نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1434 از 5202 نخست ... 434934133413841424143114321433143414351436143714441484153419342434 ... آخرین
نمایش نتایج: از 14,331 به 14,340 از 52011

موضوع: اخبار

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    نتایج نظرسنجی نشان داد
    اکثر مردم روسیه از عملکرد پوتین در پست ریاستجمهوری راضی هستند
    خبرگزاری فارس: 72 درصد از شهروندان روسی از عملکرد "ولادیمیر پوتین" بعنوان رئیسجمهور رضایت داشته و به عقیده 50 درصد مردم در کل طول دوران ریاستجمهوری وی تغییرات مثبت در روسیه به مراتب بیشتر از اقدامات ناموفق به چشم میخورد.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه «وزگلاد»، نتیجه نظرسنجی انجام شده از سوی بنیاد سنجش افکار عمومی روسیه حاکی از آن است که عملکرد"ولادیمیر پوتین" در مقام ریاستجمهوری روسیه از سوی 72 درصد از شهروندان روسی مورد تایید قرار گرفته است.

در این بین تنها 19 درصد از سئوال شوندگان ارزیابی منفی از اقدامات پوتین داشتند که بیشتر در مناطق شهرهای بزرگ (تا 27 درصد) و در شماری از مردان (تا 25 درصد) به چشم میخورد.

این نظرسنجی در تاریخ 30-29 سپتامبر در 43 نقطه مسکونی در مناطق مختلف فدراسیون روسیه صورت گرفت که نتیجه آن امروز، جمعه منتشر شد.

به عقیده 50 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی، از سال 2000 ، زمانی که ولادیمیر پوتین کار خود در بالاترین پست در کشور را آغاز کرده، دستاوردهای مثبت وی به مراتب بیشتر از ناکامیهای وی بوده است. این افراد بعنوان نمونه به افزایش دستمزدها، افزایش حقوق بازنشستگی، حل مشکلات اجتماعی، تقویت ثبات در داخل کشور و موفقیت سیاست خارجی اشاره کردهاند.

21 درصد از سئوال شوندگان نظر متفاوتی دارند. این عده از جمله عدم موفقیتهای پوتین به کم بودن دستمزدها و حقوق بازنشستگی، افول اقتصادی، رشد فساد مالی، سیاست بد اجتماعی، عدم حل مشکلات اجتماعی و رشد قیمتها اشاره کردهاند.

طبق نظر 27 درصد از شهروندان روسی در نتیجه عملکرد پوتین در سمت ریاستجمهوری تغییرات مثبتی در سیاست خارجی روسیه بوجود آمده است. 20 درصد از سئوال شوندگان چنین نظری را در مورد سیاست اجتماعی و اقتصادی روسیه داشته و 38 درصد به تغییرات مثبت در عرصه کشاورزی و 21 درصد در تولیدات صنایع اشاره کردهاند.

عضو عادی
    تشکر شده 329 بار در 91 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    خدا بیامرزه مرحوم آیت الله طالقانی رو ( تنها کسی که بعنوان یک روحانی روشنفکر که از زمان خودش جلوتر بود را قبول دارم) همون اول انقلاب گفت هر خانه ای به توالت نیاز داره و هر کشوری به چنین مراکزی! ما حالا اسمشو میگذاریم مرکز فساد!
    جمهوری اسلامی مدعی اخلاقیات سی و چند سال فرصت داشت که اثبات کنه چطوری میشه بدون این مراکز اصول اخلاقی را حفظ کرد و چیزی که ما امروز شاهد هستیم فروپاشی بنیاد خانواده ها ، روابط پنهانی و غیر بهداشتی و غیر قابل کنترل در جامعه و تجاوز های بی وقفه و حتی گروهی ، در اثر پاک کردن صورت مساله های جنسی است!
    نمی خوام وارد این بحث بشم این موضوع موافق و مخالف خودشو داره فقط میخوام بگم که این طرز فکر خیلی سریع مخالف فکری خودشو در غالب فساد انگیز متهم میکنه در حالیکه همزمان شاهد اوج فساد در کشور خودمون هستیم!!
    خدا اونروز رو نیاره که کشور ما از این مراکز داشته باشه مطمءن باشید هر کسی تو هر جایگاهی بخواد از این حرفا بزنه ملت خردش میکنه ما شاید به بعضی مسایل معترض باشیم ولی هیچوقت حاضر نیستیم از دین وشرفمون بگذریم و همه رو در چارچوب اسلام و راه پیامبر عظیم الشان (ص) وامامان معصوم (ع) میخوایم

