صفحه 34 از 175 نخست ... 24313233343536374484134 ... آخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 1743

موضوع: $$ فعلا این چند تا سهمو داشته باشید تا بعد $$

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    سینا جان حپترو هم از دست برفت............خیلی تو نخش بودم دفعه قبلی با همین وضعیت 16 % تو 4-5 روز داد ...کمی دیر جنبیدیم....باید به اون کسی که دیروز حجم مبنا رو برداشت بیشتر دقت میکردم...

افست هم به نظر جذاب شده دوباره...
    حپترو را یکی از دوستان خیلی توصیه به خرید کرده بود من زیاد جدی نگرفته بودمش! خب پس...

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال mehran آواتار ها
    تشکر شده 8,232 بار در 1,458 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط تصمیم کبری نمایش پست ها
    مهران جان فکر کنم حپترو را اگه تعداد میخوای باید رو 840 تومان بخری!
    زیر این قیمت دیگه تعداد بهت نمیدن.
    یه افزایش سرمایه بالای 600 درصدی هم ظاهرا تو راهه!
    ایا راسته؟
    آره سینا جان حالا بذار تعداد که برداشتم چنتا نکته دربارش میگم...افزایش سرمایشم میگه قبل سال مالی و قطعا واسه این افزایش سرمایه قیمت بالای 1000 میبینه...البته یکی توش داره یه بازیایی انجام میده گویا نمیخواد کسی وارد بازیش بشه ...یه نکته جالب دربارش اینه که یکی از بچه ها که 50 تا داشت رفته بود مجمع میگفت مدیر مالیش<فک میکنم> میگفت اگه این طرح های پتروشیمی های استانی راه بیوفتن<که البته من زیاد چشمم آب نمیخوره> و ما تا اون زمان 150 دستگاه کشنده و تریلر رو تهیه کنیم حساب کردیم با سرمایه کنونی میتونیم 300 تومان سود به ازا هر سهم بسازیم...

البته من همچنان اردرامو پایین میذارم داد داد ...نداد مال اون که حاضر نیست ما وارد شیم.....البته به نظرم اونا هم یکم خیال پردازی کردن...

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال fiona آواتار ها
    تشکر شده 1,789 بار در 350 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    آره سینا جان حالا بذار تعداد که برداشتم چنتا نکته دربارش میگم...افزایش سرمایشم میگه قبل سال مالی و قطعا واسه این افزایش سرمایه قیمت بالای 1000 میبینه...البته یکی توش داره یه بازیایی انجام میده گویا نمیخواد کسی وارد بازیش بشه ...یه نکته جالب دربارش اینه که یکی از بچه ها که 50 تا داشت رفته بود مجمع میگفت مدیر مالیش<فک میکنم> میگفت اگه این طرح های پتروشیمی های استانی راه بیوفتن<که البته من زیاد چشمم آب نمیخوره> و ما تا اون زمان 150 دستگاه کشنده و تریلر رو تهیه کنیم حساب کردیم با سرمایه کنونی میتونیم 300 تومان سود به ازا هر سهم بسازیم...

البته من همچنان اردرامو پایین میذارم داد داد ...نداد مال اون که حاضر نیست ما وارد شیم.....البته به نظرم اونا هم یکم خیال پردازی کردن...
    مهران جان یکی از دوستانم حسابدار این شرکته> جمعه که باهاش صحبت میکردم میگفت شرکتمون وضعیت جالبی نداره حجم کاریمون کم شده
    راستو دروغش به پای خودش

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید fiona از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 21 بار در 7 ارسال
    زیر و بم سرمایه گذاری غدیر
    چاپ

۱۳ آذر ۱۳۹۰

وغدیر

· شرکت سرمایه گذاری سود خالص خودرا برای سال مالی منتهی به 90.09.30 مبلغ 715 ريال اعلام کرده در حالی که در گزارش قبلی این مبلغ 665 ريال اعلام شده بود.

· نقد شوندگی بالا

· سرمايهگذاري غدير مالكيت 45 درصد از سهام شبریز را در اختيار دارد. پالايشگاه تبريز از بهترين خريدهاي غدير در 6 ماهه نخست امسال به شمار ميرود ؛ اين شركت3 هزار ميليارد تومان فروش دارد و براي توليد محصولات پالايش شده، روزانه معادل 120 هزار بشكه نفت مصرف ميكند. اين شركت به اندازه تمامي شركتهاي پتروشيمي حاضر در پرتفوليو، براي غدير سودآوري خواهد داشت.

· فراتر از يك هزار ميليارد تومان سود عملياتي در سالمالي آتي و بيش از 83 توماني به ازاي هر سهم فقط در بخش عملياتي خواهد بود.

· رشد نرخ ارز در شركتهاي زيرمجموعه غدير سودآوري بيشتري را براي سهامداران به همراه ميآورد.

