صفحه 8 از 175 نخست ... 5678910111858108 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 1743

موضوع: $$ فعلا این چند تا سهمو داشته باشید تا بعد $$

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    يه نفر اگه 20 ميليون پول رو اين سهم بزاره راحت بالاي 210 ميبردش....درسته پي به اي بالايي داره ولي از پلوله بتك سابق فنوال صدراي فعلي و...كه بدتر نيست...اين طور سهما يه دفه ميبندن ميگن زمين فروختيم سودمون شده 100 تومن ميشه مثه بتك فعلي...اون موقع بيا و درستش كن...من خودم پولم تو سهماي ديگه گيره وگرنه خودم ميبردمش بالاي 210
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

عضو فعال
    اينم اضافه كنم كه اين خريداي چند روز رو يه شخص خاص خريده و فروشنده نيست ....ديروز كدا رو با بچه ها پيگيري ميكرديم شخصي از مشهد اين خريدارو انجام داده به نام م-ع

Banned
    تشکر شده 8,428 بار در 1,179 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    يه نفر اگه 20 ميليون پول رو اين سهم بزاره راحت بالاي 210 ميبردش....درسته پي به اي بالايي داره ولي از پلوله بتك سابق فنوال صدراي فعلي و...كه بدتر نيست...اين طور سهما يه دفه ميبندن ميگن زمين فروختيم سودمون شده 100 تومن ميشه مثه بتك فعلي...اون موقع بيا و درستش كن...من خودم پولم تو سهماي ديگه گيره وگرنه خودم ميبردمش بالاي 210
    کاربر ساده ی ساده عزیز. این سهم بالای 210 تومان هم خواهد رفت . تازه اونموقع رشد قیمتی سهم شروع خواهد شد.از لحاظ تکنیکی تا حوالی 300 تومان هیچ مقاومتی سر راهش نخواهد بود.
    از لحاظ بنیادی هم بعد از فروش زمین کارخانه شکربن. عملا تولید کربن ایران برای مدتی متوقف خواهد شد. از آنجایی که شدوص از گروه شکربن است باید افزایش تولید داشته باشد تا بازار کربن ایران بدست رقبا نیوفتد.
    به شخصه بعد از شکست 200 تومان و دیدن قیمت 210 تومانی شدوص بدون هیچ واهمه ای بالای 15 درصد سبدم را شدوص خواهم کرد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مندی آواتار ها
    تشکر شده 4,750 بار در 711 ارسال
    استادان گرامی با سلام
    این اولین پست من دراین فروم هست که باعث افتخاره
    اگرراهنمایی بفرمایید ممنون میشوم من در640کچاد وارد شدم که الان نماد بسته است با توجه به احتمال بازگشایی این هفته پیشنهادتان چیست

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مندی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhkz44 نمایش پست ها
    استادان گرامی با سلام
    اگرراهنمایی بفرمایید ممنون میشوم من در640کچاد وارد شدم که الان نماد بسته است با توجه به احتمال بازگشایی این هفته پیشنهادتان چیست
    چادر را اگر توانستيد و تا اخر سال نگه داشتيد به نظرم 1000 رو خواهد ديد

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط تصمیم کبری نمایش پست ها
    کاربر ساده ی ساده عزیز. این سهم بالای 210 تومان هم خواهد رفت . تازه اونموقع رشد قیمتی سهم شروع خواهد شد.از لحاظ تکنیکی تا حوالی 300 تومان هیچ مقاومتی سر راهش نخواهد بود.
    از لحاظ بنیادی هم بعد از فروش زمین کارخانه شکربن. عملا تولید کربن ایران برای مدتی متوقف خواهد شد. از آنجایی که شدوص از گروه شکربن است باید افزایش تولید داشته باشد تا بازار کربن ایران بدست رقبا نیوفتد.
    به شخصه بعد از شکست 200 تومان و دیدن قیمت 210 تومانی شدوص بدون هیچ واهمه ای بالای 15 درصد سبدم را شدوص خواهم کرد.
    بايد ديد بازار چه زماني رو اين سهم زوم ميكنه ....فعلا بازار در حال تماشاست

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhkz44 نمایش پست ها
    استادان گرامی با سلام
    بفروش خارج شو فعلنم دور و بر سهماي معدني و فلزي نرو ولي واسه بلند مدت خوبه به شرطي كه اينقد پايين نياد كه بعد از بالا رفتنش مجبور شي ير به ير از سهم خارج شي

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    جناب علیرضا خان عزیز راجع به باما مطلبی مطرح نمودید که با توجه بع این که در تاپیک مسابقه نمی شد پاسخ داد اینجا تشریح می کنم (با عذر خواهی از صاحب تاپیک)
    با تشکر از انذار حضرت عالی؛

1- اگر شما بنده را مجاب نمایید که باما روی را در بودجه 2200 تومان بسته من کاملا حرف شما را قبول می کنم. (می دانم این چنین نیست)
    2- قیمت روی اگر 1 روز به 1700 رسیده و دوباره بالاتر اومده دلیل نمیشه اون یه روز رو تعمیم بدیم که (یه نگاه به نوسانات این دو روز بیندازید)
    3- 6ماه اول سال تماما قیمت روی بالای قیمت بودجه بوده (کمی صبر کنید گزارش 6 ماه می رسد)
    4- برای تعیین پی به ای واقعی سهم می بایست به سود انباشته سهم هم توجه نمایید. شما را به گزارش های خود شرکت و زیر مجموعه هایش لینک می دهم
    5- نباید افزایش نرخ دلار را از نظر دور کرد (هر 10 درصد افزایش قیمت دلار تقریبا 10 درصد کاهش قیمت روی را خنثی خواهد نمود.
    6- مطمئن باشید پس از قطعی شدن افزایش سرمایه شاهد همان رشد خواهیم بود (این رشد تنها یک بار و آن هم در کبافق صورت نگرفته، شما را به گذشته خود همین باما و افزایش سرمایه هایش لینک می دهم.

پ.ن: بنده 30 درصد سبدم هنوز به باما تعلق دارد
    ویرایش توسط سيد ياسر شريعت : 2011/10/21 در ساعت 17:39
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    یاسر جان یه نکته ای که بازار نسبت به سهمای معدنی در نظر نمیگیره اینه که عموما، محصولات این شرکتها به صورت سلف ( معاملات آتی ) فروخته شده و از نوسانات روزانه تا حدودی مبرا هستند
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    بازار اينده رو ميبينه نه گذشته را الان بالاي يك ماه هست كه روي 2000 دلارو شكونده و داره پايين معامله ميشه پس بازار به استقباله اينده ميره نه گذشته من هشدارو دادم نه براي شما .شما كه ماشاالله استادي براي چند تا تازه وارد كه اين بخشه سايتو ميخونند

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 175 نخست ... 5678910111858108 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)