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید میرحسین از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    اینایی که شما گفتید همه ناشی از بی دینیه ........وسلام .....ربطی به اسلام نداره .....مسلمان واقعی از این کارا نمیکنه ........حرام خدا رو حلال و حلال خدا رو حرام نمیکنه ....حد و مرزها همه در قران امده ....ما عمل نمیکنیم مشکل از خودمونه .........از اسلام کامل تر دینی پیدا نمیکنید ..........
    کی گفته فساد در غرب کمه؟؟ این تجاوزات اونجا عادی شده به چشم نمیاد .........اینجا چون هنوز در ملا عام نشده به چشم میاد .........وارد جزییات نشیم بهتره ........
    نقل قول نوشته اصلی توسط میرحسین نمایش پست ها
    خدا اونروز رو نیاره که کشور ما از این مراکز داشته باشه مطمءن باشید هر کسی تو هر جایگاهی بخواد از این حرفا بزنه ملت خردش میکنه ما شاید به بعضی مسایل معترض باشیم ولی هیچوقت حاضر نیستیم از دین وشرفمون بگذریم و همه رو در چارچوب اسلام و راه پیامبر عظیم الشان (ص) وامامان معصوم (ع) میخوایم

فکر کنم اشتباه کردم اصلا وارد این موضوع شدم چون داره ادامه دار میشه....
    میثم جان اولا من نگفتم اسلام! گفتم جمهوری اسلامی .
    دوما من اصلا در مورد دین و بی دینی صحبت نمی کنم! به قول شما میگی ما خودمون اجرا نمی کنیم ! من دنبال این چراها هستم. چرا اجرا نمی کنیم یا خلافشو میریم!
    در مورد فساد در غرب نه واقعیت اینه که خلاف حرف تو هست. اتفاقا در اونجا علنی شده ، به همون تعدادی که تلویزیونهای ما سریعا با رخدادن هرکدومش یکفته در موردش صحبت میکنند و بعنوان سند انحطاط غرب ارائه میدهند اما در بغل گوش خودمون......خوشمون بیاد یا نیاد فساد هرجاییکه پنهانش کنند بیشتر و مخوف تر هست. هنوز از عمق فاجعه ای که درونش هستیم خبر نداری و نمی خوام بیشتر از اینهم بازش کنم و باعث ترس و نگرانی دیگران بشم. از اینکه بدونند میزان جرم و جنایت و تجاوز در کشور ما تا چه میزان بالا و بسیار نابهنجار شده

من متاسفانه قادر نیستم در مورد مسائل خصوصا این نوع مسائل اخلاقی بازتر و شفاف تر صحبت کنم وقتی که همه چیز را از منظر دین میبینیم! وقتی که خودمون دور خودمون پیله میپیچیم دیگه من واسه چی بیام داد بزنم سرتونو از پیله در بیارید که درختی که روش پیله کاشتید از ریشه خشک شده و هرآن سقوط میکنید. یادمون باشه...اگر پیله ای هم میپیچید درون پیله بزرگ شویم و روحمان را رشد دهیم تا در زمانش...پیله را بشکافیم و از پس آن بالهای رنگیمان را برافشانیم و به آسمان پرواز کنیم. تمام اصول انسانی و اخلاقی که در طول سالیان پیامبران خدا تلاش کردند به انسانها تفهیم کنند برای همین بوده که ما را وادار به تفکر کنند.
    میثم گاهی اوقات باید فارغ از تلاشهای دنیویمون ، دور از چارتها و تحلیلها واسه خودمون وقت بگذاریم و فکر کنیم....شاید دیگر زمان زیادی تا بسته شدن دروازه نمونده باشه و نتونیم به موقع از پیله به در آییم و پرواز کنیم.
    عالیجناب مهدی قبل از ظهورش به یک انفجار بزرگ آگاهی نیاز دارد در کل جهان در تمام نقاط ، از شرق و غرب ، بی دین و دیندار ...وگرنه در پس کلمات میمانیم.

