صفحه 18 از 33 نخست ... 81516171819202128 ... آخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 322

موضوع: سيمان شرق ( سشرق )

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

پاسخ : سيمان شرق ( سشرق )

نقل قول نوشته اصلی توسط Francis نمایش پست ها
    "چرا خریدی؟" و "چرا انتظار داری بره بالا؟" که لقلقه دهنته!

بعدم حرف شما از دید بنیادی درسته کسی توش شکی نداره. اگر هر کسی اومد گفت من این سهم رو بابت بنیاد خوبش و سود سازیش میخرم شما بیا به چارمیخ بکشش. اما اکثر ماها چارتی خرید و فروش میکنیم. افت زیاد انگیزه ایجاد میکنه برای خرید همونطور که رشد زیاد ریسک نگهداری رو بالا میبره. ما با اندیکاتور و حجم معاملات و رفتار قیمتی بیشتر کار داریم.

این وسط شاید یه نیم نگاهی هم به بنیادش داشته باشیم...شاید!

این حرفی هم که میگم حرف روش معاملاتی تکنیکاله -اگر نگیم علم تکنیکال- حالا اگه شما قبول نداری مشکل خودته اما همه جای دنیا با همین روش کار میکنن و سود هم میکنن. کاری هم ندارن که نماد زیانده بوده یا سودده.

الان هم سیمانی ها موقعیت خوبی دارن، و دقیقاً بخاطر همون بنیاد ضعیفشون خیلی نوسانی میرن بالا. البته اگه شما ناراحت نمیشی.

پ.ن. با خودرویی
    سود کردیم و شما هی گفتی زیانده هستن.

فلزاتی ها رشد کردن گفتی فقط بخاطر قیمتهای جهانیه و شرکتها همه زمین خوردن و ما
    سود کردیم.

گفتی وضعیت سودسازی پالایشی ها درب و داغونه اما باز هم ما
    سود کردیم.

تو سیمانی ها هم همین حرفا رو میزنی
    ایشالا بازم سود میکنیم.

البته اگه سود هم نکنیم اعتباری واسه شما نیست بلکه یاد میگیریم و تجربه کسب میکنیم. که انگار با یادگیری هم مشکل داری شما!

شما اول حرف زدن یاد بگیر ! 4 خط بدون توهین و فحاشی نمیتونی مطلب بنویسی هنوز !

بنده هم بارها قبلا گفتم نوسانگیر نیستم ! افزایش قیمت مبتنی بر نوسانگیری صرف هم به درد بازار نمیخوره !

بنده هم نگفتم کسی خودرویی یا پالایشی یا ... نخره ! یا اگر خرید ضرر میکنه !

تا حالا نگفتم چرا میخرید اصلا ! میگم چرا انتظار دارید قیمت بره بالا ! در حالی که سودی ندارن ! حالا هر شرکتی از هر گروهی !

حرف من از اول این بوده که بنیادی شرکتها باید وضعیت خوبی داشته باشه تا رشد قیمت توجیه داشته باشه و ثبات !

وگرنه با فشار پول هر سهمی بالا میره ! ولو اینکه کارخانه یا شرکت مربوطه اصلا تعطیل باشه !

ایشونم که دلیل نمیگه برای همینه ! چون فقط با فشار جریان پولی حرکت میکنه !

جریان پول از این گروه میره تو اون گروه ! پست میزنن که آقا فلان سهم کولاک کرده ! 70 درصد پوشش 6 ماهه ! حالا چقدر سودش هست ؟ 10 ریال مثلا !!!

شما چارتیستی ! تکنیکالی ! هر چی هستی با دلیل همون چارتیستها بگو ! با تکنیکال بگو ! نمودار تکنیکال بذار !

توجیه کن به دلیل فلان رابطه یا فلان شاخص باید بره بالا یا بریزه !

اما ایشون میاد میگه سشرق 3500 تومن رو هم دیده !!!! این تکنیکاله !؟ بنیادیه !؟ چارتیه !؟؟ چیه !!!؟

من هم نوشتم اگر اینجوره پس سیمان ارومیه 14000 تومان رو هم دیده قبلا !

حالا این چه تکنیکالی هست که فقط در مثبت جواب میده !

