صفحه 29 از 175 نخست ... 19262728293031323979129 ... آخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 1743

موضوع: $$ فعلا این چند تا سهمو داشته باشید تا بعد $$

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    اين حركت توي اين تاپيك منو ياد حركت گروهي انداخت كه اخر سر ديديم كار به كجا كشيده شد پس بخاطر همين بود كه گفتم زحمت تحليل كردن هم بكشيد تا خداي نكرده بعدا صفت سفته بازي تو اين تاپيك بكار نره

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 284 بار در 63 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط تصمیم کبری نمایش پست ها
    از لطفی هم که به بنده دارید و منو مهندس خطاب کردین ممنونم. ولی من دیپلم ریاضی دهه 60 هستم.و در ان سالها بخاطر فیلتر ورودی دانشگاه نتوانستم وارد دانشگاه شوم و مجبور به انتخاب شغل کارگری شدم. ولی چندین ساله که از شغلم خداحافظی کردم و به بورس پناهنده شدم.
    با سلام،جناب سینا
    اتفاقی این تایپیک را دیدم و این کامنت را ، و بعد چند صفحه قبل تر را، از منش و صداقتتون لذت بردم،اون سهم کذایی را برای من هم بفرستید .با تشکر از لطف شما.
    ضمناً جناب alireza 184 عزیز،سلام
    با عرض پوزش، رصد کردن حدود 100 شرکت فعال و حدود 400 شرکت در بورس کار واقعاً شاقی است و اگر بزرگواری به مورد با ارزشی با دلیل بر میخوره و به دیگران معرفی میکنه دلیل بر بی تحلیل بودن افرادی که دوست دارند از نام یک سهم مطلع شوند نیست و انشاءالله همه آنهایی که تشکر زدند هم بعد از اطلاع با متد خود تصمیم خواهند گرفت ولی نگرانی شما هم قابل درک است از حس پاک شما و تذکرتون شخصاً متشکرم.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید farasat از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی ناشناس آواتار ها
    تشکر شده 2,356 بار در 793 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط برومند نمایش پست ها
    این خیلی خوبه که تحلیل را یاد بگیریم،اما اولا همه استاد نمی شوند،به تحلیل همدیگر مخصوصا افراد صاحب نظر برای مقایسه و تحلیل بهتر نیاز هست؛دوم از قدیم گفتن هر سری یه عقلی داره،باید از فکر هم استفاده کنیم؛سوم تا یاد گرفتن و کسب تجربه تو علم تحلیل نمیشه بیکار بود و از بازار استفاده نکرد.
    از همه دوستان و اساتیدی که بدون چشمداشت علم و تجربه خودشون را در اختیار دیگران قرار میدن تشکر و قدردانی میکنم.
    با درود
    پرسشي از جنابعالي دارم:
    فرض بفرماييد سهم را خريديد و زيان كرديد؛ چه كسي مقصر است؟
    هیچ کاری برای انسان سخت تر از فکر کردن نیست. منتسب به آلبرت اینشتین

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,770 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza 184 نمایش پست ها
    34 كاربر محترم زير پست ايديه davood تشكر زدند بنا به درخواست جناب تصميم كبري .تا ايشون سهم مد نظر را معرفي كند. اين حركت توي اين فروم اين رو براي بازار بورس ما نشون ميده كه فقر تحليل بيداد مي كنه و همه منتظرن يكي تحليل كنه حالا درست يا غلط بماند بعد همه با كله بخرن حالا من موندم كه اين همه كاربر كه مي خوان بخرن كي مي خواد بفروشه ؟
    سلام
    اقای علیرضا میشه بگی تو دو ماه اخیر کلا چند درصد سود کردی؟(کل سبدت)

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamed89 از ایشان تشکر کرده است:

