صفحه 30 از 57 نخست ... 202728293031323340 ... آخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 570

موضوع: نیروکلر (شکلر)

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

پاسخ : نیروکلر (شکلر)

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    امروز خدا را شکر خوب بود و لحضاتی تا مثبت کامل پیش رفت.
    جناب mey عزیز انگار خصوصی شما غیر فعال شده چون نتونستم واستون پیام بفرستم.
    درود....الان بازه..اراد جان...
    دادا..بازار..ما مثل کودکان..میماند عقلش به چشمشه..... مثلا پدرخش را تا روز قبل گزارش 3 ماهه 400..فروختند..به محض امدن گزارش 3 ماهه..چند روز بعد با بالا 500 خریدند..شکلر هم..همینه..
    الان هر چی هم تحلیل..مطلب گذاشته بشه..حالیشان..نمیشه..که سهم..فروشی..نیست..همچین..که پوشش فوق العاده 3 ماهه را دیدند.....چرتکه..می اندازند و..در صفوف به هم..نیده...انتظار عرضه..خواهند..کشید..
    در بازار فعلی..کمتر سهم..فاندی وجود داره..که نه تحریم..و.نه .کامودیتی و نفت...اثری ..در فاندش نگذارد...
    یادته..سر سغرب330..360.. چگونه ناز میکردند..الان..که بازار کلی ریخته..سهم..510..فروشنده..خاصی نداره..
    شکلر هم با این..فاند..میره سمت حایگاهش...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

وایسادم.ببینم..یکی میره صورت مالی شرکت را بخواند..یا نه...دیدم...خبری..نیست... اگر هم..میخوانید به اشتراک..نمیگذارید..........///یاد بگیریم..کنار هم..سود..کنیم...چهار نفر از مطالبتان استفاده..کنند..جای دوری..نمیره.....خدا..برکت میده به..مالتان...
    یه نکته بسیار تاثیر گذار...ترکیب فروش شرکته.....از مقایسه...که در بند 20..حسابرسی شده..مرداد 97..وجود داره...قابل استحصاله..
    تقربا قسمت اعظم..سود شرکت از محصول سود پرک است...
    در سال منهی به مرداد 97...از فروش 41 میلیاردی داخلی...کلا 4/2 میلیارد سود حاصل شده.یعنی حاشیه سود 10 درصدی.......و از قروش 26 میلیاردی صادرات...18..میلیارد سود حاصل شده.... حاشیه سود 70 درصدی...
    نگاهی به ترکیب فروش بیاندازیم..خواهید..دید..که..ا ز این فروش 26 میلیاردی..23/2..میلیاردش سود پرک..بوده......
    این افزایش ظرفیت اتفاق افتاده....بیشترین اثرش را در سود پرک..و پرکلرین..گذاشته....محصولاتی.. که..حاشیه سودش بسیار بالاتر از بقیه..محصولاته.........
    در سال منتهی به مرداد 97...کلا 14000 تن..تولید سود پرک..و..7350 تن پرکلرین..تولید داشته...یعنی ماهی...1166 تن..پرک..و..612 تن پرکلرین...........در حالیکه.......در 2 ماهه شهریور ..و..مهر....3630 تن پرک و 1700 تن پرکلرین..تولید داشته......یعنی ماهی 1815 تن..پرک...افزایش 56 درصدی.....و ..850.تن پرکلرین...افزایش 39 درصدی.........
    در سایر محصولات..شما اثری از این افزایش تولید را نمیبینید.....چون ارزش افزوده بالایی ندارند..در نتیجه شرکت..تمام..افزایش ظرفیت را برده رو2 تا محصولی که ارزش افزوده بالایی دارند...
    مواد بالا..را بگذارید...کنار....سهم 61 درصدی سر.و بار و دستمزد.........خواهید دید..که تغیرات عظیمی در حاشیه سود روی داده.........
    در ماههای..اینده با تسلط بیسشتر پرسنل بر طرح..توسعه..به ظرفیت اسمی طرح..نزدیکتر..و..در نتیجه..تناژ هم بالاتر میره.....