در 92 که ریخت بازار و اکثر شماها نقره داغ ! شدید ! چرا چارتها و نمودارها جواب نمیداد !!؟؟

3 ساله مدام میگید شاخص بره بالا !!

طبیعیه که همه دوست دارن سود کنن ! پس هر روزهم شاخص بره بالا بازم میگن باید بره بالا !

تو این 3 سال بنیادی شرکتها به مراتب بدتر شده که بهتر نشده ! پس همه این رشد قیمت ها و شاخص روی هواست !

بازاری که میترسن منفی بشه ! یا هر منفی رو با یه مثبت ساختگی خنثی میکنن ! جایی برای رشد نداره !

قبلا میگفتید برجام شد ! توافق شد ! بانکهای خارجی اومدن ! و .... دیدید که نشد ! حداقل اونی که میگفتید نشد !

قیمتهای بازار جهانی را هم که دارید می بینید ! دیگه اونا که با پستهای من پایین نیومدن !

سنگ آهن 140-150 دلار بوده قیمت گل گهر 1000 تومان بوده ! الان شده 50-60 دلار سنگ آهن ! طرف باز میگه باید گل گهر بشه 1000 تومان !

من که در سالهای قبل سهامدار اغلب شرکتهای بزرگ و سود ده بودم ! و سهامداری هم کردم نه نوسانگیری !

اغلب دوستان شما بنده رو متهم کردن به اینکه با جریانات سیاسی همراه بودم ! و ....

در حالی که آن زمان شرکتها سود داشتند و نیازی به فشار پول سیاسی برای قیمت سازی در سهام نبود !

اما حالا همانهایی که به بنده تهمت می زدند ! فقط دنبال پول سیاسی در بازار حرکت می کنند !

آن هم در شرکتهایی که سودی ندارند و زیانده هستند !!!
    ویرایش توسط negarminavi : 2016/10/24 در ساعت 13:15

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Francis آواتار ها
    تشکر شده 874 بار در 296 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    شما اول حرف زدن یاد بگیر ! 4 خط بدون توهین و فحاشی نمیتونی مطلب بنویسی هنوز !

بنده هم بارها قبلا گفتم نوسانگیر نیستم ! افزایش قیمت مبتنی بر نوسانگیری صرف هم به درد بازار نمیخوره !

بنده هم نگفتم کسی خودرویی یا پالایشی یا ... نخره ! یا اگر خرید ضرر میکنه !

تا حالا نگفتم چرا میخرید اصلا ! میگم چرا انتظار دارید قیمت بره بالا ! در حالی که سودی ندارن ! حالا هر شرکتی از هر گروهی !

حرف من از اول این بوده که بنیادی شرکتها باید وضعیت خوبی داشته باشه تا رشد قیمت توجیه داشته باشه و ثبات !

وگرنه با فشار پول هر سهمی بالا میره ! ولو اینکه کارخانه یا شرکت مربوطه اصلا تعطیل باشه !

ایشونم که دلیل نمیگه برای همینه ! چون فقط با فشار جریان پولی حرکت میکنه !

جریان پول از این گروه میره تو اون گروه ! پست میزنن که آقا فلان سهم کولاک کرده ! 70 درصد پوشش 6 ماهه ! حالا چقدر سودش هست ؟ 10 ریال مثلا !!!

شما چارتیستی ! تکنیکالی ! هر چی هستی با دلیل همون چارتیستها بگو ! با تکنیکال بگو ! نمودار تکنیکال بذار !

توجیه کن به دلیل فلان رابطه یا فلان شاخص باید بره بالا یا بریزه !

اما ایشون میاد میگه سشرق 3500 تومن رو هم دیده !!!! این تکنیکاله !؟ بنیادیه !؟ چارتیه !؟؟ چیه !!!؟

من هم نوشتم اگر اینجوره پس سیمان ارومیه 14000 تومان رو هم دیده قبلا !

حالا این چه تکنیکالی هست که فقط در مثبت جواب میده !

در 92 که ریخت بازار و اکثر شماها نقره داغ ! شدید ! چرا چارتها و نمودارها جواب نمیداد !!؟؟

3 ساله مدام میگید شاخص بره بالا !!

طبیعیه که همه دوست دارن سود کنن ! پس هر روزهم شاخص بره بالا بازم میگن باید بره بالا !

