صفحه 40 از 57 نخست ... 303738394041424350 ... آخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 570

موضوع: نیروکلر (شکلر)

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

پاسخ : نیروکلر (شکلر)

اطلاعات نمایش داده شده با اطلاعات امضا شده مطابقت دارد

شرح از ابتدای سال مالی تا پایان مورخ 1397/08/30 اصلاحات از ابتدای سال مالی تا پایان مورخ 1397/08/30 - اصلاح شده دوره یک ماهه منتهی به 1397/09/30 از ابتدای سال مالی تا پایان مورخ 1397/09/30
    نام محصول واحد تعداد تولید تعداد فروش نرخ فروش (ریال) مبلغ فروش (میلیون ریال) تعداد تولید تعداد فروش مبلغ فروش (میلیون ریال) تعداد تولید تعداد فروش نرخ فروش (ریال) مبلغ فروش (میلیون ریال) تعداد تولید تعداد فروش نرخ فروش (ریال) مبلغ فروش (میلیون ریال) تعداد تولید تعداد فروش نرخ فروش (ریال) مبلغ فروش (میلیون ریال)
    کلر مايع و پرکلرين تن ۲,۴۵۲ ۲,۴۷۸ ۳۲,۰۸۱,۹۲۱ ۷۹,۴۹۹ ۰ ۰ ۰ ۲,۴۵۲ ۲,۴۷۸ ۳۲,۰۸۱,۹۲۱ ۷۹,۴۹۹ ۷۲۰ ۷۱۹ ۳۵,۴۰۱,۹۴۷ ۲۵,۴۵۴ ۳,۱۷۲ ۳,۱۹۷ ۳۲,۸۲۸,۵۸۹ ۱۰۴,۹۵۳
    کلرورفريک تن ۸۰۲ ۶۰۳ ۶,۵۵۲,۲۳۹ ۳,۹۵۱ ۰ ۰ ۰ ۸۰۲ ۶۰۳ ۶,۵۵۲,۲۳۹ ۳,۹۵۱ ۲۰۲ ۴۱۱ ۶,۹۱۷,۲۷۵ ۲,۸۴۳ ۱,۰۰۴ ۱,۰۱۴ ۶,۷۰۰,۱۹۷ ۶,۷۹۴
    سودپرک ، سود کلوخه ، سود مايع 50درصد تن ۵,۸۴۵ ۵,۸۸۳ ۳۲,۹۰۲,۲۶۱ ۱۹۳,۵۶۴ ۰ ۰ (۲۹۳) ۵,۸۴۵ ۵,۸۸۳ ۳۲,۸۵۲,۴۵۶ ۱۹۳,۲۷۱ ۲,۶۵۲ ۲,۴۳۵ ۲۸,۱۱۹,۰۹۷ ۶۸,۴۷۰ ۸,۴۹۷ ۸,۳۱۸ ۳۱,۴۶۶,۸۱۹ ۲۶۱,۷۴۱
    اسيد کلريدريک يزد و اصفهان تن ۳,۷۱۳ ۳,۷۶۱ ۱,۰۴۴,۶۶۹ ۳,۹۲۹ ۰ ۰ ۰ ۳,۷۱۳ ۳,۷۶۱ ۱,۰۴۴,۶۶۹ ۳,۹۲۹ ۱,۹۳۴ ۱,۸۸۴ ۱,۵۲۰,۱۷۰ ۲,۸۶۴ ۵,۶۴۷ ۵,۶۴۵ ۱,۲۰۳,۳۶۶ ۶,۷۹۳
    آب ژاول يزد و اصفهان تن ۵,۴۴۰ ۵,۴۸۶ ۵,۵۴۰,۱۰۲ ۳۰,۳۹۳ ۰ ۰ ۰ ۵,۴۴۰ ۵,۴۸۶ ۵,۵۴۰,۱۰۲ ۳۰,۳۹۳ ۱,۷۴۵ ۱,۷۷۹ ۵,۹۳۵,۳۵۷ ۱۰,۵۵۹ ۷,۱۸۵ ۷,۲۶۵ ۵,۶۳۶,۸۸۹ ۴۰,۹۵۲
    CMC و MCA تن ۶۲۲ ۸۰۱ ۶۴,۰۴۱,۱۹۹ ۵۱,۲۹۷ ۱۱ ۱۱ ۱,۱۲۴ ۶۳۳ ۸۱۲ ۶۴,۵۵۷,۸۸۲ ۵۲,۴۲۱ ۲۹۱ ۲۸۳ ۱۰۵,۴۵۲,۲۹۷ ۲۹,۸۴۳ ۹۲۴ ۱,۰۹۵ ۷۵,۱۲۶,۹۴۱ ۸۲,۲۶۴
    جمع ۳۶۲,۶۳۳ ۸۳۱ ۳۶۳,۴۶۴ ۱۴۰,۰۳۳ ۵۰۳,۴۹۷