ویرایش توسط mey : 2018/11/23 در ساعت 10:52
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

جناب mey و سایر اساتید عزیز
    تصور من اینه که در صورت راه اندازی بورس ارز احتمالا دلار در حوالی 13000 تومن به تعادل خواهد رسید و نرخ نیمایی هم در همین قیمت احتمالا خواهد بود.
    در صورت تحقق چنین شرایطی ببینیم چه تحولی در سودسازی شرکتها اتفاق خواهد افتاد.
    به نظر اینجانب در صورت تحقق این شرایط دلاری ها و صادراتی ها یک صعود دیگر تا سال 98 به بازار بدهکار خواهند بود.
    ببینید الان دلار نیما برای شرکتهای بزرگ حدود 8000 تومنه در صورت افزایش نرخ تا محدوده 12 تا 13 هزار تومن میتونه اتفاقات مثبت قابل توجهی در برخی شرکتها رخ دهد.
    Honesty is the best policy

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    جناب mey و سایر اساتید عزیز
    تصور من اینه که در صورت راه اندازی بورس ارز احتمالا دلار در حوالی 13000 تومن به تعادل خواهد رسید و نرخ نیمایی هم در همین قیمت احتمالا خواهد بود.
    در صورت تحقق چنین شرایطی ببینیم چه تحولی در سودسازی شرکتها اتفاق خواهد افتاد.
    به نظر اینجانب در صورت تحقق این شرایط دلاری ها و صادراتی ها یک صعود دیگر تا سال 98 به بازار بدهکار خواهند بود.
    ببینید الان دلار نیما برای شرکتهای بزرگ حدود 8000 تومنه در صورت افزایش نرخ تا محدوده 12 تا 13 هزار تومن میتونه اتفاقات مثبت قابل توجهی در برخی شرکتها رخ دهد.
    .....با بخشنامه..جدید ..شرایط برایش بهتر..میشه...چون..امسال کلا 5..6..میل یورو..صادرات داره......که 1 میلش معافه...باقیش هم...30 درصدش معافه.....یعنی اگر 6 میل صادرات داشته باشه..حدود 50 درصدش...معافه....

در 2 ماه قبل همه را بر اساس نیما...تسعیر..میکرده.. پس اینجا تقربا 50 درصد ارز صادراتیش..را میتواند به جای..نیما...ازاد تسعیر..کنه...یا اگر ریالی میفروشه..مبنای 50 درصد فروش را ارز ازاد بگیره...
    ............نکته بسیار..مهم..دیگه...2 طرح..توسعه..4000..تنی دیگه است.. که تا اسفند بهره برداری..میشه... طبق..تفسیری...
    کلا سهم...اکازیونه....و..معاملا سهم..هم..نشان از جمع اوریه سهم....توسط عده اییست.....

...گزارش تفسیری.نکات بسیار ..مهمی را اشاره..کرده...

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

...این سهم..الان...شرایطش به مراتب بهتر از کفرای 400..تومانی سابقه...که اگر دوستان یادشان..باشه..دوستان تحلیگر..تحلیل ..میزدن...و..به درستی حلوا ..حلواش..میکردیم.....از حماقت تریدرها فروشنده استفاده..کنید...و در منفی های احتمای...به دید میانمدت....بخرید
    علاوه بر مطالب بالا....این سهم..60 درصدی سربار..و دستمزد در بهای تمام شده...سال مالی منتهی به..مرداد..97 را بسیارپررنگ..ببینید...این همان..عاملی بود..که سود اوری سغرب عزیز را چند برابر کرد...و..احتمالا در شکلر هم با همان...نسبت...تاثیر گذاره.......برایتان..مهم..نباش ...اقایان تلگرامی..x..y...و,...از سهم..نمیگن...همین اقایون..در کفرای 330..تا 410..تومانی هم...به ندرت...از سهم..میگفتند.در قیمتها بالا 800..900....تازه یادکفرا افتادند..کار خودتان را..کنید...
    ویرایش توسط mey : 2018/11/23 در ساعت 14:23

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..این فروش های فوق العاده ایی..که..میبینید...از دی ماه رشدش بشدت بیشتر..میشه..چون...افزایش ظرفیت از 1200..به 2400..تن در دی ماه....را اندازی..میشه...و از بهمن...فقط..ماهی 11 تا 13..میلیارد سود پرک.خواهد فروخت ...
    سهامداری 8 تا 10..ماهه با این سهم...بسیار بسیار شیرین...خواهد..بود