تو این 3 سال بنیادی شرکتها به مراتب بدتر شده که بهتر نشده ! پس همه این رشد قیمت ها و شاخص روی هواست !

بازاری که میترسن منفی بشه ! یا هر منفی رو با یه مثبت ساختگی خنثی میکنن ! جایی برای رشد نداره !

قبلا میگفتید برجام شد ! توافق شد ! بانکهای خارجی اومدن ! و .... دیدید که نشد ! حداقل اونی که میگفتید نشد !

قیمتهای بازار جهانی را هم که دارید می بینید ! دیگه اونا که با پستهای من پایین نیومدن !

سنگ آهن 140-150 دلار بوده قیمت گل گهر 1000 تومان بوده ! الان شده 50-60 دلار سنگ آهن ! طرف باز میگه باید گل گهر بشه 1000 تومان !

من که در سالهای قبل سهامدار اغلب شرکتهای بزرگ و سود ده بودم ! و سهامداری هم کردم نه نوسانگیری !

اغلب دوستان شما بنده رو متهم کردن به اینکه با جریانات سیاسی همراه بودم ! و ....

در حالی که آن زمان شرکتها سود داشتند و نیازی به فشار پول سیاسی برای قیمت سازی در سهام نبود !

اما حالا همانهایی که به بنده تهمت می زدند ! فقط دنبال پول سیاسی در بازار حرکت می کنند !

آن هم در شرکتهایی که سودی ندارند و زیانده هستند !!!
    الان کجای این مطلب توهینه؟ اگه تونستی به همین یه سوال جواب بدی!

خانم مثلاً منطقی!! ما سهم رو میخریم که بالا بره بفروشیم سودشو بذاریم جیبمون. اگه قرار نبود بره بالا سرمون درد نمیکرد که 1.5 درصد کارمزد بدیم! پس وقتی میگی چرا انتظار داری بره بالا در اصل داری میپرسی چرا میخری؟!

همین جریان پولی که میگی یا افت و خیز قیمتها، همه اینها جمع میشه و میشه تکنیکال! دقیقاً منظور تکنیکال اینه که ببین پول درشت کجا میره، تو با پول خرد میتونی چابک تر باشی و سود کنی. حالا اگه مشکلت با اینه برو به مورفی و ماینر و اینا بگو چرا غرشو سر ما میزنی!

تکنیکال چه تو مثبت چه تو منفی جواب میده اما اینکه من تکنیکالیست چی دوست دارم ببینم یه بحث دیگه س. وگرنه خیلی ها هم بودند که همون زمان گفتن بازار تا 2 سال چیزی نداره.

علی ای حال شما دردت جای دیگه س و فقط آرزوی شفای همه مریضا رو دارم.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Francis از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

کاهش 220 درصدی سود سیمان شرق در دولت روحانی

شهریور 90 : 9.4 میلیارد تومان سود خالص
    شهریور 91 : 21.3 میلیارد تومان سود خالص ( 126 درصد افزایش )
    شهریور 92 : 27.5 میلیارد تومان سود خالص ( 29 درصد افزایش )
    شهریور 93 : 11.2 میلیارد تومان سود خالص ( 60 درصد کاهش )
    شهریور 94 : 10.3 میلیارد تومان زیان خالص ( 192 درصد کاهش )
    شهریور 95 : 34 میلیارد تومان زیان خالص ( 230 درصد افزایش )

شهریور 95 نسبت به 92 : 223 درصد کاهش سود معادل 61.5 میلیارد تومان کاهش

بدترین عملکرد در 20 سال اخیر

فروش : 10 درصد کاهش
    سود ناخالص : 77 درصد کاهش
    زیان عملیاتی : 93 درصد افزایش
    زیان خالص : 230 درصد افزایش

روحانی مچکریم !

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1395/06/31 (حسابرسی نشده)

شهریور 95 نسبت به 94 :

1- فروش : 6 درصد کاهش
    2- سود ناخالص : 14 درصد افزایش

3- زیان عملیاتی : 14 درصد افزایش
    4- زیان خالص : 276 درصد افزایبش

5- زیان شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 307 ریال

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

شهریور 95 نسبت به 94 :

مقدار تولید : 8.87 درصد کاهش

مقدار فروش : 9.35 درصد کاهش

مبلغ فروش : 5.72 درصد کاهش

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Francis نمایش پست ها
    الان کجای این مطلب توهینه؟ اگه تونستی به همین یه سوال جواب بدی!

