صفحه 30 از 175 نخست ... 20272829303132334080130 ... آخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 1743

موضوع: $$ فعلا این چند تا سهمو داشته باشید تا بعد $$

Banned
    تشکر شده 1,770 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza 184 نمایش پست ها
    بنده ياد گرفتم خودم تحليل كنم بخرم و بفروشم تا در صورت زيان كسي رو مخاطب قرار ندهم توي اين دو ماه هم سبد من زيان بوده مجموغا. سود هم كردم ولي در كل زيان بوده
    ممنون از صداقتت

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamed89 از ایشان تشکر کرده است:

Banned
    تشکر شده 1,770 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط تصمیم کبری نمایش پست ها
    علیرضا جان سلام.انصافا با این جمله ای که فرمودی بشدت موافقم،هر چند هر کی از خودش تعریف کنه و بگه من تحلیلگرم ، مطمئنا ته دلش میدونه که همچین خبری نیست و دست بالای دست بسیار است!
    ولی اگر 2 صفحه از این تاپیک را خوانده باشید متوجه میشوید که معمولا روزانه بالای 8 سهم را با توجه به فهم و درک خودم نقاط حمایتش را اعلام میکنم .البته بصورت تستی نه تحلیی.
    ولی این سهمی را که بعنوان پی ام معرفی میکنم تحلیلشم در کنارش میاورم. و آنقدر تحلیل من ابتدایی میباشد که اگه کسی تحلیلگر باشه بهم میخنده، و کسی هم که تازه وارد بورس شده کاملا متوجه میشه.دیروز تحلیل تکنیکال این سهم را همراه با شکل و نمودار برای دوستان پی ام کردم ( البته بدون نام و نماد بورسی ) و از دوستان تقاضا دارم که خودشان هم نمودار را لا اقل با الگوهای کتاب جان مورفی و یا جای دیگر مقایسه کنند. هر چند از تمامی دوستان معذرت خواهی کرده ام که چنین جسارتی کردم. ( همه تازه وارد نیستند،بیشتر دوستان با تکنیکال اشنایی دارند)
    منم با هلو بیا برو تو گلو موافق نیستم. چرا که ضررش را داده ام. به این شبهای محرم ، هنوز گریه های پیام یادم نمیره. آره اقا جون چرا دروغ بگم و چرا خودمو از اونی که هستم بیشتر نشون بدم! من گریه کردم . اشک از چشام میومد و جلوی اینه ایستادم و اشکهامو نگاه میکردم و به خودم تو اینه فحش میدادم. ( اخه به علیرضا احمدی کور کورانه اعتماد کردم و کل پولی را که با دستام از زیر سنگ بدست اورده بودم از دست دادم)
    سینا جان پس ماجرای تصمیم کبری این بوده؟

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed89 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 8,428 بار در 1,179 ارسال
    بالاس 15663 ریال. فعلا درگیر مقاومت 1600 تومانیست و 1500 هم حمایت دارد.

سمایه 2073 ریال. اگر 220 تومان را به سلامتی عبور کند،میتوانیم به ایستگاه 240 تومان بیندیشیم. 200 هم حمایت دارد.

باما 13436 ریال. رو 1400 تومان یه بچه مقاومت دارد که به سلامتی عبور خواهد کرد.ولی رو 1500 تومان شاید چند روزی توقف کند.( البته اگر قیمتهای جهانی مثل امروز مثبت باشند 1500 هم عددی نیست )

وتوکا 1629 ریال. رو منفی تا صفر تابلوی فردا با خیال راحت بخرید که 160 تومان حمایت عالی سهم است.

فاراک. فاذر. صدرا. یواش یواش باید خودمان را برای خرید اماده کنیم!

قند اصفهان 15126 ریال. رو 1400 حمایت داردولی شاید 1300 هم بتوان خرید.

خبهمن 2231 ریال. اگر فردا هم منفی بدهند عالیست. عجب حمایتی از سهم میکنند!

شزنگ 739 ریال. منفی فردا خریدنیه.

پسهند 1157 ریال. رو 110 تومان حمایت دارد.

قزوین 3736 ریال. سهم ارزشمندی است ولی اگر ریزش ادامه داشت ،حوالی 300 تومان خریدنیست.

کاذر 910 ریال. 90 تومان حمایت رندیست و 85 تومان حمایت سفت و سختی برای سهمه.

شمواد 1009 ریال. اگر 100 نتونه بعنوان حمایت عمل کنه، حمایت بعدی 90 تومان است .