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    ..این فروش های فوق العاده ایی..که..میبینید...از دی ماه رشدش بشدت بیشتر..میشه..چون...افزایش ظرفیت از 1200..به 2400..تن در دی ماه....را اندازی..میشه...و از بهمن...فقط..ماهی 11 تا 13..میلیارد سود پرک.خواهد فروخت ...
    سهامداری 8 تا 10..ماهه با این سهم...بسیار بسیار شیرین...خواهد..بود

سلام

اگر امکان داره یک تاپیک بازکنی و نوشتهات رو اونجا جمع کنی خیلی خوب میشه

رئوی هر سهمی هم که نظر داری تو صفحه اش بذار

ولی چون شما تعداد کمی از سهام رو مورد توجه قرار میدی و لااقل هم ریر 6ماه نیست

اینجوری برای مخاطبت هم بهتره

لابلای تاپیکها هم گم نمیشه

بلاخره انتخاب سهمای شما

بنوعی فرق داره اینجوری بهتره

چون شما دنبال محرک روی سهما هستی و کاری هم با روند بازار نداری و تکنیکال رو با این باردهی ها بالا

داری بنوعی مسخره میکنی

اینجوری بهتره

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط نوام چامسکی نمایش پست ها
    سلام

اگر امکان داره یک تاپیک بازکنی و نوشتهات رو اونجا جمع کنی خیلی خوب میشه

رئوی هر سهمی هم که نظر داری تو صفحه اش بذار

ولی چون شما تعداد کمی از سهام رو مورد توجه قرار میدی و لااقل هم ریر 6ماه نیست

اینجوری برای مخاطبت هم بهتره

لابلای تاپیکها هم گم نمیشه

بلاخره انتخاب سهمای شما

بنوعی فرق داره اینجوری بهتره

چون شما دنبال محرک روی سهما هستی و کاری هم با روند بازار نداری و تکنیکال رو با این باردهی ها بالا

داری بنوعی مسخره میکنی

اینجوری بهتره
    ارادت..درود..
    دادا...چشم...
    مشکلم..اینه..تاپیک زدن..تعهد میخواهد.و...وقت کافی.....من فازم..معلوم..نیست..یه روز حال پست زدن دارم...شلوغش..میکنم..چند روز هم اصلا حال پست زدن..ندارم...با این..اخلاق..نتی..مزخرف..باید هر سری بیام..حاضری بزنم..که فروختم..یانه...خودش..میشه استرس اضافی....

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..امروز 2..ترید ابلهانه اتفاق..افتاد..یکی کسی..که 566..خرید...یکی که امد 515 فروخت.......520 یه..مقدارا اضافه کردم..
    برادر من بازار را نمیبینی....چرا اول وقت بیخود بالا میخری..و.خودت را متضرر..میکنی...با صبر بخر...وا... سهم..تمام..نمیشه... بازار ما مملو از تریدرانیست..که اگر..یه..گوجه فرنگی را بجایشان ..بگذارید...قطعا بهتر..کار..میکنند....
    حسن..میگه بخرید..میخرند...حسن..نباشه..م گن..حسن فروخت..پس بفروشیم...حسن میاد..میگن..نامردی کرد...ما فروختیم..این حسن نابکار خرید........بابا ..حسن ..رفته دست به اب...
    با دلیل بخرید..با دلیل بفروشید...اینجوری با سرمایه خود بازی..نکنید...یادمه...گفتم..یک ی از نقاط ..قوت تریدر..تغیر..فازشه....قسمت اعظم..بازار..با همان سبک..بازار..گاوی ..دنبال سودند...که در نتیجه...زیان های سنگین را دشت..کردند....
    تو این بازار بعضی..وقتها باید بری تو لاک..بعضی.وقتها..مثل تارزان..
    کمتر..لاکی..به محکمی..و...خوش ساختی شکلر در بازار..وجود..داره...

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اگر شکلر را میفروشید..از بازار خارج..شوید..برایتان بهتره...بی شک..

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 30 از 57 نخست ... 202728293031323340 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)