صفحه 81 از 105 نخست ... 31717879808182838491 ... آخرین
نمایش نتایج: از 801 به 810 از 1042

موضوع: دستاورد ???

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : دستاورد ???

کاشی‌ها از همین‌جاها هم می‌توانند برگردند ولی اینجا پیشنهاد بسیار محتمل و محکمی نیستند. یک مقدار دیگر بریزند همه عالی می‌شوند. (به جز کساوه و کصدف که اکنون همین‌جا روی حمایت هستند.)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

تهران ۸۱۲
    مصفا ۹۷۱۲
    اشاد۷
    صایپا۴۰۳
    مغرب۹۷۱۲
    اشاد۹

اینها هم دارند پیشنهاد خرید می‌شوند یواش یواش. (البته هیچ‌کدام هنوز پیشنهاد خرید نشده‌اند. ولی احتمالا یک یا علی دیگر بگویند و یک افت دیگر بکنند پیشنهاد خرید می‌شوند.)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,001 بار در 1,903 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    جناب navasan واقعا تشکر می‌کنم بابت توضیحات بسیار عالی‌تان.
    اگر توانستید یک مقدار در مورد گفتگوی خبری امروز رئیس بانک مرکزی و برداشتتان از صحبت‌های ایشان بگویید.
    (همچنین دیگر دوستان هم اگر در مورد ارز و سهام دلاری نگری دارند لطفا بفرمایند.)
    البته پیشتر به کبافق و کاما اشاره کردید. متاسفانه من هردوی اینها را در کف نشسته بودم که شکار کنم که متاسفانه یکی دو گام (یکی دو روز... یکی دو تا ۵ درصد) مانده به جایی که من باید خریدم را آغاز کنم اینها راه افتادند.... و اکنون بالا هستند و احتمال اینکه اگر بازار بخواهد رو ترش کند اینها هم آسیب ببینند هست. (بازار در کوتاه مدت و جوهای این چنین -به تجربه‌ی من- تر و خشک را با هم می‌سوزاند)
    در مورد سیمانی‌ها و برخی کاشی‌ها نگرتان چیست؟ آنهایی که صادراتی هستند.
    (البته بهترین زمان اندیشیدن به اینها تنها تا فرداست... در حالی که گمان نکنم دوستان تا صبح این را ببینند و پاسخ دهند.)
    با سلام و عرض ادب
    ببخشید من الان مطلب جنابعالی را دیدم و بابت تاخیر عذخواهی میکنم
    به نظر من در شراطی فعلی نمادهایی که درصد صادرات بالایی دارند در اولویت هستند // این نکته ی درصد بالای صادرات خیلی مهمه
    یک نکته مهم دیگه اینکه در شرایط فعلی به دلیل وقوع تحول اساسی در بنیاد سهم های صادراتی نمیتوان به انها صرفا به دید تکنیکالی نگاه کرد// اگرچه من همیشه دیدم تکنوفاندامنتالی دارم ولی در شرایط فعلی سعی میکنم به نماد های صادرات محور دید بنیادی صرف داشته باشم و به نظر نمادهایی که درصد صادراتی بالایی دارند در نمودار قیمتی برک اوت خواهند شد // من جدا منتظر این هستم