خانم مثلاً منطقی!! ما سهم رو میخریم که بالا بره بفروشیم سودشو بذاریم جیبمون. اگه قرار نبود بره بالا سرمون درد نمیکرد که 1.5 درصد کارمزد بدیم! پس وقتی میگی چرا انتظار داری بره بالا در اصل داری میپرسی چرا میخری؟!

همین جریان پولی که میگی یا افت و خیز قیمتها، همه اینها جمع میشه و میشه تکنیکال! دقیقاً منظور تکنیکال اینه که ببین پول درشت کجا میره، تو با پول خرد میتونی چابک تر باشی و سود کنی. حالا اگه مشکلت با اینه برو به مورفی و ماینر و اینا بگو چرا غرشو سر ما میزنی!

تکنیکال چه تو مثبت چه تو منفی جواب میده اما اینکه من تکنیکالیست چی دوست دارم ببینم یه بحث دیگه س. وگرنه خیلی ها هم بودند که همون زمان گفتن بازار تا 2 سال چیزی نداره.

علی ای حال شما دردت جای دیگه س و فقط آرزوی شفای همه مریضا رو دارم.

با اینکه تلاش ناچیزی میکنی اما هنوزم نمیتونی 4 خط بدون توهین بنویسی !

جریان پولی افت و خیز قیمتها نیست !

افت و خیز قیمتها یا نوسان در همه بازارها هست !

به نوسان بازار هم نمیگن تکنیکال !

بعید میدونم در کتابی یا متن تکنیکالی اشاره شده باشه به این که تکنیکال یعنی پول درشت کجا میره !؟؟؟

تعریف تکنیکال تا اونجایی که من میدونم چیز دیگری است ! و بیشتر به رفتار معامله گران در گذشته بستگی دارد که الگوهای قیمتی رو در یک سهم یا یک بازار شکل میده !

حالا چه جریان خاص پولی موجود باشد در بازار چه نباشد ! چه پول درشت باشد ! چه نباشد ! مهم رفتار معامله گران است !

بنده هم میدانم که تکنیکال در مثبت و منفی جواب می دهد چون رفتار و واکنش معامله گران در مثبت و منفی وجود دارد !

اما برخی فقط دنبال جریان پولی حرکت می کنند و مدعی تحلیل تکنیکال هستند ! برای همین در منفی نمی توانند رفتار جریان پولی را پیش بینی کنند ! اینجاست که جواب نمیده !

البته تقصیر از تکنیکال نیست ! از مدعیان تکنیکال است که با دنباله روی از جریان پولی به دروغ مدعی تحلیل تکنیکال می شوند !

درضمن خیلی از تحلیلهای تکنیکال هم به دلیل تغییر رفتار معامله گران در بازار فیل می شوند ! که اینم خیلی ربطی به پول درشت و ریز و جریان پولی ندارد !

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

با اینکه تلاش ناچیزی میکنی اما هنوزم نمیتونی 4 خط بدون توهین بنویسی !

جریان پولی افت و خیز قیمتها نیست !

افت و خیز قیمتها یا نوسان در همه بازارها هست !

به نوسان بازار هم نمیگن تکنیکال !

بعید میدونم در کتابی یا متن تکنیکالی اشاره شده باشه به این که تکنیکال یعنی پول درشت کجا میره !؟؟؟

تعریف تکنیکال تا اونجایی که من میدونم چیز دیگری است ! و بیشتر به رفتار معامله گران در گذشته بستگی دارد که الگوهای قیمتی رو در یک سهم یا یک بازار شکل میده !

حالا چه جریان خاص پولی موجود باشد در بازار چه نباشد ! چه پول درشت باشد ! چه نباشد ! مهم رفتار معامله گران است !

بنده هم میدانم که تکنیکال در مثبت و منفی جواب می دهد چون رفتار و واکنش معامله گران در مثبت و منفی وجود دارد !

اما برخی فقط دنبال جریان پولی حرکت می کنند و مدعی تحلیل تکنیکال هستند ! برای همین در منفی نمی توانند رفتار جریان پولی را پیش بینی کنند ! اینجاست که جواب نمیده !

