صفحه 42 از 175 نخست ... 32394041424344455292142 ... آخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 1743

موضوع: $$ فعلا این چند تا سهمو داشته باشید تا بعد $$

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال
    Tequote نوشته اصلی توسط تصمیم کبری
    دوستان گلم یه تغییراتی تو عرضه و تقاضای سهم پی امی دیده شد ( شپارسو نمیگم، اونیکی رو میگم ).
    نفری 20 هزارتومان خرید کنید احتمالا بتونه صف خرید بشه و یه 20 درصدی رشد کنه.[/quote]

جناب سینا شرمنده امروز دسترسی به سایت را نداشتم والان که مطلب شما را دیدم بسیار ناراحت شدم وگرنه امر شما دوست گرامی حتما اجرا میشد

انشالا شنبه

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 8,428 بار در 1,179 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl49 نمایش پست ها
    سلام آقا سينا
    زحمتي نيست يه نگاه به قشهد كني
    احتمالا یه منفی دیگه باید بخوره، ولی اگر احیانا جو گروه قندی خراب بشه 810 تومان حمایت داره و حمایت محکمتر رو 700 تومان میباشد.
    در صورت مثبت شدن 890 تومان مقاومت سهمه که امروزم عکس العمل نشان داد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 353 بار در 124 ارسال
    سلام
    سينا جان اگه ممكنه در مورد معاملات امروز شپارس هم نظر بدين
    ممنون

Banned
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_jey نمایش پست ها
    سلام
    سينا جان اگه ممكنه در مورد معاملات امروز شپارس هم نظر بدين
    ممنون
    شپارس امروز زیر 180 تومان فروشنده ای نداشت.دقیقه اخر معاملات فقط 3000 سهم 173 تومان معامله شد که دو حالت داره.( شاید فروشنده از روی اجبار مجبور به فروش شده، و شاید هم کسی میخواست قیمت اخرین معامله قرمز دیده بشه )
    به هر حال شپارس فعلا بین 170 تا 190 در حال نوسان است، هم میتونید ازش نوسان بگیرید و هم میتونید مثل من به رویاهایتان فکر کنید!

7. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی abolfazl49 آواتار ها
    تشکر شده 350 بار در 63 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid26967 نمایش پست ها
    سینا جان اون روز که همه زیر پست شما تشکر زده بودن و قصد حمایت و خرید داشتن من به یه گروه خوب و استوار فکر می کردم ولی امروز .....
    آقا حميد انشا... كه اينجوري نيست شايد دوستان گرفتار بودند جور ديگري نگاه كنيم به اميد روزهاي بهتر

9. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید abolfazl49 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid26967 آواتار ها
    تشکر شده 1,611 بار در 370 ارسال
    ابوالفضل جان انشا... همونطوری باشه که شما فرمودین و من اشتباه فکر کرده باشم ما که سرمایه مون کم هستش و قدرت خریدمون پایین ، اما اعضای گروه این چنین مواقعی از دوستانی که سرمایه بیشتری دارند انتظار دارند که نقش لیدری داشته باشن و از سهم حمایت کنن و باعث بش سهم مورد نظر از مقاومت ها با قدرت بیشتری عبور کنه تا همگی سود کنند

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid26967 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    ابوالفضل جان انشا... همونطوری باشه که شما فرمودین و من اشتباه فکر کرده باشم ما که سرمایه مون کم هستش و قدرت خریدمون پایین ، اما اعضای گروه این چنین مواقعی از دوستانی که سرمایه بیشتری دارند انتظار دارند که نقش لیدری داشته باشن و از سهم حمایت کنن و باعث بش سهم مورد نظر از مقاومت ها با قدرت بیشتری عبور کنه تا همگی سود کنند
    حمید جان قصد من این نبود عزیز، و هیچگاه هم رو مقاومت و حمایت با روند نمیجنگم. چرا که میدانم فقط شکست خواهم خورد ( به قول انگلیسیها هیچ وقت رو اسب چلاق شرط بندی نمیکنم ).
    فقط قصد من خراب کردن بازی اون کسی بود که 1 ریال 1 ریال قیمت عرضه را پایین می آورد!!