· غدیر به سمت تمركز بر پروژههاي بزرگ در صنعت ساختمان در حركت است.

· از مهمترین برنامه های این شرکت در سال 90، کسب مدیریت یک بانک است تا فعالیت های خود را در حوزه مالی افزایش دهد

· .در فصل زمستان افزایش سرمایه 100 درصدی غدیر اجرایی خواهد شد.
    این افزایش سرمایه از محل اندوخته ها خواهد بود، همچنین غدیر در 9 ماهه سود بسیار مناسبی را اعلام خواهد کرد تا علاوه بر افزایش سرمایه، در مجمع شرکت نیز برای سال 90 سود مناسبی تقسیم کند.

· وضعیت معدن طلای غدیر: معدن طلای زرشوران مرحله اکتشاف را به پایان رسانده و 100 میلیون دلار سرمایه برای بهره برداری از این معدن پیش بینی شده است و تا سال 92 بهره برداری آغاز خواهد شد، البته غدیر به معدن زرشوران اکتفا نکرده و برنامه خرید 2 یا 3 معدن طلای دیگر را دارد.

· از یک میلیارد دلار گشایش اعتبار برای پروژه های آلومینیوم: این پروژه فروش غدیر را تا مرز 5.2 میلیارد دلار در سال افزایش میدهد.
    این پروژه سالانه 275 هزار تن آلومینیوم طبیعی را به شکل شمش و بخشی را به طور آلیاژی تولید می کند، همچنین با راه اندازی خط تولید ورق نازک، بخشی از آلومینیوم ها به ورق نازک برای مصارف صنعتی پر مصرف پائین دستی تبدیل خواهد شد.

· فروش کل مجموعه غدیر در حال حاضر سالانه 5 میلیارد دلار در زمینه پتروشیمی، سیمان، مسکن، تجارت،برق و صنعت است که حدود 60 درصد پرتفوی غدیر را پتروشیمی تشکیل می دهد اما قرار است سایر صنایع نیز در پرتفوی غدیر به نسبت پتروشیمی رشد کنند.

· هلدینگ سیمان :دومین هلدینگ بزرگ کشور محسوب می شود، تولید 7.8 میلیون تن می باشد
    tsesignal.com
    منبع : سیگنال بورس

نقل قول نوشته اصلی توسط fiona نمایش پست ها
    مهران جان یکی از دوستانم حسابدار این شرکته> جمعه که باهاش صحبت میکردم میگفت شرکتمون وضعیت جالبی نداره حجم کاریمون کم شده
    راستو دروغش به پای خودش
    fiona جان بی زحمت تو پیام خصوصی مشخصاتشو به من میگی.............آره خب این دوست ما هم همینو میگفت میگفت فعلا اوضاع مساعد نیست<حالا اوضاع کجا خوبه> ضمنا سهم p/e بالا داره بخوایم منطقی بگیم قیمتش الآن باید 350-400 باشه اما متاسفانه نمیدن....تو بدترین روزای بازار بیشتر از 250 هزارتا رو منفی نمیدن...ما هم که 20 تا بیشتر فعلا برنداشتیم...امیدوارم به قیمت مد نظر برسه واسه خرید البته اگه کسی سهامداره این شرکته ناراحت نشه...

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 8,428 بار در 1,179 ارسال
    از اونجایی که من کسعدی دارم ، شاید رو سهم تعصبی داشته باشم و نظرم احتمالا خطا باشد.
    ولی امروز گروه کاشی همگی صف خریدند الی کسعدی!
    قیمت امروز واقعا خریدنیست ( امروز تو گره معاملاتی قراردارد )

سهم متعادل شد، کسی 1823 ریال خرید داشت یا نه؟
    ویرایش توسط تصمیم کبری : 2011/12/07 در ساعت 09:06

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    سهم پی امی که به دوستان گلم اعلام کردم. اگر امروز رو این قیمت بمونه خیالمان را برای رشد خوشگل اسوده کرده است.( حوالی 30 درصد دیگر رشد )

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

قیمت امروز واقعا خریدنیست ( امروز تو گره معاملاتی قراردارد )

سهم متعادل شد، کسی 1823 ریال خرید داشت یا نه؟
    سلام سینا جان من امروز خرید داشتم اما دست کارگزارمه یعنی آنلاین نبوده گفت 24 هزارتا برداشتم ببینم چی میشه احتمالا خیلی کمش رو منفی کامل بوده....اما خیلی بعیده زیر این قیمتا بیاد....

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی sofia آواتار ها
    تشکر شده 432 بار در 136 ارسال
    تصمیم کبری نظرتان راجع به خرید کروی چیه؟ ممنون

Banned
    نقل قول نوشته اصلی توسط sofia نمایش پست ها
    تصمیم کبری نظرتان راجع به خرید کروی چیه؟ ممنون
    رو نقطه حساسی قرار داره. الان نظر دادن کار شق القمریه!

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)