البته تقصیر از تکنیکال نیست ! از مدعیان تکنیکال است که با دنباله روی از جریان پولی به دروغ مدعی تحلیل تکنیکال می شوند !

درضمن خیلی از تحلیلهای تکنیکال هم به دلیل تغییر رفتار معامله گران در بازار فیل می شوند ! که اینم خیلی ربطی به پول درشت و ریز و جریان پولی ندارد !
    منظورت از برخی میدونم من هستم ،حیف از اینکه از مدیریت سایت خواستم مسدودیت شما لغو شود.
    برای شما همون مسدود بودن خوبه.
    جنابعالی مدعی این هستی که من در منفی ها سیگنال خروج نداده ام در حالیکه قدم به قدم در منفی ها با کاربران سایت بوده ام و به اونها نکات لازم رو هشدار داده ام ولی شما وقتی کور هستید من چیکار کنم؟
    هر تحلیلی ما بکنیم،نتیجه اش چه درست باشه چه نادرست ،حرف شما همونه که ما چیزی بلد نیستم و مدعی دروغین هستیم.
    واقعا این سایت رو ، به گند کشیدی.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    منظورت از برخی میدونم من هستم ،حیف از اینکه از مدیریت سایت خواستم مسدودیت شما لغو شود.
    جنابعالی مدعی این هستی که من در منفی ها سیگنال خروج نداده ام در حالیکه قدم به قدم در منفی ها با کاربران سایت بوده ام و به اونها نکات لازم رو هشدار داده ام ولی شما وقتی کور هستید من چیکار کنم؟
    هر تحلیلی ما بکنیم،نتیجه اش چه درست باشه چه نادرست ،حرف شما همونه که ما چیزی بلد نیستم و مدعی دروغین هستیم.
    باز یه روز شاخص رشد نکرد ! منفی که نشد ! قیمتها کاهشی شد ! عصبانی شدی !

از صبح هم توی تاپیکت با برخی سوالات همین برخورد رو کردی !

وقتی کاهشی میشه قیمتها عصبی میشی و نمیتونی رفتارت رو کنترل کنی ! متاسفانه !

البته سوالاتی که در تاپیکت ازت پرسیدن امروز و جواب ندادی ! اگر بازار مثبت بود حتما جواب میدادی !

اخلاقت رو درست کن !

دفعه چندم هست که میای و می نویسی سایت رو به گند کشیدی و به همه توهین میکنی !

هم به سایر کاربران سایت هم به مدیریت سایت توهین میکنی متاسفانه !

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

اره درسته چون مدیریت سایت ضیف می باشد که نمی تواند جلو این افراد را بگیرد اگر اعتراض هم کنیم می گویند فضای مجازی می باشد و کاری از دست ما بر نمی اید
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

باز یه روز شاخص رشد نکرد ! منفی که نشد ! قیمتها کاهشی شد ! عصبانی شدی !

از صبح هم توی تاپیکت با برخی سوالات همین برخورد رو کردی !

وقتی کاهشی میشه قیمتها عصبی میشی و نمیتونی رفتارت رو کنترل کنی ! متاسفانه !

البته سوالاتی که در تاپیکت ازت پرسیدن امروز و جواب ندادی ! اگر بازار مثبت بود حتما جواب میدادی !

اخلاقت رو درست کن !

دفعه چندم هست که میای و می نویسی سایت رو به گند کشیدی و به همه توهین میکنی !

هم به سایر کاربران سایت هم به مدیریت سایت توهین میکنی متاسفانه !
    مگه من دکان باز کردم که بیام به سوالات سایر کابرها جواب بدم؟
    تو که اینقدر مدعی علم و آگاهی و فهم هستی چرا خودت جوابشون رو نمیدی؟
    تو فکر کردی من میام وقتم رو در اختیار کسانی میذارم که نمیشناسمشون.
    اون تایپک فقط و فقط برای اینه که من نظرم رو در مورد بازار بنویسم نه اینکه به سوالات جواب بدم.
    جنابعالی خیلی علاقمند هستی به سوالات دیگران جواب بدی بفرما این گوی و این میدان.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 18 از 33 نخست ... 81516171819202128 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)