من همینجا به این بحث خاتمه میدم ، چون زمان و مکان را برای پذیرش باورهایم مناسب نمیبینم.
    با تشکر
    ویرایش توسط کیوان : 2012/10/05 در ساعت 19:46
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

5. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    کد خبر: ۲۳۴۹۷۹تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۰
    صفحه نخست » اجتماعی
    ایران به رتبه چهارم "طلاق" رسید!
    ناگفته پیداست که در اینصورت با آمار و ارقام متعجب کننده ای مواجه خواهیم بود، چرا که کاهش نرخ ازدواج، افزایش آمار طلاق، افزایش خانواده های تک نفره و ...، همه و همه موید کاهش شکل گیری خانواده در سطح کشور بوده و دورنمای خوبی برایمان ترسیم نخواهند کرد.
    تابناک: رشد فزاینده آمار طلاق در کشورمان سبب شده که پس از آمریکا، دانمارک و مصر، چهارمین کشور پرطلاق دنیا محسوب شویم؛ آماری بسیار ناخوشایند که برای مقابله با اثرات جنبی آن گاه به دنبال تقویت ازدواج موقت و یا قانونی کردن چند همسری هم هستیم اما ظاهرا فراموش کرده ایم که به دنبال ریشه اش در ازدواج و مسائل مرتبط با آن بگردیم.

انگار "با لباس سفید به خانه بخت رفتن و با لباس سفید بیرون آمدن" مربوط به گذشته های خیلی دور است، چراکه متاسفانه امروزه حقیقت تلخ "طلاق" به تمام خانواده های ایرانی ورود پیدا کرده و به ندرت کسی می تواند ادعا کند که در خانواده شان نشانی از این پدیده وجود ندارد؛ پدیده ای قبح شکسته که ممکن است گاه به مناسبتش جشن هم برگزار شود!

چند سالی است که طلاق در کشورمان مي تازد. این را آماری می گوید که بی توجه به طرح های عجولانه و دم دستی مسئولان مانند «راه اندازي ازدواج موقت در دانشگاه ها»، «ازدواج آسان» و ... روز به روز بالاتر از ماه ها و سال هاي قبل قرار گرفته و در مقابل آن، آمار ازدواجی مطرح می شود که آن هم روند نزولي در پيش گرفته است.

بر پایه آمار و اسناد سازمان ثبت احوال، در سال 90، 874 هزار و 792 واقعه ازدواج و 142 هزار و 841 واقعه طلاق در كشور به ثبت رسيده (نسبت ازدواج به طلاق: 6.1) که اگر این اعداد را نسبت به سال ۸۹ قیاس کنیم، با رشد 4.1 درصدی طلاق و کاهش 1.9 درصدی ازدواج روبرو خواهیم شد؛ افزايش و كاهشي كه فراتر از نمودارهاي آماري و در دل خود افزايش آمار زنان سرپرست خانوار، كودكان بي سرپرست، بيكاران، جويندگان كار، مستاجران و فراتر از همه رشد اختلالات روحي و رواني را به دنبال دارد.

این در حالی است که بررسي روند «نسبت ازدواج به طلاق ثبت شده» در سه ماهه اول سال 91، با نشان دادن نسبت 6.4 بیانگر استمرار این روند بوده و نشان می دهد که در مقابل تقريبا هر شش ازدواج ثبت شده در كشور يك طلاق هم به ثبت رسيده است؛ آماری میانگین که در استانهای تهران و البرز به پايين ترين ميزان خود رسیده (تقريبا به ازاي هر سه ازدواج يك طلاق)، در استانهاي سمنان، قم، اصفهان، مازندران و مركزي، هم وضعيت چندان مناسبي نداشته (تقريبا به ازاي هر پنج ازدواج ثبت شده يك طلاق) و در استانهاي سيستان و بلوچستان، كهگيلويه و بويراحمد، چهارمحال بختياري بهترین وضعيت در سطح کشورمان را نشان می دهد.

آمارهاي مربوط به ازدواج و طلاق سال 1390 با نسبت 1/6 هم روند مشابهي را نشان مي دهد. روند نسبت ازدواج و طلاق ثبت شده طي سال هاي 1383-1389 نيز بيانگر اين است كه اين نسبت با در پيش گرفتن روند نزولي، از 8/9 در سال 83 به 4/5 در سال 89 رسيده است. در سال 83 در مقابل هر طلاق 8/9، در سال 84 در مقابل هر طلاق 4/9، در سال 85 در مقابل هر طلاق 3/8، در سال 86در مقابل هر طلاق 4/8، در سال 87 در مقابل هر طلاق هشت مورد، در سال 88 در مقابل هر طلاق 1/7 و نهايتا در سال 89 در مقابل هر طلاق 5/4 ازدواج به ثبت رسيده است.