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    [QUOTE=تصمیم کبری;73709]حمید جان قصد من این نبود عزیز، و هیچگاه هم رو مقاومت و حمایت با روند نمیجنگم. چرا که میدانم فقط شکست خواهم خورد ( به قول انگلیسیها هیچ وقت رو اسب چلاق شرط بندی نمیکنم ).
    فقط قصد من خراب کردن بازی اون کسی بود که 1 ریال 1 ریال قیمت عرضه را پایین می آورد!![/QUOTE]با سلام بارها ثابت شده براي من كه بازي يك شخص را نبايد خراب كرد چرا كه با خراب كردن بازي كار اون بابا به تاخير ميافته و روند سهم رو خراب ميكنه. در بهترين حالت اينه كه اون سهمو زير نظر بگيري و بذاري اون شخص كارشو كنه موقع حركت واردش بشي وگرنه كسي كه چنين قدرتي داره كه مي تونه روند سهمو به دستش بگيره بياي بازيشو خراب كني اولين لطمشو خودت مي خوري

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    سینا جان اون روز که همه زیر پست شما تشکر زده بودن و قصد حمایت و خرید داشتن من به یه گروه خوب و استوار فکر می کردم ولی امروز .....
    حمید جان اتفاقا من تازه متوجه شدم که باید چنین گروهی تشکیل بدیم. ( اخه تو کامپیوتر من بوق بوقم و نیاز به 2 نفر حرفه ای داریم که بتونند بعنوان مغز گروه به دیگر دوستان سرویس دهند.)
    من یادمه پارس پورتفولیو در سال 79 اولین کلاس اموزشی را تشکیل داد و بعد از ان تونست کارش را توسعه دهد.
    آریا سهم در سال 82 اولین بولتن خودش را ارائه داد ( انصافا بهترین تحلیل ان سال را راجع به گروه روی ارائه داد و توانست قیمتهای 10 برابری را پیش بینی کند )
    حالا یکی نیست بگه، اخه فواره... تو را چه به اریا سهم و پارس پورتفولیو و ...
    واقعا منو چه به این حرفا؟!
    ولی منظورم از این حرفها اینه که نه اریا سهم و نه هیچ شرکت مشاوره ای دیگر، به تنهایی نمیتوانند اینقدر کلفت شوند!
    مثلا اگر اقای کاهدی به تنهایی میتوانست کاری از پیش ببرد، دیگر نیاز به این همه کارمند و همکار نداشت.
    خوب بغیر از دونفر برای کارهای اصلی کامپیوتر، چند نفر استاد تکنیکال و بنیادی هم میخواهیم که خوشبختانه تو این سایت گل های سرسبدشون موجود است. چند نفر دیگه هم میخواهیم که با کارگذارشون رابطه خوبی داشته باشند و بتونیم عرضه و تقاضای سهم را متوجه باشیم( البته اونایی که مخفی نیستند و قابل روئیت هستند )
    اونایی هم که فکر میکنند مبتدی هستند هم بهترین همکارانمان میتوانند باشند ( روزانه اخبار و شایعات چند سهم را میتونند بررسی کنند )
    منم بعنوان آبدارچی گروه در خدمتم.( بالاخره آبدارچی هم میتونه خبرهای شرکت را با پول چایی ...!)
    حالا مونده نظر شما دوستان.
    من تا اونجا که در توان دارم 4 خط انشاء را تو سایت خواهم نوشت.
    ولی دوست دارم بتونیم کاری انجام دهیم تا 4 تا ادم شیاد و حقه باز، دیگر دوستان را بمانند من نابود نکنند.
    فکراتونو بکنید و راه حلاتونم بگید. هر چند تا حالا دهها گروه تشکیل شده و همهگی منحل شده اند ( نمونه بارز ان در همین سایت گروه خرید گروهیی جناب مصطفی رستمی میباشد).

17. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza 184 نمایش پست ها
    [quote73709]با سلام بارها ثابت شده براي من كه بازي يك شخص را نبايد خراب كرد چرا كه با خراب كردن بازي كار اون بابا به تاخير ميافته و روند سهم رو خراب ميكنه. در بهترين حالت اينه كه اون سهمو زير نظر بگيري و بذاري اون شخص كارشو كنه موقع حركت واردش بشي وگرنه كسي كه چنين قدرتي داره كه مي تونه روند سهمو به دستش بگيره بياي بازيشو خراب كني اولين لطمشو خودت مي خوري
    علیرضا جان حق با شماست، ولی این سهمو چند نفر از بچه های این سایت استارتشو زدند!!!
    اون بازیکن هم تو چند روز اول نخودی بود و بازیش نمیدادیم!!
    ولی بعد از 12 درصد رشد اون طرف را قلقلک دادیم تا با 2 برابر توان ما وارد سهم شد( هر چند توان طرف میتونه 100 برابر ما هم باشه)
    من از همگی دوستان گلم خواهش کرده بودم که اسم شرکت را بهیچ عنوان تو هیچ تاپیک و سایتی مطرح نکنند، و انصافا دم همشون گرم و اعلام نکردند.
    شاید همین عدم ذکر نام شرکت، اون بازی کن اصلی را قلقلک داد و تشویق به ورودش کرد!( البته 2 جین از این بازیکنان بالقوه وجود دارند)

19. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)