    در مورد مشخص شدن همه ی جوانب بسته جدید بانک مرکزی باید منتظر ماند چون هنوز همه ی موارد مشخص نیست مثلا تکلیف نرخ خوراک پتروشیمی ها اعم از گاز یا نفتا کاملا و شفاف مشخص نشده و معلوم نیست قرار است به چه نرخی محاسبه شود اگرچه حتی اگر با نرخ ازاد محاسبه شود بازم افزایش سود و همچنین افزایش مارژین را خواهند داشت
    اینکه من به کبافق و کاما اشاره کردم به خاطر این بود که در صورت محاسبه مواد اولیه معدنی با نرخ ارز ازاد هزینه ی متوجه این شرکت ها نخواهد بود چون حق بهره برداری از معادن را در اختیار دارند
    به نظر من مبهم ترین موضوع مربوط به پالایشی ها است// این شرکت ها با بخش صادراتی خود مشکلی ندارند ولی بیشتر فروش پالایشی ها داخلی است و ایاقرار است خوراک با چه قیمتی محاسبه شود //در حال حاضر خوراک با قیمت 95% فوب خلیح و با نرخ ارز 4300 محاسبه میشود و محصولات تولیدی اعم از بنزین ، نفت وگاز و نفت کوره با قیمت 100% فوب توسط دولت خریداری میشود ( در واقع در مارژین دولت به این شرکت ها 5% کمک میکنه)
    ///حال در شراطی جدید محصولاتد با چه قیمتی خریداری خواهد شد چون مشتری اصلی این شرکت ها خود دولت است و افزایش نرخ باعث افزایش شدید هزینه های دولت میشود و ضمنا شرایط پالایشی ها با یک نامه شرکت پخش زیر و رو میشود همانطور که در سنوات قبل شاهد این موضوع بودیم به نحوی که برخی از این شرکت ها در سال قبل زیان انباشته داشتند
    من در بین معدنی ها به کبافق و باما نظر مناسب دارم و در پترو پالایشی ها هم به شپاس// در فلزی ها هم نماد فملی از سهام صاردات محور مناسب می باشد این نماد بدون افزایش نرخ ارز هم میتوانست حداقل 90 تومن ای پی اس برای 97 بسازه که با ازاد شدن ارز توان شرکت در سود سازی خیلی افزایش می یابد
    امروز معاملات کبافق و شپاس و کاما عالی بود و در شپاس حقوقی سرخطی زده بود
    نکته دیگری که به نظرم مهم است اینکه در سال 92 با افزایش نرخ ارز همه ی گروه ها بصورت همزمان و شارپ رشد کردن ولی امسال با افزایش نرخ ارز ، رشد قیمت های بورس با تاخر فاز همراه بود و همه ی گروه ها با هم رشد نکردند ولی بنظر میرسد در نهایت همه رشد خواهند کرد ولی نه بصورت همزمان و شناسایی گروه بعدی مستعد رشد خیلی مهمه مسکن یا خودو یا ... کدامیک در مرحله ی بعد رشد خواهند داشت؟
    مطالبی که به نظرم رسید را عرض کرم ببخشید اگر کامل نیست
    ویرایش توسط Ali : 2018/08/06 در ساعت 13:01