تمامی این آمار و ارقام در حالی مطرح می شود که آمار تجمیعی این پدیده و پدیده های مرتبط با آن در دست نیست؛ به عبارتی بهتر، برای درک بهتر وضعیت جامعه چه بسا بهتر است که آمارهای مربوط به افزایش طلاق و کاهش نرخ ازدواج در سالهای متوالی را با توجه به نمودارهای ترکیب جمعیتی، بررسی کرده و دریابیم که چه درصدی از افراد بالغ به ازدواج رسیده و کارشان به طلاق کشیده نمی شود تا به این روش، میزان ازدواج های پایدار را ارزیابی کنیم.

ناگفته پیداست که در اینصورت با آمار و ارقام متعجب کننده ای مواجه خواهیم بود، چرا که کاهش نرخ ازدواج، افزایش آمار طلاق، افزایش خانواده های تک نفره و ...، همه و همه موید کاهش شکل گیری خانواده در سطح کشور بوده و دورنمای خوبی برایمان ترسیم نخواهند کرد.

بدین ترتیب سلسله اتفاقاتی کلید می خورد که به مثابه زنجیر، با نرخ ازدواج و طلاق و به طور کلی، شکل گیری نهاد خانواده در آمیخته و از قوت و ضعف آن تاثیر می پذیرند؛ بروز ناهنجاری هایی مانند درصد بالای اختلالات روانی، افسردگی، روسپی گری، کیف بری و سرقت، اعتیاد و ... روی ناخوش همین ماجراست، هرچند که روابط حاکم بر جامعه کاملا پیوسته و مسلسل وار بوده و همزمان هم تاثیرپذیرند و هم تاثیرگذار و شاید تشخیص علت و معلول بودن برخی ناهنجاری ها آسان نباشد.

به عبارت دیگر عواملی چون فقر، طلاق، افسردگی، اعتیاد و ... عواملی اند که نمی توان گفت کدام علت است و کدام پیامد. در جامعه پیچیده انسانی هر ناهنجاری می تواند به معضلی تبدیل شود؛ حال یا طلاق باعث اعتیاد، فقر و افسردگی شود یا مشکل اقتصادی، افسردگی یا اعتیاد به طلاق بیانجامد.

با وجود چنین آمار و پیامدها و آسیب های ناشی از طلاق، مهم است که بیش از پیش در پی کاهش آن برآییم. این بدان معنا نیست که کوششی در این زمینه صورت نمی گیرد، اما جا دارد که بپرسیم چرا با وجود پرداختن رسانه ها و نشریات به علل و عوارض و تبعات ناشی از طلاق، روز به روز آمار بر آن افزوده می شود؟

تفاوت امروز و دیروز در این است که امروزه علل طلاق نیز افزایش یافته و روند زندگی اجتماعی به سمتی سوق پیدا کرده است که موجبات تفرقه و ازهم گسستن ها را بیستر می کند. از یک سو مواردی مانند بدآموزی های مطرح در فیلم ها و سریال ها، رواج تکنولوژی، ورود زنان به عرصه های مردانه بازار کار و خلاصه برهم خوردن تعادل و جایگاه زن و مرد از علل امروزی به شمار می روند که از سوی دیگر با رنگ باختن ارزشهای جامعه تقویت می شوند.

دکتر امان اله قرایی مقدم، کارشناس آسیب های اجتماعی در تحقیقاتش به این نتیجه نائل آمده که حداقل 16-17 مورد صرفا اجتماعی در بروز طلاق موثر است. عواملی چون دو ساختی شدن جامعه، عدم شناخت و آشنایی صحیح و کافی به هنگام ازدواج، نوع شغل زنان، دخالت اطرافیان ، تفاوت نامعقول سنی زوجین و اختلاف میزان تحصیلات و ... را می توان برشمرد.

وی براین باور است که از آنجا که شیوه رادیو و تلویزیون اثربخش نبوده و تنها می بایست از طریق کتاب های درسی و از دوران مدرسه نسبت به کاهش طلاق بایدامیدوار بود.