شپارس 1837 ریال.تعداد 715.977 سهم با میانگین 1741 ریال طی هفته گذشته خریداری شده بود که با سود حدود 10 درصد 582.108 سهم انرا واگذار کرده اند و تنها 133.869 سهم با این قیمت باقیمانده است.میانگین قیمتی کل 2.148.179 سهم معامله شده شپارس بعد از گره معاملاتی ، 1817 ریال است.

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی ناشناس آواتار ها
    تشکر شده 2,356 بار در 793 ارسال
    وتوکا 1629 ریال. رو 160 تومان حمایت فوق العاده مطمئنی دارد.
    شزنگ 739 ریال. رو قیمتهای زیر 75 تومان خوب یعده دارن سهم میخرن.

3_ سبد تائید شد
    با درود
    ضمن ابراز شگفتی از تایید این سبد با توجه به دلایل بسیار قانع کننده!، آیا جنابعالی در معرفی سهام در پیام خصوصی نیز به همین گونه تحلیل می فرمایید؟
    با سپاس
    هیچ کاری برای انسان سخت تر از فکر کردن نیست. منتسب به آلبرت اینشتین

Banned
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس نمایش پست ها
    با درود
    ضمن ابراز شگفتی از تایید این سبد با توجه به دلایل بسیار قانع کننده!، آیا جنابعالی در معرفی سهام در پیام خصوصی نیز به همین گونه تحلیل می فرمایید؟
    با سپاس
    یادمه تحلیل شپارس را براتون پی ام کرده بودم.
    ایا به نظر شما تحلیلش نیم سطری بود؟
    برا مسابقه دیدم هر کدام از بچه ها 2 تا تاس میندازه ، منم 2 تا تاس انداختم که شاید جفت شش بیارم!
    اگر لازم میدانید نمودارهای وتوکا و شزنگ را هم تو تاپیک مسابقه اپلود کنم؟

9. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی ناشناس آواتار ها
    تشکر شده 2,356 بار در 793 ارسال
    یادمه تحلیل شپارس را براتون پی ام کرده بودم.
    ایا به نظر شما تحلیلش نیم سطری بود؟
    برا مسابقه دیدم هر کدام از بچه ها 2 تا تاس میندازه ، منم 2 تا تاس انداختم که شاید جفت شش بیارم!
    اگر لازم میدانید نمودارهای وتوکا و شزنگ را هم تو تاپیک مسابقه اپلود کنم؟
    با درود
    تحلیل شپارس را که البته به میل خودتان و بدون هیچگونه درخواستی از طرف من، ارسال فرمودید تحلیل دقیق و موشکافانه ای بود و ابداً با مورد اخیر قابل قیاس نیست. در مورد درج نمودارهای سهام مذکور در تاپیک مسابقه نیز نه تنها محدودیتی وجود ندارد بلکه بر غنای مسابقه نیز خواهد افزود.
    با سپاس
    هیچ کاری برای انسان سخت تر از فکر کردن نیست. منتسب به آلبرت اینشتین

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ناشناس از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال fm2006 آواتار ها
    تشکر شده 2,960 بار در 697 ارسال
    با اجازه صاحب تاپیک

یه نگاهی داشته باشیم به وتوکا که امیدوارم با تبادل نظر دوستان شاهد برطرف شدن اشکالات تحلیل این حقیر باشیم

به نظر میاد سهم در حال تکمیل الگوی سر و شانه معکوس در تایم هفتگی باشه . حالا چندتا سناریو میشه برای سهم گفت :
    1- سهم به هدف الگو رسیده و باید منتظر تشکیل روند جدید باشیم
    2- سهم با شکست خط گردن به اون سمت پولبک میکنه (البته این قضیه با تثبیت بالای 172 تومان اتفاق میوفته ) و در نهایت به سمت هدف نهایی الگو اصلاح میکنه
    3- سهم بدون پولبک به سمت 0% فیبو و کف الگو پیش میره

به هر حال چون تاپیک صاحب داشت ترجیح دادم نظرم رو نگم و فقط احتمالات رو بگم تا با تبادل نظر دوستان به نتیجه نهایی و تصمیم درست برسیم
    فراموشی همان چیزی است که این سیاره نشینان "آگاهی" می خوانندش (ریچار باخ )

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید fm2006 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    نقل قول نوشته اصلی توسط fm2006 نمایش پست ها
    با اجازه صاحب تاپیک

یه نگاهی داشته باشیم به وتوکا که امیدوارم با تبادل نظر دوستان شاهد برطرف شدن اشکالات تحلیل این حقیر باشیم

به نظر میاد سهم در حال تکمیل الگوی سر و شانه معکوس در تایم هفتگی باشه . حالا چندتا سناریو میشه برای سهم گفت :
    1- سهم به هدف الگو رسیده و باید منتظر تشکیل روند جدید باشیم
    2- سهم با شکست خط گردن به اون سمت پولبک میکنه (البته این قضیه با تثبیت بالای 172 تومان اتفاق میوفته ) و در نهایت به سمت هدف نهایی الگو اصلاح میکنه
    3- سهم بدون پولبک به سمت 0% فیبو و کف الگو پیش میره