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلامت۴ دوازده درصد داد و باز هم شاید بدهد (البته اینجا دیگر پیشنهاد نیست). از سهام هم بهتر بود. حتی از خصدرا هم بهتر شد. و البته مانند همیشه ما هم نخریدیم.
    با سلام خدمت محمد حسین عزیز

مرابحه دولتي تعاون-لوتوس991118 (سلامت4)

نحوه عمل در این نماد ها چگونه است ؟ ماهیانه سود دارد ؟ ( چقدر ؟ ) و در تاریخ فوق 100 هزار تومان اصل آن است ؟
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    با سلام خدمت محمد حسین عزیز

مرابحه دولتي تعاون-لوتوس991118 (سلامت4)

نحوه عمل در این نماد ها چگونه است ؟ ماهیانه سود دارد ؟ ( چقدر ؟ ) و در تاریخ فوق 100 هزار تومان اصل آن است ؟
    سلام.
    بنده هم نمی‌دانم. یک بررسی کردم که در زیر خدمتتان قرار می‌دهم.

واسط با انتشار اوراق مرابحه از طریق شرکت تأمین سرمایه، وجوه سرمایه گذاران مالی (مردم) را جمع آوری کرده و به وکالت ازطرف آنان کالای مورد نیاز بانی را از تولیدکننده (فروشنده) به صورت نقد خریداری و به صورت بیع مرابحه ی نسیه به قیمت بالاتر به بانی می فروشد یا کالاهای مورد نیاز دولت، سازمان های دولتی، شرکت­های وابسته به دولت و بنگاه های اقتصادی بخش خصوصی و مصرف کنندگان را از تولید کنندگان یا مراکز فروش به صورت نقد خریده، سپس با افزودن نرخ معینی به عنوان سود، به صورت نسیه به مصرف کنندگان نهایی می فروشد. ((یعنی در اینجا بانک ملت پول مردم را جمع می‌کند تا با نرخی بالاتر -یعنی ۲۰ درصد سالانه بالاتر- این وجوه را به دولت بدهد که با آن پول دارویی‌ها را بپردازد))
    بانی متعهد می شود که در سررسید مشخص، قیمت نسیه کالا را از طریق شرکت تأمین سرمایه به دارندگان اوراق برساند. دارندگان اوراق می توانند تا سررسید منتظر بمانند و از سود مرابحه استفاده کنند و یا قبل از سررسید اوراق خود را در بازار ثانوی به فروش برسانند. عموما قیمت این اوراق تنزیل خواهند شد و با نرخی کمتر از قیمت اسمی به فروش می رسد و به صورت طبیعی هر چه به زمان سررسید نزدیک شویم، قیمت اوراق به قیمت اسمی اوراق نزدیک می شود. قیمت خرید و فروش اوراق مرابحه به تناسب نرخ سود پرداختی ناشر به صاحبان اوراق و بازده سایر ابزارهای مالی مشابه، تعیین می شود و ممکن است که از قیمت اسمی کمتر یا بیشتر باشد. ((برای سلامت۴ ده میلیون ریال بوده که شده هشت میلیون ریال. فردا احتمالا اگر یک منفی خوب دیگر بخورد باز پیشنهاد خرید می‌شود! مثلا زیر ۷/۵ میلیون ریال. احتمالا.))

طبق جدول پرداخت سود سلامت۴ که در سایت فرابورس هست، با توجه به اینکه مبلغ اسمی هر برگه ۱ میلیون ریال است و سودش هم ۲۰ درصد است البته این ۲۰ درصد را هم انگار به همان شیوه‌ی مرکب حساب می‌کنند! در صورتی که اگر اشتباه نکنم در بانک‌ها مرکب حساب نمی‌کنند: https://www.ifb.ir/backofficefiles/M...85%D8%AA4.xlsx

حالا در موارد بالا آدم که نگاه می‌کند... جالب است که به تهران۸۱۲ (شهرداری تهران) و اخزا ۶۲۱ (اوراق خزانه اسلامی) بر می‌خوریم که نرخ‌های عجیبی برایشان ثبت شده است! یعنی جایی ممکن است در مملکت بیشتر از این سود دریافت شود؟ یعنی این سودها درست هستند؟ یا نرم‌افزار اینها اشتباه محاسبه کرده؟
    «محمد حسین» هستم.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

می‌ترسم نوشته‌ی بالا را ویرایش کنم عکسش بپرد (چند مورد این‌گونه داشته‌ام... انگار مشکل سایت است.) اینجا می‌نویسم:
    مخصوصا مصفا۹۷۱۲ را ننوشتم. این اوراق شهرداری احتمال نکولش بالا است. حالا باز برای تهران شاید بهتر باشد... به خاطر رفسنجانی و دار و دسته‌اش و پیوند مبارکشان با دولت! ولی شهرداری اصفهان که رسیده به ۱۱۸ درصد سود حتما یک‌جای کارش می‌لنگد و احتمال نکولش بالاست... ضامن هم اصلا انگار ندارد!!!
    (یک سری از اینهایی که نکول شده بود و یک بنده خدایی صدایش درآمده بود انگار ضامن هم داشته! و ضامنش انگار بانک شهر بوده. اگر درست خاطرم باشد.)

با وضع نکول و سود زیاد انگار اجاد۲۱ از همه وضعش بهتر است در جدول. نمودارش هم عالی است و فردا یک منفی خوب دیگر بخورد پیشنهاد خرید قوی خواهد بود!