در این میان به یک دسته بندی برای عوامل طلاق بر می خوریم که عوامل موثر را در 5 دسته ذیل طبقه بندی می کند:

1- عوامل قانونی: به عنوان مثال قوانین مربوط به مهریه که نه تنها نتوانسته به بقا ازدواج ها نائل آید بلکه گاه بهانه ای شده برای گریز از ازدواج و حتی کسب و کار برخی زنان سودجو که ولو بسیار اندک هم باشد، اثرات سو زیادی بر روان جامعه تحمیل خواهد کرد.

2- عوامل روانشناختی: در اصل عدم تفاهم و سازگاری که می تواند از تفاوت فرهنگ ها و تربیت ها نشأت بگیرد و یا عدم تمایل یکی از طرفین قبل از ازدواج، ازدواج اجباری، عدم بلوغ اجتماعی، اختلالات روانی و عاطفی( افسردگی و ...).

3- عوامل اقتصادی: من جمله فقر و بیکاری (که به شدت در هم تنیده شده اند) که خود باعث درگیری های ذهنی و کم طاقت شدن، زود رنج شدن و از کوره به در رفتن و ... خواهد شد.

4- عوامل ارتباطی: ارتباط با خانواده های طرفین ونگرش های متقابل بین فرد با خانواده همسرش.

5- عواملی مانند بیماری و ناباروری، مسائل جنسی، فاصله طبقاتی و رتبه های تحصیلی... .

بدین ترتیب با مولفه هایی مواجه هستیم که یا کمتر مورد توجه قرار گرفته و ریشه یابی شده اند و یا از فرط ساده انگاری، به کل مغفول مانده اند؛ به عبارتی بهتر، درصد چشمگیری از طلاق ها به معیارهایی بر می گردد که زوجین قبل از ازدواج مد نظر داشته اند اما با پا گذاشتن به عرصه زندگی مشترک، دریافته اند که مسائلی بس موثرتر و مهمتر از آن پیش فرضهای اولیه شان هم وجود دارد.

اینجاست که کارشناسان بر اساس آن به آموزش های قبل از ازدواج تاکید دارند. این موضوع نیاز به یک باور عمومی و فرهنگ سازی داشته که بخشی از آن باید در خانواده ها به صورت جدی به آن پرداخته شود و بخش فراگیرتر آن باید از طریق رسانه های عمومی و با همت دولت و کارشناسان امر به آن پرداخته شود تا شاید از این طریق بتوان جوانان را قبل از ازدواج به یک شناخت درست از فلسفه این واقعه رساند و امید بست که در سایه آن، شاهد کمتر شدن مراجعات گسترده بعدی به دادگاه های خانواده باشیم.

شاید درک این نکته ساده که محکم کردن ادله یک ازدواج مانع از تبدیل آن به طلاق خواهد شد، کلیدی باشد که در جامعه امروزمان گم شده، وگرنه نه برای رونق ازدواج به دنبال خلق شیوه های جدید و یا استفاده از سایت های همسریابی می رفتیم و نه برای کاهش اثرات جانبی ناشی از شکست ازدواج (بخوانید طلاق!) به نعل وارونه زدن و راهکارهایی مانند قانونی کردن چند همسری می رسیدیم!
    بازدید از صفحه اولارسال به دوستان نسخه چاپی

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    http://fararu.com/fa/news/128383/%D9...A7%D8%B3%D8%AA

رییس جمهور مردم را هالو فرض نکند.

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,685 بار در 19,019 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    فکر کنم اشتباه کردم اصلا وارد این موضوع شدم چون داره ادامه دار میشه....
    میثم جان اولا من نگفتم اسلام! گفتم جمهوری اسلامی .
    دوما من اصلا در مورد دین و بی دینی صحبت نمی کنم! به قول شما میگی ما خودمون اجرا نمی کنیم ! من دنبال این چراها هستم. چرا اجرا نمی کنیم یا خلافشو میریم!
    در مورد فساد در غرب نه واقعیت اینه که خلاف حرف تو هست. اتفاقا در اونجا علنی شده ، به همون تعدادی که تلویزیونهای ما سریعا با رخدادن هرکدومش یکفته در موردش صحبت میکنند و بعنوان سند انحطاط غرب ارائه میدهند اما در بغل گوش خودمون......خوشمون بیاد یا نیاد فساد هرجاییکه پنهانش کنند بیشتر و مخوف تر هست. هنوز از عمق فاجعه ای که درونش هستیم خبر نداری و نمی خوام بیشتر از اینهم بازش کنم و باعث ترس و نگرانی دیگران بشم. از اینکه بدونند میزان جرم و جنایت و تجاوز در کشور ما تا چه میزان بالا و بسیار نابهنجار شده