به هر حال چون تاپیک صاحب داشت ترجیح دادم نظرم رو نگم و فقط احتمالات رو بگم تا با تبادل نظر دوستان به نتیجه نهایی و تصمیم درست برسیم
    با تشکر از fm 2006 عزیز که لطف کردن و تحلیلشان را تو تاپیک خودشان گذاشتند.
    بله ، منم الگوی سر و شانه را بیشتر میپسندم. از انجایی که در بند 2 فرمودین. احتمال پولبک به خط گردن میباشد و این احتمال موقعی به باید تبدیل میشه که حمایت محکمی در روند منفی داشته باشیم.
    این حمایت همان عدد 160 تومان است که نقطه پولبک خط روند نزولیست.( قبلا قیمت ، خط روند نزولی را در 207 تومان رو به بالا شکسته بوده است )

15. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تصمیم کبری از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    اقا سینا جریان تو وریش قرمز رو می خوام بدونم چی بود؟؟

مخصوصا چه شد که اعتماد تو به ایشان جلب شد؟

این بحث سفته بازی که تو سایت راه افتاده بود بد جوری رو مخ منه
    در اوج بازار مثبت 82 و 83 شخصی بنام علیرضا احمدی ، تو تالار حافظ تهران حسابی پیش سهامداران معروف شد. بازار خوب بود و هر سهمی را این اقا اعلام میکرد بدون شک مثبت میشد. تو مجامع بشدت از حقوق سهامداران دفاع میکرد و سوالات کلیدی از هیئت مدیره میکرد و مثل کنه به کار خود تو مجامع ادامه میداد که باعث بهم خوردن مجامع هم میشد. از سهامی هم که تو پورتفوی نداشت 1 عدد میخرید تا تو مجامع شرکت کند!