Banned
    تشکر شده 1,770 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس نمایش پست ها
    با درود
    پرسشي از جنابعالي دارم:
    فرض بفرماييد سهم را خريديد و زيان كرديد؛ چه كسي مقصر است؟
    مقصر خود خریدار است برای شما مثالی میزنم
    بنده حق بترانس رو داشتم..روز اخر فرصت فروش حق دیدم شما بعد کلی بحث کردن در تاپیک نوشتید که بالاخره به این نتایج رسیدم که این حق ها مفت خریده شد و تا حراجی قیمتش میره بالا منم از شما سوال کردم و به طور مصمم فرمودید که تبدیل به حق نمی کنید. منم حرف شما رو به همراه چند تا تحلیل دیگه و پرسش از چند دوست دیگم نگه داشتم و حدودا 50 ذرصذ ضررم ولی تا به جال لحظه ای به ذهنم خطور نکرده که کسی رو متهم کنم..مقصر خودم بودم ضررش رو هم کردم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed89 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,894 بار در 1,749 ارسال
    تو پيام خصوصي كه سينا جان كم نمي زاره من تو اين مدت كه خيلي مزاحمش شدم جا داره يه تشكر بخاطر وقتي كه مي زاره بكنم

الان بچه مي گن كم پاچه خواري كن
    www.mahak-charity.org

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed89 نمایش پست ها
    سلام
    اقای علیرضا میشه بگی تو دو ماه اخیر کلا چند درصد سود کردی؟(کل سبدت)
    بنده ياد گرفتم خودم تحليل كنم بخرم و بفروشم تا در صورت زيان كسي رو مخاطب قرار ندهم توي اين دو ماه هم سبد من زيان بوده مجموغا. سود هم كردم ولي در كل زيان بوده

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 8,428 بار در 1,179 ارسال
    دوست گرامي خود ايشون فرمودن كه اگر مي خواهيد اين سهم رو به شما معرفي كنم زير پست ايديه davood تشكر بزنيد پس خيلي ها دنبال اون سهم هستند چون اگر ملاك تشكر بود زير پست ايديه خود تصميم كبري ميزدنند شما به تعداد تشكر هايي كه زدند زير 2 پست نگاه كنيد خيلي چيزها دستگيرتان ميشود من نخواستم زحمت هاي ايشون رو زير سوال ببرم خواستم بگم بجاي اينكه ماهي رو از ايشون طلب كنيد ماهي گيري رو طلب كنيد از ايشون بخوايد تحليل كردن رو ياد بده نه اينكه يكي بگرده سهم پيدا كنه بعد مابقي كپي كنند
    علیرضا جان سلام.انصافا با این جمله ای که فرمودی بشدت موافقم،هر چند هر کی از خودش تعریف کنه و بگه من تحلیلگرم ، مطمئنا ته دلش میدونه که همچین خبری نیست و دست بالای دست بسیار است!
    ولی اگر 2 صفحه از این تاپیک را خوانده باشید متوجه میشوید که معمولا روزانه بالای 8 سهم را با توجه به فهم و درک خودم نقاط حمایتش را اعلام میکنم .البته بصورت تستی نه تحلیی.
    ولی این سهمی را که بعنوان پی ام معرفی میکنم تحلیلشم در کنارش میاورم. و آنقدر تحلیل من ابتدایی میباشد که اگه کسی تحلیلگر باشه بهم میخنده، و کسی هم که تازه وارد بورس شده کاملا متوجه میشه.دیروز تحلیل تکنیکال این سهم را همراه با شکل و نمودار برای دوستان پی ام کردم ( البته بدون نام و نماد بورسی ) و از دوستان تقاضا دارم که خودشان هم نمودار را لا اقل با الگوهای کتاب جان مورفی و یا جای دیگر مقایسه کنند. هر چند از تمامی دوستان معذرت خواهی کرده ام که چنین جسارتی کردم. ( همه تازه وارد نیستند،بیشتر دوستان با تکنیکال اشنایی دارند)
    منم با هلو بیا برو تو گلو موافق نیستم. چرا که ضررش را داده ام. به این شبهای محرم ، هنوز گریه های پیام یادم نمیره. آره اقا جون چرا دروغ بگم و چرا خودمو از اونی که هستم بیشتر نشون بدم! من گریه کردم . اشک از چشام میومد و جلوی اینه ایستادم و اشکهامو نگاه میکردم و به خودم تو اینه فحش میدادم. ( اخه به علیرضا احمدی کور کورانه اعتماد کردم و کل پولی را که با دستام از زیر سنگ بدست اورده بودم از دست دادم)

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    منظور شما از علير ضا احمدي ريش قرمز بورس مي باشد ؟

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

Banned
    تشکر شده 8,428 بار در 1,179 ارسال
    منظور شما از علير ضا احمدي ريش قرمز بورس مي باشد ؟
    اره همون ریش قرمز و داودیان

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)