من متاسفانه قادر نیستم در مورد مسائل خصوصا این نوع مسائل اخلاقی بازتر و شفاف تر صحبت کنم وقتی که همه چیز را از منظر دین میبینیم! وقتی که خودمون دور خودمون پیله میپیچیم دیگه من واسه چی بیام داد بزنم سرتونو از پیله در بیارید که درختی که روش پیله کاشتید از ریشه خشک شده و هرآن سقوط میکنید. یادمون باشه...اگر پیله ای هم میپیچید درون پیله بزرگ شویم و روحمان را رشد دهیم تا در زمانش...پیله را بشکافیم و از پس آن بالهای رنگیمان را برافشانیم و به آسمان پرواز کنیم. تمام اصول انسانی و اخلاقی که در طول سالیان پیامبران خدا تلاش کردند به انسانها تفهیم کنند برای همین بوده که ما را وادار به تفکر کنند.
    میثم گاهی اوقات باید فارغ از تلاشهای دنیویمون ، دور از چارتها و تحلیلها واسه خودمون وقت بگذاریم و فکر کنیم....شاید دیگر زمان زیادی تا بسته شدن دروازه نمونده باشه و نتونیم به موقع از پیله به در آییم و پرواز کنیم.
    عالیجناب مهدی قبل از ظهورش به یک انفجار بزرگ آگاهی نیاز دارد در کل جهان در تمام نقاط ، از شرق و غرب ، بی دین و دیندار ...وگرنه در پس کلمات میمانیم.

من همینجا به این بحث خاتمه میدم ، چون زمان و مکان را برای پذیرش باورهایم مناسب نمیبینم.
    با تشکر
    در مورد این که اجرا نمیکنیم اینکه چون باور نداریم ...بد به ما یاد دادن اصلا شاید یاد ندادن .....همه چیزو به مسخره گرفتیم ما ....دینی که از پدر به پسر منتقل بشه همینه ....فقط اسمش میمونه .........همون هم نمونده به نظرم ...........باید خود ادم بره دنبالش تحقیق کنه دین چیه هست اصلا همچین چیزی یا یا نه؟ تاریخ دست کاری شده ولی از بین نرفته ........حقایق از بین نمیره .......
    کیه که بره تحقیق کنه ...........کی وقتشو داره ............ما درگیر دو دوتا 4 تامونیم ........گفتنی ها همه گفته شده بشر دو پا هم عقل و شعور داره ....میتونه انتخاب کنه ...........

فقط یه مثال بزنم در مورد چرا خودمون عمل نمیکنیم .......چون ایمان ضعیفه یا نداریم .....
    الان به ما میگن قلیون کشیدن ضرر داره ..........حالا برید تو کافه ها ببینید چه کامی میگیرن ........... ما الان هزاری هم بگن ضرر داره میگم ولمون کن بابا به جایی بر نمیخوره دو روز کمتر زندگی میکنیم .....ولی شما همین قلیون رو به کسی که تحقیق کرده و میدونه چه ضرر هایی داره بگو بکش اگه دست زد حتی میگه دودشو طرف من نده ..........الان ایمان ها هم همینجوری شده .......همه رو میگن این چیزا نیست این شیخ ها از خودشون در اوردن ......میخواید جامعه درست بشه اول باید ادم هاش درست بشن .........

خوب دیگه بی خیال ما هم در حدی نیستیم که در مورد این مسایل حرف بزنیم.........ما درگیر کارهای خودمونیم و از مسیر دور شدیم !!!!!!!
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2012/10/05 در ساعت 21:15
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    استعفای قالیباف و معرفی جانشین وی

محمد باقر قالیباف شهردار تهران تاپایان آبان ماه سال جاری از سمت خود استعفا می دهد.
    آفتاب: محمد باقر قالیباف شهردار تهران تاپایان آبان ماه سال جاری از سمت خود استعفا می دهد.

