صفحه 48 از 134 نخست ... 38454647484950515898 ... آخرین
نمایش نتایج: از 471 به 480 از 1335

موضوع: نگاه سعید درخشانی به بازار بورس

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید درخشانی نمایش پست ها
    دوستان این مورد رو جدی بگیرید .
    لطفا واضحتر منظورتون را بیان کنید.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    اين نكته رو به توضيحات قبلي در مورد كربن اضافه كنم و اونم اينه كه واسه خريد سهم ببينيد بازار داره چه كار ميكنه...بازار اين مسايلي كه گفتم رو ميدونه و دست به كربن نميزنه تا گزارش 9 ماهش بياد چون واقعا كسي نميدونه كه چه گزارشي ميخاد بده پس شما هم فقط رصد كربن رو تو دستور كارتون قرار بديد و مبادا جو گير بشيد......دوستان تكنيكالم لطف كنن يه نمودار از سهم بزارن تا در موردش بحث بشه......از جناب درخشانيم همون نيم خطو قبول داريم
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 278 بار در 122 ارسال
    دوستان صاحبنظر سلام
    لطفا راهنماي كنيد ممنون ميشم:
    تمحركه 128 خريدم(توضررم اساسي)---وبملت 226---فولاژ280---فن اوا180(توضررم)-
    تا كي نگه دارم-پيشاپيش از راهنمايي دوستان تشكر ميكنم.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید alireza64 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی شاهرخ اسلام پور آواتار ها
    تشکر شده 1,121 بار در 102 ارسال

Post وضعیت تکنیکی فولاد آلیاژی ایران (فولاژ)

وقتی چارت رو بررسی می کردم متوجه یک الگوی گارتلی نزولی شدم که ممکنه تو کوتاه مدت اثر کنه و قیمت کمی عقب نشینی کنه با در نظر گرفتن گپ موجود بنظر می رسد خبر و یا شایعاتی پیرامون سهم بتازگی بوجود آمده که یک استارت اساسی زده بهرحال اگه الگو اثر کند شاهد پول بک خواهیم بود که می تواند فرصت خرید باشد مناطق پر ترافیک که ممکن است موجب برگشت شود نشان داده شد آخرین و مهمترین ایستگاه 3009 الی 3021 می باشد که در 3009 تراز 78.6درصد فیبو آخرین فرصت ساخت الگوی پروانه ایده ال ودر 3021 تراز 161.8 درصدبرای تکمیل AB=CD وجود خواهند داشت از لحاظ فیبوناتچی زمانی احتمالا دو روز کاری دیگر سهم با سطوح مطرح شده در گیر شود.

اگر قیمت بتواند با قدرت و تائید حجم از مقاوت 3021 عبور کند به نظرم تا 3200 تومان خواهد تاخت وسپس اگر بتواند پیوت سقف در قیمت 3250 تومان را با قدرت رد کند با یک سیگنال خرید مناسب بازار را به سوی خود جلب خواهد کرد. در آن زمان در مورد تارکت بعدی قیمت صحبت خواهم کرد .

ازلحاظ موج شماری به نظر موج 5 نزولی تمام شده و وارد فاز جدیدی از امواج اصلاحی و یا پیشرو (احتمالا موج 3 صعودی) شده ایم . نگهداری سهم تاهنگامی که پیوت ماژور 29 نوامبر شکسته نشده به نظر خالی از ریسک باشد.

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی سعید درخشانی آواتار ها
    تشکر شده 5,400 بار در 293 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    لطفا واضحتر منظورتون را بیان کنید.
    جناب باربد چند صفحه قبلتر توضیح داده اند .

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید درخشانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست ها
    جناب بورس در صورت امکان نموداری هم از باما بگذارید البته تا قبل از یکشنبه بینهایت سپاسگزارم
    شادی خانم راستش من باما را چه از نظر بنیادی و چه تکنیکال مستعد رشد میدونم به نظرم تو میان مدت تا 2900 هم میتونه رشد کنه البته این احتمال وجود داره بین 2200 تا 2400 یه استراحت کوچیک داشته باشه .

خوب من اول شاخص کل این گروه را بررسی کردم به نظرم تشکیل یه مثلث افزایشی داده در صورتی که این مثلث از بالا شکسته بشه میتونیم رشد خوبی را تو این گروه داشته باشیم .