بهر حال اعتماد سهامداران را حسابی به خودش جلب کرد تا جایی که سهامداران با دادن ( وکالت حق رای خود) باعث شدند این بابا تو هیئت مدیره چند تا شرکت کوچک نفوذ کنه.
    بعد از مدتی این اقا با داودیان دست شراکت دادند و سهام پیام را خریدند و تو مجمع ازمایش ( یکی از زیرگروههای پیام ) مدیر عامل ازمایش را به زور از سمت مدیر عاملی انداختند بیرون! زمینهای ازمایش را فروختند و سهم را به چند برابر قیمتی رساندند.
    خود پیام را از قیمتهای زیر 100 تومان به حوالی 250 تومان رساندند.
    سهامداران جزء هم حال میکردند و خوشحال بودند که سهامشان داره بالا میره.
    روزی یکی از دوستان بهم پیشنهاد داد بیا پیام بخر. قراره زمینش را مثل ازمایش بفروشه و سهام بشه 500 تومان. این یارو ریش قرمز تا حالا هر چی گفته راست در اومده! بهر حال منم که تو بازار خوبی سالهای 82 و 83 حسابی سود کرده بودم . فکر کردم که بابا خودم یپا بورس بازم و از مخ خودم این سودها را گرفتم.و با اطمینانی که به دوستم داشتم رفتم پیام 230 تومانی خریدم. اونم نه یکی و نه 2 تا بلکه 250 هزارتا!!!!
    سهم میخواست بسته بشه برای مجمع و ریش قرمز اعلام کرد بعد از مجمع بالای 300 بازش میکنیم.و تا 500 میره.
    روز اخری که داشت بسته میشد 290 در حال معامله بود و به خدا قسم قصد فروش کرده بودم که همه تو تالار حافظ در حال خرید بودند!( علتشم قیمت اعلامی ریش قرمز بود )
    منم احمق شدم. طمع کار شدم. دقیقا بمانند چوپانی شدم که یک کاسه شیر داشت و تو ذهنش به فروش شیر و خرید جوجه و ....
    اره دوستان. سهم رفت مجمع و تو مجمع علیرضا احمدی با خودش چند تا بادیگارد اورده بود که یموقع دارو دسته مدیرعامل قبلی ازمایش کتکش نزنن. بعد از اتمام مجمع این اقا اعلام کرد روز بازگشایی هر تعداد سهم عرضه داشته باشد ما میخریم و سهم زیر 300 باز نخواهد شد!
    روز بازگشایی سهم حوالی 300 باز شد و انصافا پر تعداد هم معامله شد. منم که تعریف این اقا رو شنیده بودم ( از دوستانم ) و گفته های بعد از مجمعش را شنیدم باورم شده بود که سهامدار عمده در حال خرید سهم است. و منم از همه جا بی خبر منتظر 500 مونده بودم.
    از همه بدتر اینکه 40 میلیون اون پول مال خودم بود و بقیه اش را از فامیل گرفته بودم که با سود تحویلشان بدم و کلی هم قونپوز در کنم!
    چشمتان روز بد نبینه سهم رسید به 180 تومان و بازم حماقت کردم و نفروختم.
    بسته شد و الان بعد از 6 سال هنوز باز نشده است.
    خونمو فروختم و بدهی را پاس کردم. خونه شد 5 برابر!
    من درد ضرر را چشیده ام. تو زندگی حسود نبوده ام ولی به حسودی هم رسیدم.
    من تازه سرکارگر قسمت فلز کاری یکی از کارخانه های خوب تهران شده بودم ( سال 82 سختی کار اعلام شد و قدیمیها باز نشسته شدند و منم شدم سرکارگر). بخاطر سالهای رونق بورس بی خیال سرکارگری شدم که خیلیها ارزوشو داشتن!
    ولی سال 84 همه چیز عوض شد. کارم را از دست داده بودم. سرمایه ام بعلاوه پول مردم نابود شد. خونمو فروختم.
    حالا طرف دیگر قضیه، اونایی تو فامیل که سال پیش حتی یکدهم منم پول نداشتند و یه اپارتمان چوس متری تو مارلیک و اندیشه خریده بودن ( اونم با مقداری قرض از من و وام 3 میلیونی. خونه 5 تومانی خریده بودند) خونشون شده بود 25 میلیون!
    به والله تو زندگی حسود نبودم ولی میفهمیدم که دارم به اینا حسودی میکنم.
    به هیش کی تو بورس اعتماد نکنید.
    نمیگم دیگران همه کلاه بردارن. نه.
    میگم و تو سهم پی امی این هفته هم گفتم: همیشه خر خرما نمیرینه.
    شاید من 5تا سهم معرفی کنم و همه اونها بازدهی خوبی داشته باشند. بعد از 5 بار شما میگید دمش گرم سینا عجب گرگیه و دفعه ششم حتما اون سهمی را که معرفی کردم میخرید.حالا دفعه ششم ، تحلیل من اشتباه میشه ( همونطور که تو فنوردح تا الان 3 میلیون ضرر دادم )
    و چون شما هم رو من حساب ویژه باز کردید و دفعه ششم بیشتر از 50 درصد پولتونو رو حرف من سرمایه گذاری کردید. حسابی ضرر میدید.
    اینجا هم که فروم بورسیه، منم دیدم ضایع شدم دیگه نمینویسم. به همین راحتی.

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    خیلی مخلصیم سینا خان...
    بنده هم نه به شدت شما اما با شدت کمتر این اتفاق برایم افتاد و البته تجربه بسیار گرانبهایی نصیبم کرد که بدون تحلیل، روی حرف هیچ کسی خرید و فروش نکنم.
    ابتدای امسال که در فروردین بازار عالی بود و من هم سود های بالای 50 درصدی از بترانس و همراه اول و اخابر و... باعث شده بود کلی خوش خیال بشم. یکی از فامیل هامون همسرش بیماری سختی گرفته بود و طرف هم با دیدن سود کردن من اومد و سرمایش رو (برای معالجه همسرش هم کافی نبود و روی سود پولش حساب ویژه ای باز کرده بود تا پول معالجه جور بشه) به من داد. چه زمانی؟ اوایل خرداد...

من هم فقط وفقط با نیت خیر و کسب سود بیشتر برای طرف (تمام سود رو می خواستم به خودش بدم) کل پول رو با پیشنهاد چند تن از اساتید سایت ها! به دو سهم اختصاص دادم بدون تحلیل...
    نتیجه چه شد؟ دوران رکود کذایی بورس شروع شد و هر روز ضرر بیشتر... تنها کاری که تونستم بکنم این بود که از پس انداز وسرمایه خودم که برای خرج عروسی جمع کرده بودم گذاشتم روی پولی که مونده بود تا تونستم تقریبا یر به یر پولش رو جور کنم و تحویلش بدم... (هرچند که بعدش خدا حسابی هوامو داشت)
    یادمه تنها سهمی که یکم نجاتم داد همین لسرما بود که 120 تومان خریدیم و 150 دادیم رفت و 40 تومان هم سود مجمعشه که اسفند قراره پرداخت بشه!
    واقعا نباید و نباید روی حساب هیچ کسی (حتی اگر حسن نیت کامل هم داشته باشه) بصورت صرف و بدون تحلیل خودمون خرید و فروش کنیم...
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

18. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)