به گزارش پارسینه، محمد باقر قالیباف شهردار تهران تا پایان آبان ماه سال جاری از سمت خود استعفا می دهد.

استعفای قالیباف از شهرداری تهران با هدف آغاز فعالیتها و تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری می باشد.

اخبار حکایت از جانشینی عیسی شریفی قائم مقام فعلی قالیباف در شهرداری می کند.

گفتنی است انتخابات یازدهم ریاست جمهوری در خرداد ماه 1392 برگزار می شود.

کد مطلب :

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    استعفای قالیباف و معرفی جانشین وی

محمد باقر قالیباف شهردار تهران تاپایان آبان ماه سال جاری از سمت خود استعفا می دهد.
    آفتاب: محمد باقر قالیباف شهردار تهران تاپایان آبان ماه سال جاری از سمت خود استعفا می دهد.

به گزارش پارسینه، محمد باقر قالیباف شهردار تهران تا پایان آبان ماه سال جاری از سمت خود استعفا می دهد.

استعفای قالیباف از شهرداری تهران با هدف آغاز فعالیتها و تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری می باشد.

اخبار حکایت از جانشینی عیسی شریفی قائم مقام فعلی قالیباف در شهرداری می کند.

گفتنی است انتخابات یازدهم ریاست جمهوری در خرداد ماه 1392 برگزار می شود.

کد مطلب :
    با سلام این بار دیگه باید ریس جمهور شود معلومه خیلی جدی گرفته ! با تشکر

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    در مورد این که اجرا نمیکنیم اینکه چون باور نداریم ...بد به ما یاد دادن اصلا شاید یاد ندادن .....همه چیزو به مسخره گرفتیم ما ....دینی که از پدر به پسر منتقل بشه همینه ....فقط اسمش میمونه .........همون هم نمونده به نظرم ...........باید خود ادم بره دنبالش تحقیق کنه دین چیه هست اصلا همچین چیزی یا یا نه؟ تاریخ دست کاری شده ولی از بین نرفته ........حقایق از بین نمیره .......
    کیه که بره تحقیق کنه ...........کی وقتشو داره ............ما درگیر دو دوتا 4 تامونیم ........گفتنی ها همه گفته شده بشر دو پا هم عقل و شعور داره ....میتونه انتخاب کنه ...........

فقط یه مثال بزنم در مورد چرا خودمون عمل نمیکنیم .......چون ایمان ضعیفه یا نداریم .....
    الان به ما میگن قلیون کشیدن ضرر داره ..........حالا برید تو کافه ها ببینید چه کامی میگیرن ........... ما الان هزاری هم بگن ضرر داره میگم ولمون کن بابا به جایی بر نمیخوره دو روز کمتر زندگی میکنیم .....ولی شما همین قلیون رو به کسی که تحقیق کرده و میدونه چه ضرر هایی داره بگو بکش اگه دست زد حتی میگه دودشو طرف من نده ..........الان ایمان ها هم همینجوری شده .......همه رو میگن این چیزا نیست این شیخ ها از خودشون در اوردن ......میخواید جامعه درست بشه اول باید ادم هاش درست بشن .........

خوب دیگه بی خیال ما هم در حدی نیستیم که در مورد این مسایل حرف بزنیم.........ما درگیر کارهای خودمونیم و از مسیر دور شدیم !!!!!!!
    مشکل ما اینه که دین را با آدم ها می شناسیم
    یعنی ریشه ای خودمون دین را نرفتیم دنبالش
    دین سرجاشه هر کی ازش سردر می اره برود دنبالش و با مسئولیت خودش اجراش کند
    هر کی هم ازش سر در نمی ارد تقلید کند

آدم عاقل برای کمتر از یک درصد احتمال قیامت هم باید 99 درصد وقت بگذارد

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    توافقا ایران و ترکیه برای بهبود اوضاع سوریه

معاون اول رییس جمهوری اسلامی ایران در تشریح دستاوردهای سفر 24 ساعته خود به ترکیه گفت: در این سفر بین ایران و ترکیه توافقات خوبی برای برداشتن گامهای موثر در جهت بهبود اوضاع سوریه شکل گرفت.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، ˈمحمد رضا رحیمیˈ در بازگشت از ترکیه در فرودگاه مهرآباد تهران در جمع خبرنگاران افزود: در جریان این سفر دو طرف تاکید داشتند که سوریه هرگز راه حل نظامی ندارد و باید در مسیر گفت و گو و دیپلماتیک گام برداشت.