«محمد حسین» هستم.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

یک چند وقتی است که خرید و فروش‌ها را درست و حسابی نمی‌نویسم... کلا دست و دلم به نوشتن نمی‌آید...
    یک مقدار (از نگر فکری) درگیر همین رشد سهام دلاری هستم که ازش جا ماندم...
    بگذریم...
    در آپ و غگل و چندتای دیگر را که در خاطرم دقیق نیست فروش داشتم و از وبملت و سخزر خریده‌ام. آهان خصدرا را هم امروز آزاد شد فروختم. البته یک مقدار تهش مانده که آن را هم فردا می‌فروشم. دی هم می‌خواستم بخرم... که نشد. دجابر را هم گفتم خریدم؟ آری... دجابر هم خریدم. والبر هم خریدم.

ویرایش: اکنون نگاه کردم دیدم دی هم خریده بودم یک کوچولو.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/08/07 در ساعت 08:09
    «محمد حسین» هستم.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

جناب محمد حسین تشکر از توضیحات خوب شما
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

همین‌جوری
    _________

سلام.
    امروز رفتم مجمع های‌وب. خبری نبود. فقط مردم به خاطر بی‌عرضگی‌های شاپوردانا شاکی بودند و می‌خواستند انگار پس از مجمع یک سر بروند سازمان بورس...{۱}
    خفناور و خکاوه با هم پیشنهاد خرید شده بودند اگر اشتباه نکنم... و من خکاوه خریدم... نگاه کن تو را به خدا... خفناور کجا و خکاوه کجا! برخی اوقات هست آدم دست به طلا می‌زند خاک می‌شود... گاهی هم برعکس...
    ودی و وبملت راه افتادند... خگستر و خودرو هم راه افتادند... ببینیم خشرق جناب تمام هم راه می‌افتد ان‌شاء‌الله؟ خکاوه چطور؟
    دفارا و دپارس دارند اذیت می‌کنند. خریدار یا ایستاده ببیند فروشنده چه می‌کند و آیا پایین فروشنده هست یا نه؟ یا اینکه خریدار ایستاده پولش از دیگر نمادها نقد شود بیاید پای این بریزد یا اینکه خریدار راه‌گم کنی می‌زند یا اینکه خریدار رفته گل بچیند...
    تو این هاگیر واگیر پرداخت هم یک رشدی کرد...
    والبر اما روند رشدش متوقف شده... چرا؟ اینجا جای فروش است؟ فردا نیمه‌ی دوم بازار برایش تصمیم می‌گیرم.
    دجابر هم همچنین... دجابر هم روند نگرفته... انگار تنها یک واکنش نشان داده بود به افت طولانی‌اش و یک خرده که ببیند خبری نیست دوباره می‌خواهد افتش را از سر بگیرد... ؟!؟! من از کجا می‌توانم بفهمم چه می‌شود و چه باید کرد؟ یک حجم بسیار عالی اخیرا خورده... آیا آن می‌تواند نشان از بازیگر باشد؟

پی‌نوشت:
    {۱} کاش شاپور و قوانینش هرچه زودتر از این سازمان بروند... دیگر این مدتش بسیار طولانی شد... هرچند... این برود باز یک دست‌نشانده‌ی بی‌عرضه‌ی دیگر می‌آید با قوانین من‌درآوردی جدید... صالح‌آبادی و فطانت (درست گفتم؟) هم دست کمی از این نداشتند... گمان کنم تنها کسی که یک خرده مردم ازش راضی بودند آن آقای سبیلو بود که اکنون رفته تو کار املاک (نامش از خاطرم رفته).
    «محمد حسین» هستم.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

این یک دست بالا نرفتن بازار و منفی خوردن‌های یک عده بسیار برای ما خوب است... کار ما را در کف‌یابی رونق می‌بخشد! :دی
    دیروز شش‌تا و امروز چهارتا پیشنهاد خرید آمده!
    «محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)