کادر توضیحات در مورد اصلاحات
    اعداد در ستون اصلاحات مربوط به اصلاح قيمت سود پرک و فروش منو کلرو اسيد استيک در ابان ماه مي باشد

پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

منتظر فروش های بالا 20..میلیارد باید بود....با توجه به افزایش ظرفیت 2 برابری.....
    با شکلر..و دتماد..فارغ از هر اتفاقی سهامداری..کنید...سودی..مناسب. .با کمترین ریسک..و استرس..حواهید..داشت.....
    دیدم..ساسانی داره..حرف از طرح..توسعه..میزنه......کاش..همی ن حرفها را در 500..520..در کانالت..میگذاشتی..که شیادان...سهم.ملت را...ندزدند....
    کلا من به..نیت.خیر....خیلی از این.تلگرامی ها..را 2 زار..قبول..ندارم...

ویرایش توسط mey : 2018/12/27 در ساعت 12:32
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

کلا من به..نیت.خیر....خیلی از این.تلگرامی ها..را 2 زار..قبول..ندارم...
    جایی..که سهم..ملت را ..اراذل در حال غارت..کردنند...سکوت..پیشه..می نند...وقتی سهم..15..20 درصد امد بالا..و برای بازار...پتانسیل هایش..اثبات شد.....چشم..بسته غیب..میگویند...
    اسمان به زمین..نمی اید...وقتی سهم در قیمتهایی بسیار..مفت...داره..معامله..می ه...و...یه..مشت..دزد..هم با دوز..کلک..در حال به یغما بردن سهم..ملتند....سکوت..نکنید..و به سهامدار..مظلوم..و بعضا..نا اگاه...و..پر استرس..اگاهی..و..اطمینان بدهید.......
    بد..نیست..یه..قدم هم برای ..رضای خدا بردارید..

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

جا داره یادی..کنیم..از مدیران..کثیف....ص..و..م....که میلی در 500..530..میفروختند..و الان...300..تا هم بزور..میفروشند...... و این 300..تا را هم..در جهت..منافع...خودشان..و.هماهنگ ..فروختند...

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

7 حقوقی خریدار 60% از حجم معاملات امروز !

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..خوب..خدا را شکر سهم..راه افتاد....یکی از بهترین سهم..های گروه..پترویی.......فقط سهامداری..کنید...فریب این..ملعونها را نخورید...با شکلر به امید خدا سودی خوبی در کنار هم..خواهیم..کرد......
    سهم..خوب...از داخل جهنم..هم..راهش را باز خواهد کرد.......

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

...شکلر..بانو..نیز ..خواستگاران .متعدد...پیدا...نمود..
    زرنگان..77 ناحیه بی اب ..علف..در 500...520..میفروختند.....الان...بر د..تو صف...شاید..کف دستشان برگه سهمی انداختند.......
    مبارک..خودم..و..دوستان..

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,189 بار در 399 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    ...شکلر..بانو..نیز ..خواستگاران .متعدد...پیدا...نمود..
    زرنگان..77 ناحیه بی اب ..علف..در 500...520..میفروختند.....الان...بر د..تو صف...شاید..کف دستشان برگه سهمی انداختند.......
    مبارک..خودم..و..دوستان..
    ممنون بابت معرفی سهم...بنده هم با تحلیل شما این سهم با ارزشو خریدم.....اهداف پیش روی سهم چه قیمتی است؟بهترین زمان سیو سود کی میتونه باشه؟

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید رستا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط رستا نمایش پست ها
    ممنون بابت معرفی سهم...بنده هم با تحلیل شما این سهم با ارزشو خریدم.....اهداف پیش روی سهم چه قیمتی است؟بهترین زمان سیو سود کی میتونه باشه؟
    ارادتمند..امیر ..عزیز..راست..حسینی....قیمت سهم...بستگی به بازار داره...ولی بشخصه با سودس 130..تا 160..تومانی..کف سهم را باند 650...تا 700..میدانم....ولی حواستان باشه بازیگرانی..کثیف داره..هر جا..دیدی..و احساس کردید..که سهم..توان بالا رفتن..نداره..مقداری از سهمت را بفروش برای نوسان..گرفتن....خودم..هم..همین ..کار را خواهم..کرد.......فروشم را نمیگم...چون...اصلا نوسانگیر خوبی...نیستم...

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

...شکلر...عزیز..نیز بر خر..مراد سوار شد......

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 40 از 57 نخست ... 303738394041424350 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)