وی اظهارداشت: در خصوص رخداد اخیر در مرز سوریه و ترکیه که منجر به کشته شدن پنج شهروند غیر نظامی ترکیه شد، قرار بر این شد تا بررسی های بیشتری در خصوص این حادثه صورت گیرد تا مشخص شود که آیا حمله به منطقه مرزی ترکیه از سوی نیروهای دولتی بوده و یا مخالفین و دشمنان دولت سوریه دست به این حمله زده اند.

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه طرف ایرانی در این سفر هم ترکیه و هم سوریه را به خویشتنداری دعوت کرد افزود: دولت سوریه به هر حال در خصوص حادثه اخیر در مرز مشترک خود با ترکیه عذرخواهی کرده است.

** دستاوردهای اقتصادی

رحیمی همچنین به تشریح دستاوردهای سفر به ترکیه پرداخت و گفت: در این سفر مذاکرات و توافقات بسیار خوبی برای افزایش تبادلات تجاری دو کشور صورت گرفت و دستاودهای این سفر در واقع بیش از آن چیزی است که مورد انتظار ما بود.

وی با بیان اینکه قبل از دولت احمدی نژاد رقم مبادلات تجاری ایران با ترکیه چندان قابل توجه نبود، اظهار داشت: تا چند سال گذشته مبادلات دو کشور به 5 میلیارد دلار هم نمی رسید، اما در سفر فروردین امسال نخست وزیر ترکیه به تهران رسیدن به رقم 20 میلیارد دلار را هدف گذاری کردیم.

معاون اول رییس جمهور ادامه داد: در هفت ماه اول امسال پیشرفت فوق العاده ای در سطح تبادلات تجاری دو کشور شکل گرفته و با وجود اینکه شش ماه دیگر تا پایان سال باقیمانده است، مبادلات تجاری دو کشور تا امروز از مرز شانزده و نیم میلیارد دلار تجاوز کرده و تا پایان امسال می توانیم آن را به رقم 25 میلیارد دلار برسانیم.

رحیمی افزود: در سفر اخیر به ترکیه ˈعبدالله گلˈ رییس جمهوری آن کشور رقم های بیشتری را برای مبالادت تجاری دو کشور پیشنهاد و تاکید داشت که ظرفیت های بالای دو طرف می تواند زمینه ساز مبادلات تجاری بالاتری بین ایران و ترکیه باشد.

وی با بیان اینکه طرف ترکیه معتقد است روابط تجاری دو کشور معمولاً بیشتر به نفع ایران است، گفت: ما با در نظر گرفتن این موضوع تلاش خواهیم کرد تا تعادل بیشتری در روابط تجاری آینده ایران و ترکیه برقرار شود.

معاون اول رییس جمهور همچنین از حصول توافقاتی در خصوص تجارت ترجیهی، تجارت مرزی و ایجاد شهرک صنعتی مشترک میان دو کشور در جریان این سفر خبر داد و آنرا مطلوب ارزیابی کرد.

رحیمی افزود: در این سفر توافق شد تا ایران 120هزار تن ریل مورد نیاز خود برای احداث یک هراز کیلومتر راه آهن را از ترکیه خریداری کند.

وی همچنین به موضوع ترانزیت گاز ایران از خاک ترکیه به اروپا اشاره کرد و گفت: در این سفر ترکیه متعهد شد که اجازه دهد این ترانزیت از خاک آن کشور انجام شود.

به گفته رحیمی موضوعاتی چون استرداد مجرمین و انتقال محکومین، گفتگوهایی در جهت صدور بیشتر نفت و گاز ایران به ترکیه و برخی دیگر از موضوعات مورد علاقه بین دو طرف از جمله دیگر مسایلی بود که در این سفر مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و توافقات خوبی درباره آن انجام شد.

رحیمی ظهر روز گذشته به همراه وزرای دادگستری، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، نفت، رییس کل بانک مرکزی و معاون آسیا و اقیانوسیه وزیر خارجه به ترکیه سفر کرده بود، عصر امروز -جمعه- به تهران بازگشت.
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 45 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 44 مهمان ها)

1. گالیور

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها