر همه جا هست حتی خونه آدم.... این حق شماست که باشید خدا به شما لطف داشته تا به اینجا رسیدید پس بذارین این لطف شامل دیگران هم بشه با حضور و نوشته های شما.اگر سایت بدون شما در وضعیت بهتری هست بذارین با حضور شما واساتید به مرور به بهترین سایت تبدیل بشه..همیشه جا برای بهتر و بهتر شدن هست....خدا بخیر کنه نوعی مزاح بود که گفتم .من از نوشته هایم واهمه ندارم چون در کمال احترام نظر شخصی ام را برای بهتر شدن سایت دادم..اگر مدیران پسندیدن عملی میکنن واگر نه از کنارش رد میشن..به همین سادگی.......بیاییم خدارو شاکر باشیم که هستیم سایتی هست که باهم تبادل کنیم در جهت پیشرفت وترقی و سایتی هست تا با کمک اون بتونیم داشته هامون را به دیکران انتقال بدیم.....
    بیاییم گذشت کنیم وبرای یک لحظه گذشته رو فراموش کنیم .....منتظر نوشته های خوب شما هستیم.........

13. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ارادت از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)