تو شکل براس سهم یه کانال هم فاصله رسم شده که همون طور که مشخصه قیمت چند بار به سقف کانال خورده و برگشته اگه فرض را بر این بگذاریم که دوباره قیمت خودشو به سقف کانال میرسونه میتونم به اعداد 2900 تا 3000 فکر کنیم .

اگه روند سهم را بررسی کنیم میبینیم که تو تایم فریم هفتگی و روزانه و ماهیانه خطوط موینگ اوریج همدیگه را تو نقطه طلایی قطع کردن و روند سهم مثبته پس تو همچین سهمی باید دنبال موقعیت خرید بگردیم.

تو شکل زیر که تو تایم فریم ماهیانه رسم شده همون طور که مشخصه کندل ماهیانه ما بالای خطوط 20 روزه و 50 روزه و 100 روزه قرار داره

و اما ...
    میرسیم به خطوط rsi که به نظر من یکی از مهمترین اندیکاتور های موجوده . اول مطلبم عنوان کردم بین قیمت 2200 تا 2400 یه استراحت کوچیک داریم . به نظر من این استراحت میتونه تو برخورد قیمت به خط روند هایی باشه که تو شکل زیر تو تایم فریم هفتگی و روزانه ترسیم شده .

تحلیل بنیادی سهم را هم براتون تو پیغام خصوصی گذاشتم میتونید مطالعه بفرمایید .
    موفق باشید

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال
    صدرا شاید ...

13. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی شاهرخ اسلام پور آواتار ها
    تشکر شده 1,121 بار در 102 ارسال

Post وضعیت تکنیکی بانک ملت (وبملت)

تحلیلم رو با امواج الیوت شروع کردم و دوتا آلترناتیو مجزا پیدا کردم که احتمال میدم یکیش بوقوع بپیونده البته یه گارتلی نزولی هم تو نمودار وجود داره که با شرایط فعلی و افزایش نرخ بهره های بانکی که موجب جذاب شدن گروه بانکی ها شده فکر می کنم fill شده رفته پی کارش البته ولش نمی کنم و چند روزی پترنو زیر ذره بین دارم.
    اولین آلترناتیو میگه موج 3 نزولی سهم به پایان رسیده سهم رفته موج 4 صعودی رو بسازه و بعدش بریزه برای موج 5 نزولی که با خبرهای فاندامنتال شاید بعید به نظر می رسه مناطق پر ترافیک رسم شده که مهمترینش اینه که موج 4 نبایستی وارد محدوده موج اول یعنی قیمت 2324 بشه که اگه وارد شد و پیشروی کرد یا شمارش ما غلطه و باامواج پیشرو سروکار نداریم
    و یا امواج از یک درجه مورد بررسی قرار نگرفته اند

توی آلترناتیو دوم یک حرکت پیشرو از 28 نوامبر شروع شده که هم اکنون در موج سوم آن هستیم در مناطق پر ترافیک مشخص شده احتمالا موج 3 تمام شده سهم برای ساخت موج چهارم می ریزد سپس با کسب انرژی مجدد صعود می کند.

البته یکی دو تا گزینه دیگه ممکنه اتفاق بیفته که اگه مارکت به اون سمت رفت شاید مطلبی در موردش گفتم.

15. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهرخ اسلام پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال rezaafshari110 آواتار ها
    تشکر شده 1,717 بار در 351 ارسال
    سلام دوستان میشه یک نظری در مورد کسعدی بدن
    [IMG][/IMG]

http://www.novinupload.com/uploads/13264820981.png
    ویرایش توسط rezaafshari110 : 2012/01/13 در ساعت 23:18
    حضرت رسول صلى الله عليه و آله میفرمایند :
    همانا پاكيزه ترين پيشه ، پيشه بازرگانانى است كه چون سخن گويند ، لب به دروغ نگشايند ؛ هر گاه امين شمرده شوند ، خيانت نورزند ؛ زمانى كه وعده دهند ، پيمان نشكنند ؛ چون بخرند ، بر سرِ مال نزنند ؛ چون بفروشند ، بازار گرمى نكنند ؛ هر گاه مديون شوند ، [در پرداخت دين] امروز و فردا نكنند ؛ و هر گاه طلبكار شدند ، [بر بدهكار] سخت نگيرند .

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید rezaafshari110 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 278 بار در 122 ارسال
    از اقاي اسلامپور براي تحليل وبملت وفولاژ تشكر ميكنم
    اگه درمورد تمحركه و فن اوا هم تحليلاتون بذارين ممنون ميشم.

19. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید alireza64 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع